BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 3 miesiąc temu #55621 przez hasia_86
no cisza nastała ... mam nadzieje ze to tylko zmęczenie i że wszystkie dobrze się macie :)

ja znowu cała noc nie spałam i teraz to się czuje jakby mi ktoś w głowę przyłożył :dry: a tu nie dość że jutro wizyta to jeszcze teściowa przyjeżdża i muszę moje 4 kąty na glanc wysprzątać a normalnie nie mam siły :huh:

trzymajcie za mnie kciuki mam nadzieję ze jutro podejrzę maluszka i w końcu będę mogła powiedzieć kto tak buszuje i się wierci w brzuszku; no i żeby mnie ta "pani matka" nie doprowadziła do szału!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55623 przez hasia_86
no to sie załamałam właśnie tomek zadzwonił :angry:

ona juz tu jedzie :angry: :angry: :angry:

qrwa normalnie jak tak mozna <wrrrr>

po wizycie wam opisze to spotkanie 3 stopnia ale normalnie juz czuje cisnienie :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55668 przez AgaDolata89
ja mam zepsuta klawiarure i pisze na ekranowej :S jutro ide na badania :blink: dzis zrobilam lazanki :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55699 przez Anja
Witajcie.

Hasia ciężki masz orzech do zgryzienia hihi :blush:
Mam nadzieję, że wytrwasz B)


AgaDolata89 przekąsiłabym łazanki :P :P :P Pyyyyycha!


Dziewczyny jutro nasze upragnione usg !!! Kurka wodna już jestem tak podniecona, że szok, na bank nie zasne :woohoo: :woohoo:
Czy któraś z Was korzystała może z chińskiego horoskopu płci dziecka?
www.nasza-ciaza.pl/web/spolecznosc/Plano...ka_kalendarz_chinski

Z tego horoskopu by wynikało, że będzie chłopiec, ale ja traktuję to z przymrużeniem oka :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55709 przez hasia_86
eh ... no i po wizycie - wreszcie :P

jak ja nie cierpię narzucania mi swojego zdania sposobem że ja się przecież nie wtrącam

ale dobra było minęło, niedługo wróci :(

a tu nadal cisza :(

anja mi wyszła dziewczynka w tym horoskopie ale jakoś w to nie wierze :P bo pewnie nie chce ;)też już się nakręcam na jutro tak bardzo chcę aby było wszystko ok

agadolata jak ja już bym chciała się wprowadzić na swoje, a tu jutro dopiero do banku ....

agi-p jeszcze nigdy chyba nie milczałaś tak długo :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55852 przez Marcysia83
witam dziewczyny:) dolaczam do was czerwcowe mamuski:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55854 przez hasia_86
witaj Marcysiu :)

co nam więcej o sobie napiszesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55860 przez mely10
nie wierze w ten kalendarz,mi wychodzi chlopiec a na pewno bedzie dziewczynka:-):-)
taka sciema:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55861 przez pulpecja
u mnie się zgadza, dziewczynka i ginekolog również widzi dziewczynkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55869 przez hasia_86
no to ruszamy na badanie, normalnie taka jestem nakrecona ze nawet sie za bardzo nie stresuje :) zobaczymy jak bedzie dalej, jak narazie to tylko cholernie zmeczona bo oczywiscie dalej nie spie :P

trzymajcie kciuki, mam nadzieje ze wróce z dobrymi nowinami i bedzie sie czym pochwalić a raczej kim :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55872 przez Urszula
Witam Kochane!!!

Tak tak dzis wielki dzien :) :) :kiss: nasze USG. Mam dzis wolne wiec moge sie cieszyc do woli ta chwila!!! Mam wizyte o 12 :) Moj Maz urywa sie z pracy i idziemy razem. :) Wedlug chinskiego wyszlo mi, ze bedzie dziewczynka. To nasze pierwsze dziecko wiec nie upieramy sie specjalnie przy plci. Imiona mamy juz wybrane od roku :lol: Dla dziewczynki Julia a dla chlopczyka Franus po moim Tesciu, ktorego niestety nie ma juz z nami...

Hasia_86, Anja mysle o Was Kochane!!!

Marcysia83 witam serdecznie napisz cos o sobie prosze!!!

Anja gdzie Ty przebywasz jak nie w Polsce??

Pozdrawiam i do zobaczenie pozniej :) :) :) :kiss:



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55904 przez agi-p
Hej Mamusie :)
Mam problemy z netem niestety...ale na dwa dni pożyczyłam modem od Taty :) Ależ ja tęskniłam za wami :) Mój M juz sie ze mnie śmieje , bo bez neta wariuje :):):)

Ależ ja Wam zazdroszczę tego dzisiejszego usg :) Chwalcie się tu zaraz co i jak :) Ja musze wytrzymać do czwartku :( oby przeleciało.

Co do horoskopu Chińskiego to jak byk wychodzi chłopak:) Sama jak juz pisałam od początku też czuję , ze to "ON" .Jednak jak narazie remis ,wiec do czwartku musze czekać i mieć nadzieję , ze dzidzia sie odpowiednio ułoży :)

Wczoraj miałam urwanie głowy i wypełniony po brzegi dzionek.Wybieraliśmy przez 1,5 godz meble do łazienki i w końcu nic nie kupiliśmy :angry: Plus jest taki,że wykańczanie domku zmierza ku końcowi i od końca lutego już będziemy na swoim :) Na zakończenie dzionka wylądowaliśmy w kinie i troszkę się odprężyłam .

Czekam na info co tam u Was i Maluszków :)
Buziaki Kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55916 przez Anja
Hej dziewczyny!

Wy już poszłyście na badania a ja teraz żałuję, że umówiłam się na 14, bo już nie mogę wytrzymać !!! I to jeszcze pół nocy nie spałam. Ajjj za bardzo się chyba podniecam hihi

Urszula ja mieszkam na Islandii :) Daleko, ale cóż ! Tak bywa :blush:

No nic kochane! Lecę jeść śniadanko, ogarnąć mieszkanko i troszkę siebie i ruszam! Mojego chłopa zgarnę po drodze i jedziemyyy!!!!
Do usłyszenia kochane, odezwe się jak najszybciej to będzie możliwe. :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55950 przez Marcysia83
witajcie kochane! Ja wczoraj do was dolaczylam!Tak samo jak i wy juz nie moge sie doczekac kiedy dowiem sie jakiej plci bedzie moja dzidzia:) z niecierpliwoscia czekam na badanie usg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55952 przez pulpecja
Marcysiu wejdź do istniejącego już wątku Mamusię czerwiec 2011 pod ten link www.zapytajpolozna.pl/forum/ciaza-forum/...-w-czerwcu-2011.html
jesli chcesz coś u nich napisać to na dole strony dajesz po prostu Odpowiedz lub Szybka opowiedź.Nie twórz nowych wątków bo szybko się pogubimy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl