BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 1 miesiąc temu #330544 przez aniaw
Cześć kobitki ja też na szybko tylko :)
Bo kościól a później mykamy na wycieczkę niespodziankę, ciekawe co mój wymyślił :laugh:
A i jeszcze obiadek on robi :laugh:

Kassiorek gratulacje zębola:)

Agi nokiedyś złoto było cenne! Ech grila zazdroszczę i fajnej impry:) Udanego wypadu dzisiejszego:)

Hasia a mój powiedział pierwsze mama i słyszała to moja siora ;)
Ty też zobaczysz kroczki synka niebawem :)

A mój M przesadził dziś z "komplementami" :ohmy:
Leżymy sobie w łózku i mój patrzy na moje meeega ramiona i stwierdził, że jakby mnie kanibale spotkali to by pomyśleli, że bóg im zesłał święto z nieba i darmową ucztę :ohmy:
Ale, że na pewno by mnie jeszcze podtuczyli i nadziali jak prosiaka na rozno i piekli nad ogniskiem posypując przyprawami :ohmy:
Oszczędzę Wam jego szczegółów,i tego skwierczenia... ale na koniec stwierdził, że na deser zjedliby moje piersi i może jeszcze wycisnęliby z nich trochę mleka :ohmy: :lol:
I jak go tu nie kochać :P

miłej niedzieli Wam życzę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #330734 przez hasia_86
u nas nie było śladu po wczorajszej wiośnie - dzisiaj szaro buro i ponuro cały prawie dzień mgła była :( lipnie

ania w wcale się już nie dziwie ze masz takie zabawne i pomysłowe dzieciaczki widać w tatusia maja pomysłowość hihihihi o mój to by się nawet nie odważył tak powiedzieć bo to by groziło wojna atomową :) mimo że wiem że to by było w żartach :P
i jak wycieczka gdzie was zabrał tatuś?

Michał po godzinie marudzenia za tatusiem, został przełożony do niego na łóżko i w 5 minut zasnął z butelką, druga butelką, ostatnio na noc wcina 2 butle :ohmy: i w nocy i tak jest głodny :dry:

kasiorek gratulujemy 4 zębusia :) czemu mojemu nie rosną górne jedynki ?? to w ogóle normalne tak nie po kolei :unsure:

agip super ze możecie takie imprezki organizować :) ja też chcę :P zwłaszcza na grilla :)

do jutra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #330765 przez agi-p
Dzień dobry :)
Aniaw Wasze rozmowy z Mężusiem są godne napisania scenariusza do dobrej komedii :) :P
Gdzie to byliście , gadaj nam tu szybko :p

Hasia niektórym dzieciaczkom wychodza zębolki nie w kolejności i nic się nie dzieje :) Michać musi rozkosznie wyglądac :) Woow 2 butle zjada na noc ??? Szok . Kurcze , ze ja zmierzyć nie mogę ile Ama zje mleczka . Na pewno tez sporo . Za to obiadki i deserki to parę łyżeczek tylko :(
A na grilla Kochana zapraszam !!! :)

My wczoraj jednak do Brennej pojechaliśmy :) Pospacerowaliśmy i Ami nawet pospała w wózeczku . Potem poszliśmy na piwko i ciacho dla mnie :P (wiem , wiem ...a dupa rośnie :P ) i siedzieliśmy stolik w stolik z K.Rutkowskim,jego śmieszna Luiza i ich znajomymi . Nie mogę patrzeć na tą laskę !!! Wielka dama , a jeszcze nie dawno w zakonie była . Jak ona mnie drażniła!!!
A i do południa zamiast obiadu zrobiliśmy grilla i zaprosiliśmy UWAGA!!! teściów :P Bylo nawet sympatycznie . Mój teściu to fajny facet :) Szkoda tylko , ze teściowa taka nieudana :P Ale ogólnie było spoko .

Dzisiaj jadę na cały dzionek do Bielska . Mam pare spraw do pozałatwiania , potem ploty i kawa u Mamusi , a jak Paula skończy lekcje to musze z nią na zakupy jechać :( Dodam ubraniowe . A to najgorsza kara jechać z Paulą :P Ona ma swój gust i wybredna jest . Znowu przemierzymy całe Bielsko :(

Szkoda , ze dzisiaj już pogoda do bani będzie . Te 2 dni słonka były superowe .

Miłego dzioneczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331479 przez kasiorek0310
aniaw i jak tam tajemnicza wycieczka zaplanowana z twoim m udała sie niespodzianka ??

hasia nei wiem czy jest jakaś kolejność zębów jak maja isc chyba wszystko zależy od dziecka no to ładnie Michas głodomór dwie butle na noc i w nocy jeszcze głodny u nas jedna i cała noc spokój a u nas cały weekend bylo słoneczko dzisiaj rano nie bardzo pochmurno i deszczowo a popołudniu juz słoneczko piękne było :)

agi to miałaś towarzystwo ja sie patrzy z Brennej ja tam nigdy nie była jakoś mój nie skory an wycieczki :( a co tam raz za czas ciacho nikomu nie zaszkodziło a tak nawiasem mówiac trzeba było mu "pogratulować" akcji z Madzia a co tam wazne ze tesciu ok a teściowa do wora i jazda :D No tak teraz młodzież to ma gusta i guściki to nie takie a to juz nie w modzie co zrobić nastolatka wiec musi wyglądać

u nas ok bez mzian krotko mówiąc nuda w weekend znowu sama bo mój do pracy eh i chyab zrobimy sobie spacer na cmentarz do dziadka i na lotnisko zahaczymy na samoloty bo cos latają ostatnio :) i u nas sasiadka jest znowu w ciazy kolejny raz wpała a mieszkają tez u rodziców we wrześniu urodziła jedno i teraz juz w4 miesiącu jest z następnym a lekarz juz ja zganił ze rana nie dobrze sie jeszcze zrosła szok jacy to ludzie potrafią byc nieodpowiedzialni bez mieszkania tylko on pracuje i z drugim wpaść myśmy sie śmiali ze nie powie ze dzieci planowała bo żadne nie było planowane a jej mam to załamka w 6 osób na nie całych 40 metrach szok a ja jutro idze zobaczyc jak tam po wypalance i potem juz ok ale jakos do seksu mnei nie ciągnie a {hide] a od mojego odrzuca po tym jak go przyłapałam na pisaniu z inna laska a trzyma nas razem tylko Nikodem wiem przykre to ale nic na to nie poradze on by wszystko chciał ale żeby sie nie narobić do remontu mieszkania tez kumpla bierze bo sam nic nie bedzie robic a kumplom zapłacić trzeba nie wiem skad on kase weżmie an to jak nawet nie mamy na papierkowe sprawy {/hide}

agi a pogoda lepsza popoludniu była tylko zimnawo sie zrobiło a w czwartek do befado po buciki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #331513 przez agi-p
Dzien doberek :)
Kasiu strasznie przykre to co piszesz . Szkoda , ze Mąż tak podchodzi do tego wszystkiego . Normalnie jak się czyta to wszystko , to powiem Ci , ze odważna jesteś , że zdecydowałaś sie na kupno mieszkania z nim i kolejnego bobaska planujesz .

I po buciki już jedziecie ? ale to te do wózka ? Amelka w adidaskach śmiga , tzn jeździ :P

A sąsiadka biedna jednym słowem :( Troszkę szybko to 2 dzidzi . I bez jakiś perspektyw na lepsze jutro . Skoro tylko On pracuje , to nie mają co marzyć o własnym M :(

A my zakupy porobiłyśmy . Moje dziewczynki sie obłowiły :) Pauli kupiłyśmy kurtkę,buty,3 pary spodni,2 bluzki i biustonosz :) Ami zyskała naklejki,czapkę , szczoteczkę i pastę do ząbków . A ja tylko kasy sie pozbyłam , sobie nic oczywiście nie kupując :p Ale cieszę się , bo zakupy mam z głowy :)
Teraz musze sie tylko do fryzjera umówić i będzie git :)

Amelce dzisiaj poprzestawiało się w nocy wszystko na maxa :( Pobudki standardowo co 20 min , ale wyspana była już o 3:20 !!! Zawsze śpi do 4:20 , co już jest przegięciem , ale dziś to mnie normalnie rozwaliła na łopatki .

I wczoraj zostawiłam ja u Mamy i pojechałam do banku , na pocztę i do kosmetycznego . Nie było mnie dobra godzinę i dziewczyny świetnie dały radę . Nawet Mamie udało się Amelcię uspać , co przyznam mnie najbardziej zszokowało . Do tej pory Ami bez cyca nie zmrużyła oka !!! Jednak Mamcia ma swoje sposoby :) Ale super , bo wiem , ze jak pójde do fryzjera , to spokojnie mogę Amelkę zostawić z Mamą :)

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331637 przez kasiorek0310
agi chce ale tylko temu zęby Nikoś nie był sam i pod tym katem patrze niop do wózka bo my nie mamy na razie mieści się w kombinezon co ma zawijanie stópki wiec luz frotowe skarpety i jakoś dajemy rade a co do mieszkania to gdzieś trzeba mieszkać a nie ciągle u mamy nawet moja mama mu powiedziała ze on wcale się nie cieszył z decyzji banku ale z tego ze oni zmieniają auto to tak on wymaga od wszystkich ze maja zrobić ale sam od siebie nic chyba ze mu sie komende wyda to zrobi a tak to pomarz żeby an cos wpadł czy niespodziankę zrobił to pomarzyć mogę

niop niestety tak sobie załatwili pech chyba ze rodzice pomogą bo nie będzie wyjścia chyba a to 2 dzidzi za szybko jak lekarz powiedział jej nie wiadomo czy rana wytrzyma

a buciki do wózka jak sie zrobi ciepło to lepiej buciki jak spodnie będą a kombinezon tez za długo nie wytrzyma :P

No to zakupy się udały nie am co obłowiłyście sie strasznie to tak jak ja ostatnio poszła i kasa poleciała i paula az tak nie była wybredna jak tyle zakupiła to masz już mała kobietkę w domu za chwile bedzie ci podkradać cyckonosze :P
A tam ważne ze paula zaliczona brzydko mówiąc
oj co do tego spanie to moze spróbuj Ame codzien o 10 minut pózneij kąpać i może jakoś sie przestawi albo poczekać na 25 marca i przestawianie zegarów
i fajniutko jak zasnęła samam bez cyca i wiesz ze możesz ja spokojnie zostawić u mamy i udac sie na upiększanie fajny taki luz psychiczny

a ja dzisija na przegląd zmykam a potem cale popołudnie sami :) ja tam lubie jak mój ma popołudnia bo wtedy wszystko jest takl jak ma byc a nie ze zaburza nam plan dnia :(

miłego dzionka i pięknej pogody choć trochę nie za ciepło jest ale słoneczko :0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331797 przez hasia_86
hej dziewczyny :)

u nas znowu maruda, tamten tydzień jakby lepszy był, tak mi sie wydaje, chyba kolejne zęby idą bo wszystko gryzie co mu wpadnie w ręce i tak patrzyłam choć wcale pokazać dziąsełek nie chce, ale chyba się górki już robią, no i kupki coraz częściej, i to takie bomby atomowe więc chyba na zęby :) a u nas to zawsze był znak, przy każdej z tych 2 parek :)

no a ja dalej nic zrobić nie mogę :( pralka nieczynna bo rura zepsuta i muszę ręcznie prac a wodę do kibelka wylewać nie wiem kiedy mi to naprawią, mąż nie umie a tu nikogo nie mamy, teraz czekam aż teściu wróci z Niemiec, jedyny dla mnie ratunek, wzięłabym hydraulika ale jakoś ja całe dnie sama to i nie chcę aby mi tu przyłaził jakiś obcy chłop, a po drugie to i płacić trzeba i nawet nie wiem ile, wystarczy ze rury nowe trzeba kupić ;/ no a do tego pomocnik mały tylko jak pójdę naczynia czy pranie zrobić zaraz mnie za nogawkę ciągnie i płacze, a jak siedzę z nim w pokoju to ok, normalnie tak nas wykorzystuje, urobił sobie rodziców nie ma co, nic mu nie jest ale nawet na chwilę go zostawić nie można, ja jeszcze jako tako, ale Tomek życia nie ma w ogóle, nawet nie może go do łóżeczka odłożyć i usiąść na kanapie, ma się cały czas z nim bawić to wtedy jest ok, a jak nie to ryk na pół osiedla

no Kasia przykre co piszesz, i ciężko z takim człowiekiem na pewno się żyje, zwłaszcza że panowie lubią zapomnieć że kobietę trzeba zdobywać zawsze a nie tylko przed ślubem
dzięki za przypomnienie o zmianie czasu, ja jak zwykle bym zapomniała :P

agip to miałaś spotkanie, kasiorek ma rację, trzeba było "pogratulować" zwłaszcza za to że dzięki niemu oni teraz żyją jak państwo, a dzidzia została sama w zimnej ziemi :( ach i znowu mi się przykro zrobiło jak sobie przypomniałam, nie ma sprawiedliwości na świecie ....

a to się Paula obłowiła na zakupach :D fajnie jej :P
no a co do babci, one zawsze maja swoje sposoby jakby wnuczęta wyczuwały że to ta babcia i trzeba być grzecznym :P na a z Amą to może faktycznie przetrzymaj ją trochę w dzień i później kładź może jakoś dacie radę, ale szczerze współczuję, i mój ma czasami dni że o 5 lubi wstać i już się bawić, trochę się boję jak to będzie jak się będzie jasno robiło po 3, czy wtedy zacznie już wstawać ? zobaczymy, może do tego czasu nauczy się jak przespać całą noc ... eh marzenia :P

spadam zasnął trochę trzeba korzystać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331820 przez aniaw
Cześc baby ja tylko na chwilę :)


W niedzielę byliśmy w cudnym miejscu, okolice leśne do spacerkowania :) To okolice pracy Tomka :) Było extra i mam zdjęcia ale to później :P
A Tomcio chiałby żebyśmy tam zamieszkali i pokazał super domy na sprzedaż, ech marzenie :huh:

Ale jakby coś SZUKAM SPONSORA :laugh:

Ech wczoraj poległam na polu bitwy i nie dałam rady nic napisać ;)
Naszykowałam na pulpicie nawet foty do wstawienia, ale mały mnie wykończył psychicznie swoim terroryzmem ;)

Mimo, że nieźle wczoraj wiało, zebrałyśmy się z siorą i zaczęłyśmy ale i tak biegać:) prawie 40min :) 5 min biegu 2 min marszu naprzemian :) Dążymy do 30min biegu bez przerwy :) Zobaczymy :)
A dziś na rowerach na trening jupi :lol:
Trzeba jakoś wyglądać na slubie :)

A Dominik sie popsuł :ohmy: Nie chce ani chwili zostać sam w pokoju tylko jak ktoś wychodzi np do kuchni czy łazienki to biegnie za nim na czworakach (czy można biec na czworakach? ;) ) i krzyczy :ohmy:
W nocy miał mega doła bo jakos płakał co chwila i skończył w naszym łóżku ;)
Ech a od rana w pracy i odsypiałam w autobusie :)

A własnie miałam kolejnego kota na badanie krwi - bo u nas w marcu ogólnopolska akcja sterylizacji i kastracji - mega promocyjne ceny, więc sa pacjenci - ale kot tak się wkurzył, że mam 3 sznyty na dłoni a właścicielka 2 sznyty na czole - musiałam ja opatrywac, bo biedna krwawiła :ohmy:

Odesłałam ja do domu i czekałam aż szefowa wstanie i przytrzyma mi ta bestię bo tylko na morfologie mam krew a jeszcze biochemia ;)

A kiecki nie mam jeszcze bo czekam na datę slubu :) Tomek dostał wczoraj pocztą świadectwo chrztu juz a mamcia idzie dziś po moje i w poniedziałek uderzamy znów do księdza i niech sie dzieje wola nieba :laugh:

Hasia u mnie tez Mały wypija 2 butle :ohmy: Miałam własnie pisać jaki on teraz głodomor :) A mój dokładnie tak samo robi - biegnie na czworakach krzyczy i łapie za nogawke :ohmy: Współczuje tych kłopotów hydraulicznych ;)

Agi ale mieliście towarzystwo telewizyjne :P
Gratuluje zakupów, że nie było tak źle z córą :) Ech i współczuje nocki :kiss:
Ale pocieszjące, że możesz zostawić ja z mamcią i iśc zrobić się na bóstwo :)

Kasiorek przytulam Cię mocno :kiss: Przykra sprawa z tym Twoim męzem...
A z tą kolezanką i wpadką to ja tez taka trochę jak ona bo 2 wpadki i bez mieszkania, ech...
Ale kocham bobasy nad życie :kiss:
A na jakim etapie jesteście z tym mieszkaniem?

Uciekam do pracy buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332226 przez kasiorek0310
aniaw tak wy podobnie al nie mieszkacie z rodzicami na kupie w 38m terowym mieszkaniu w 6 osób :P i tu jest myk

hasia życie jak życie gdyby nie mały to nic by nie było ja od dnai slubu obrączki nie nosze jakoś zawsze mi się marzyło ze jak ślub to będę nosić obrączkę ale jakos mnei nie ciągnie do niej a życie to wszystko sama robię a on praktycznie nic poza wymogami a pomocą żadna

a Nikod dzisiaj wygrał kocyk z bobovity :)) wysłaliśmy smsa z kodem paragonu i juz i teraz mamy wysłać formularz i nam wyślą kocyk
poza tym ok spacerki spacerki poza tym wielka nuda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332229 przez kasiorek0310
a i raczkujemy ze cho cho szybko idzie a jak zapiernicza strasznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332240 przez Rachela
Aniu dane nt sukni

długość spódnicy - 105 cm
szerokość spódnicy w pasie - 80-82 cm

gorset
szerokość w pasie - 82 cm
długość z przodu - 39 cm
długość z tyłu - 36 cm
długość pod ręką - 29 cm

suknia jest u moich rodziców. Jak będziecie z Tomkiem w tamtych stronach to możemy się tak umówić, że jak będziesz chciała ją zobaczyć, przymierzyć to śmiało idźcie do domu moich rodziców - mam nadzieję że Tomek pamięta.

Buziaki dla was all

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332249 przez aniaw
Kasiorek gratulacje wygranej :)

Rachela dzięki za wymiary - jestem na etapie odchudzania, więc jak mi troszkę zmniejszy się obwód w pasie to może bym się zmiesćiła, bo na razie niestety nie :(
Ale dziś udało się rowerku - trochę z przygodami ale co tam dotrzec na trening i było super, choć teraz padam na ryjek :P

A to obiecane fotki:



Buziaczki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #332318 przez agi-p
Dzień dobry :)
Kasiorek u Nas wszystkie kombinezony już wyprane i schowane . Teraz żądza spodenki i kurteczka , lub polarek i kamizelka , i oczywiscie adidaski :)
Ale fajnie , ze udało Wam się wygrać kocyk !!! Na pewno będzie milusi :) I mówisz , ze Nikoś raczkuje ekspresowo :) Super :) Podłoga przynajmniej wyfroterowana :P

Hasia współczuje nieczynnej pralki . Przy tej ilości prania , która u Nas jest , to sobie tego nie wyobrażam ! Oby szybko teściu wrócił i naprawił awarię .I u Was też zębiska szybko wychodzą . U Nas dziąsła napuchnięte już 2 tydzień i dalej nic :(

Aniaw zdjecia super :) Domiś tak jak Tatuś w kamizelce czarnej spaceruje :) i wszyscy tacy uśmiechniecie jesteście :) Od razu widac , ze szczęśliwa z Was rodzinka :)
Cudownie , ze pogoda się zrobiła i można korzystać :) To Cię Mężuś znowu zaskoczył :) Fajnie , ze takie miejsce znalazł :)
Oj biegi,rower,treningi ... szalona Ty :) Ja siły nie mam nawet , zeby okna umyć :P Kurcze musze się na poważnie zabrać za siebie , bo mi na ambicje weszłaś :P


A Kochane i u mojej córy nic nie daje późniejsza kąpiel . Wczoraj poszła sie kąpać 30 min później i dziś o 4 pobudka . Już nie raz próbowaliśmy później ją kąpać , a więc i później szła spać . Ale to nie skutkuje . Tylko bardziej rozdrażniona jest . Nawet wczoraj przeciagłam jej popołudniową drzemkę . Obudziła się dopiero o 16:20 , ale po 18 juz maruder , bo chciała iść się kąpać .

Dziś też tak spróbuję , może z czasem się nauczy :P Chociaż to pewnie tylko moje marzenia . Amelka jest indywidualistką i ma swój system :P

Miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332354 przez kasiorek0310
aniaw foteczki ekstra a jak sobie Szymon daje rade na rowerze ??? fajniutko taki rodzinny spacer po lesie :p

agi u nas o kamizelkę jest sprawa w allegro a nie ma w ciuchlandzie żeby złapać ani nowej tez nie moge nigdzie dorwać:( a o kurtce to mamy taki swetr z polarem ale musiałby miec cos pod i bucików nam brak ale jutro jedziemy juz chociaż kombinezon to wygoda a myśmy polarowy kombinezon ubieramy podłoga git ale jak pies ucieka do swoejgo koszyka bo nikoś lubi mu tak wszystko przestawiać :D

jak przydzie to wam fotkę strzele

o kurcze to twarda ta twoja córa mniej spania a ona dalj tak smao wstaje :( no tak uroki indywidualistki jakso przetrwac musisz chociaz moze klonsekwencja i co da

dobra zmykam mine rozbroić :)
a potem spacerek i zakupy dla malego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #333019 przez agi-p
Dobry wieczór :)
Kasiu to nie wiedziałam , że toczysz walkę z allegro :( Kurcze ja jeszcze nigdy żadnych problemów nie miałam ( odpukać) .

Mi dzisiaj przyszła kurteczka Amelki :) Jest świetna :)
I kolejny dzień przestawiania Amci za Nami . Dziś o 19 była kąpiel . I mimo , że udało mi się ją uspać o 16 i 20 min spała (a normalnie ostatnia drzemkę max do 15 miała), to po 18 już maruda była i kąpać się chciała . Siłą ją przetrzymaliśmy .
Dużo też dzisiaj spacerowałyśmy :) Uwielbiam taką pogodę , napawa mnie optymizmem i od razu wszystkiego sie chce :)

Paulisi zaczęły sie rekolekcje i pojechała na ten czas do mojej Mamci :) Od Niej ma bliżej do kościoła i może z przyjaciółkami spędzić więcej czasu :)

Na jutro zaplanowałam prace domowe :P Mycie okien i 3 prania . Uwielbiam pranie wysuszone na polu :)

A jak minął ten słoneczny dzionek ?
Kochane jutro wkleję zdjęcia Amelki ... wiosenne , spacerkowe :) Wklejcie też :)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl