BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 1 miesiąc temu #320396 przez agi-p
Dzień dobry :)
Kasiorek to super,że to większe mieszkanie wybraliście :) Jednak na ładnych parę la ładujecie się w kredyt , to lepiej od razu większe mieć . Tym bardziej , ze też jeszcze chcecie się o rodzeństwo dla Nikosia starać :) Powodzenie w formalnościach , oby szybko i sprawnie poszło !

U Nas noc koszmarna . Ami wybudzała się non stop przez ten głupi katar . A już główkę miała wysoko i nawilżacz cały czas szedł . Do tego dostała gorączki i od 23:30 do 00:40 nie spała , tylko bawić się chciała . A rano o 5 miała 38.7 stopni :(
W ogóle to termometr musze kupić jakić zwykły . Szkoda , ze już tych rtęciowych nie ma , ale ponoć galowe działają na tej samej zasadzie . Mam bezdotykowy i elektroniczny,ale one z prawidłowym pomiarem nie mają nic wspólnego . Mierzyłam w nocy temp Amelce , była rozpalona,gorąca i dziecko stwierdziło by , że ma gorączkę , a termometr pokazywał 37,7 .

A o dzidzi będziemy się starać jeszcze w tym roku :) Mężuś boi sięo mniei o moje zdrowie , ale powiedział , ze jak ginekolog i diabetolog dadzą zielone światełko , to bierzemy się do roboty :) Oboje bardzo chcemy jeszcze jedno dziecko :) A ja wolę , że tak powiem za jednym zamachem posiedzieć przy kupkach,pieluchach i tym całym rozgardiaszu . A potem mieć już odchowane dzieciaczki :) i wiem , że dzieci super razem się chowają :)

Nic , idę położyć Amelkę .

Miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #320615 przez kasiorek0310
zdecydowane w piątek umowa i bierzemy sie za kredyt tak na świeta powinniśmy już je mieć jak wszystko pójdzie ok niop większe i fajne bo kobieta wiele rzeczy nam zostawia na poczatku będzie ok wiadomo trzeba torchę zrobić ale nie wiele i nawet wlasne miejsce parkingowe mamy normalnie strasznie sie ciesze że tak wyszlo i latem juz an swoim pierwsze co to cylkinowanie podłogi będzie bo trzeba poza tym ok w razie wypadku mamy tez już opieke dla Nikosia pietro wyżej ta kobieta bo siedzi w domu a chętnie sie zajmie w razie wypadku

agi u nas nikos jak miał gorączkę to tez ok 38 pokazywał elektroniczny i tez byl rozpalony myśle że te organizmy naszych maluchów też potrafią same walczyć z wys temp i temu tak

agi to oby wam dali zielone światełko to będzie kolejna fasolka na świecie ja najpierw cce meić umowe na stałe bo wtedy łatwiej o wszytsko

a u Amy oby nic poważniejszego sie nie rozwinęło i szybko przeszedł katar a próbowałaś inhalować bo to bardzo pomaga i wtedy ścieka wszystko z noska tak jak u nas po inhalacji jak z kranu szło

miłego dnia my pewno na samym spacerku będzie pogoda cudna aż żal siedzieć w domu pozdrowionka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #321069 przez agi-p
Witam ,
Kasiorek fajnie , ze kobieta Wam zostawia sporo rzeczy :) Zawsze to mniej kasy na początek będziecie musieli wydać na urządzenie .

My byłyśmy wczoraj u lekarza . Amelka ma wirusowe gardełko . Ogólnie jest spoko . Dzien minął świetnie . Dopisywał jej humorek i apetyt :) Nocka oczywiscie masakra . Zobaczymy jak dziś pójdzie . Lekarz mówił , ze ze 2 dni i wszystko minie . Dziś jedziemy po ten inhalator , bo katar gęsty się zrobił i ciężko z nim . Leków jako takich nie ma , tylko wapno,clemastin i tyle .

Ide sprzątać :P Ami spi , to mam troszkę wolnego czasu :)
Miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #321177 przez hasia_86
nie wierzę weszłam tu bez problemu :) szok :P

u nas ok chociaż marudzimy strasznie - ale u nas winny się znalazł - mamy prawą górną jedyneczkę

wczoraj u nas był taki piękny i ciepły dzień, nawet w wiadomościach pokazali Olsztyn :)

teraz czekamy na tatę który właśnie wyjechał z Wawy

a Misiek strasznie za nim tęskni i ciągle dadada tata dada tata

kasiorek powodzenia z kredytem, nam tez dużo zostawili i to na prawdę ułatwia życie :)

agip zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla Amisi - dobrze że humorek i apetyt ma bo inaczej było by dużo gorzej

dziewczyny pozostałe wracajcie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #321468 przez kasiorek0310
dziewczyny nie wierze weszłam całkiem bez problemu tylko komunikat avast wyszedł a tak to juz ok jurto spisanie umowy w pon składamy papiery w środę składają wniosek i może juz w piątek za tydzień będzie decyzja o kredycie :D alwe fajnie ze to tak szybko i będziemy mogli skorzystać z rodziny na swoim :)) a każdy pośrednik nam mówił ze sie nie da bo teściowa jest a tu psikus fajnei bo rata nie duza a krótko będzie kredyt wiec szybko sie spłaci bo maja 36 lat będzie juz po kredycie to tak z dobrych wieści

a i nasz mały przerzucił sie z chodzenia na 4 w bardziej tak ze lewa noga podkurczona jest a prawa wyprostowana na boku i tak sie nia odpycha na panelach i chodzi dzisiaj to jzu zasuwał strasznie szybko do psa żeby go złapać

Agi pewno nic nie kosztuje a warto wiem bo testowałam a co do gardełka oby przeszło szkoda takich maluchów a co do tej kobiety to widać w porządku babka i sąsiadka na górze będzie

hasia to gratulacje zabka ale niespodzianka u nas z marudzenia wyszło gaworzenie czy jakos tak bo mówi baba papa tata mama dada ale nie bardzo wie co do czego
u nas tez bylo ładnie a dzisiaj szaro buro i ponuro :( ale spacerek zaliczony a mam pytanie wyście to wasze mieszkanie całe kredytowali plus z kasa na remont czy tylko mieszkania bo my chcemy wziac z remontem więcej i zastanawiamy sie czy to potem sprawdza sporo zostawia plus to cała łazienka zrobiona dopiero co

miłego popołudnia ja bede mate wystawiać na allegro niech idzie a u bartwóki wczoraj [pierwsze kopniaczki a jest w 5 miesiącu już

papatki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #321504 przez aniaw
Cześc dziewczyny :laugh:
Ale za Wami tęskniłam :kiss:
My z lipcówkami założyłyśmy drugie forum i tam piszemy bo tu nie mozna było się dostać.

Ja w ogóle wole w domu nie ryzykować i teraz weszłam z pracy na forum i zobaczymy, oby tu system nie padł :ohmy:

Mój Dominis juz super raczkuje, sam siada i wstaje przy kazdym przedmiocie :laugh: Kurcze tylko z tym wstawaniem tak na niego trzeba uważać, bo często glebę zalicza ;)
A zeby idą mu na potegę :ohmy: Na dole ma 3 na górze prawa 1 pokazała sie juz ale stoi w miejscu i lewa górna 1 daje o sobie znać i prawa 2 :ohmy: Czyli teraz 4 na raz mu ida :ohmy: Humorki ma w kratke bo albo jest dzień mega wesoły a kolejny super marudny ;) Ale ogólnie nocki w porzo :lol:
U mnie humorek lepszy :laugh: Dietka cały czas kontunuowana i wczoraj jak była taka swietna pogoda to juz obmyślałysmy plan biegania z siorą :)
kurcze ale dziś znów pochmurno ;)
Odezwał się też trener i we wtorek zaprasza na spotkanie organizacyjne co do kontynuacji treningów :laugh: Ale fajocho :lol: Zobaczymy co wymyśli, bo ja nie wiem czy dam rade 2 razy w tyg ale same wtorki by mi pasowały :)
Tylko musiałabym ustalić z nim, że jak przychodzę 1xwtyg to też mniej płace bo zajęcia niby mają być we wt i czw ;)
No nic pożyjemy zobaczymy :P
Dobra teraz czas poczytać co u Was :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #321557 przez aniaw
Agito Dominiś tez ma AZS ale teraz już o niebo lepiej niz kilka miesięcy temu :)
Kąpiej w emolientach i smarowanie zdziałało cuda :laugh:

Kasiorek gratulację raczkowania :) Ja myślałam o zakupieniu tych rajtek z absami ale mały tak sobie juz fajnie radzi, że bez sensu :P
O i widze, że mieszkanko wybrane, super :) I wieksze i własne miejsce parkingowe, genialnie :) Trzymam kciuki za kredyt:)
Z okulistą na pewno będzie ok :)

Agi widzę, że katarek pierwszy Amelka zalicza ;) Zdrówka życzę :kiss: Wow i kolejny bobas - gratuluję decyzji :laugh: Oby lekarze dali zielone światło :)


Hasia
ja też czasem mam takiego lenia, że szok :P Robię sobie wtedy dzień pizamowy :lol: A to wszytsko to fakt masakrycznie drogie ;)
Gratuluje kolejnego zębolka :)

Udało mi się nadrobić :laugh:
oby forum juz działało bez problemu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #321680 przez kasiorek0310
anaiw to fajniutko jak z humorkiem U Dominika ok mimo ataku zębów i że dietka dalej kontynuujesz to juz całkiem fajnie silna wolę ćwiczysz i dobrze ze z najęciami sie ruszylo a plan an bieganie pewno wróci w poniedziałek bo ma byc już ładniejsza pogoda :)A kredyt to powinien być bardziej boje sie o formalności miedzy pośrednikiem a nami i właścicielami oj wybrane ale i tak nigdy do końca nie przekonam sie żeby tam mieszkać jakoś do mojego miasta jestem przywiązana ale tutaj to nas nie stać by było na takie duże i w takiej cenie

spokojnej nocy a ja licytuje kamizelka na wiosnę o ile będzie na razie jest za 1zł plus wysylka śmieszne 6zł już o 10 się okaże

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #321780 przez agi-p
Hej Mamcie :)
Kasiorek to Wy na 20lat ten kredyt bierzecie ? Fajnie , ze Nikoś tak szybko się przemieszcza i ma swoją technikę :) I jak pięknie się rozgadał :) Już niedługo pojmie co do kogo używać :)
Ja matę też wystawiałam , ale nie poszła .Spróbuję jeszcze raz . A udało sie wylicytować kamizelkę ?

Hasia , ale super , ze kolejny ząbek się pojawił :) Gratulacje !!!
Jak wrażenia Mężusia z meczu ??? Mój zasnął przed tv , 15 min przed końcem :P

Aniaw super , ze humorek już lepszy :) I woow Domiś hurtowo wziął się za ząbki :) Dobrze , ze nie cierpi przy tym aż tak bardzo :) Gratulujemy cudnych perełeczek . I jak fajnie , ze raczkuje ,siada i wstaje !!! Ami to prawdziwy leniuch w takim razie :P
Mam nadzieję , że trener pójdzie Ci na rękę z tymi treningami . A co do biegania , to już niedługo pogoda się ustabilizuje i pewnie zaczniecie biegać . Ja szczerze nie cierpię biegania :P

Amelka już po przeziębieniu prawie śladu nie ma . Gorączkę miała tylko pierwszej nocy , katar już praktycznie nie występuje , tylko wieczorem troszkę , ale noce dramatyczne . Rozregulowała się przez to przeziębienie i nie wiem co sie z nia dzieje . Nawet nie będę Was zanudzała , ale pobudki co 20 min , a jak tylko odkładam ją do łóżeczka to afera . Tylko cyca by chciała w buzi mieć . I jak już od dawna sama pięknie zasypiała , tak teraz kłopot . Mam nadzieję , że to przejściowe.

Wczoraj pod wieczór wpadli jeszcze znajomi i drudzy z Igorkiem . Oj wesoło było :) I przywiozła mi kumpela od cioci z Anglii , po jej wnuczce ciuszki :) Naprawdę cudne i same firmowe , next,tu,george i inne . Cała siata za100zł . Jestem bardzo zadowolona , bo te ciuszki są takie inne :) i na lato Ama ma zapas :)

Pogoda paskudna,pada i wieje . A chciałam dziś chociaż na chwilę wyjść na spacer :(

MałaMi dla Kubusia wszystkiego naj na kolejny miesiąc !!! Buziaki :kiss:
Odezwij się do Nas.

Miłego dzionka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #321828 przez kasiorek0310
taki agi na 20 lat bo jak z teściowa to na dłużej nie dostaniemy ale raty i tak spoko gdyby bez mojej pracy to tez damy rade no to dzień odwiedzin i fajnie z tymi ciuszkami i same firmówki po prostu bajka a czekam bo aukcja kończy sie o 10 wiec jeszcze chwila i będzie wiadomo :)

malami daj znać co tam u was jak Kubuś rozrabiaka i wszystkiego naj dla Kubusia od Nas

u nas tatus pójdzie dzisiaj na spacerek mama obiadek robi i ogarnie bo jutro do szkoły :( a w niedziele roczek

i wygralam kamizelka za cała 2,25 :D
allegro.pl/show_item.php?item=2164661148

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #322075 przez hasia_86
hej mamusie :)

jeju dzisiaj to sie nie wyspaliśmy, bo od 2 co godzinę lub pół mieliśmy pobudkę :dry: męczy cos tego malucha, albo sprawdzał czy tatuś na prawdę wrócił :blink:

jeju mały to tak za nim jest, że ciągle go woła, łazi za nim w ogóle nie daje mu chwili spokoju, no ja to czasami myśle że poprostu coś tu się role nam odwróciły, po porodzie z tatą siedział a nie z mamą :(

a tatus zadowolony z meczu, chociaż był on nudny wiec się agip nie dziwie że mężuś zasnął, mówil że stadion robi wrażenie i ogólnie fajnie ale nie przygotowali jedzenia, jak poszli po frytki to facet dopiero wyjmował do smażenia a za nimi w kolejce było jakies 200 osób
no a po meczu
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
więc jak najbardziej mu się podobało

kasiorek my kredyt na 40 lat wzięliśmy więc zanim spłacimy to będziemy mieć 65 lat :ohmy: jazda co nie
a braliśmy tylko na mieszkanie na remont już nie bo i tak mieliśmy brać 150 a wzięliśmy 175 całe szczęście ze mieszkanko było tylko do od malowania, chociaż im bliżej się człowiek przygląda to więcej rzeczy widzi do remontu, ale to z czasem, najpierw muszę zacząć zarabiać bo tomkowej kaski jakby ostatnio zaczynało być za mało

agip fajnie że małej już lepiej jeszcze trochę i pewnie po przeziębieniu nie będzie śladu, no i super jak dostaliscie takie fajne ciuszki, cała torba za 100? opłacało się :)
u nas pogoda już lepsza nawet po południu słońce wyszło i zrobił się ładny dzień

aniaw gratulacje wytrwania na diecie, masz silną wole a mi jej niestety brak :dry: my tu też tęskniłyśmy niby parę dni a tak się to dłużyło wariacji można dostać


a w ogóle okazało się że ten ząbek to nie jedynka a dwójka, tak nie daje nic sprawdzić ze się pomyliłam, ale dziąsła ma spuchnięte więc może więcej niespodzianek będzie

a mój mały łakomczuch uwielbia jogurty, najpierw wyjadał moje i nie chciał się w ogóle odczepić to kupiliśmy mu danonki i wcina aż uszy się trzęsą :)

mój dzisiejszy post taki bez ładu i składu, coś napiszę to do małego i tak w kółko już od godziny, a mały łazi mi przy kanapach więc muszę patrzeć czy nie leci, bo ten to ma pecha i zawsze jak upadnie to na główkę aż szkoda i dlatego teraz bardziej go pilnujemy
ogólnie to właśnie zasnął wiec można spokojnie dokończyć

sto lat Kubusiowi :kiss: - odezwijcie się :)

kończę pa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #322180 przez kasiorek0310
Hasia no to nie za fajnie jak taka przyszłość długo kredytowa przed wami ale co tam ważne że dajecie rade i wasze :) my juz po umowie wstępnej i gostek zdziwmy ze chcieliśmy zapis że jesli nie dostaniemy kredytu nie z naszej winy to zadatek zwrotny a mowi ze to normalne ze zadatek przepada ale dla mnie 3tys nie chodzą po ulicy wiec powiedziałam ze bez tego nei podpisze i koniec to od razu sie właściciele zgodzili wyście też tak mieli no tam co my to nam bardziej potrzeba na te opłaty niz remont ale żeby dostać więcej to tylko tym sposobem inaczej nie da rady
a to Michasiowi nei am nic po danonkach mysmy zwykły jogurt próbowali i nic nie bylo teraz mamy przerwę i za chwile znowu zobaczę a potem jak juz nic to normalnie dawac będziemy a i szpinak nam zasmakował ze szok zjada pęknie

nie ważne który ważne że wyszedł u nad druga górna jedynka sie pcha i teraz chwile przerwy jest bo nocki do normy wróciły ne ma pobudek o 5 rano ani o 22 a chodzenie to teraz taki etap wstawania przy wszystkim nasz to samo kocha przy szafkach i pufie

nic ja jutro do szkoły wiec trzeba wczas wstać :( a ja tak tego nie lubię milej soboty zobaczymy jaki tatuś obiad wymyśli bo do tej pory brak zainteresowani obiadem dla dziecka co i jak a potem znowu czegoś nie da albo będzie pisał normalnie brak zainteresowania obiadami malego a potem bo nic nie naszykowałaś normalnie bez nas to facet by zginal

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #322252 przez agi-p
Hej Kochane :)
Hasia Michałek trzyma sztamę z Tatusiem :) Pewnie Mężuś pęka z dumy , ze Mały tak bardzo za nim.
Dobrze , ze na meczu mu się podobało , chociaż najlepszą częścią była zapewne impreza po :P Oj przypominają mi się czasy jak jeszcze pracowałam :) Zawsze byłam wysyłana jako reprezentantka firmy na wszystkie spotkania i imprez trochę zaliczyłam :P :)
Woow kredyt na 40 lat ? Oby szybko zleciało :) A kasy Kochana to zawsze jakby za mało :P Ja już nie mam macierzyńskiego i żyjemy z jednej wypłaty i też stwierdzam, ze brakuje tej mojej kasy . Ale dajemy rade , wiec nie ma co narzekać . Tym bardziej , ze pogoda się robi , więc Mężuś będzie zarabiał znacznie więcej :)
Ja też już silnej woli nie mam :( Kiedyś to narzucałam sobie pewne ograniczenia i bez zająknięcia zawsze wytrwałam ...a teraz szkoda gadać :P
Fajnie , ze Michałkowi nic po jogurtach nie jest . Też zastanawiałam się nad danonkami , ale jeszcze na samych "niemowlęcych" Ami jest . Zapewne by jej posmakowały , bo lubi nowości .

Kasiorek dobrze , ze się zabezpieczyliście takim wpisem w umowie . Ja kiedyś o tym nie pomyślałam , ale kredyt został przyznany , wiec nic nie straciliśmy .
O szpinak Nikoś wcina . Kurcze ja nie lubię szpinaku i jakoś nie mogę się przekonać , żeby podać go Amelce .Ale królika też nigdy nie zjem , a Amelce podaję , też trochę trwało , zanim sie przełamałam , więc moze i szpinaku spróbujemy. W końcu jest bardzo zdrowy i ma pełno żelaza .
Powodzenia w szkole i oby Twój Mąż poradził sobie ze wszystkim . Ale będzie dobrze , da radę :)

Ami wczoraj zasnęła bez problemu , wiec bardzo się cieszę . Powrócił system z przed przeziębienia :) I nocka o niebo lepsza , bo tylko 5 pobudek :) :) :) Ale bezlitosna godz ostatecznej pobudki się nie zmieniła ... 4:20 Amelka jest wyspana i gotowa do zabawy :( Nie wiem po kim ma to wczesne wstawanie :P

Nic Udanej soboty Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #322501 przez agi-p
Dzień dobry :)
Kurcze , ale cisza ...Mamusie mam nadzieję , ze powracacie tutaj , bo szkoda tego :(

My wczorajszy dzionek spędziliśmy bardzo miło , na odwiedzinkach u znajomych :) Odwiedziliśmy byłych sąsiadów , a popołudniu innych znajomych :) Ami byłą rozkoszna i kochana :)

Dziś o ile pogoda pozwoli pojedziemy gdzieś na spacerek :)

Kochane kupujecie dla Dzieciaczków wózki spacerówki ? Ja miałam nie kupować , ale jednak zaczęłam oglądać i w kwietniu kupujemy . Chcę lekki wózeczek . Zawsze się przyda .

Nic szkoda , ze Was nie ma .

Miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #322691 przez kasiorek0310
agi my kupujemy spacerówkę mala lżejsza zawsze to poręczniej tylko ciepło sie musi zrobić

a my po roczku nawet ok posiedzieliśmy do 19 potem szybki powrót kąpiel i zasnął szybciutko poza tym bez zmian kosztorys zrobiony jutro reszta papierów i potem niech sie dzieje co chce
ale dalej cos forum nie bardzo bo blokuje i muszę nie całkiem otwierać stronę żeby coś napisać

agi teraz to pogoda ma być taka sobie ale p 15 widziałam nawet 15 stopni wiec zapowiada sie urocza wiosna i szybka my jutro rano pranko i same spacerki :) a co trzeba korzystać z pogody

miłej nocy i dzionka ja pewno wpadnę wieczorem bo i teściowa chyba wnuka odwiedzi jak tu będzie chociaż nigdy nie wiadomo bo nie wiemy ile tam się posiedzi u gościa a tu deserek potem kąpanie i czasu nie ma napisze wam jutro jak po jej odwiedzinach przymusowych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl