BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 1 miesiąc temu #334706 przez aniaw
Babeczki nie mam czasu ostatnio ;)
W pracy z wiosna wreszcie zaczął się młyn, dziś 2 operacje i mnóstwo pacjentów, że do wuceta nie miałam nawet kiedy iśc :P

Wyszłam godzinę później z pracy i do domku się spieszyłam, bo miałam dziś z siorą biegać a tu mój M jakiś humorzasty wrócił z roboty i za cholerę nie wiem co mu się stało :ohmy:
Czy faceci też maja okres :unsure:
Nie chciał z nami gadać i poszedł spać o 17stej :huh: I śpi do teraz i nici z jogingu :(
Biegałam tylko za bobasami to za jednym to za drugim z kuchni do pokoju :)

Matko Dominiś ma takiego spida na tych czworakach a Szymon ma wiecznego kaca, bo chyba z 2 litry wypił herbaty :ohmy: I ciągle tylko przynosił mi pusty kubeczek, żeby zrobić mu kolejną porcję :ohmy: :)

I mam rzekomo wolny weekend :huh: Jutro miałam leniuszyć się w domku a muszę zapitalać rano do pracy, bo są 2 operejszyn i koleżanka sama nie poradzi sobie :dry:
A w niedzielę idę na sympozjum kardiologiczne i takiż to mój wolny weekend ;) Dobrze, że tylko do 15stej to może jeszcze dzieci zobaczę :)

Agi zdjęcia cudne :) Jaki uśmiech i jaka pozycja spania - moje chłopaki to tylko na brzuszku :) I jak pięknie stoi :)
Udanej imprezki jutro :) Może pokażesz nam się w nowych włoskach :)
A tak w ogóle to niezłego macie psa - panicz jakiś - błotne kapiele mu zapewniacie, istne psie spa :lol:

Kasiorek
super butki :)
Matko te formalności kredytowe masakra ;) Trzymam kciuki oby wszystko się udało :)
A co to za zwierzątka w zagrodzie?

Sara powodzonka w szukaniu pracy :kiss:

Uciekam, bo późno, buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #334716 przez agi-p
Hej Mamusie !
Kasiorek super te butki :) Chyba też pojade w przyszłym tygodniu . Ama juz chce spacerować , a te adidaski ma typowo do wózka z miękką podeszwą .
Formalności w banku to istna gehenna . I ta presja ...przesada . Człowiek taką batalię musi stoczyć o wymarzone M ! Ale już jesteście blizej niz dalej , wszystko się uda :)
Spacerek na lotnisko mówisz? to kawałek do przejścia Was czeka :) My ostatnio też się wybraliśmy , ale wiało tam jak Chol...ka :P Ale kiedyś z Paulą na rolki codziennie tam jeździłyśmy :) Fajne czasy :)
Dla Taty kupiłam porządny skórzany portfel i skórzane etui(kaburę)na telefon . Do tego wysokoprocentowy trunek i gotowe :P Ciężko bylo coś wybrac , bo wszystko ma , ale udało się . Myślę , ze będzie zadowolony . Chciałam bilety na mecz , ale dopiero w połowie kwoetnia sa do kupienia , wiec odpada .


Aniaw Czyli ruch w interesie się zrobił :) Z jednej str dobrze , bo kaska będzie , ale z drugiej czasu mniej :( Ale dobrze , ze coś się dzieje . I wolny weekend masz po byku :P
I Kochana na jestem pewna , ze faceci mają okres ;) i to na bank . I nawet przechodzą go zdecydowanie gorzej niz kobiety...takie z nich biedaczki :silly:
Kochana włoski zbytnio sie nie zmieniły . Ale może uda mi sie jakieś foto zrobić , to Wam pokażę , Szczerze to nie cierpię swoich zdjęć .
A Szymonek takie pragnienie ma , bo zapewne dziczy jak zwariowany :) Niech pije na zdrowie :)

Amelka ucina sobie pierwszą drzemkę :) Ja popijam kawkę i podczytuję co się gzie dzieje :)
I powiem Wam , ze pomału roczek zaczynam planować :) Wczoraj już torty oglądałam :P

Miłej soboty Mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334891 przez kasiorek0310
aniaw nawet nie wiem wiem ze paw i jakieś takie dziwne z wielka grzywa na głowie niop niestety
a co do kredytu to trzyma mnie tylko to ze juz niewiele zostało

agi no tak spory bo trochę dłużej niż godzinka w jedna stronę ale co tam jak po osiedlu chodzę 3 h to co to dla nas mały sie zdrzemnął zobaczył coś innego, dzisiaj tez wiało Nikoś troche zmarzł w nózki ale to już wiem żeby grubiej ubrać na nogi ale i tak sie udał spacerek ale prezent chyba trafiony i myślę że będzie zadowolony :)

no ja mam plan zrobić sama tort na roczek ale nie wiem co mi z tego wyjdzie zobaczymy poza tym wypadzik udany szkoda ze tylko sami ale cóz taki urok oboje zadowoleni dotlenieni a dzisiaj nawet tak dużo ludzi nie było

a jutro nie wiem może wreszcie po jakieś buty pójdę bo mam upatrzone chciałam trampki ale rozmiaru nie mieli :( a po południu pewno odwieść wózek ten duży i bedzie jzu wszystko z głowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334958 przez aniaw
Cześć cześć :)

Oj fakt te nasze gnojki tak szybko rosną, że zaraz będzie roczek :)
My na razie z M planujemy czy na święta czy na weekend majowy pojechać do jego rodzinki i byłabym bliżej Was :laugh:

Agi oj dziczy ten mój Szymon, że ho ho :lol: Ale janie już sam się sobą zajmie i śpiewa i coraz więcej gada i chichra się jak opętany, więc pewnie zęby mu wysychają i pić się chce :laugh: O przypomniałas mi o rolkach :laugh:
Zostawiłam w domciu u mamy a przeciez tyle śmigałyśmy z siorą :laugh:
Teraz to bym chyba się troszkę wstydziła w nich jeździć, chociaż jeżdżż tu takie starszaki jak ja :P

Kasiorek byle do przodu z kredytem, mocno Tobie kibicuje i zaciskam kciuki :)
Kurcze mi tez butki by się nowe przydały ;)

Ja dziś tak szybko bo mnie coś rozkłada, katar, głowa, gardło ;)
Ale Tomcio się postarał i wysłał mnie pod kocyk i przygotował mleczko z miodem i czosnkiem i uśpił Małego, więc dziś jest na plus :)
A jutro mam sympozjum i mam nadzieję, że nie rozłoże się do końca bo tematyka ciekawa i już się zarejestrowałam :)

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #335181 przez agi-p
Dobry wieczór :)
Kasiorek super , że spacer udany :) Pogoda dopisuje , wiec trzeba korzystać :) Mojej Amelce też stópki zawsze marzną najbardziej , to na rajstopy skarpetki dodatkowo zakładam i dopiero adidasy :P
I jak tam , buty sobie kupiłaś ?
Ja tortu sama nie robię . Boje się , ze mógłby nie wyjść taki jak chcę , no i nasz piekarnik szwankuje .

Aniaw buziaki dla Domisia za wczorajszą miesięcznicę :) :kiss:
A na rolkach kochana to w każdym wieku wypada , a Ty to juz w ogóle na wiek nie narzekaj :)
Super jak byście się wybrali w te strony :) Może by spotkanko się udało :):):)
Mam nadzieje , ze dzisiaj lepiej sie czujesz i , ze na sympozjum ciekawie było :)

Na urodzinach u Taty było super :) Prezent się podobał :) I Amelka super jak an Nią spała ! Wczoraj zanim dotarliśmy do Taty to na plac zabaw poszliśmy . Amisi się bardzo podobało :) Była wręcz zachwycona . Dzisiaj przed obiadem też poszliśmy . Jutro fotki wstawię .
A jak przyjechaliśmy do domku , to zaprosiło nas jeszcze kuzynostwo , które mieszka koło Nas . Było sympatycznie :) Amelka furorę robiła i wszyscy się Nią zachwycali :)

Raczkowanie już opanowała doskonale,chodzenie za rączki również :) 'I dzisiaj przebiła jej sie górna prawa jedyneczka !!!! A na dniach i druga się przebije :)

Jak tam po zmianie czasu ??? Amelka nawet jej nie odczuła specjalnie :) Dzisiaj bez problemu doczekała późniejszej kąpieli i zasnęła jak Aniołek :)

Spokojnej c=noski i przyjemnego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #335252 przez kasiorek0310
Agi ja do tego czasu liczę że będę miała nowy piekarnik :)A co do butów dla mnie to nic nie kupiłam :( ale znowu Nikosiowi kurteczkę na allegro wynalazłam jak tak chłodniej ma być to lepsza kurteczka a nie mamy nic takiego img21.otofotki.pl/obrazki/hg555_yy.jpg

agi to widać dzień udany i fajniutko jak sie prezent udał i spodobał tacie widzę ze wy tez na plac myśmy dzisiaj tez poszli pohuśtali sie pokręcili na karuzeli i pojeździli na koniku na sprężynie i gratulacje zabka i kolejny lada chwila ale szybko wam to tez idzie a tak sie martwiłaś ze długo będziecie czekać

u nas ok spacerki udane małe zakupy tez a Nikoś po zmianie czasu w nowym czasie obudził się o 7 a wg starego o 6 zobaczymy jak jutro bo kąpaliśmy sie o 20 i ok 20:30 spał wiec godzinę później wiec może będzie trochę inaczej w każdym razie bez problemu dął się przeciągnąć z kąpielom i mleczkiem poza tym ok próbowaliśmy 4 dni z rzędu Danonki i nic nam nie jest dzisiaj próbował szyneczkę i zajadał ja strasznie

no widzisz u was tez obylo sie bez kłopotu wiec moze uda sie przestawić mala na później kapiel

spokojnej nocy jutro spacery och 3 godziny z niania bo od niedawna jeżdżę z taka starsza kobieta co się dziewczynka opiekuje i milo sie nam rozmawia o wszystkim i niczym milej czas leci a ja WRESZCIE PO 8 MIESIĄCACH NIE JEŻDŻĘ SAMA PO OSIEDLU i fajniutko bo jak coś to będziemy mieli opiekunkę bo po tych rozmowach wiem ze godna polecenia kobieta

do jutra do wieczorka mój ma 1 zmiany

agi a dajesz fotte czy zwylke rajstopki ???

a i kupiliśmy malutki koszyczek wiklinowy dla Nikosia na święconka ale będzie fajne jakoś inne te święta bedą juz duzo wie o rozumie ja na siebie wiec ludzik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #335278 przez agi-p
Dzień dobry :)
Kasiu kurteczka bardzo fajna :) Co do rajstopek to frotte już pochowałam . Ubieram zwykłe bawełniane .
Fajnie,że masz towarzystwo podczas spacerów :) Ja spaceruję sama niestety . Super , bo pogadasz sobie przy okazji i przyjemniej czas leci :)
Oj koszyczek dla Amelki to ja też zakupię :) Pierwsze święta wielkanocne naszych pociech . Rany a ja pamiętam jak dziś 1 świeta Paulinki :) Cudowne chwile :)
Amelka Danonków nie chce . Próbowałam 2 smaki i oba sa blee :( Ale apetyt jej powrócił . Przez weekend tyle namieszała do pupki , ze w szoku byłam :P co tylko jadłam , to Ona też musiała spróbować :P
Mężuś to nie może się doczekac , zeby Amelka normalnie z nami jadła :P Już by chciał jej wszystko z talerza swojego podawac :)

Amelka śpi ,więc uciekam na szybko ogarnąć górę i włosy umyć . Zaglądnę później. MałaMi się do mnie odezwała i napiszę co u Niej i fotki z weekendu wkleję :)

Miłego poranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #335284 przez kasiorek0310
u nas frotte dalej królują sprawdzają sie na podłodze U na z danonków to waniliowy smakuje ale mamy jeszcze jabłkowy wiec sie okaże ja te czy smakują czy nie a co do maluchów to juz nie ma żeby nic nie chciały spróbować nasz co chwila cos je ostatnio jadł tez ze mna te wafle ryżowe ale sie nimi zajadał ze szok az kobieta na chodniku sie patrzyła co mu to daje :P i zok

a ta co z nia jeżdżę to fajna bo o wszystkim można pogadać i to nigdzie dalej nie idzie
a co do świat to już sie doczekać nie mogę :) a najbardziej bożego narodzenia w naszym nowym domu

agi a co tam u malej mi ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #335292 przez agi-p
Kasiorek zaraz na FB napisze co u MałejMi ...

Oto fotki z 3 ostatnich dni :
U Nas na ogródku ...
I na placu zabaw...
Moja Zielona żabka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #335435 przez aniaw
Cześc dziewczyny :laugh:
Witam się z rana o 2 kg lżejsza :lol:
Ze zdrówkiem lepiej, dziekuje, że "pytałyście" :P
W sobotę była masakra bo głowa mnie bolała i gardło i katar ;)
Obudziłam sie w niedziele nawet na siłach żeby wybrac sie na sympozjum, ale myślałam, że jest cieplej i ani szaliczka ani czapki a wiało jak w pizdowizach górnych - za przeproszeniem jak mawia mój M :angry:
Nie było czasu się wrócić, bo jak zwykle ja w ostaniej chwili wychodzę ;)
Na wykładach było super i sporo znajomych spotkałam i zostaliśmy na obiadku -ale pysznosciowy mieli catering i nie mogłam oprzeć sie serniczkowi :blush:
Ale mimo wczorajszego obżarstwa waga dalej w dół :)
Dziś mam nadzieje znów bieganie a jutro trening :lol:

Moje bobasy kurcze zaczęły kasłać, tzn Mały bo Szymon to kataru dostał - chyba ich pozarażałam :(
W domku gadamy o ślubie i czekamy na świadectwo chrztu z parafii od Tomka - bo ostatnie co wysłali to miało błąd ;) Ksiądz chyba za dużo wypił wina mszalnego, bo źle wpisał nazwe parafii :ohmy: Tzn pomylił miejscowości :lol: Ech pierwsze schody :P
Jakby dziś doszło to uderzamy do proboszcza bo on tylko w poniedziałki wieczorowa porą przyjmuje :)

I jeszcze bardzo ciekawe info przeczytałam, że weszła ustawa o dokształcaniu się lekarzy weterynarii i musimy zbierać punkty edukacyjne za sympozja, publikacje artykułów w prasie fachowej, prenumerate czasopism weterynaryjnych, specjalizacje, wydanie ksiązki itd.
Za wczoraj dostałam 10pkt i zostało mi jeszcze 190 do zdobycia. Ale mam na to 4 lata, więc spox :laugh:
A od wrzesnia rusza specjalizacja, która mnie kusi oj kusi, ale 2500zł za semestr to jak ja wytrzasnę :ohmy: :(

Z ostatniej chwili:
Dostałam sms od mojej cioci chrzestnej "Aniu słuchałam własnie radia i tam lekarz powiedział, że wstawanie i chodzenie dzieci przed pierwszym rokiem to patologia" :ohmy: :lol:
Odpisałam: "Ten lekarz to ma patologiczny mózg od urodzenia, pozdrawiam :lol: "

Na ostatniej wizycie moja kochana cioteczka zabroniła Małemu wstawać, nie wiem czy Wam pisałam, on jej jakoś nie posłuchał i smiga nam przy meblach i chwyta się wszystkiego i już stoi :lol:
Ech te moje nieposłuszne dzieci :lol: :kiss:

Agi
dziekujemy za życzonka :)
Oj fajnie byłoby sie sptkac :)
Ja tez świat sie doczekac nie moge :)
Zmiany czasu jakos zbytnio nie odczulismy :laugh:
Extra foty :) Jaka szczęśliwa i uśmiechnieta na tych fotkach :) Jakie słodkie ma ciuszki - znów zachciało mi się dziewczynki i różowych ubranek :) I widać, że tatuś szczęsliwy i dumny z dwóch ślicznych córeczek :)

Kasiorek fajniutka kurteczka :) I super, że masz z kim pospadcerować i pogadac to zawsze milutko :)
A te święta to fakt będą inne i wyjatkowe :)

A wiecie czym zajadał sie wczoraj mój Mały?
Szymcio dawał mu do ręki pierogi z kapustą i ten brał całego w łapke i wcinał aż mu się uszy trzesły :ohmy: A na deser ogórki korniszowane :ohmy: matko mam nadzieję, że nic mu po tym nie będzie :lol:

Miłego dnia zycze i wracam dalej do pracy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #335877 przez agi-p
Dobry wieczór :)
Aniaw super , że czujesz się lepiej :) Mam nadzieje , ze chłopakom przejdzie i nie rozwinie się choroba . I 2 kg mniej !!!!! Super , oby tak dalej . Nic tak powera nie dodaje jak spadek wagi :)
200 pkt spokojnie zdobędziesz :) A specjalizacja faktycznie kosztowna , ale może jakos się uda :)
Woow ciekawe jakiego to radia cioteczka słucha ??? Pierwsze takie głupoty słyszę :P
Kochana dzieki za komplementy dla Amelki :kiss: I jak tak ciuszki Ci sie podobają , to wszystko przed Tobą :P Zawsze córcie mozecie sobie zrobić ;)
I jak tam Domiś ? Nic mu nie było po nowych smakach ? Super , ze jadł :)

Nam dzionek minął ekspresowo . Spacerek tylko jeden , bo mimo że słonecznie , to wiało i zimno było . Ale Amelka pospała na polku 40 min i lepiej sie czuła . Chociaż dzisiaj wyjątkowo marudna była . Nawet do kuchni bez niej isć nie mogłam . Obiad robiłam na szybko jak spała .

A i mam pytanko : gdzie podziała się reszta Mamusiek ????
Spokojnego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #335897 przez kasiorek0310
anaiw to miały chłopaki mały misz masz z jedzeniem ale chyba nic im nie jest wiec ok no tak wiadomo oczekiwanie na papiery to najgorsze my jutro idziemy spisać nowy wniosek i decyzja w tym tyg powinna jzu byc a znowu dzisiaj dzwonił pośrednik co kiedy i jak

i gratulacje spadku wagi oby tak dalej spokojnie a z efektem

aniaw zobaczymy czy przyjdzie ta kurteczka czy znowu sie nadzieje

agi foteczki fajniutkie i jaki plac zabaw boski z fajna huśtawka dla maluszków u nas nie am takiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #335941 przez hasia_86
hej ja się tylko melduje że jesteśmy i wszystko ok z Misiem, ja mam grypę żołądkową i umieram

agip zdjęcia śliczne ;) wszystko przeczytałam ale jakoś nie pamiętam co tu każdemu opisać, a no pamiętam o patologicznym mózgu lekarza heheh czego to jeszcze nie wymyślą

wogóle i nam chyba górna jedynka idzie bo od 2 dni jest masakra, dzisaj nawet sam nie zasypiał w dzień tylko w wózku zasypiał, eh zawsze jak nie urok to ...
spadam bo brzucho mnie boli strasznie :( papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #335971 przez agi-p
Dzień dobry :) :) :)
Karolena wszystkiego dobrego dla Nikodemka , z okazji kolejnej 9 już miesiecznicy :) Buziaki dla Niego :kiss:

Kasiorek ten plac zabaw to na śródmiejskim jest :) Ale naprawdę fajny , wszystko takie nowe i duzo rzeczy :)
Oby ta decyzja zapadła w tym tygodniu , zebyście już mogli zacząć na mieszkanku działac :)

Hasia biedulko bardzo współczuje . Grypa żołądkowa to paskudztwo :( Mam nadzieję , ze szybko Ci przejdzie i że Michałek nie złapie .
U Nas też czasami z zaśnięciem jest problem :( Raz idzie super i szybko sama zasypia , a innym razem musimy batalię stoczyć .

Wczoraj wieczorem pojechaliśmy do dentysty , bo mojego Mężulka biednego ząb pobolewał od paru dni . Był zdecydowany na wyrwanie , ale dentystka namówiła go na leczenie i koszt jednego zęba to bagatela ... 500 zł !!! Leczenie zębów jest niezwykle kosztowne . Potem się dziwią , ze Polacy mają taki okropny stan uzębienia !!!

Mam nadzieję , że Amelka dziś będzie miała lepszy humorek i da mi troszkę odetchnąć :) Oby też dzionek był słoneczny i nie tak wietrzny jak wczoraj .

Miłego dzionka Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #336884 przez aniaw
Cześć i czołem:)

Ale mi ten dzionek przeleciał i fuull pacjentów ostatnio mamy a jak wracam do domku to zaraz bobasy mnie otaczają i nawet do kompa ciężko zasiąść :P
Pisałam do Was w dzień posta, ale mi wcięło ;)
Więc teraz tak na szybko.

Z gardziołem lepiej, ale na trening pojechałam dziś autobusem, bo taki wiatr, że rowerem nie ryzykowałam bo to pół godz ;) Ale siora ostro przypedałowała sama :laugh:

Hasiu
zdrówka życzę :kiss:

Agi no fakt zeby to cenna rzecz :ohmy:
Mnie wczoraj zaczął pobolewać jeden ale może szybko przeszło więc może nic takiego ;)
Mam nadzieję, że mniej marudna Amelka :kiss:
A po jedzonku na szczęście nic Małemu nie jest :)

Kasiorek trzymam cały czas kciuki za sprawne dopełnienie tych formalności :)
Może kurteczka tym razem przyjdzie:)

Uciekam do wyrka, bo padam już , buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl