BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

11 lata 10 miesiąc temu #382735 przez kasiorek0310
Agi spoko poczekam na pewno tym roku się nie uda nigdzie ruszyć ale w przyszłym kto wie :) Dzieki za opnie odnośnie żelu ja sie jakoś boje żelu nie wiem czemu może temu ze nie za dobrze sie rozpuszcza Dobre że lekarz nie stwierdził żadnej rozwijającej sie choroby ale fakt le[piej dmuchać na zimne i odczekać trochę czasu no cóz kocha wodę i tyle ja chce jutro rozłożyć małemu basen na balkonie i posadzić go tylko musze pieluchy mu kupić te na basen przydadzą sie potem nad wode takie No pięknie od kota nie ma myszki harcują ale cóz świeży wypoczęci to nie ma co pech jak tak wcześnie rano jada ledwo przyjechała a już kolejna wycieczka fajniutko

u nas dzień minął ok spaliśmy dzisiaj do 8 :D a potem dwie godziny spania w łóżeczku nie ma co jak taty nie ma to śpimy na całego a tylko chodzi i wola tata a o wychodzi jak spi i wraca jak spi ale remont juz do przodu drzwi wprawione sa przedpokój wykafelkowany jeszcze trochę i malowanie bedzie wiec może w połowie lipca sie wyprowadzimy wreszcie bo juz nie moge sie doczekać urządzania zakupów

spokojnej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382777 przez agi-p
Dzień dobry :)
Kasiorek jeśli chodzi o płyn do prania , to właśnie on się lepiej rozpuszcza niż zwykły proszek . Swego czasu cierpiałam na AZS , potem miałam silne alergie ,moja skóra wyglądała okropnie , sterydy nie pomagały i już mnie chcieli nawet do kliniki chorób skóry zamykać . Na szczęście ten etap mam już za sobą . Ale m.in.Lekarze kazali mi odstawić proszek do pranie , ponieważ wbija się w tkaninę i czasami nie rozpuszcza dobrze . Zdecydowanie lepiej było jak przeszlam na płyny i od tego czasu proszku nie używam .

Pewnie rozłóż basen , to raj dla dzieci :) Ale ja pieluszek do pływania praktycznie nie używam . Na wczasy zabrałam , ale użyłam tylko dwie . Sadzałam Amelkę na nocniczek , robiła siusiu i potem do basenu .Pieluszki do wody szybko nasiąkają i musiałabym jej zmieniać na nową za każdym razem co wychodziła z basenu . A pływała np.15 min , potem wychodziła na kocyk i znowu szła ,albo pultala sie w swoim baseniku , który jej tam kupiliśmy .

Oj wizja przeprowadzki w lipcu superowa :) To już ostatnia prosta przed Wami :) A zakupy i urządzanie cieszą jeszcze bardziej :)

Ja zaraz jadę do Mamci .Zostawię Amcię i Fadusia i do dentysty jadę . Normalnie na leczenie zębów idzie taka kasa , ze szok !!! Leczymy w jednym czasie i Mężuś i ja i załamka . A jeszcze z Linką do ortodonty trzeba iśc , żeby ponownie założyć jej aparat .

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382793 przez Urszula
Witam!

agi-p nieźle dajesz radę, że podczas kąpieli Amy możesz jeszcze łazienkę ogarnąć i poczytać. Powiem Ci, że ja nie mogę Elizy z oka spuścić.
Nocniczek też na wczasy braliście?? kurcze podziwiam jak się spakowaliście. Do samolotu są ograniczone limity jesli chodzi o bagaż.. dla mnie jest zawsze za mało ;) Zdjęcia z wakacji cudowne...superowo, że tak wypoczęliście :) Aguś możesz mi też podesłać linka?? Mój M myślał o Chorwacji ale też chcemy rozważyć Bułgarię w przyszłym roku..
Aguś co do szczepienia nie mieliśmy problemów na szczęscie :) Elizia znosiła je bardzo dobrze. Powodzenia u dentysty!!

kasiorek mleczko trzeba przygotować przynajmniej na początku podawania, potem jak już będzie starszy nie jest to koniecznością. Wspaniale, że widać już koniec remontów :) :) :) połowa lipca piszesz??to już niedaleko!!!! Swietnie, bardzo dobry czas na przeprowadzkę. Wiadomo zimą trudniej..
Nikoś pewnie będzie przeszcęśliwy jak mu rozłożysz besen :) wyszaleje się w wodzie :) :) :)

aniaw figurki fajne...ale ja pozostałabym przy tradycyjnych :lol: :lol: :lol: chociaż do Was to może pasuje...jesteście parą mega wesołą :) :) :) nio i jaki fajny budziczek masz ;) ;) ;) nie ma to jak zmysłowy głosik Męża z rana :silly: Na pewno zdążycie ze wszystkim. Nerwówka to normalne :) :) :) Trzymam kciuki za Siostrunie i Jej szybki powrót do zdrowia. Dobrze, że ma taką zaradną siostre, która umie szwy wyjmować.


U ostatnio Elizia była wśród tłumów. Tak ją wymęczyły te Jej urodzinki, że nie chciało się Jej za bardzo bawić w baby centre wczoraj. Ciągle chciała iść na ręce...Ogólnie wczoraj godzinkę po obudzeniu już ziewała. Przyszłyśmy po zajęciach, zjadła swoje kanapeczki (przepada za mimi od niedawna :) ) wypiła mleczko i poszła spać. Jakoś nie mogła zasnąć mimo wszystko. Poszłam do Niej jeszcze raz i w końcu zasnęła. Spała 2 godzinki. Wieczorem spała jak kamien o 9. Co i tak było wcześnie, ponieważ ostatnio zasypiała po 22!! Mimo, że wykąpana i najedzona oraz zmęczona została odłożona do łóżeczka to i tak baraszkowała w nim dobrą godzinkę.

Teraz też właśnie obudziła się wcześniej niż zwykle...więc uciekam szykować dla Niej sniadanko....

Miłego dnia Kochane!!! :kiss:



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382818 przez aniaw
Hej:)

Ja tak na szybko bo ciągle cos...
Ksiądz dopiero w srodę dowie się o dokładny porzadek uroczystości - ech brak słów, bo nie mamy nawet jak się dogadać ze skrzypaczka co i kiedy ma grać:) Ale utwory wybrane i dziś bedziemy gnębic organistę, żeby on ustalił z księdzem etapy liturgii słowa i możliwości wejścia z utworami:)

Tyle gdybaliśmy nad tortami, żeby połaczyć te okazję i juz prawie doszlismy do porozumienia, ale jednak wczoraj po mega kółótni beda 2 tory - jeden na chrzest a drugi na ślub :) Ech oba cudne :)

Co do pierwszego tańca jak Wam się podoba taki zlepek:

Akcja zaczyna się po 1:07 :lol:

Dj ma nie lada zadanie, żeby to sklecić w 1 dzień, bo trza jewszcze poćwiczyć :)

matko a ile kasy my juz wydaliśmy, masakra :huh:

Kurcze i jeszcze musze w tym tyg znaleźć czas na Urząd Skarbowy bo cośik nie tak z rozliczeniem a tak się dziwiłam czemu kasy jeszcze nie mam :P

Agi
to paulinka tez niezła podrózniczka :laugh: Oby katarek Amelce szybko przeszedł i ja tez bym chyba poczekała ze szczepieniem :)
Uwielbiam takie gorące wieczory z prawie męzusiem :silly:
Co do zebów współczuję ;) Mojego m wołami do dentysty nie zaciągne a on czeka, żeby mu wszystkie zęby powypadały :(
A co do Amelkowych kapieli to po takim pluskaniu może lepiej bedzie spała? :)

Kasiorek oj ja tez domyślam się, że przygotowań, urządzania i zakupów doczekac się nie możesz :) MNy każde swoje wynajmowane mieszkanko urzadzamy na takie przytulne gniazdko żeby poczuc się jak w domku i tez te przygotowania uwielbiam :) Do lipca niedaleko :)

Urszula to Twoja Elizia wyrośnie na dusze towarzystwa :) Mój Dominiś ostatnio tez na rączki i na raczki by chciał, zobaczymy jak bobasy zniosą ten cały ślub i przyjęcie :)
Co do tradycji śłubnych na poczatku chcieliśmy wszystko tak jak należy, ale póxniej jak zaczelismy wydziwiać to juz na całego :blink: Przeciez i tak wszyscy wiedza, że my jestesmy nienormalni :S


Pozdrawiam i miłego dnia zyczę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382994 przez Urszula
ANIAW BOOOSKOOOOO :) :) :) :) ale sie usmiałam!!!!!!!!!!!!!!!SWIETNE HEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEH :silly: :silly: :silly: :side: :side: ZARĄBISTY ZLEPEK!!! Jak do Was crazy to idealne rozwiązanie!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #383118 przez agito11
Witam
Pozdrawiam wszystkie mamy;-)
Wróciłam.
Pewnie dużo u Was zmian i u dzieciaczków. W wolnej chwili poczytam.
U Sandry nowości; chodzi... 4 ząbki ma na razie, mówi MAMA. TATA. DADA.TAM IDE.BAM.
Pokazuje pa pa, robi kosi-kosi, i co śmieszne też pokazuje jak wącha kwiatki( tak zabawnie zaciąga noskiem) jak uda się mi to nagram i wrzucę.
Oliwia już mi się kobita zrobiła. Wszystko jej rośnie a ledwo 10 lat;-) kończy we wrześniu.
A tak poza tym to budowa domku formalności bank itd
A i jeszcze niedługo roczek;-)
Buziaki

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383252 przez kasiorek0310
Agi a to pierzesz w tym płynie i w płynie do płukania tez czy już sobie go darujesz jak pierzesz w sensitive fajniutko i dzięki za wieści donoście proszku wiec chyba pójdę za twoja rada i przejdę na żel do prania :) No wiesz tak myślę bo już nie wiele zostało wiec tak myślę że może w połowie się uda :)

Urszula wiem że latem najlepiej na przeprowadzki temu chcemy zdążyć bo tyle czasu remontu ale juz koniec widać na szczęście :)

aniaw kawałek świetny nie ma co i pasuje jak ulał do was wiec ja bym się nie zastanawiała czy brać takie cos, czy nie :) W sumie dobrze z tym tortem wyszło każda okazja i każdy tort osobno

agito witamy po przerwie fajniutko ze udało sie wrócić do nas i gratulacje dla sandry pięknie chodzącej i budowa domku fajniutka sprawa myśmy tez niedawno starali się o kredyt a teraz to chyba jeszcze trudniej z tego co mi wiadomo a w jakim banku próbujecie o z starsza córka to jzu kobietka no tak została jedna dziewczyna w domku

u nas dzień jak co dzień żadnych rewelacji az nudny

spokojnej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383341 przez aniaw
Agito fajnie, że wpadłaś i jaka fajna foteczka :)

Byliśmy dziś u organisty i ten to dopiero krejzol :)
Przyjął nas podczas mszy, między jednym graniem a drugim z nami gadał :)

Te organy to jednak niezła moc :S
A żeby zaprezentować nam jeden utwór to zagrał go podczas komunii :)

Tylko że on zagrał to bardziej radośnie i skocznie :laugh:
Ksiądz pewnie miał zdziwko, że organista znów się czegoś nabrał :S
To będziemy mieć na wejście do kościoła :)

W ogóle szcun dla tego organisty, że ogarnia taki sprzęt i robi to z niesamowitą pasją :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383347 przez Rika
Urszula świetne zdjęcia, nie mogę się doczekać kiedy ja będę miała już roczek Oli za sobą żeby robić fotki :) o i Zuzi 2 latka kurcze czas... okropna sprawa...

Nie mam kurde czasu ostatnio na nic :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383409 przez Urszula
Witam!

Dziewczyny czy Wam wyskakują komunikaty z avasta?? Mnie wyskakuje, ze strona została zablokowana ale mogę wchodzić dalej i skanowałam kompa 2 razy nie mam wirusów. Nie wiem o co chodzi..

Rika dziekuję powiem Ci, że też się nie mogłam doczekać roczku :) u Was dopiero będzie ciekawie. Daty urodzin Waszych Córeczek są niesamowicie blisko. Wierzę Ci, że czasu masz mało...zawsze coś...

aniaw super, że organista okazał się lepszy w komunikacji niż proboszcz. Utwór superowy :) Z pewnością bedzie pięknie i uroczyście...

kasiorek nudy ale przynajmniej masz czas troche odsapnąc i nabrać siły przed przeprowadzką. To bardzo ciężka praca...chociaż u Was jest trochę rąk do pomocy :)

agi-p jak było u dentysty??

agito witamy spowrotem. Fajna fotka :)

U nas pełen luz powiem Wam, że prawie nic nie robie w tym tygodniu. Pranie poprane, jedzenia pełno w lodówce po roczku więc i nie muszę gotować, domek posprzątany. Pogoda fajna więc spacerki z Elizią w słoneczku a potem podczas Jej drzemki czas tylko dla mnie :) :) :) Raniuttko kawka na balkonie...uwielbiam ta ciszę o poranku..

Miłego dnia!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #383434 przez Rika
Dzień dobry...
zła jestem wiecie co
Od 2 miesięcy mówię że urodzinki są robione razem 23 czerwca. Wszyscy już zaproszeni tylko jeszcze muszę zadzwonić do siostry mojej teściowej a ta mi mówi wczoraj że oni akurat w ten weekend razem jadą na wieś no zgięło mnie i smutno mi się zrobiło. Najpierw ciągle pytała kiedy kiedy bo zapominała a teraz takie coś. Mam nadzieję że plany jednak zmienią... a poza tym to nie mi zrobi na złość, zachowywała się tak jakby nie wiedziała że impreza jest 23 :(

Przypominam o głosikach :) apps.facebook.com/dziecikibicuja/gallery.aspx?id=1093

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383550 przez agi-p
Hej Kochane :)

Ula Amcia tak pięknie się bawi w kąpieli,że spokojnie można coś porobić przy niej . Oczywiście cały czas mamy ją na oku,choć i tak przeważnie Mężuś ją kąpie i siedzi przy niej . Ja sporadycznie,jak Tatusia nie ma.
A nocniczek wszędzie zabiermy ze sobą :) Na wczasy,jak do kogoś w gości jedziemy , czy nad wodę , a u mojej Mamci ma drugi :)
Bosko , ze u Was w końcu pogoda się wyklarowała :) No i ż emasz teraz luz możesz cieszyć sie błogimi chwilami :)
U dentysty kochana było ciężko , ale ząb wyleczony . Teraz gorsza część , bo jutro koleja wizyta u chirurga i znowu kilka dni będę nieprzytomna . Będziemy z dziewczynkami przez ten czas u mojej mamci :)

Agito fajnie , że jesteś :) Brawo dla Sandruni :) Kolejny kolejny bobas :) i tyle umiejetności już zdobyła , pieknie :) A Oliwkia rosnie . To tak jak moja Paulinka , teraz to już prawdziwa kobieta :) Nie wiem kiedy ten czas tak zleciał , jeszcze nie dawno stawiała pierwsze kroczki , a teraz juz mnie przerasta !!!

Kasiorek ja używam i płynu do prania i do płukania :) Chociaż Amelkowe rzezcy nie zawsze piore w płynie do płukania .

Rika rzeczywiście nie fajnie sie zachwałą ta siostra teściowej . Mnie też wkurzyło by to maxa . Skoro o dacie wiedzieli od dawna , to jak mogli tak postąpić ? Moz etak jak piszesz jeszcze zmienia plany .
Jednak fajnie jakby byli wszyscy zaproszenie goście , dziewczynki na pewno by się ucieszyły :)
Dobrze , ze o głosikach przypominasz ...zaraz zagłosuję :)


Ania fajny pomysł z tym szalonym tańcem . Ale wybrałaś mega długo kawałek :P My mieliśy piosenkę , która trwała 3:40 i to juz wydawało nam się długie :) Fajny mix piosenek w tym co dałaś linka , ale choreografia tam żadna Ja bym to dopracowała :)

a ten podoba mi sie , bo tak fajnie tanczą ;) żywo i super są dograni :)

tu pan młody ma niezłą formę :)

Super , ze organista taki gigant :) Oj będziecie mieli cudowny ślub :)

A co do spania mojej Amelki , to niestety nic na nią nie działa . Na wczasach pluskała się całe dnie , a w nocy i tak się wybudzała :P
Kurcze zaraz zapisze w telefonie przypomnienie , zeby ten link hotelu wkleić !!! Zapomniałam :P

A Ula jak z chodzeniem Elizy ???

Teraz już nie mam czasu , bo Ami pluska sie w basenie na balkonie :P Ale wieczorem napisze co u ginekologa .

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383806 przez aniaw
Urszula weź nawet nie strasz tymi wirusami ;)
Fajniutko, że luzik masz w domku i możesz poodpoczywać ciesząc się rodzinka :)

Agi współczuje dentysty ;)
Co do kapieli moje bobasy też uwielbiają i jak tylko mogę to tatusia wykorzystujemy i często kapia się we 3 co uwielbiają :lol:

Domiś sobie chodzi juz prawie cały czas i dobrze mu z tym :)
Zrobił się za to mega marudny od kilku dni i przytulasny i najlepiej czuje się na rękach ;)
Dziś zajrzałam mu do mordki i dwójka górna która mu od dawna rosła jest pęknieta wzdłuż :ohmy: Jakby miał 2 zeby na siebie nachodzace, ale raczej to 1 taki przepołowiony ;) Tyle razy spadał, że może mu pękł, cholera wie - chyba go to boli, ale chociaz on nigdy nie lubił, żeby dotykac go do dziąseł ;)
Najgorsze, że nie ma kiedy z nim iśc do jakiegoś zębologa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383997 przez Urszula
Witam!

Rika tez bym się wkurzyła. Bardzo nieładnie z ich strony. Nie przejmuj się nic nie poradzisz. Wiem, że to smutne. Mimo wszystko urodzinki będą udane!!!!!

Agi-p moja Elizi wiecznie się przemieszcze w wannie i zmienia pozycje :) ciągle po coś wyciąga rączkę mimo, że ma w wodzie swoje zabawki. Ona i tak woli jakieś butelki z szmponami itp :) Elizia jeszcze nie chodzi dopiero zaczęła wstawać przy meblach. Nie przejmuję się tym w ogóle. Jeszcze ze studiów oraz z pracy zawodowej w Polsce wiem, że dziecko im dłużej raczkuje tym lepiej dla jego układu kostnego. Oczywiście są granice. Elizia ma jeszcze daleko by uważać, że jest spóźniona :)
Współczuję dentysty :( oby obeszło się bez zbędnego bólu.

aniaw dziś juz nie pojawiły się żadne komunikaty :)

Nas dziś czeka szczepienie. Właśnie moja Księżniczka się wybudza. Zaraz po sniadanku wyruszamy. Nie cierpię...zawsze mi żal Elzizi choć i tak jest dzielna. Zobaczymy dzisiaj.

Pogoda znowu angielska, miłego dnia Kochane!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384022 przez agi-p
Dzień dobry :)
Aniaw ale super , że i Domiś już chodzi bez problemu :) Ale , że już uszkodził ząbka ??? No szok . Musicie jakoś czas zorganizować , zeby jednak udać sie z Nim do dentysty , tym bardziej , ze piszesz , ze go boli :(

Ula powodzenia na szczepieniu .Oby Elizia nie cierpiała . Ja też wręcz nie znoszę szczepień . Wiem , ze to dla dobra Amelki , ale serce za każdym razem mi pęka jak słysze jej płacz .
Czyli tylko Nasze dziewczynki nie chodza jeszcze . Ama przy meblach od dawna stoi pięknie i się przemieszcza bez problemu , pomału za jedną rączkę zaczyna chodzić , ale to bardzo nie pewnie i nóżki jej się plączą . Nie zmuszam jej , bo wiem , ze to moze wyrządzić jej wiecej krzywdy niż pożytku .

A i mi tez żadne komunikaty sie nie wyświetlają ... na szczęście :)

Kochane wczoraj sie zdołowałam wizytą u ginekologa :( Powiedział , ze odradza planowanie kolejnego dzieciaczka :( Moja macica i warstwy brzucha są już wystarczająco obciążone przez 2 cesarki . To poważna operacja , która pozostawia trwałe blizny i nie ma co ryzykowac ich pękania i powikłań . Powiedział , ze w zależności gdzie zagnieździłoby sie łożysko , to mogłabym nawet przypłacić to życiem . Kazał nam świadomie uważać , a jak wpadniemy , to dołożą wszelkich starań , zeby było dobrze . Oczywiście skonsultuję to z moim lekarzem , bo wczoraj byłam na próbę u innego . Przykro mi sie zrobiło , bo tak bardzo pragnę jeszcze kolejnego bobaska . Jednak ciesze się bardzo , że mam juz 2 śliczne córeczki :)

A podaję obiecany link do hotelu .... www.fostertravel.pl/hotele/bulgaria/riwi...brzeg/kotva/zdjecia/

Ale na tej stronie zdjecia nie są do końca aktualne . Pokoje przynajmniej nam trafiły sie te , które były w tym roku odnawiane , jak znajdę fotki to Wam pokażę . Hotel ma 4 gwiazdki , a nie 3 . I nawet logo i napis na hotelu też są inne .Tak samo jak restauracja . Oni co rok odnawiają jakąś część . A i nie jest tak blisko drogi publicznej położony , bo wykupili tam część i boisko zrobili i zajazd na autobusy .
Oto zapis z mojej umowy , któy też nie do końca był zgodny z prawdą , bo było lepiej .
"....Niedawno zmodernizowany (w 2009 r. gruntowny remont restauracji i przestrzeni ogólnodostępnych) z Aquaparkiem w kształcie statku pirackiego, basenami i zjeżdżalniami nie tylko dla najmłodszych; usytuowany 150 m. od piaszczystej plaży....."

Ja byłam mile zaskoczona hotelem . Po przeczytaniu opini w necie spodziewałam sie czegoś gorszego , a tu miła niespodzianka . Jedzenie pyszne i różnorodne , pokoje nowe , zadbane .Nie wiem czy my mielismy takie szczęście , czy w sumie na poczatku sezonu jechaliśmy i temu wszystko było super . Ale polecam ten hotel . Baseny mają najlepsze w Bulgarii :)

Nic ide się pakować , bo dziś na tydzień przeprowadzamy sie do mamy.Po wizycie u chirurga znowu będę przez pare dni wycieta z życia :(

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl