BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #242802 przez agi-p
Hej laseczki :)
Kasiorek
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Słonik fajny , najważniejsze że Malemu tak się spodobał :) i powodzenia w dalszych aukcjach.ja ostatnio nie mam szczęścia i wszyskie mi przebijają :(

Aniaw to niezłe zamieszanie masz teraz . Zalatana jesteś . Czasu Ci pewnie wiecznie brakuje . Ja nie pracuję , a nie wiem czasami jak się wyrobić :P
Udanego spotkania z Mamą . Oby jednak jej wizyta okazała się wizytą nie tylko interesowna .
Amelcia też na brzunio się przekręci , ale na plecka już nie potrafi i maruduje :)
A to już przewozicie rzeczy do nowego mieszkanka ?

Na wczorajszej imprezce fajnie bylo . Aniu byliśmy na 10 rocznicy ślubu przyjaciół :) Ale posiedzielismy do 19:30 , bo Amelka już zmęczona byla . dużo wrażeń miała i nawet potańczyłyśmy sobie :) nawet powiem , że rozruszałyśmy towarzystwo :)

zaraz jedziemy do znajomych :) udanej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #242957 przez kasiorek0310

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


i udało mi sie tylko wylicytowac SZCZENIACZKA UCZNIACZKA allegro.pl/szczeniaczek-uczniaczek-w-bardzo-dobrym-stanie-i1934196326.html a ten zestaw zabawek to gościu mnei przelicytował o całe 2,50 i wygrał eh... ;/ ale co tam mowi sie trudno i żyje sie dalej

agi a jak tam zrobilas jakas diametralna zmiane czy tylko tak delikatnie???

aniaw to miałas ladnie jak tak długo ale fajne ze sobie razem pomagacie we wszystkim jak ktos cos przynosi z pracy do domu a jak tam zmiana mieszkanka rozpoczęta juz na dobre???
a jak tam znalazłaś już dla was łóżeczko tylko wiesz z grubymi mogami (sorki za docinke ale śmiać mi sie z tego chciało jak to opisywałaś na lipcówkach i u nas chyba tez) ??

spokojnej nocy papatki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #242971 przez Rachela
hej kochane

kasiorek,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


świetne zabawki, ja przyznam, że jeszcze nie kupiłam Marcinkowi żadnej zabawki, tyle tego dostajemy, że już u teściów coś pozostawialiśmy. Jak pojedziemy na święta to będzie jak znalazł, i będzie to dla malca nowość.

Wróciliśmy już po wojażach i muszę przyznać, że Marcinek świetnie zniósł te wszytkie podróże autobusami, pociągami, autkami. Dziś już był zmęczony w pociągu i prawie cały czas spał, a jak nie to się domagał. :) niestety trochę był wybudzany przez sąsiadkę, którą gadała przez telefon, bo w Katowicach jak wsiadała do pociągu okradli ją. wszystkie dokumenty. normalnie szok.

A u fryzjera też byłam :) jak się uda to wrzucę fotkę. pierwszy raz dałam sobie zrobić trwałą farbę - czekoladę - mój ulubiony przysmak :)

Ania powodzenia z tą przeprowadzką.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #243044 przez kasiorek0310
rachela dzięki ale przeprowadzka do Cieszyna nie w chodzi w grę niestety ale dzięki za ofertę taki to już mój los ale co zrobić możne specjalnie tak zrobił, może kiedyś doceni jak juz straci

ładnie jak Marcinek pięknie zniósł podroż nic tylko mały podróżnik wam rośnie i czekamy na fotki fryzurki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #243049 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #243050 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #243053 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #243054 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #243055 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #243056 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #243057 przez Malgorzatta
Zmykam, bo już późno, a ja mam ostatnio problem nawet żeby wstać o 11! popiszę coś więcej jutro.
miłej nocki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #243105 przez MalaMi
hejka ja tylko na chwile padam z nog szkola praca dom wykqancza mnie spie po 2-3 godz dziennie i gdyby nie energetyki to bym sie przewracala o wlasne nogi.
kubus wlasnie broi wali mi w klawiature- wie do czego sluzy i kopie w nia uf
ma trzeci antybiotyk w formie zastrzykow widac jakos poprawe.pierwszy antybiotyk pomogl troszke drugi spowodowal biegunki, brak aptetytu, odparzenie ze skire mial poraniona i odczyny skorne alergizne z kazda dawka gasl w oczach. je wszystko nawet czekoladki kinderka jeszcze lepiej niz wafelki a jak piszczy jak chce :evil:
tesciowa kombinuje za moimi plecami odwiedzic malego napisalam jej zeby sobie darowala kombinacje za moimi plecami bo ja sie nie zgadzam na kontaktowanie z malym. paaa uciekam buzka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #243172 przez hagne
Witajcie :)
mały mi zasnął, ale nie na długo więc Was troszkę podczytałam.
Jeju kasiorek.. Jak ja Cię rozumiem.. Jakie te chlopy są podobne, ale jakoś to właśnie ich wybrałyśmy, czymś nas zafascynowali no i mamy z nimi cudowne dzieci..
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Już Krzysztof wstał, później napiszę więcej, pozdrawiam Was wszystkie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #243343 przez kasiorek0310
mala mi to nie fajnie jak juz trzeci antybiotyk Kubuś ma oby tym razem wreszcie pomógł i mały doszedł do porządku ty to dzielna kobieta na pełnych obrotach obyś sie nie wykończyła takim trybem życia i że tak ładnie wszytko wcina myśmy przystopowali trochę z nowościami.

hagne to widzę że mamy bardzo podobnie mój może kiedys dojrzeje tylko nie wiem czy ja tak wytrzymam wszystko robiąc za niego miszka z nami od kwietnia a ja powoli wysiadam bedac w ciąży tez wszytko ja robiłam ne bylo zostaw ja zrobie bo ty juz taki duzy brzuch i ciezko on miał to w nosie a przy porodzie był ale niestety zakończył sie z CC wiec nie mial oakzji przecinać pępowine daletgo jak ja patrze za mieszkaniem to woel bliżej mojej mamy bo to ona przejmie opieke nad Nikodemem jak pójde do pracy co mojemu nie wsmak bo myslał ze bede dawac do jego mamy a ja bym najchętniej odcięła małego od tamtej babci bo bym sie bała że jak go tam dam to tze mu piwo dadzą do picia bo ciezko człowiekowi zrobić herbaty małemu. Mojemu to trzeba długo gadac zeby cos zrobic ale ja tam nie lubie czekac wiec wole szybciej to sama zrobic bo gdybym miała tak czekąc az on sam cos od siebie zrobi to chyba bysmy brudem zarosli w tym naszym pokoiku

a co do mieszkania to mam kilka na oku ale puki mój nie bedzie miał czyste konto z kredytem to moza pomarzyc o mieszkaniu zobaczymy co powie jak wróci od mamusi bo ma dzisija z nia gadac podobno miała wielce mu pomóc w spłacie wiec zobaczymy u niej słowa sa nic nie warte jak ktos cos potrzebuje ale jak ona to powiesz cos a potem steka ze miałes to czy tamto zrobić moj mały właśnie spi kolejna drzemka popołudniowa ta dlużasza a ja zmykam robic obiadek bo dzisiaj moja kolej :D kotleciki mielone z pieczarek i cebulki pychotka

milego dzionka ja wpadne wieczorkiem jak zawsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #243458 przez aniaw
Cześć kobitki :laugh:

Rachela pokaż proszę nową fryzurkę podróżniczko :)

Małami super, że wreszcie antybiotyk zaczął działać :)

Kasiorek oby się Wam jednak udało z tym mieszkankiem to może to go jakoś odmieni.
My z tym łóżkiem faktycznie mamy śmiesznie, śmiałam się z moim M, że z nas takie dwa klocki, że żadne łóżko tego na dłuższą metę nie wytrzymuje :lol:

Małgorzatta nie daj się choróbsku :)
A my przeprowadzamy się dopiero w połowie grudnia :)


Hagne z Ciebie też dzielna koieta My babeczki musimy być silne :)

A ja dziś hasałam z Szymonkiem po placu zabaw, z Dominisiem jeszcze nie wychodzę, ale na szczęście jak na razie odpukać wydobrzał i uszka już nie bolą :)
W piątek ma rehabilitację, więc jutro zacznę przyzwyczajać go na nowo zimnego powietrza :)

A dziś jeszcze wieczorkiem jeden pacjent na mnie czeka a później mam pomoc mojemu M z pracą :)

A tak poza tym całe dnie muszę teraz siedzieć i pisać kilka artykułów na stronę do pracy :)

Przynajmniej mi się nie nudzi :)

To do miłego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl