BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 3 miesiąc temu #277578 przez gumis24
rachela dzieki :) no wlasnie husta czy nosidelko?jaka firme polecasz?bo jest to jedna z rzeczy ktora z pewnoscia kupie..co do wiaderka to widzialam ale bylam dosc zaskoczona...he he nianie planuje kupic ale tez nie potrafie sie zdecydowac ktora no i wolalabym ta video mamy naprawde duzy dom i poprostu bede sie czula pewniej majac dziecko caly czas "na oku"...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #277582 przez Malgorzatta
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #277583 przez Rachela
ja miałam gabi, ale lenny lamb tez dobra. dla maluszka zdecydowanie chusta. na elastycznej łatwiej się wiąże ale można tez od razu w tkanej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #277612 przez kasiorek0310
ok dzięki agi to jak coś to podam czysta i malutko koncentratu :)

rachela dzięki za przepiski na pewno skorzystamy w niedługim czasie :)

gumiś ja moge od razu odradzi karuzele nad łóżeczko u nas w ogóle się nie sprawdziła a wręcz przeszkadzała, u nas leżaczek sie sprawdza bo w nim zjadamy posiłki chyba że rozważasz zakup krzesełka wtedy leżaczek odpada, z ciuszkami sie zgadzam najlepiej śpiochy body i półspiochy i wygodniejsze i łatwiejsze do ubrania tym lepsze najlepiej z rozpinanym krokiem będzie ci łatwiej w nocy zmieniać pieluszki, a potem jak już wiekszy u nas tez w tym przedziale co u Racheli mu być trochę więcej ciuszków a razie wypadku przy jedzeniu co sie zawsze zdarzy an początku i koszulki sie przydają i spodnie dresiaki albo rajtuski dobre do pełzania, za duzo zabawek np zbyt dużo gryzaków albo za twarde grzechotki to tez nie fajne u nas one leża a to tak jak ludzie nie myślą co biorą to chyba an tyle puki co w razie czego pytaj nas tu smialo :0
ciuszki kupuj sobie na 62 od razu w razie czego po 2 3 sztuki kupisz na szybko albo ktoś ci kupi jak sie okaże ze maluszek drobny,

spokojnej nocy zmykam szukać kombinezonu na wiosne bo z tego wlochatego już wyrastamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #277627 przez Malgorzatta
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #277654 przez Malgorzatta
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #277658 przez hasia_86
gumis dziewczyny dobrze mówią, u nas karuzela wisiała aż się popsuła :/ i nie było komu naprawić, potem tylko przeszkadzała,
zabawki, ubranka, zgadzam się w 100%

o wiaderku kiedyś ten pan, on chyba Zawistowski czy jakoś tak, mówił, że nie dobre, w pytaniu na śniadanie to było,
u nas leżaczek super sprawa, mieliśmy taki z wibracjami co małego uspokajało jak był mniejszy, teraz przestawiłam to na taki mały fotelik-krzesełko, do karmienia super, ale małgorzatta dałaś mi do myślenia - muszę sprawdzić do jakiej wagi, bo przecież ten mój klocek prawie 9 już ma :ohmy:
ja dałam rade bez przewijaka, biurko mi to zastąpiło, a na samym początku to w łóżeczku go przebierałam

maty też w końcu nie kupiłam, bo wyszło to tak że zawiesiłam nad nim zabawki z zaczepką do przypinania i tylko 5 minut się interesował, wiec uznałam ze na miesiąc to się nie opłaca :huh:

a w szpitalu przydały mi się nakładki na sutki, niektórzy ich nie polecają, ale ja nie wiem co to popękane sutki (tyle mojego :P) o i laktator okazał się zbawieniem
oh jak sobie pomyśle, tyle zachodu z karmieniem a nic nie wyszło :dry:

więcej nie mogę sobie przypomnieć

wiecie co jutro chyba zrobię tą pomidorową, a co :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #277667 przez hasia_86
Malgorzatta napisał:

przyszło krzesełko:)


Borys ale masz fajny tron

Małgorzata zadowolona jesteś? słyszałam opinie że najlepsze drewniane, a takie mi się zdecydowanie bardziej podobają

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #277676 przez hagne
Hej Dziewczyny!
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!! :) Samych radości z maluszków :D
Śliczne maleństwa, agi-p Amelcia piękna panna, jak fajnie siedzi, cwaniara jedna wie, jak sobie Was okręcić wokół palca :) ale dobrze, że trafiliście na tego lekarza i sen się powoli normuje.
Małgorzatta Borys śliczny, nasz też z maty ucieka, mało jej nie połamie :)
Hasia, Rachela super bobaski :)
Staram się być na bieżąco, a nie zawsze mam jak napisać.
Gumis ja mogę polecić NIE kupowanie kosmetyków. Jakieś podstawowe tylko u mnie Sudocrem, oliwka, mydełko Bambino. Później się okazało, że Krzyś ma AZS i może tylko kosmetyki zalecane przez pediatrę (głównie emolienty) więc oliwka i mydełko są niewykorzystane.
Maluch mi płacze, napiszę później

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #277703 przez Malgorzatta
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #277742 przez kasiorek0310
hasia co do nakładek i laktatora to sie zgadzam ratuje nasze sutki wiem coś o tym ale u nas tez się na długo nie przydały

małgorzatta a krzesełko fajne ja sie wciąż zastanawiam bo u nas z miejscem krucho :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #277746 przez hasia_86
dobranoc dziewczyny :)

chłopaki już śpią więc pora zmykać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #277750 przez aniaw
Cześć dziewczyny :)
Wow ile postów :laugh:

Urszula super macie z tymi lekami :)

Agi mój Dominiś też się tak śmieje i zaraz ma czkawuchę :lol: Super filmik :)

Hasia ale Michaś to spryciala z tym wstawaniem, super :) I fajniutko już siada :)

Rachela ale synuś uśmiechnięty w tej kąpieli, super i jak genialnie się podnosi :)

Małgorzatta no to pełzacza masz fajniusiego :) I jak w krzesełku ślicznie się prezentuje :)

Kasiorek ja niby na początku mojego związku z M myślałam o terapii bo różnie u nas było, ale faceta nigdzie silą się nie zaciągnie ;)
U nas na szczęście to wszystko się poukładało (choć na początku nic nie przemawiało za tym, że zostaniemy razem) stąd woje rozterki są mi bardzo bliskie, nie poddawaj się, trzymam za Was kciuki, żeby Twój dojrzał wreszcie do tego małżęństwa :kiss:

U nas na rehabilitacji coraz lepiej i zostało nam jeszcze 5 ćwiczeń i kontrola i może nie będzie trzeba było juz chodzić, bo to kawał drogi dla nas ;) Jadę tam godzinę ;) Najpier 10 min do autobusu później autobusem 30min później do metra, później metrem i od metra kawałek ;)
Dziś za to mieliśmy śmieszną przygodę bo windy były popsute i eskortowało mnie 2 policjantów :lol: Jak winda nie działa przy metrze to porażka i trzeba kombinować i akurat zauważyłam dwóch mundurowych, więc poprosiłam ich o pomoc :lol:
I znieśli mi wózek po schodach i byli mili, więc nie są tacy straszni :) Na coś się przydali :P
Poza tym na treningu było genialnie i znów mogłyśmy się wyżyć z siorą :laugh:
W czwartek ostatnie zajęcia a później w sobotę pokazy na turnieju smoka :lol:
I może od lutego będziemy chodzić na filipińskie sztuki walki, trener nam proponował, ma ruszyć nowa grupa jako kontynuacja tych zajęć :laugh:

Kurcze ale się rozpisałam, uciekam i spokojnej nocki życzę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #277784 przez aniaw
Kiedyś obiecałam wstawić zdjęcia z sylwestra tzn pokazać ciuszki i biżuterię pożyczoną od szefowej więc proszę:

Muszę pozgrywać też zdjęcia bobasów i Was pomęczyć troszkę nimi, bo już dawno nic nie umieszczałam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #277788 przez Urszula
Witam!

hasia super, że się pojawiłaś!!! Michałek duży i silny..swietnie się rozwija!!!

Agi-p fajowo Amcia się śmieje...Elizia śmieje się na całe gardełko ale nie dostaje czkawki :) pozwole sobie zwrócić Ci uwage na to jak Ama siedzi. Nie wiem czy robi to często ale to bardzo zła pozycja. Odkształci sobie w ten sposób bioderka. Oby nie wyrobiła sobie złego nawyku. Co do plamek Elizi to infekcja pozostałość po przeziębieniu. Nic poważnego. Mam nadzieję. Po zaaplikowaniu masci jest o niebo lepiej. Obserwuje ja jednak uważnie.

Małgorzatta super krzesełko Borysio siedzi w nim jak król :) cieszę się, że zdróweczko mu sie poprawiło. Oj trzeba uważać na nasze skarby uczą sie czegś nowego z godziny na godzine. Borysiu wygląda tak niewinnie po obaleniu maty :laugh: Fotela samochodowego nadal nie widziałam :dry: czasu brak..napisz mi prosze Kochana na czym polega rożnica miedzy kojcem a łózeczkiem turystycznym. Właśnie przymierzałam sie do zakupu i spoglądałam tylko na łóżeczka, chcę by spełniało rónież rolę kojca.

aniaw Wy to macie zawsze jakieś przygody :laugh: a swoją droga policjanci widząc Was z wózkiem na szczycie schodów w sytuacji gdzie winda jest zepsuta sami powinni zaproponować pomoc. Mimo wszystko miło z ich strony :) treningów zazdroszcze...też chciałabym sie tak wyżyć. Ostatnio aż mnie energia rozpiera. Zdjęcia z sylwestra super!!!Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia Bobasiów!

hegne dla Ciebie również wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

kasiorek super, że Nikosiowi fajnie idzie z jedzonkiem oby tak dalej!!! Apropos M widzę, że się juz pogodziłas z losem. Przykro dla Was może poprzez wspólne zamieszkanie zmieni się coś na lepsze.

Gumiś jesli chodzi o nianie u nas bardzo się przydała. My mamy z aventu bardzo czułą słychać każdy szeleścik.POLECAM! Z video są jeszcze lepsze jesli macie duży dom to jak najbardziej. Zwracam uwagę rónież na laktator...ja mam manualny....okropienstwo, nastepnym razem kupie elektryczny. Od ręcznego ręce mi odpadały :( leżaczka również nie polecam. My mamy ale lepiej zaczekać i kupić krzesełko do karmienia. Zaraz leżak pójdzie w odstawkę. Tak jak pisała Małgorzatta są przeważnie do 9 kg. Karuzela nad łóżeczko służy nam do dziś i będzie jeszcze służyć trochę mamy z odkręcana górą tak, że później zostanie tylko pozytywka z lampką. Elizia ją uwielbia. Karuzela jest ruchoma i ciekawa Elizia w dzień lubi się pod nia bawic a w nocy zasypia przy muzyczce i lampce. Musieliśmy obniżyć łóżeczko, ponieważ sięgała do zabawek :) Mata u nas również się bardzo sprawdziła. Acha...i wózek... może lepiej nie wydawać za dużo sugerując się, że ma wiele funkcji i pozycji. Zawsze będzie cięższy niż tradycyjna spacerówka. Dziciątko podrośnie a Ty bedziesz oglądać sie za spacerówką (parasolnka) leciutką i łatwą w obsłudze. Moim zdaniem wóżek tradycyjny i porządna spacerówka to lepszy wybór.


U nas natomiast zabiegania ciąg dalszy. Dziewczyny ja wszystko robie w biegu!! Eliza spała dziś tylko godz w ciągu całego dnia na spacerze!!! Wieczorem zasnęła zaraz po kąpieli o godz 18.20 i spi do teraz ...czekam aż się obudzi na jedzonko. Zazwyczaj kiedy tak wcześnie zasnie budzi się po pół godz po podładowaniu bateryjek na jedzonko. Dziś sie nie obudziła. Zupkę zjadła do połowy, deserek też. Odkryliśmy również drugi ząbek. Wczoraj zaraz po zaśnieciu obudziła się z takim krzykiem, że ani ja, ani M nie mogliśmy jej uspokoić, smarowanie dziąsełek tez nie pomogło. W końcu podałam paracetamol dla dzieci, ponosiłam minutkę i zasnęła Bidulka. Pobudka o 4,30 jedzonko i ....ZABAWA nie zapalałam nawet małej lampki!!!Nie wiem co ja tak rozbudziło. Zasnęła po dwóch godzinach :dry:
Na spacerze byłyśmy ponad trzy godz. Juz czuję efekty moich szybkich marszy zakwasy...ech gdzie dawna kondycja :dry: :dry:
Dobrej nocki!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl