BezpiecznaCiaza112023

Rok 2012 otwarty:) - mamy styczniowe:)

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #200176 przez Monix
magda86090504 napisał:

No i na koniec najważniejsze info!
Maleństwo współpracowało i ujawniło swoją płeć! :D
Będziemy mieli córcię!!

Gratuluję córci :) Widzę, że znów podobnie ;) :silly: Imię dla małej już macie wymyślone?

Widzę, że póki co w stczniu 2012 królują dziewczynki. W styczniu 2011 królowali chłopcy :) No w końcu jakaś równowaga być musi! :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #200260 przez magda86090504
Monix dziękuję :)
Na początku była pustka, bo wszyscy wmawiali mi, że będzie synek :)
I dla chłopca mieliśmy wybrane Antoni lub Filip.
No i siłą rzeczy o imieniu dla córci nie myśleliśmy ;)
Tzn. była jakaś lista, ale szału nie robiła . . .
Po małej burzy mózgów nasza córcia prawdopodobnie będzie miała na imię Hania :)

Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest! <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #200327 przez madziaska
Piekne imie dla dziewuszki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #201444 przez ann-sunshine
Witajcie,

nie odzywam się od miesiąca ponieważ udało nam się kupić mieszkanie i dopiąć sprawę kredytu i przeprowadzka totalnie mnie pochłonęła, poza tym internet nam dopiero podłączą. Wiem, że jestem właściwie lutowa mamusia (3 luty) ale i tak do Was zaglądam (mam przeczucie że dzidzia się pospieszy i tak będzie styczniowa). Otóż my czekamy też na dziewczynkę - Martusię, zdrowa, wszystko ok, rośnie prawidłowo. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #203674 przez Natalia88
Cześć Dziewczyny,
ja też się przyłączę :) Termin mamy na 31 styczeń i już nie możemy się doczekać. W 17stym tygodniu nasz synek postanowił się ujawnić, a badanie połówkowe potwierdziło płeć :) Mój mąż dumny jak paw :laugh: Mam nadzieję, że wątek będzie się rozwijał i razem doczekamy naszego szczęścia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #204209 przez delfinek83
Witaj Natalia :)
myśleliście już nad imieniem dla synka?

Ann, ale masz fajnie z tą przeprowadzką że już na swoim :lol:
my na razie się wstrzymaliśmy z remontem domu i planujemy wprowadzać się tam dopiero gdzieś na przyszłe wakacje, jak już dzidzia troszkę podrośnie i będzie już mniej więcej tam porobione, mam nadzieje :silly:

no a ja z kolei mam takie przeczucie że też mała będzie wcześniej, może na Święta ;) więc siedzę też na grudniówkach hehe

pozdrawiam :kiss:


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #205435 przez magda86090504
Natalia88 witaj wśród nas :)

Wczoraj byliśmy na USG 3D :)
Córcia współpracowała na tyle, że pokazała jedynie swoje narządy rodne :shock:
Więc mamy już 100 % pewność, że będzie dziewczynka :)

Lekarz chciał zrobić zdjęcie buźki w 3D, ale za każdym razem Mała zakrywała rączką buźkę, albo uciekała ;)

Efekt jest taki, że mamy jedno zdjęcie 3D (narządów rodnych naszej córci :P), 3 zdjęcia buźki w 2d :P i sześciosekundowy filmik ;)









Lekarz wymierzył też małą i wyszła mu mała rozbieżność w terminach porodu ;)
Według OM termin porodu to 19.01.2012, a według USG termin porodu to 5.02.2012 r.

No, ale i tak mi coś tu nie pasuje, bo wymiary Małej, które teraz były są mniejsze niż te, które były na ostatnim USG. To co skurczyła się co?

Pokażę Wam wyniki z wczoraj (na czerwono dodałam te z ostatniej wizyty u mojego gina)

No i z badania wynika, ze wczoraj był 21 tc 6 d, a według OM wczoraj był 24 tc 2 d.

Ehhh . . . .
Nie wiem co o tym myśleć.

Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest! <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #205457 przez madziaska
Madzia termin z usg bedzie sie wiecznie znienial ;) Aaa i wymiary dziecka moga sie roznic, w Twoim przypadku sie zmniejszyly, bo z tego co zrozumialam byli to dwaj rozni lekarze ???? Wiec i aparaty usg rozne... Wiadomo, ze to tylko maszyna ;) Nie stresuj sie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #205759 przez magda86090504
madziaska masz rację, to był inny gin. Mamuśka i dziewczyny z innego forum uświadomiły mnie tak samo jak Ty :-) więc jestem spokojna i się tym nie martwię. Ogólnie to wszystko wina tego lekarza, bo zaczął mnie tam straszyć i mówił, żebym wszystko powiedziała swojemu ginowi, bo taka rozbieżność jest zła. No, ale . . . Mój gin. mówił mi że data porodu wg OM to 21.01.2012, a urodze na pewno między 24.12.2011 a 4.02.2012, więc za dużo się nie pomylił, bo data z USG wychodzi na 5 lutego ;)
Dziewcznki a co tam u Was? Jak żyją pozostałe stycznióweczki? :-)

Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest! <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #206531 przez Natalia88
Hej Dziewczyny,
przepraszam, że tak późno się odzywam od pierwszego wpisu, ale tuż po zarejestrowaniu się na forum miałam awarię komputera. Nasz synek będzie miał na imię Jaś :) Wczoraj byliśmy na kontrolnej wizycie i wyszło, że mój wielkolud waży już 600g, bardzo dużo jakoś mi się wydaje. Tydzień temu w niedzielę, mieliśmy usg "połówkowe" i ważył 430g więc duża różnica. Ale tak jak piszecie, to był inny sprzęt więc nie martwię się jakoś bardzo choć przeraża mnie ta waga jak na 23tc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #207575 przez Kaś_O
Witajcie,

Ja też mam termin na styczeń dokładnie 16 stycznia :) akurat mały prezencik dla Babci i cioci Cezarego.. Bo będziemy mieli chłopca, ach powiem szczerze że od początku wiedziałam że będzie chłopiec, a teraz już wszystkie badania to potwierdzają. Badania połówkowe wyszły bardzo dobrze więc jesteśmy szczęśliwi i dumni z naszego synka.. O dziwno USG i różne badania potwierdzają termin na 16 stycznia :D my jesteśmy letnimi dziećmi :P


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208299 przez delfinek83
Kaś_0 gratuluję synusia Czarusia :)
oj będzie czarował dziewczyny hehe :silly:

Natalia, no to rośnie Ci synuś, pewnie duży chłopak będzie z niego, może koszykarz :woohoo:

u nas po staremu, Mała kopie mamusie po pęcherzu i nie daje w nocy spać, łobuziara :kiss:
zabieram się powoli do szykowania pokoiku i kupowania potrzebnych rzeczy, czekam właśnie na materacyk, kołderkę i pościele, i już się doczekać nie mogę jak przyjdzie ;)

na usg idę we wtorek więc też dam znać co i jak
pozdrawiam i buziaki :kiss:


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #209056 przez Natalia88
Delfinek jak tam zakupy? Jaki kupiliście materacyk? My właśnie też jesteśmy na etapie poszukiwania ekwipunku dla naszego szkraba.
Mam nadzieję, że nasz Jaś trochę przystopuję bo jeśli pójdzie w ślady wujka to rzeczywiście kariera koszykarza będzie dostępna (mój brat ma 2 metry:) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #209182 przez magda86090504
Kaś_O witaj :)


Natalia88, Kaś_O fajne imiona :)

A nam się odwidziało imię dla córci :cheer: mąż stwierdził, że Hania kojarzy mu się z Hanką Mostowiak z M jak miłość :lol:
No i teraz do brzuszka mówimy Zuzia :woohoo:
Mam nadzieję, ze to imię nam się nie odwidzi :D

delfinek83 Oj moja Mała też daje po pęcherzu :pinch: czasami co 5 minut biegnę do kibelka :pinch:
delfinek83 to czekamy na wieści z wizyty :)

My jak na razie nie myślimy o materacyku ;)
Zaczniemy w listopadzie, jak mąż zrobi remont naszej sypialni, która będzie równocześnie pokoikiem Małej :)
Wtedy złożymy łóżeczko i zobaczymy jak to będzie ;)

Na razie szaleję z zakupami ciuszkowymi ;)
Ostatnio zamówiłam na allegro sukienkę z czapeczką :)





I różowe body (kupione w Tesco) :)

Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest! <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #209242 przez Natalia88
Magda imię Zuzia też śliczne :) wszystkie Zuzy jakie znam to super dziewczyny, ale przy okazji baaaardzo charakterne :)) Ubranka śliczne, żałuję trochę, że dla chłopców nie ma takich słodkich ubranek, choć ostatnio dostałam pięknego "męskiego" :silly: pajacyka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl