BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 3 miesiąc temu #55976 przez Marcysia83
ok nie ma sprawy sorki ze wam namieszalam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55988 przez Marcysia83
mieszkam w uk i tu tez bede rodzic! tak samo jak wy z zniecierplwoscia czekam na wizyte u lekarza i usg bo juz nie moge sie doczekac kiedy poznam plec dziecka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56002 przez karolena
dziewczynki, czekamy na info z usg :) tez wam zazdroszczę ja jeszcze tydzień muszę czekać.
Marcysia na kiedy masz termin?? :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56003 przez hasia_86
no to ja już jestem "po" :)

oj ile ja się dziewczynki strachu najadłam aż normalnie masakra. najpierw odebrałam wyniki i już od razu widziałam ze coś nie tak z nimi :( miałam racje bo infekcje złapaliśmy i teraz mamy łykać garść tabletek :( do tego mamy iść do internisty na konsultacje w sprawie ciśnienia i zapewne na następnej wizycie dostaniemy tabletki na nadciśnienie a do tego już do końca ciąży mam brać żelazo eh ... dużo tego

kolejny szok przeżyłam przy słuchaniu serduszka i maszyna tak nieciekawie zaczęła się zacinać, przerywać a ja już najgorsze w myśli - to najgorszy chyba moment w życiu był i całe szczęście to tylko moja chora wyobraźnia

ale koniec końców dzidziunia moja rozwija się prawidłowo, co prawda ze względu na charakterek bobaska, łożysko z przodu i mój tłuszczyk nie wszystko mogła dr dokładnie ocenić, ale powiedziała że to co udało się zobaczyć jest ok :) :) :)

no i dziewczynki na 80% chłopak :lol:

tak wiec wizyta zakończyła się pozytywnie bo najważniejsze że z synusiem (cudownie to móc napisać) wszystko w porządku

teraz idę spać bo padam na twarz mam nadzieje że jak wstanę to przeczytam masę dobrych wieści od anji i urszuli oraz innych dziewczynek co opiszą swoje dzisiejsze dzionki :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56009 przez karolena
no to GRATULUJE Synusia:))) szkoda ze nie pokazał się 100%, tym wszystkim się nie denerwuj ważne ze jest wszystko oki :) :)
macie już imię dla małego??

mi z chińskiego kalendarza wyszło ze będzie to dziewczynka a na usg ze 80% chłopak, zobaczymy za tydzień:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56016 przez hasia_86
no dziękuje za gratulacje i również przekazuje :) imię mamy :) po mamusi :P Michałek będzie :)i się nie śmiejcie bo podobno na chrzcie ksiądz mnie ochrzcił Michał :unsure:

z kalendarza też mi dziewczynka wychodzi ale ja wierze że to będzie synuś upragniony i wyproszony :)

do tego jeszcze wybierzemy się dla pewności na usg 3d bo może sprzęt lepszy będzie niż ten dzisiaj, no i druga opinia też się przyda i z pewnością uspokoi nas jeśli będzie pozytywna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56028 przez Anja
Hej ;)

Hasia serdecznie Ci gratuluję synusia !!!!!!!!!!!!
Super usłyszeć, że wszystko ok!!! Ja kurde jeszcze czekam bo jadę na 14 (w Polsce będzie wtedy 15), więc za pół godzinki wyjeżdzam !!!
Ale mam stresiaka!!!

Kochane zmywam się i wrócę jak najszybciej!!!



Papa ! :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56077 przez agi-p
Hasia to bosko , ze Michałek będzie :):):)No i że wszystko jest w najlepszym porządeczku. Teraz odpocznij i ciesz się Michałkiem :) Pogłaskaj brzusio od Nas :kiss:
A ja od dawna nie spałam przez dzień a dziś po nadrobieniu zaległości na całym forum zasnęłam jak Dzidzia na godzinkę :) Teraz pora coś przekąsić...tylko co ??? Idę na przegląd lodówki :):):)
Marcysia napisz cos wiecej :)
Czekam na kolejne wieści z badań od następnych Mamusiek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56130 przez AgaDolata89
hasia_86 nie chce cie martwic ale czeka cie dluuuuuga droga my 3.5 miecha sie staralismy ;(

ja nie wiem kiedy bede miec usg i to mnie martwi...tez bym chciala wiedziec co mnie koopie i czy zdrowe od 10tego tyg nic nie wiem...dopiero dzis mialam pierwszy raz robione badania...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56140 przez Anja
Jestem już dziewczynki !!!!!
Prawdopodobnie będzie chłopak!!! Dostrzegła małego peniska, nie obiecała na 100%, że chłopak, ale powiedziała, że się bardzo zdziwi jak się urodzi dziewczynka! Ale się cieszymy!!! Pani powiedziała, że wszystko ok, dzidziuś się świetnie rozwija. Generalnie wszystko w porządku! Ale się cieszymy!!!


Suuuuuper dziewczyny! Cieszę się !

Pozdrawiam Was serdecznie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56148 przez karolena
anja, gratuluje synusia :lol: :lol: :lol: :lol: jeśli mój synuś się potwierdzi na 100% to same chłopaki się urodzą :lol: :lol: :lol:
gratuluje!!!!!!!!!!! a twój synuś jak będzie miała na imię??

JA JUŻ CHCE IŚĆ NA USG!!!!!!!!!!!!! chce zobaczyć moje maleństwo i co jest na 100% miedzy nóżkami i jak rośnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #56153 przez Anja
Ja juz karolena mam wybrane- Patryk :D :D :D
Aaaaa jestem taka szcześliwa :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #56162 przez agi-p
No Anja gratki serdeczne :):):) rozszalałyście sie z tymi chłopakami :):):)
Ciekawe jak u Nas podzielą sie proporcje i czy więcej będzie córeczek czy synusiów. Może jak już wszystkie będziemy po usg to stworzymy listę wg dat porodu i imienia Dzidziulka :) Widziałam , to u innych Przyszłych Mam :)
NP: agi-p - 18.06.2011 - Amelka
Jak narazie to królują chłopaki . Mi już całkiem obojętne a i Mężuś już oswoił się z Amelką i już tylko tak zwracamy sie do Dzidzi.Będzie szok jak w czwartek okaże sie , ze jednak chłopak .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56165 przez Anja
Dzieki wielkie agi-p !

Kurde mi nie chciała powiedzieć na ile % będzie chłopak. Powiedziała, że to co tu widzimy to raczej mały penis i że się zdziwi jak to będzie dziewczynka. Powiedziała, że jest też ryzyko pomyłki i nic nie jest w stanie mi zagwarantować płci na 100%.
Kurde mam nadzieję, że się nie pomyliła :lol: :lol: :lol:

Agi-p a pomysł świetny! Ja jestem za !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56167 przez agi-p
No lepiej , zeby Nam się lekarze nie mylili i określali płeć w 100% dobrze.Najgorsze to sie nastawić , pokupować ciuszki a potem...klops.Historia zna takie przypadki , ze dziewczyny po porodzie wymieniały połowę ciuszków dla dzieciaków.Gorzej z kolorami ścian itp :)
U mnie w rodzinie też było tak,że do końca miał być chłopak a była dziewczyna i odwrotnie.
Ja cały czas mówię , ze nawet jak mi powie , ze faktycznie córcia to i tak będę kupowała neutralne ciuszki.Ale wiem z autopsji , ze to do końca sie tak nie da hihihi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl