BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 5 miesiąc temu #248735 przez Rachela
Ania niech zdrowieją ci dzieciątka. oby to tylko ząbki u Szymusia a Dominiczkowi całuski od cioci :), a i wszytkiego najlepszego z okazji 5 miesięcy Dominika :)

Malgorzatta napisał:

RAchela fryzurka bardzo fajna:) Dobrze Ci w niej.

Ale Ty chyba jesteś młodziutka, com:)


heh nieźle w takim razie wyglądam, bo w tym roku stukło mi 29 :)

A w piątek był u nas pan od szafy, no i regał stoi i cześciowo wisi, ksiązki poupychane, teraz tylko jeszcze czekamy na drzwiczki i szafa gotowa, więc jak będzie all to pstryknę zdjęcie. Nareszcie koniec remontów, montowania mebli itd. - chwilowo bo pewnie za 2 latka będzie trzeba przerobić pokoik małego. :)

Dziękuję za waszą troskę

a to dla przypomnienia


a co mi przypomina, że jutro Nikoś kończy 5 miesięcy - sto buziaków

A za tydzień u nas w parafii - kiermasz adwentowy - no i zgłosiłam się ze swoimi dziełami decoupage - teraz pozostało mi tworzenie po nocach :)

Dobrego Adwentu:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #248781 przez kasiorek0310
anaiw oby to tylko zabki a nie kolejne chróbsko

Rachela dzięki tak tak jutro kończymy 5 miesiąc ale to zleciało a tak niedawno jeszcze z brzuszkami chodziłyśmy :D

Jutro jedziemy w poszukiwaniu krzesełka do karmienia mam nadzieje że coś znajdę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #248785 przez agi-p
Hej kochane :)
Wpadam tylko na chwilke , bo padnięta jestem . Byliśmy w odwiedzinkach u znajomych , ich synek wczoraj kończył roczek :) Rany pamiętam jak odwiedzałam ich jak byłam jeszcze w ciaży i Amelka strasznie kopała jak miałam Igorka na rękach,..a tu już roczek :)

Rachela fajnie , ze zgłosiłaś się na kiermasz :) A w ogóle sprzedajesz swoje dzieła tak normalnie ? Daj jeszcze raz linka do tej Twojej stronki :)

Kasiorek niekapek to fajny pomysł :) My już mamy nasz kubek lovi 360 , ale Ama jeszcze nie chce z niego pić .
Wczoraj i dzisiaj z butelką walczyłyśmy . Ama chwyta sama w rączki i buźkę otwiera pięknie , butelkę nawet do buzi wkłada i ...bawi się nią :P Pić dalej Małpka nie chce . Wie co trzeba z tym robić , ale nie chce :P

Aniaw Rany wspołczuje , biedne te Twoje chłopaki . Cały czas coś ...daj znać jak tam gorączka Szymonka , czy to ząbki czy jednak choroba . I Dominis już stan podgorączkowy :( Zdrówka dla nich i dużo siły dla Ciebie/Was . Trzymam kciuki , zeby nie był to zwiastun niczego złego .
Odpowiadając na Twoje pytanie to Amelka ze spaniem bez zmian .... nocki koszmarne . O 5:30 już jest mega wyspana , po 4 nocnych pobudkach , nie wiem jak ona to robi , bo ja padam na pyszczek . Z jedzonkiem super . Zjada wszystko (oprócz dyni i samej moreli) . Obiadki jej gotuję i nie grymasi . Deserki kupne mamy :)

Oki uciekam , kolorowych snów ...i spokojnej nocki ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #248846 przez Rachela
zapraszam - wystarczy kliknąć na zdjęcie kolczyków, lub inny.

nefertiti-decoupage.blogspot.com/

normalnie wieje na polu, że hej. Z M zastanawiamy się czy okna mamy trzymać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #248869 przez aniaw
Wiecie , że Szymciowi temp skoczyła do 40,0 :ohmy:
Dostał czopek, później chłodna kąpiel i okłady i wezwaliśmy lekarza, bo temp spadła tylko do 39,4 :ohmy:

Lekarz stwierdził, że to przeziębienie się zaczyna, lekko zaczerwienione tylko gardło ma jeden i drugi i , że teraz panuje jakaś wirusówka bo od tygodnia chodzi po takich wizytach ;)
Ale strasznie fajny ten doktorek i Szymcio go polubił i bez problemu dał się zbadać i nawet zabawki mu przynosił :laugh:
(Byłam tak przerażona, jak zobaczyłam na termometrze 40,0 stopni, że szok :ohmy: a doktor najzwyczajniej w świecie powiedział, że wczoraj miał Malucha z 40,5 i najgorsze to te drgawki u dzieci :ohmy: Matko dobrze, że udało się spędzić tą temperaturę :huh: ).

Maluchy śpią, Szymcio zasypiał miał 38,3 ale zachowywał się jakby nigdy nic :)

Rachela dzięki :) Ale Ty cudeńka tworzysz :ohmy: :lol: Super, ale jesteś zdolniacha, siedzę i przeglądam i przeglądam :laugh: Śliiiiiczne :laugh:
A nie mogę znaleźć nigdzie cennika...

Kasiorek powodzenia w poszukiwaniu krzesełka :)

Agi przespanej nocki życzę, choć widze, ze niestety wciąż masz ciężko ;)
Ale przynajmniej fajnie, że z jedzonkiem super, oby tak dalej :)

A u nas przez weekend nie ma siostry, więc jutro bedę sama z Maluchami i oby lepiej się czuli.
A miałam popołudniu iśc jeszcze do gina, zobaczymy czy się uda.

Dobrejnocki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #248889 przez Rachela

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #248890 przez agi-p
Rany Anaiw 40,0 ??? Ja bym chyba z nerwów oszalała . Dobrze , ze zbiliście ta temperaturę . Lekarz też fajny , więc całe szczęscie . Cholerne wirusy , szlag człowieka trafia . Biedne te dzieciaczki . Jestem w szoku , ze po Szymonku nie było specjalnie widać tak wysokiej gorączki . Ja miałam kiedys 40 jak chodziłam do podstawówki to nie kontaktowałam w ogóle i Mama mówiła , ze przelewałam się przez ręce normalnie .
Daj znać jak nocka Wam minęła , Jak chłopaki się dzisiaj czują i ucałuj ich od nas :kiss::kiss::kiss:

Rachela zaraz pooglądam linki :) Moja Paulinka tez robi biżuterie i ma bzika na punkcie kolczyków i bransoletek . Jak nie robi , to kupuje ...już ma pełno tych świecidełek :)

Uciekam , bo Amelka pozrzucała wszystkie zabawki i krzyczeć zaczyna :P

I obiecane foto dla Kasiorka ...ciężko było zrobić :P I oczywiscie efekt całej fryzury był dopóki nie umyłam włosów :P Ale fryzurka ogólnie fajna , przede wszystkim wygodna :)

A tu jak zepnę te dłuższe przody :)

Amelka walcząca z butelką :P

Z Igorkiem ...


Kasiorek dla Nikosia wszystkiego naj naj najlepszego :lol: . Buziaki od Amelci i ode mnie :kiss: :kiss: :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249077 przez aniaw
Cześć kobitki :)

Agi super wyglądasz :laugh: A córcia jaka słodka i duża :) A w tej opaseczce wygląda sweet :laugh:
A Igorek w jakim wieku?

Kasiorek wszystkiego naj dla Nikosia :kiss:


Ja to od rana nie mam chwili czasu i ciągle w piżamie chodze :P
Podziwiam Rikę z lipcówek jak ona daje sobie radę z dwiema dziewczynkami sama :)
Ja bez siory dziwnie się dziś czuję i cały czas coś jest do zrobienia, na razie tylko pranie wstawione a jeszcze tyyyle roboty :ohmy:


A my dziewczyny mielismy ciężką noc, bo biedny Szymuś się budził i w nocy też musiał dostać czopek a później się pocił i na zmianę wybudzali się z Małym więc krążyłam od pokoju do pokoju ;)
Nie ma jak nocny aerobik :lol:
Na szczęście od rana jak na razie odpukać ok, tylko trochę marudne szkrabole ;)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #249125 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #249126 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249128 przez hagne
Witam :)
Kasiorek najlepsze życzenia od Krzysia dla Nikosia! :laugh:
Aniaw zdrówka dla synków! Ty to jesteś dzielna kobita, nie wiem jak bym panikowała, jakby mój maluch miał taką temperaturę. Mam nadzieję, że szybko im przejdzie, w końcu to silne chłopy :)
Rachela piękne prace :)
Agi-p ślicznie wyglądasz w tej fryzurce. I Twoje panieneczki też super :) Krzysztof też mi dziś wstał o 4 i do 5.30 usypiał, coś mu się przestawiło i przez parę dni zasypiał dopiero koło 23, a o 5 już był gotowy do zabawy.. Wierzę, że to chwilowe zawirowanie tylko :blink:
Małgorzatta udały się pizzerinki?? :)
A mnie z domu wywiało troszkę, na studia i tak zostałam. najpierw staż, potem praca, mąż też się załapał do pracy, nie było po co wracać w rodzinne strony.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Podczytam Was jeszcze, bo trochę mam do nadrobienia. Pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #249133 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #249137 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #249140 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #249145 przez hagne
Małgorzatta faktycznie pisałaś już wcześniej, dopiero doczytałam :blush: te gotowe produkty nie zawsze są dobre, jakoś ostatnio mam nerwa na kupcze specyfiki, gdzie pełno chemii, wolę sama coś przygotować. Czasem jednak mam ochotę na jakąś kulinarną nowinkę, od czasu do czasu nie zaszkodzi :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl