BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #339545 przez agi-p
Dzień dobry :)
Kasiorek niefajnie trafiliście z tą salą . Oszuści i złodzieje . A co do nocy poślubnej , to My mieliśmy bardzo udaną :P Nasz przyjaciel , który był świadkiem wynajął nam pokój w świetnym hotelu . Mój Mężuś nic o tym nie wiedział i był mega zaskoczony . W pokoju czekał na Nas szampan i piękne kwiaty :) Tak , więc szybki prysznic i przyjemne chwile :) Potem późne śniadanko i przyjechał po Nas , bo na poprawiny musieliśmy jechać :)
Kasiu oby w szkole szybko zleciało . A Mąż z Nikosiem zostaje ?

Aniaw i jak wyspałaś się ? Swoją drogą super , ze na noc możesz tam zostać i tułać się tam i z powrotem :P zaspać na 12 , to prawdziwy wyczyn :P mi się jeszcze nie zdarzyło :) Ale Kochane chłopaki , ze tak Ci sie wyspać dadzą :) I to juz pewne , ze przyjeżdżacie w strony Męża ???

A pogoda dzisiaj gorsza od wczorajszej . Mieliśmy w planach wypad na basen , ale nie wiem czy z Amą sobie nie odpuścimy . Niech Mężuś z Paulą sami jadą . Nie ma co przeziębienia ryzykować . Wczoraj tez wybrałyśmy sie na spacer , ale krótki . Ami juz tak marudziła , ze mimo wiatrzyska musiałam na 20 min chociaż wyjść . Mamy tu otwartą przestrzeń , pola i odczuwalność wiatru jest jeszcze większa :(

Miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #339887 przez kasiorek0310
agi to mieliście ładna niespodziankę nie ma co u nas sil ani ochoty nie było tylko spać no tak z Nikosiem tatuś siedział ale dzisiaj miał obiadek dla niego a jutro to nie wiem co zrobi bo nasza kolej obiadu dla wszystkich i jeszcze Nikonowi trzeba ugotować coś ale odkąd przyszłam to nic nie pytał wiec zobaczymy co wymyśli skoro zawsze podkreśla ze z niego taki tatus jest i co pojechać an basen czy jednak odpuściłaś sobie z Ama

a pogoda fakt do kitu :( ale byli na spacerku ze 3 h chodzili a xco nie ma zmiłuj mamusia moknie to i tatuś może i dzisiaj tylko jedna drzemka byla zobaczymy jak pośpi w nocy


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


aniaw to masz sie3 bardzo fajniutko z Tomaszkiem nie am co a jak tam po nocy kotek dał pospać ??

jutro tez w szkole :( ale mi się chodzić nie chce miłej niedzieli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #339918 przez agi-p
Dobry wieczór :)
Kasiorek GRATULACJE !!!! wreszcie !!!! Ale fajnie , już tak niewiele dzieli Was od swojego M :) Teraz to już szybko pójdzie :) Oj Kochana to dziś chyba masz mega pozytywne nastawienie i super humorek :)

My pojechaliśmy jednak na basen :) Jeszcze znajomi z 2 dzieci z nami pojechali :) Było ekstra ! Amelka szalała na maxa w nowym kółeczku . To co Ona wyprawiała w wodzie , to szok . Chlapała na wszystkie strony i buźkę całą moczyła :P
Po basenie posiedzielismy jeszcze w kawiarni na górze , zeby nie wychodzić tak od razu na ten mróz . Na koniec wylądowaliśmy u tych znajomych :P Przyjemnie i wesoło było :) Mężczyźni tak "świętowali" sobotę , ze teraz Mężuś mi chrapie obok :P Kacyk jutro murowany :P

Dzisiaj testujemy samodzielne spanie Ameleczki :) Ami śpi na górze , a My z moim "zmęczonym" Mężem na dole w salonie . Oj nabiegam się pewnie po schodach :P I zapewne poddam się po tysięcznym razie i zasnę już na górze :P Zobaczymy :)

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #340108 przez Rika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #340112 przez Rika
Dziewczyny czy któraś korzysta z chodzika dla maluszka???
Moja Ola próbuje sama chodzić, tzn wstaje gdzieś przy meblach, odwraca się i chce iść, zrobi krok i bam... ciągle trzeba jej pilnować i zastanawiam się nad chodzikiem ale nie wiem czy jej nie zaszkodzę... Zuzia nie miała chodzika i sama nauczyła się chodzić, nie wiem. pomożecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #340263 przez aniaw
Cześć i czołem :laugh:
Wczoraj przymierzałam się do napisania ale nie dałam już rady ;)
Dziś po kościółku myknełam na polowanie okularow, bo namierzyłam vision express promocje 3 za 1 :lol: Mam 2 pary fioletowych i kupon dla siory żeby sobie wybrała za darmoszkę, super :laugh:

A wczoraj w ramach diety zamówiliśmy pizzę :P
Ja nawet z umiarem tylko 2 kawałki wciamałam,ale bobasy też jadły aż im się uszy trzęsły :P
Koniec z robieniem im obiadów pizza wystarczy i jaka oszczędność czasu :lol:

Agi i jak nocka minęła w salonie czy na górze?
Super, że wypad na basen wypalił, zazdroszczę :laugh:
A na święta to już pewne, że jedziemy w góry ale fajoskowo i się nie chwale :lol:
Oby tylko pogoda była w porzo :angry:
Kurcze fajnie byłoby się spotkać :laugh:

Kasiorek wielkie gratulacje :laugh: Super :laugh:
I jak tam w szkole było?

I byliśmy na zwiadach w restauracji:
naskrajnej.pl/galeria.html
Może tam uda się zorganizować przyjęcie poślubne, wymyśliłam dziś grila w ich ogrodzie mają super teren, co sądzicie? :)

Uciekam babeczki, buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #340323 przez agi-p
Dobry wieczór :)
Aniaw super pomysł z tym przyjęciem poślubnym :) Mi zawsze podobały się imprezy pod gołym niebem :) Tylko zawsze jest ryzyko , że pogoda splata figla :(
A pytałaś jak z oświetleniem na polu ? O 19 dopiero ślub macie , to już ciemno będzie .
Grill fajna sprawa i chyba wszyscy lubią takie jedzonko i oprawę :)

Super promocja w VE :) I siorka skorzysta :) Ja też u nich okulary kupuję , tylko mam szczęście , bo tam koleżanka pracuje i zawsze jakies zniżki mi wymyśli :)

O czyli dieta dzieciaków wzbogacona o nowe smaki :) Szymuś pewnie nie raz już jadł , ale Domisia to pewnie debiut był :)

Mi nocka minęła na ciągłym chodzeniu po schodach :P Amelka wybudzała się jak to na nią przystało , bardzo często :P A ja tylko wchodziłam po schodach i schodziłam . Już mi sie w głowie kręciło i prawie spadłam :P Ale zabawa ta trwała do 4 , bo od tej godz Ami już spac wcale nie chciała . Mimo , ze chodzi spać później , to budzi się i tak o 4 !

Rika ja mam chodzik dla Amelki :) Tyle , ze Ona mało z niego korzysta . Przy Paulince tez miałam i uwielbiała go :) Żadnych problemów zdrowotnych nie miała . Amelka teraz chodzik traktuje częściej jako pchacz :P Ale jak musze lecieć na górę , to najbezpieczniej dac ją do chodzika właśnie . Inne mamusie co mają chodzik , to też sobie chwalą ten nabytek :)
Super , ze Ola już chodzić próbuje :)
A z tym orietem.pl to wymyśliłaś :P Hahaha :)

My dzisiaj pojechaliśmy na lody i mały spacerek zaliczyliśmy :) Normalnie bez spaceru to szaleju można dostać .
Teraz już padam na pyszczek , wiec uciekam . Spokojnej nocki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #340427 przez kasiorek0310
Aniaw ładne to miejsce i pomysł z grillem tez niczego sobie a zawsze to inaczej niz bez niczego a z okularkami to fajniutko ci się udało ja może zmienie ale jeszcze nei ten czas an jakies poważniejsze bo te to takie wesołe a jak trzeba na poważnie to nie mam nic

agi oj ty biedaczko to kilometrów nabiłaś ze szok Ama dalej nie odpuszcza mimo późnego kładzenia i ładnie jak sie udało ze spacerkiem u nas tez dzień bez spaceru jakiś inny i wszystko sie miesza

A w szkole ok 2 prace kontrolne napisane i do 17 wysiedzieliśmy od 8 rano :D wiec nie am źle padam po calym dniu a jeszcze czekała mnie sterta garów do mycia eh ;/ taki prezent od mojego

spokojnej nocki zmykam spac bo padam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #340432 przez aniaw
Agi matko ale się dodatkowo jeszcze umęczyłaś ;)
Co do pleneru to jest pełne oświetlenie tych namiotów i jak jest chłodniej to parasole dmuchawy ogrzewające :) Jak wieje wiatr to mozna ściany boczne ustawić i jest gites :)
Poza tym fajny teren, dużo zieleni, drzewa i taki mini park linowy, że można nawet dorosłym tam zaszaleć :lol:
A mi udało się dziś pobiegać z siorą nawet i jak wróciłam do domu to moje 3 facety pluskały się w wannie :lol: Łazienka cała pływała, ale radochę chłopaki miały niezła :lol:

A i jeszcze ciekawa rzecz, bo byłam na badaniu wzroku przed zakupem okularów i moja wada zmniejszyła się o 0,5 dioptrii a byłam przekonana, że się jeszcze powiększyła :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #340461 przez agi-p
Dzień dobry :)
Ja tylko na chwileczkę ...

Kasiorek to Ci mąż prezent zrobił :P Zrób mu podobny . I dobrze , ze szkołę masz co 2 weekend . Odpocznij dzisiaj .

Aniaw super , ze nawet dmuchawy grzejące mają :) Ostatecznie to czerwiec , a nawet jego końcówka , więc powinno być ciepło :) Ja chętnie poszłabym na takie przyjęcie :)
I wytrwałe z siostrą jesteście . Biegi w taką pogodę ? NO no :)
Ja zastanawiam się nad zapisaniem na areobic :)
I super , ze wada Ci sie zmniejszyła . Nie wiedziałam , ze to możliwe .

Uciekam , bo koń trojański szlaje znowu, a nie chcę zainfekować netbooka .

Miłęgo dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #341017 przez agi-p
Dzień dobry ...
Widze , ze tu cisza jak makiem zasiał :(
Tak,więc tylko sie witam i uciekam , bo za godzinke wyjeżdżam do Bielska . Jadę do dentysty :( A potem na zakupy z Mamcią :)
Paulinka dzisiaj ma wolne od szkoły i z kilkoma koleżankami i kolegami z klasy umówili się do kina :) Teraz to dzieci fajnie mają :) Potem rajd po sferze i obowiązkowo KFC :P

Miłego dzionka :) I mam nadzieję , ze coś się tu ruszy ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #341037 przez kasiorek0310
Agi temu cisza bo cos znowu z forum było nie tak :( u nas bez zmian spacerki obiadki i notariusz dla rozrywki dzisiaj

oj do dentysty będzie ciekawie i zakupy oj to co kobiety lubia najbardziej cos wiecej napisze wieczorkiem

miłego dzionka nawet pogoda sie robi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #341591 przez kasiorek0310
już jest nasze klucze mamy dostać 17 kwietnia i potem ruszamy z remontem i bez kłopotu sie obeszło byliśmy u moich braci to sie ucieszyli ale matka z ojczymem to juz nie bardzo coz taka kolej rzeczy a szkoda bo myślałam że sie cieszą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #341616 przez agi-p
Hejka :)
Znowu koń trojański grasuje :(

Kasiorek super , ze już mieszkanko Wasze :) Byle szybko zleciało do 17-go i potem z remontem :) Mama pewnie pełna obaw , jak to Mama . Cieszy sie zapewne , ale też przepełnia ją smutek , bo się wyprowadzicie i już nie będzie codziennie Ciebie i wnusia widziała .

Kurcze ale wczoraj piękna pogoda była :) Chcę więcej :)

Wczoraj mieliśmy dzień świętowania :) Ami 10 miesięcy miała , a Mężuś urodziny :)
Paulisia została u Babci na noc , Amelkę uspałam i przygotowałam kolację niespodziankę dla Mężulka . Same ulubione potrawy zrobiłam , a moja Mamcia kochana tort upiekła . Oj mina mojego Męża bezcenna :) Był tak zaskoczony , ze nie zapomnę tego nigdy . Było super ! Normalnie przypomniały mi się dawne czas tak przyjemnie świętowaliśmy :P

A dziś kontrola u neurologa z Amelką . Ale to czysta formalność :)

Miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #341636 przez kasiorek0310
AGI to wszystkiego dobrego dla Amy spóźnione ale szczere I WIDAĆ URODZINKI SIE UDAŁY NIE MA CO ALE NIESPODZIANKĘ MIAŁ ja tak na szybko bo z małym na kolanach a zbytnio nie da sie pisać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl