BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 5 miesiąc temu #250203 przez agi-p
Kasiorek to super , ze Nikoś taki dzielny był :) Wagowo faktycznie spory !!! Nie czepiali się , ze waży np za dużo ? A czemu potem dopiero w sierpniu szczepienie ? Powinno być zaraz po roczku .

Z przepisem nie pomogę niestety :( Ale tu jest super stronka mojewypieki.blox.pl/strony/ciastabezpieczenia.html Tam sa różne ciasta i ciasteczka :0 Oj aż ślinka mi cieknie :P

A Małgorzatta teraz na urlop wypoczynkowy przechodzi , tak jak ja :)

Amelka dzisiaj wcześniej poszła się kąpać i teraz słodko śpi Maluszek :)
Mężuś z Paulinka poszli do kina , a ja wybieram fotelik samochodowy :) Ale idę kolację sobie zrobić , bo cukier mi spada...aż mi się łapki trzęsą :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #250264 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #250266 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250279 przez kasiorek0310
czytam uważnie ale pamięci do tego co u której sie kiedyś działo to az tak to nie pamiętam

agi nie nie czepiali sie ze duży bo przecież sam sie duży urodził a z tego co czytała to dzieci do pół roku powinny podwoić swoja wage urodzeniowa wiec nie tym bardziej że nic mu nie dolega i wcale tak duzo nie je i w nocy tez nic nie je tylko w okolicach 8 rano :)i ostatnia butla o 20
dzięki za stronkę my sie zastanawiamy nad fotelikiem albo ty caretero albo cotobaby nie wiem czy znasz taka firme albo ktos z twoich znajomych.
Agi a na co twoi poszli do kina my sie z moim chcemy wybrać na listy do M na nocny seans żeby małego położyć spać i iść :D

a jaki fotelik szukasz 9-26 czy 9-36 bo te drugie też sa rozkładane z tyłu jak te 9-26 i cenowo tez podobnie

małgorzatta to nie za fajnie z tymi żłobkami dobrze ze u nas babcia pod reka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #250357 przez aniaw
Cześć kochane :laugh:

Kasiorek z wypiekami nie pomogę, bo ja mało co w kuchni spędzam czasu ;)
Ale za to dziś pierwszy raz zrobiłam sznycel z indyka zawijany z szyneczką i serem i mojemu tak smakowało, że powiedział, że od dziś tylko to jemy :lol:
Super , że Nikoś tak ładnie rośnie i dzielny był :)
Sama się zastanawiam czy wymrażać i szukac jakiegoś darmowego gabinetu czy wypalać u mojego (niby wymrażanie nowocześniejsza metodą jest i inne po tym gojenie i niby lepsza już metoda, ale skoro wypalanie też się sprawdza to pomyślę). Mam jeszcze trochę czasu.

Agi oj bidulka się spłakała, ale teraz sobie odpocznie :)
My w czwartek na szczepienie o ile nic nie wypadnie po drodze i o ile nie rozbuja mu się jakaś choroba ;)

Małgorzatta super, że Borysek zdrowy :)

MałaMi Ty to się biedna wymęczasz teraz, dużo sił zyczymy :kiss:
A synek jak cudnie się uśmiecha :)

Szymonek w nocy miał znów 39,7, czopek poszedł w ruch i okłady na główkę bo wybudzał się co chwila i płakał :ohmy:
Ale w dzień jakby nigdy nic i tylko czasem 38stopni ;)

Dominiczek za to spał pół nocy w swoim łóżeczku :) Teraz kładę go w śpiworku bo się ak wierci, że szok :laugh: I układa się na brzuszku i przytula do gąsieniczki która przyczepiona jest do boku łóżeczka :) Słodko wygląda :)

A ja wróciłam z treningu i było super jak zawsze :)
Dzieci uśpił Tomek, więc w domku cisza i spokój :)
Fajnie :laugh:

Spokojnej nocki życzę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #250395 przez agi-p
Hej Kochane :)
Małgorzatta Fajnie , ze u Ginka wszystko oki . Ja też nadal mam azalię , zmienie je dopiero jak karmić przestanę , co sama nie wiem kiedy nastąpi :P Mężuś chciałby , żebym juz przestała . Mała ma prawie 6 m-cy , a tyle niby zakładałam karmić . No ale moja Głodomorra ani myśli zrezygnować z piersi , a i mi to gra :) I jak dobrze , że Borysek zdrów jak rybka :) Może od ząbkow gorączkował .
Z fotelików to mi tez najbardziej pasowałby maxi cosi , ale cenowo niedostępny . Tym bardziej , że zaraz moja kasa się kończy i tylko wyplata Mezusia zostanie .
Zdecydowaliśmy się na taki allegro.pl/fotelik-samochodowy-9-25kg-sa...ati-i1947713442.html , kolor czarny .
Przedział do 25 kg wydaje mi się wystarczający , potem już podkładka pod pupkę będzie potrzebna pewnie. Do 36 kg ponoć nie są tak bezpieczne .

Kasiorek moi byli teraz na "Zamiana ciał" , podobno fajny filmik, tyle że okazało się ,że nie koniecznie dla Paulisi to byl film . Teksty tam leciały takie i kilka scenek było gorących . Ale Paulik jak coś to sama od siebie odwracała głowę , niby coś w torebce szukała , albo w popkornie grzebała :P A "listy do M" Paulinka też była i zachwycona , i "Wyjazd integracyjny" podobno taki sobie . Kurcze teraz wypadłam z obiegu , bo jeszcze w ciąży to w kinie byliśmy non stop . Teraz Paulinka i Mężuś chodza często , a ja mam kino pt "Amelia łobuziara" :P .
O fotelikach coto baby nie slyszałam od nikogo , ale wyglądają fajnie . Poczytaj opinie na ich temat , to się czegoś dowiesz . Ten co ja wybrałam jest bardzo chwalony i dziewczyna z innego wątku mówiła , że jej koleżanka ma i bardzo zadowolona. Sama tez go kupuje . Zobaczymy jak przyjdzie . Zaraz foty porobię i Wam powiem coś wiecej o nim .

Aniaw to ciekawe co tam Szymcia męczy ? A innych objawów nie ma ? A ząbki te tylne już ma ? Moja Paulinka przy zębach miała takie gorączki . I prosze Domiś w łóżeczku tyle przespał :) Super . A jak tam przygotowania do występu turniejowego ?

A u nas nocka do dupy :( Amelka budziła się co chwilę , a od 1 do 4:10 nie spała wcale :( Co jakiś czas podłączała się do piersi , a tak to marudzila i poplakiwała :( A o 6 oczy jak 5 zł i uśmiech na buźce . Ja oczywiście wyglądam jak potwór i ziewam jak smok .
I przed chwilą moje dzieciątko siedziało grzecznie w krzesełku do karmienia ... nawet zerkalam na nią co chwilę , bo cichutka była ... i co się okazało ? Produkowała mega kupsko :P Nawet krzesełko do czyszczenia jest !!! A ona od nóg po plecka !!!! Rany ja nie wiem ..taka mała , a takie coś wyprodukowała :P Ale teraz już czyściutka , leży w lazience na bujaczku i obserwuje piorącą pralkę :)

No i dla Patryczka od Anji wszystkiego naj ...dzisiaj poł roczku mu strzeliło :)
Anja odezwij się do nas :) A ma któraś kontakt z Anją ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250453 przez kasiorek0310
agi to ci Ama zrobiła niespodziankę ale dobrze że już czyściutka no my sie właśnie zastanawiali czy brac ten z mniejszym zakresem czy nie a odnośnie tego fotelika cotobaby nie ma nic w necie żadnej opinii myśmy rozważali też caretero i chyba na nim zostaniemy, a te podkładki nie miały być czasem wycofane ze sprzedaży z tego co czytałam z necie to i tak można dostać mandat za to bo niby to nie fotelik a u nich fotelik to z osobnymi pasami.
Bo o tym caretero jest mnóstwo dobrych opinii złej nie trafiłam wiec chyba przy nim zostanę skoro jednak te podkładki pod dupę można.

aniaw ja tam miałam wypalona i wszystko dobrze mi sie goiło wiec nei narzekam a szkoda by mi było tych 300stów za takie coś tym bardziej przed świętami ;/

nic zbieram sie na rozmowę zobaczymy co to będzie

agi a kiedys byly w heliosie seanse dla mam z małymi dzieci ale sie chyba z tego wycofali :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250574 przez agi-p
Kasiorek ja nie słyszałam o tym , ze mają wycofać podkładki pod pupeczki . Ale wszystko możliwe , bo to w końcu Polska nasza :P Caretero chyba dobre , ja mam z tej firmy łóżeczko turystyczne :) Ostatecznie jak to mówi mój Mężuś , to każdy fotelik jest dobry , tylko trzeba ostrożnie jeździć .

Powodzenia na rozmowie :) Daj znac jak poszło i co to za praca :) Trzymam kciuki :)

A seansów dla mam z dziećmi już nie ma :( Nigdzie w pobliżu , bo już się dowiadywałam . Kurcze żadnych udogodnień dla Mam z dziećmi :(
Ale wybieramy się na basen do Gołębiewskiego w Wiśle . Amelka będzie w 7 niebie :) I ja przynajmniej też skorzystam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #250685 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #250687 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250720 przez aniaw
Cześć babeczki :laugh:
dziś ja znów od rana sama i nawet daję radę i naczynka pomyłam po całym wczorajszym dniu i bobasy nakarmione i razem bawią się balonikiem :laugh:
Wiecie jak już Dominiczek śmieje się do Szynonka :lol: Ale super tak na nich patrzeć :) A Szymcio jaką ma radochę jak widzi że go tak rozmieszac potrafi :laugh:
Może niedługo będa sami się sobą zajmować :laugh: Marzenia :P

Agi miseczkę mają dopiero zakupić dziewczyny i sama nie wiem czy czekać na ich opinie czy sama kupić, bo nawet nie są takie drogie:
allegro.pl/miseczka-niewysypka-z-przykry...mi3-i1944312614.html
Co do pokazów na zakończenie treningów to na razie szlifujemy układy w trakcie zajęć i część będzie zbiorowych pokazów a część indywidualnych :) A zakończenie w połowie stycznia i8 już się zastanawiam co wykombinować za treningi jak te mi się skończą ;)
Kurcze Twoja córcia to niezłą szkołę, życia Tobie daje ;)
Ale mój obudził się dziś o 2giej i też zupełnie spać nie zamierzał :ohmy: wzięliśmy go do wyrka i poszliśmy spać a ten przekręca się na boki i gadał i na brzuszku co chwila był i w końcu zanął a nawet nie wiem o której :P
O 5tej powtórka z rozrywki i znów po jedzeniu nie chiał zasnąć i gadał jak najęty. Tomek wstał do pracy a ja zasnęłam i Mały chyba przysnął też na trochę ale ok 8snej już mu się nudziło i trzeba było wstawać :P
Ja też niewyspana bo przysypiałam tylko na chwilę a potem zerekałam co z małym i znów lekki sen i tak w kółko :P

Kasiorek powodzonka na rozmowie :)
Oczywiście ja nie zamierzam płacić tych 300zł, tylko jak znajdę za darmochę to wymrażanie to pójdę a jak nie to wypalanie i tyle :)
A to boli? Robią to w jakimś miejscowym znieczuleniu? Długo to trwa? I długo to się goi? I czy po tym zabiegu sa jakieś dolegliwości, wypływy, czy coś boli? I czy jest zakaz przytulania się z M?
Sorki, że tyle pytań, ale w tym temacie zupełnie jestem ciemna :blush:

Małgorzatta
no właśnie maiłam się Ciebie pytac czy to przypadkiem nie 3dniówka. Jak nie ma gorączki to podobno mozna wychodzić :)

Szymcio chyba nie ma już temp i w nocy podobno ładnie spał. On tak tęskni za spacerami (bo od niedzieli nie wychodził), że jak moja siora dziś wychodziła to ona tak się rozpłakał i pokazywał na swoją kurteczkę, że on też chce na spacer :( Może dziś z nim wyjdę.
Dominiś trochę pokasłuje, ale on tak zawsze ma. Zobaczymy czy jutro go zaszczepią i ile waży mo Maluszek :)

A i jeszcze miałam śmieszną sytuację wczoraj z bobasami :lol:
Szymcio teraz słodko naśladuje odgłosy zwierząt jak się go spytać lub pokazać jakieś zwierzatko. I powiedział co o mnie myśli :lol:
Siedział wczoraj u mnie na kolanach i ja pokazuję na Tomka i pytam małego kto to jest a on z uśmiechem TATA :laugh:
Później pytam go pokazując na siebie a kim ja jestem? A on ucieszony : MUUUUUU :lol: :lol: :lol:
Ale było śmiechu :lol:

Miłego dnia życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #250744 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250755 przez agi-p
Małgorzatta to super , ze gorączka nie była początkiem choroby poważniejszej :) 3 dniówka zdarza się często u maluchów :) Jak macie taką ładną pogodę to pewnie idźcie pospacerować :) U nas szaro i zimno , więc siedzimy w domku , tym bardziej , ze nie mam siły nawet się specjalnie ubierać . My na zakupy pojedziemy popołudniu jak Mężuś wróci z pracy .
A powiedz mi , bo koleżanka też mieszka w Kraku i mowi , ze tam od kilku dni jest tak wysoki poziom zanieczyszczeń , że odradzali wychodzenie na pole . Faktycznie tak kiepsko ?

I super masz tego Gina :) Jak Ci w razie czego jeszcze zwolnienie da , to super :) Ja dostrzegam coraz więcej plusów karmienia piersią :)

Aniaw wypalankę miałam kilka lat temu , po porodzie Paulisi . Z tego co pamiętam to chyba zalecane jest 6 tyg wstrzemięźliwości seksualnej :( A co do bólu to chyba zależy od tego jaki kto wytrzymały jest . Ja mam niski próg bólu i mnie bolało . Najgorsze później ten ból dolnych cześci brzucha . A i jeszcze w trakcie zabiegu taki nieprzyjemny zapach :(
Ale dasz radę spokojnie :)

Miseczkę tez zakupię , bo wydaje się fajna . Nawet jak nie będzie spełniać swojej funkcji jak nalezy , to nie jest to majątek , wiec zaryzykuje . Właśnie pokazałam ją kumpeli i jak sie zdecyduje to zamówimy za jedną przesyłką :)

Super , ze chlopaki tak fajowo zaczynają sie bawić . Jeszcze troszkę i zajmą się sobą ... ale nie uniknione pewnie tez okaże się rozdzielanie ich hihihi :P
A Szymuś śmieszek na Mamusię MUUU woła ...no no :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250765 przez aniaw
Oj moje bobasy śmieszne są :laugh:
Szymuś już ładnie mówi mama ale z tym muuu to wypalił :lol:
Dzięki Agi za wiadomości o zabiegu, kurcze jakooś mi sie nie uśmiecha ;)
A pytałaś czy może to ząbki, ale chyba jeszcze nie bo nic tam nie czuć w jego paszczęce ;)

Moje szkraby śpią, mam czas dla siebie jupi :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250769 przez agi-p
A moja Amelinka ma gdzieś spanie :P Nie wiem ...może ona jakieś dopalacze po kryjomu bierze :P
Przecież to niewiarygodne , że po takiej bezsennej nocy ma tyle energii . Spała 0 7:30 -20 min i po 11 -40 min . I teraz siedzi i pluje ...cala mokra jest . A radoche ma przy tym straszna :P
A ja siedze sobie i patrze z niedowierzaniem na nią .... żebym ja tyle siły miała :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl