BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 4 miesiąc temu #250794 przez kasiorek0310
ANA ROZMOWIE OK ZACZYNAM PRACE DO STYCZNIA BĘDZIE NA ROK Z MOŻLIWOŚCIĄ WYDŁUŻENIA A PRACA TO BĘDĘ MIEĆ 4-5 PODOPIECZNYCH POD SOBĄ COŚ JAK PRACOWNIK SOCJALNY CZYLOI POMOC WE WSZYSTKIM ELASTYCZNE GODZINY PRACY TAK JAK MI PASUJE WIEC LUZIK I MOGE WZIAC CAŁY ETAT1/2 LUB 3/4 WIEC FAJNIUTKO :D

agi to może sie tam spotkamy my też sie wybieramy miedzy śwetami chyba o ile włożę mój strój bo ąz sie boje jak będę w nim wyglądać. Szkoda bo kiedys te seasne były a teraz kompletnie nic dla mam znam tylko jedna kawiarnie gdzie sa dla dzieci zabawki i w ogóle ;/
Kiepski ten żywot mamy jeśli chodzi o rozrywki z małymi dziećmi ;(

aniaw czemu może przyjdzie taki czas że będą sami sie bawić razem i pięknie sobie dajesz rade sama :)Co do wypalenia to ja nie miałam znieczulanego ale tez nic za bardzo nie czułam tylko sam zapach taki dziwny i to jak urządzenie wypalało to bylo słychać
a tak to nei bardzo cos czułam ja miałam mała wiec szybko poszło chyab 10 -15 minut ui było po potem tylko posmarowała czymś i chyba globulki dala i pięknie sie zagoiło tylko wypalać można zaraz przed okresem, a po wypalaniu chyba jest 2 tyg zakazu współżycia zeby sie to ładnie zagoiło choc nie pamiętam aż tak dokładnie, mnie tak nic nie bolało po tylko miałam delikatne upławy przez te globulki a po nich było juz ok spoko aniu pytaj ja bede miec wypalana teraz w grudniu to ci napisze na bierzaco jak bede juz po ok??? bo ty kiedy to masz zrobic ???
To sie okazało że jesteś krówka wg twojego syncia ale musiało byc smiechu, ja bym tam wyszła z Szymkiem chociaż na chwilkę.
Aniaw to juz decyzja zostaje tobie w tej kwetsii chyba że znajdziesz tam gdzie wymrażaja za free a to po wymrożnieu nie ma zakazu na seksik ???


a masz mały standard drzemka zobaczymy jak długa a po szczepieniu nocka piekna cała przespana do 7.30 :D
a wstanie to śmigamy an kolejny spacerek już jeden zaliczony :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #250834 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #251108 przez agi-p
Kasiorek to wielkie gratki :):):) Super , ze juz za pierwszym razem sie udało :) To masz co świętować !

Uciekam ,bo już ledwo widze na oczy .

Spokojej nocki dla wszystkich :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #251150 przez kasiorek0310
Gościu z karkowa ma firmę co się tym zajmuje i wygrał przetarg na takie usługi a zlecenie jest z urzedu miasta

agi oj tak mamy co świętować bo taka praca mi odpowiada elastyczna i nawet nieźle płatna :D co ważne bo może w końcu uda sie szybciej pójść na swoje.
Nie do końca za 1 razem ale na pierwszym spotkaniu po 2 miesiącach wysyłania CV sie udalo i to w swoim zawodzie :D i to co lubię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #251287 przez agi-p
Hejka ...
Nocka oczywiście masakryczna . Nie dość , ze 6 pobudek było (już sobie zapisuje o której sie budzi i zasypia) , to jeszcze mnie przeziębienie dopadło :( Gardło czerwone i boli jak diabli i katar okropny :( A wiadomo przy karmieniu piersią to nie moge się poratować żadnymi specyfikami :( Obym Amci nie zaraziła .
Jadę dziś do Mamci ...zawsze troszkę mnie odciąży .
Miłego dzionka i do wieczorka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #251456 przez Angua
Witajcie! Mamusie!

Przepraszam, że tak długo nie dawałam znaku, ale strasznie się u mnie pokomplikowało. Nie uda mi się Was nadrobić.W skrócie:

problemy rodzinne z rodzicami- rozwód, sąd, podział majatku,adwokaci, nowa macocha, wszystko naraz,

koleżanka z mieszkania obok dowiedziała się , że urodzi dziecko z rozszczepem kręgosłupa (teraz jest w 23 tyg. ciąży) w środę będzie mieć operację prenatalna i codzień ją wspierałam, aż do dzisiaj- dziś pojechała do szpitala do Bytomia i wróci dopiero z dzieciątkiem , oby w marcu- musi jak najdłużej donosić dzieciątko.

Mikołaj nie chce jeść z butelki, a za 27 dni idę do pracy, kaszki w ogóle nie je.jest zdrowy i duży. Jeździliśmy dwa razy w tyg. na rehabilitację, teraz już raz na dwa tyg. aż do początku przyszłego roku, skutkują, ale zajmuje nam to pół dnia (z wózkiem w autobusie na drugi koniec miasta).Ale damy radę!

No i jeszcze wiele innych po drodze perturbacji- leczenie męża na serduszko, przekonywanie teściów, aby zaczęli oswajać się z Mikołajem, skoro podjęli się jego opieki od stycznia (na razie zatrzymali sie na etapie zabawy- jesszcze ani razu nie przebierali go i nie karmili, ani nie zostali z nim sami nawet na pól godziny).


Moje drogie!

Podziwiam Was, że potraficie być tu tak aktywne!Ja wiem, że nie dam rady pisać z Wami. Dlatego życzę Wam Wszystkiego co najlepsze: zdrówka dla Was, Waszych dzieciaczków i całych rodzin, mnóstwa miłości i ciepła oraz cierpliwości i zrozumienia dla Partnerów i siebie! Na pewno się jeszcze do Was odezwę!

W czasie Adwentu- spokojnych przygotowań do świąt Bożego Narodzenia!!!
I mnóstwa Prezentów!!!!
Kasiorek- gratulację z okazji zdobycia pracy!!

09.06.2011r.-Mikołaj jest wśród nas!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #251628 przez MalaMi
1.12.2011 Kubus w czasie "raczkowania" z każdym dniem dochodzi do perfekcji :* jak widac pozycja jak najbardziej prawidlowa :evil:
daje popalic swoja ruchliwoscia. wszystko targa nawet gabki podczas kapieli wklada do buzi. jednak okazalo sie ze na hugies premium jest uczulony. zreszta nie bylam z nich zadowolona. przestalam je uzywac bo teraz walcze z odparzeniem po tym badziewiu.
ja uzywam dada premium lub heppy to nic nie mial. lezy na macie z golym tylkiem posmarowanym pumifucort :blink:
ja dzis ide na noc. w jutro, w sobote, niedziele ide do szkoly + 3 sprawdziany :S
maly ostatni raz bedzie u opiekunki bo wyliczylam i lepiej zeby moj maz przweszedl na 3/4 etatu niz robil na caly i placic komus, nasze wyplaty to prawie najnizsza krajowa- wiec szalu nie ma. bedzie pracowal w poniedzialek, wtorek. sroda i czwartek. przynajmniej z tata bedzie spedzal czas, a ja przestane nerowac sie ze i tak pomimo ugadanego wczesniej w pracy weekendu wolnego -> chcieli to dali, a grafik jest ukladany co tydzien na tydzien. wiec mam dosc stresow czy dostanie wolne czy nie. a tak musza sie tego trzymac czy chca czy nie , dokument najwazniejszy B) tak wiec chcoiaz to sie udalo bo myslalam ze szalu dostane.
ja oczywiscie co roku 1.12 ubieram choinke. duza nie jest wielkosci Kubusia :P ale jest :woohoo:

angua to fakt przezycia mialas. maly fajniutki.
kasiorek a w czym pracujesz, super ze cos znalazlas :)
agi-p sadze ze moze byc to angina jesli masz garaczke powyzej 38.5 powiekszone wezly chlonne dotkliwy bol gardla, ropnie na migdalkach to anigina paciorkowcowa, jesli masz przekrwione gardlo, blone sluzowa i mogdalki, ostry katar, stany podgoraczkowe to angine wirusowa. ( angine wirusowa a bakteryjna leczy sie inaczej !)-> nie zebym sie madrowala :)
spadam sie uczyc a potem wieczorem do pracy :dry:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #252138 przez kasiorek0310
malami co jak pracownik socjalny ale to dopeiro od stycznia bede wiec mam jeszcze miesiac luzu :0

a mam do was pytanko bo o ile sie nie myślę czas wprowadzić Nikodemowi gluten ale jak ostatnio stanęłam przed półka z kaszkami glutenowymi to szok nie wiadomo co wziąć pomóżcie jaka to dokładnie ma być kaszka z czym ja najlepiej podać i czy jest jakaś najwygodniejsza godzina co do tego i jak to podać z deserkiem z zupka czy to obojętne.

angua to wytrzymałości i nie opuszczaj nas zajrzyj czasem i napisz co u was i u Krzysia

spokojnej nocy u nas wodę wyłączyli o 20 szok bo jakaś awaria ale już jest :D bo ostatnio tez nam tak zrobili to cała noc nie bylo ;/ a kartki ani widu ani słychu żeby cokolwiek wiedzieć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #252227 przez aniaw
Cześć kobitki :)

Kasiorek ja z glutenem nie pomogę bo jeszcze nie wprowadzałam a z Szymonkiem to jakoś nie było nacisku na ten gluten i inny był schemat zywienia ;)
Gratuluję pracy i super, że taka elastyczna godzinowo będzie :)
Dzięki za wieści o wypalaniu. Mi doktor powiedział, że dopiero po zakończeniu karmienia mogę to zrobić i że to robi się zaraz po miesiączce.
Wstępnie na wiosnę się umówiłam.
A jak jest po wymrażaniu z zaleceniami to nie wiem ;)

Agi współczuję tych nocek i kurcze jaka niezmęczona ta twoja córcia ;)
Szybkiego powrotu do zdrówka, tzn oby Cię nie rozłożyło.
Mój M też dziś jakiś nieswój i go telepie, więc został zmuszony wypiś mleko z miodem i czosnkiem, bo jeszcze nas pozaraża :ohmy:

MałaMI powodzenia z kartkówkami :) Ale Twój syncio szybki i postawa wzorowa, ani się obejrzysz a będzie chodził :)

Angua trzymaj się :kiss:

A ja mega zabiegana dziś byłam, ale wszystko się udało i tylko biegałam z miejsca na miejsce :)
Praca rano, potem szybko do domku po Małego na szczepienie a później trening :P

Szymcio odpukac nie gorączkuje, Dominik był dziś szczepiony (o dziwo doktor powiedział, że zdrowy) a waży już 7,5 kg :lol:
Później zostawiłam Maluchy i wybyłam na trening i podobno Dominiś nie marudował, więc zobaczymy jak nocka minie :P
A jutro rehabilitacja a ta pogoda taka do d... :huh:
A na treningu dowiedziałam się , że od stycznia będą kontynuowane zajęcia samoobrony dla kobiet przez tą szkołę walki :lol: Raz w tygodniu i opłata 50zł za miesiąc, więc very zachęcająco :lol:

Sie rozpisałam :P

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #252285 przez agi-p
Hej Dziewczynki :)
Angua oj zwariowany czas u Was ...oby wszystko ułożyło się dobrze . Zaglądaj jak tylko znajdziesz czas i chęci . Mikołajek rozkoszny :) U nas z butelką ten sam problem ... na szczęście ja nie mam ciśnienia , bo nie wracam do pracy . Trzymam kciuki , zeby Teściowie się spisali w opiece nad Małym .

MałaMi na początek buziole dla Kubuśka :kiss::kiss::kiss: Dzisiaj pół roczku mu strzeliło :)
I prosze jak mu szybko raczkowanie idzie . Fajnie :) Powodzenia w pracy i w szkole .
Co do moejj choroby to nie wiem co to czy angina czy inne dziadostwo , ale męczy strasznie :(
I rany...już choinkę macie ? Woow :)

Kasiorek my gluten wprowadzamy juz od miesiąca . Kupiłam zwykłą kaszkę manną błyskawiczną . Podaję ją tak : do 30 ml gotującej się wody dodaję łyżeczkę kaszki i jeszcze 2 min to gotuję , następnie dodaję do zupki lub deserku . Mam też kaszkę manna wieloowocową , ją dodaje się bezpośrednio w proszku np do deserku . Godz podania jest jak najbardziej dowolna . Ja podaję Amelce jeden posiłek dziennie zamiast mleczka . Jak podaje kaszkę owocową to do niej dodaję jeszcze tą wieloowocową .
Tylko u mnie proces wprowadzania glutenu to 2 m-ce ,gdzie niezmiennie podaje się tą samą ilość glutenu , a u Was przy kamieniu MM to 4 m-ce , przy czym pierwsze 2 m-ce 1 łyżeczkę kaszki , a przez kolejne 2 m-ce 2 łyżeczki . Potem można już bez ograniczeń .
Jak coś napisałam niezrozumiale to pisz , postaram się inaczej przekazać .

Aniaw no proszę jaki Dominiś duzy :) Super wagę ma :) I dobrze , ze Szymcio przestal gorączkować .
Oj widze , ze zadowolona jesteś , ze treningi będą kontynuowane :) Kwota za nie tez przystępna , więc powodzonka :)


a i nie pamiętam czy wczoraj pisałam , ale ...
Małgorzatta sto lat dla Boryska z okazji 5 m-ca :kiss: :kiss: :kiss:

A ja czuję się jeszcze gorzej niż wczoraj...gardło boli,katar coraz większy , oczy załzawione i głowa pęka . Dzisiaj leniuchuje ...mam zakaz od Męża na robienie czegokolwiek :P
A jutro mamy gości i chciałam jeszcz eogarnać domek i coś przygotowac ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #252649 przez kasiorek0310
anaiw to fajniutko masz z tymi treningami :) wiec znowu będziesz na pełnych obrotach.No to Dominis całkiem duzy chłopak pięknie rośnie i dobrze ze wszystko z maluchami jest ok .

agi dzięki za wprowadzenie do glutenu a to całkiem taka zwykła kaszkę manne jak dla dorosłych kupiłaś i dajesz bo ja bym chciała do owoców to tez ta zwykła ugotować i wymieszać razem z owocami tak???
I szybkiego zdrowienia a możesz brać syropek prenalen ja go w ciąży brałam i szybko pomagał na takie dolegliwości same naturalne składniki ma.

a my po wizycie u lekarza niestety jakieś uczulenie nam sie przyplątało i to w dodatku na głwoce takie ropnie sie zrobiły :( i na uszku eh.... mamy smarować 2 tyg jesli nic nie pomoże to mamy wrócić a jak podrywał pielęgniarki i rozgadał sie przy nich nawet gościa co czekał na swoja kolej zagadywał ale gościu brak reakcji chyba nie wiedział co zrobić a mały dalej sie śmiał do niego i zagadywał :)

wpadne do was wieczorkiem ide nastawiać pranko malego bo sie juz nazbierało puki chłopaki śpią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #252677 przez agi-p
Kasiorek ja kupiłam właśnie taką dla dorosłych , tyle że błyskawiczną . Dokładnie , mozesz ją wymieszać z owocami , tyle , że pamiętaj o proporcach : 1 łyżeczka na 100 ml posiłku .
Ja nie trzymam się sztywno tych zaleceń . Dodaje tak na oko jedzonka . Nie zawsze ma pewłne 100 ml .
Ty jak jesteś na MM , to możesz kupić nawet z nestle gotową kaszkę manną . Albo te kaszki już z glutenem . Ja nie chciałam kaszki na MM .

Kurcze oby to uczulenie szybko Nikosiowi minęło . To nie wiadomo z czego powstało ? Z jakiegoś jedzonka ?

Amelka dostała dziś pierwszy raz posilek z mięskiem , ale niespecjanie jej smakowało :( Ale jutro znowu dostanie . Czasami ma 2 podejścia do jednego dania :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #252686 przez kasiorek0310
agi no własnie nie wiadomo z czego to uczulenie bo nic nowego nie dostal wiec nie wiadomo co to
no własnei widziałam tak z glutenem z nestle manne ale nie wiedziałam czy ja brac

ale to jak łyżeczka na 100ml a jak mój je deserek prawie 190g to przeciez nie moge dacmu 2 łyżeczek

chyba ze ta kaszke wymieszać tylko z 100ml posiłku a reszte podac normalnie czyli jakby dwie porcje jedna z kaszka druga bez

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #252694 przez kasiorek0310

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #253127 przez aniaw
Dzień dobry wieczór :laugh:

Agi walcz z choróbskiem, nie daj się :)
Mój M chyba przegrywa niestety i coś go wciąż rozkłada, ale oby nie pozarażał bobasów ;)

Kasiorek współczuję uczulenia ;) Oby szybko zeszły te ropnie.

A my byliśmy dziś na rehabilitacji i Mały pod koniec już marudził i zaczął płakać, więc trzeba było skończyć wcześniej ;) Może to wczorajszym szczepieniu jeszcze z ranka był taki nieswój ;)

Poza tym miałam dziś akcję handlu i wymiany oraz zakupów przez stronę gumtree :)
Poumawiałam się z różnymi ludzikami, bo był luźniejszy dziś dzień i kupiłam kilka prezencików taniej i sama sobie kilka ciuszków i sprzedałam kilka swoich rzeczy, więc dzień zaliczam do udanych :laugh:

Spokojnej nocki życzę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl