BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #246844 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #246846 przez aniaw
Cześć laseczki :laugh:

A Dominiś skończył dziś 5mcy :) Ale ten czas leci :)

I jeszcze zapodam Wam jeden jej tekst mojej cioci:
Wzięła Dominiczka na ręce i pyta się czy zarosło mu się już ciemiączko. Ja mówię, że jeszcze nie. To ona z tekstem, że musi uważać, żeby go nie upuścić, bo pewnie by było krucho z nim :ohmy:
A potem jakby nigdy nic dodała, że jak ja byłam mała i ona mnie pilnowała to wypadłam jej z wózka na chodnik :ohmy: Ale nic mi się nie stało bo już miałam zarośnięte ciemiączko :ohmy:
To ja się całe życie zastanawiam czemu ze mnie taki czubek a teraz wszystko stało się jasna :lol:

Dziś byłam na dwóch dyżurach i znów mega ruch :laugh: Super, bo teraz dopiero siadłam do kompa i czytając Was odpoczywam :)
Jutro z Małym na rehabilitację może wreszcie się uda bo 2 zajęcia odpuściłam przez jego kaszel ;)

Mam do Was pytanko:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agi jak fryzura się podoba mężowi to najważniejsze :lol: A wiesz ja też wkurzam się następnego dnia po wyjściu od fryzjera jak mam problem z ułożeniem kudełków :huh:
Oj na razie nie chce myśleć o przeprowadzce :(
Ja też uwielbiam dr H ale w czwartki albo dyżur albo trening i musze chyba pościągać sobie odcinki ;)

Kasiorek no niestety musimy ze względu na kasę z tym mniejszym mieszkankiem i zobaczymy jak się pomieścimy ;)
A na macie Dominik się super bawi a później przekręca się na brzuszek i dziwne bo zapomniał jak obracać się na plecki :) I czasem tak leży na brzuszku aż zaśnie :laugh:

Rachela fotka super :) Oj dobrze, że nic się nie stało.

Dobrejnocki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #246855 przez kasiorek0310
małgorzatta miałaś ale jako zwątpiłam i chyba dopiero na świętą sie obetnę

Aniaw teksty twoje chrzestnej niezawodne ale i do śmiechu że ho ho no coz w przypadku dwojki dzieic każdy gorsz sie przyda jakoś dacie rade w końcu siła z ciebie babeczka wiec spokojna głowa, fajnie jak zasypia nasz jak sie połozy ba rzuchu a nie potrafi sie jeszcze oborcić na plecy to krzyczy żeby go przewrócić spryciarz mały :P

a co do wymrażania nadżerki to nie słyszałam żeby sie gdzie placiło ja nigdy za nic nie płaciłam i swojej gin a chodzę na fundusz może chce sobie na tobie zarobić lewa kasę ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #246860 przez kasiorek0310
anaiw co s dla ciebie z tej stronki
www.nfz-lodz.pl/index.php?option=com_con...e-radiowe&Itemid=201
tutaj masz odpowiedz
Czy wymrażanie nadżerki jest bezpłatne u ginekologa, który ma umowę z NFZ?

Tak. Wymrażanie nadżerki, jak i elektrokoagulacja, laseroterapia, są refundowane. Listę świadczeń gwarantowanych, czyli badań, zabiegów itp. bezpłatnych dla pacjentów znaleźć można w Koszyku świadczeń zdrowotnych na stronie ministerstwa zdrowia (podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 29 sierpnia 2009 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (Dz.U.2009.211.1637 ze zm. załącznik nr 3).

mam nadzieje że pomogłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #246881 przez agi-p
Hej:)
Rachela to dobrze , ze wszystko w porządku :) Marcinek to twardziel :)

Malgorzatta my też z Mężem dobrze się rozumiemy i nie musimy robić sobie na złość czy na przekór . Oboje jesteśmy uczuleni na stwierdzenia zakazujące :P
Oj to przekaż Boryskowi , że życzymy mu udanej randki :):):) Rany pamiętam jak ledwo pisałaś , że Zosia się urodzila...a tu już 2 miechy :)
Te pizzerinki mnie już dłuższy czas kuszą . Daj znać jakie wyszły , tzn czy ciasto się dobrze wyrabia , bo reszta to juz od produktów dodanych zależy . Mnie dobija moj piekarnik i dlatego jeszcze się wstrzymuje z pieczeniem .

Aniaw Twoja ciotka to bije wszystkich na głowę :) Hihihi...uśmiałam się :)
Co do wizyt i płacenia to ja nie pomoge , bo ja mam prywatne ubezpieczenie wykupione i mam wszystkie wizyty i badania za darmo .
I kurcze zapomniałam o Dominisiu :ohmy: ... wszystkiego naj dla niego i ogromniaste buziaczki :kiss: :kiss: :kiss:

Kasiorek super , ze szczeniaczek przypadł Nikosiowi do gustu . Ja kupię go trochę poźniej . Teraz zamówiłam Amelce prezent na Mikołaja ... muzyczne lusterko Fisher Price . Mam nadzieję , ze jej się spodoba .
A zdjecie obiecuję już dzisiaj zrobić :P

Uciekam wieszac firanki , bo wczoraj okna myłam , a firanek już nei zawiesiłam .
A i śniło mi się , że Amcia ma dwie górne jedyneczki i dolne juz widac :p Ciekawe czy to zwiastun ząbków ? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #247522 przez aniaw
Kasiorek dzięki za info :)
ja chodze do państwowego gina ale dał mi skierowanie na kolposkopię do prywatnej babeczki ale z podpisaną umową z nfz na darmowe kolposkopie. I ona zaleciłaq mi to wymrażanie i powiedziała że od razu mogę się do niej zapisać na to wymrażanie za 3stówki i że to zawsze jest płatne ;)
W poniedziałek idę do mojego gina z tym wynikiem i zobaczymy co mi powie ;)
Ale na lipcówkach Rika napisała, że niby to bezpłatne ale w większości gabinetów trzeba płacić :(
A inna koleżanka napisała, że miała wymrażane i jej się odnowiło ;)
A dla mnie teraz każde 3stówki ważne zwłaszcza przed świętami :angry:

Agi a wiesz, że mi dziś też śniły się pierwsze ząbki Domoniczka :lol: 3 siekacze dolne :lol: I pierwsze co pomyślałam to że muszę napisać to na forum, jakieś uzależnienie to już chyba :lol:
A ja czekam na przeprowadzkę i dopiero tam umyję okna :)

A my byliśmy z Dominiczkiem na rehabilitacji i super się tam bawił :)
Cieszę się, że on to lubi :) I podobno zrobił już duże postępy :)
I ładnie spał w gondoli i super byłoby jakby udało się przejeździć w niej zimę :)
Po ćwiczeniach zasnął i miałam 2 godzinki, żeby połazić po sklepach :)
Dziś nawet fajniutka była u nas pogoda, oby więcej takich dni :laugh:

Miłego wieczorku życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #247722 przez kasiorek0310
aniaw to nie wiem mi po wypaleniu nie wróciła dopiero teraz po ciąży wyszła ale to podobno normalne wiem może lepiej wypalić niż płacić za wymrażanie

to ładnie jak Dominikowi spodobały sie rehabilitacje :)

agi no mam nadzieje że sie doczekam fotki i ładnie jak okienka juz umyte to chyba z myślą o świtach czy jeszcze przed tez będziesz myć ???
To fajnie jak widać już ząbki to może w końcu wyjdą pierwsze ząbki u nas swędzi denerwuje sie ale postępów jakiś brak

agi a ty co masz z tym piekarnikiem że piec nie bardzo chcesz??
u nas jest taki stary co się nie domyka źle piecze wiec na razie robię tutaj te na zimno a na swoim będe piec juz w nowym piekarniku :) może do wiosny sie uda :D (niepoprawna optymista ze mnie eh.... ;/)

spokojnej nocy nie piszcie za dużo w ten weekend mam znowu szkole a nic nie umiem znowu a kolejne egzaminy mamy :) poza tym z nocami wróciliśmy do ładu śpimy od 20 do 7.30 bez pobudki :D Bajka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #247900 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #247904 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #247921 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #248196 przez agi-p
Hej :)
Kurcze już 3 raz zabieram się do napisania posta :P

Aniaw super , ze Dominiczek takie postępy robi na rehabilitacji i że lubi tam chodzić :)
Oj u Nas jeżdżenie w gondoli byłoby juz całkiem niemożliwe . Amelka toleruje wózek na spacerach tylko pod warunkiem , że siedzi i wszystko widzi .
Co do zabiegu to ja miałam sto lat temu wypalankę i nic mi się nie odnowiło na szczęście .

Kasiorek na świeta pewnie okna tez jeszcze umyję ...normalnie z wiatrem jakiś syf leci mi na okna i nie mogę patrzeć na takie brudne .
A w piekarniku mam dysze nie zmienioną . Mamy piekarnik na butlę gazową i musielismy przerobić dyszę ...palniki sa oki , a piekarnik dalej lipa :( Ale Mężuś powiedział , ze doprowadzi to do ładu :)
Przyjemnego (mimo wszystko)pobytu w szkole :) :P

Małgorzatta zdjecie świetne . Widac Zosia przypadła Borysiowi do gustu :) Co do okien to mi tez sie zbytnio nie chciało,ale juz mnie szlag trafiał :P I firanki lekko zakurzone były ... ale teraz świeżutko i pachnąco :) Pizzerinki jak tylko dopadnę w sklepie to też sprobuje , albo zrobię ciasto wg przepisu mojej Mamci :)

Uciekam , bo musimy Paulinke na urodziny kolegi rzucić...

Do wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #248325 przez kasiorek0310
małgorzatta ja jak bede robić te tez ciasto tak jak na normalna pizze i bedzie ok ale to zrobimy jak będzie nasza kolej gotowania

agi to nie za fajnie jak jakiś syf ci leci na okna eh... ;/ ja sie nosze z zamiarem umycia ale chyba poczekam sobie do świat i przed świętami sobie umyje a co tam a w szkole nudy tylko fajne prawo było.
a z tym piekarnikiem tez nie za fajnie ale jak mężuś mówi że zrobi to pewno zrobi

a my chyba zakupimy kubek niekapek dzisiaj piłam kawę a Nikoś bach za mój kubek i pic che teraz juz sam trzyma butle jak się mu herbatka daje wiec kolejny postęp bo sam wkłada i wyciąga butelkę jak ma dość


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #248372 przez aniaw
Cześc babeczki :)

Kasiorek czasem ciężko się zmusić do pójścia do szkoły ale ja teraz tęsknę za studiami i chetnie skoczyłabym na jakąś specjalizację, tylko z kasą nie tęgo a o czasie nie wspomnę ;)
Oby z mężem szło ku lepszemu, trzymam kciuki, super :)

Małgorzatta fotka super i Borysek jaki zainteresowany :)
A ja jakoś jeszcze nigdy się nie odważyłam sama zrobić ciasta do pizzy, chociaż zbieram się do tego od dawna i mam kilka przepisów od znajomych :)

Agi ja też tak mam że robię kilka podejśc do napisania Wam a później zawsze coś..
A jak tam Wasza mała terrorystka i jej spanie? :) I jak z jedzonkiem u niej? :)

A ja mam pracę mojego M w całym domu i sama nad swoją siedzę, więc nie mam czasu na nudę :laugh:

Buziaczki kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #248417 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #248648 przez aniaw
Cześc kobitki.

Kurcze u nas znów niefajnie.

Szymuś ma 38,9 temp i to tylko przez przypadek się domyśliliśmy, bo żadnych innych objawów brak ;) Może to zęby, teraz bardziej marudny i śpiący się robi.
Dostaje na przemian Paracetamol w syropie i Nurofen w czopkach. Matko no.
Zobaczymy co bedzie w nocy.
Dominiś 37,4 i pokasłuje. Super po prostu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl