BezpiecznaCiaza112023

Rok 2012 otwarty:) - mamy styczniowe:)

12 lata 6 miesiąc temu #224826 przez Monix
mysia-sia napisał:

monix przyjeżdżaj robić zdjęcia to wstawię:P hehehhe

Bardzo chętnie :laugh: , widzę że nawet mieszkamy blisko siebie. Ja jestem z Ina :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #226836 przez Adlenne
Cześć dziewczyny, troszkę się nie odzywałam ale od poniedziałku byłam w szpitalu i dziś wróciłam do domu. Skurcze udało się opanować i nadal mam brać 3 x dziennie fenoterol. Mam założony pessar na szyjkę, ponieważ stwierdzili w szpitalu że jest za krótka (22mm). Furagin mogłam już odstawić ponieważ posiew z moczu wyszedł dobrze. Miałam też robiony posiew z pochwy i dostałam globulki bo wykryli tam jakąś bakterię. Cieszę się, że już jestem w domu bo leżenie w szpitalu to nic przyjemnego. Fajne było to że codziennie miałam robione KTG i 3 x dziennie sprawdzane tętno dziecka. Mała rozwija się prawidłowo i w poniedziałek ważyła 1300g.
Wczoraj kurier przywiózł łóżeczko ale na razie leży w pudle. Za jakiś tydzień zaczynamy remont i dopiero po nim będziemy je skręcać.
Pozdrawiam Was serdecznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #227861 przez ineza4
witam wszystkie styczniowe mamusie!:) z radością dołączam do grona. mam termin na 16.01.2012 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #228069 przez ann-sunshine
Ineza witaj w gronie mamuś styczniowych. Jak się czujesz? Czekasz na dziewczynkę, czy chłopca?

Adlenne
, dobrze że założyli Ci pessar, spokojnie donosisz ciążę bez obaw :) no i dobrze że skurcze się uspokoiły. Patrz na pozytywne strony bycia w szpitalu - poobserwowali Was dokładnie, a Ty miałaś okazję posłuchać serduszka :)
Powodzenia z remontem

Kurczę, mam wrażenie że "rosnę" z dnia na dzień teraz, chodzę już jak pingwin i zakładanie skarpetek już nie jest takie łatwe, dziwne uczucie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #228790 przez ineza4
Czekam na synka:) ogólnie dobrze się czuje, ale coraz ciężej funkcjonować, od jakiegoś tygodnia bardzo trudno mi oddychac, aż się boje co będzie dalej... brzuszek rośnie z dnia na dzień:) a wy dziewczyny jak się czujecie?? Dziś miałam wizyte u lekarza, dowiedziałam się że synek już waży 1500gram wydaje mi się że jeszcze sporo urośnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230337 przez ann-sunshine
Ineza4, my tu forumowo borykamy się z różnymi ciążowymi przypadłościami i dolegliwościami.

Ja jestem trochę za Wami, bo termin mam na 3 lutego, więc to o czym piszą dziewczyny dopada mnie z małym opóźnieniem, ale też już sapię jak lokomotywa, chodzę jak pingwin i ogólnie czuję się jak w ciąży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #234894 przez Kaś_O
Część dziewczyny,

wiem że część z was jest już po wstępnych zakupach albo przynajmniej mocnym rozeznaniu. Ja teraz szukam dopiero i zastanawiam się nad łóżeczkiem i wózkiem. Bardzo mi się spodobał TAKO ale jest ich tyle modeli że oszalałam. Może macie jakieś opinie? który zestaw jest najlepszy? Bardzo by mi pasowały te 3w1 ze spacerówką i fotelikiem. ah ah ah.. pomocy :unsure:


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #235001 przez ann-sunshine
Witaj Kaś_O, koleżanka ma Tako Jumper i jest bardzo z niego zadowolona. A czym różnią się poszczególne modele Tako od siebie nie potrafię powiedzieć, wiem tylko że te starsze modele nie miały skrętnych przednich kół, obecne modele już mają.

My z mężem w końcu zdecydowaliśmy, że będziemy szukać używanego wózka i kupimy to co akurat się trafi (oczywiście musi spełniać pewne nasze wymagania i być zdecydowanie tańsze niż nowy zestaw), a zaoszczędzone pieniądze wolimy wydać np. na szczepienia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #235517 przez mysia-sia
Monix napisał:

mysia-sia napisał:

monix przyjeżdżaj robić zdjęcia to wstawię:P hehehhe

Bardzo chętnie :laugh: , widzę że nawet mieszkamy blisko siebie. Ja jestem z Ina :blink:

no to na co czekasz??:>:P

Kaś_O jedyne co Ci polecę to zrezygnować z opcji 3w1:P my mieliśmy co rpawda 2w1 dla Kuby i dla drugiej dzidzi też ten sam wózek będzie, bo nie będę kupować teraz nowego jak tamtem praktycznie niezniszczony:) ale drugi raz bym nie kupiła. Po pół roku jak dziecko będzie już siedzieć to nie będzie chciało w głębokim wózku jeździć a te spacerówki od zestawów są znacznie cięższe niż sama spacerówka. I max po roku będziesz kupować lekką spacerówkę. Dlatego ja odradzam 3w1, ale to jest decyzja każdej indywidualna:)
A na tako się wogle nie znam, my mieliśmy KADEXa

ann myślę, że to dobry pomysł, my też używkę kupiliśmy i byliśmy bardzo zadowoleni. Jeździł nim nasz Kuba, Adaś mojej cioci i jeszcze córcia pojeździ przynajmniej:) a wózek się nie niszczy jak się go odpowiednio używa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #239600 przez ann-sunshine
Witajcie, co nowego u Mamuś styczniowych? Też macie takie wrażenie, że jesteście większe i cięższe dosłownie z dnia na dzień?

A jak postępy w kompletowaniu wyprawki? Jakoś mam wszystko zaplanowane, ale w praktyce jeszcze niewiele poza ciuszkami i pieluchami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #242234 przez ineza4
Witam dziewczyny:) Dawno nie zaglądałam na forum, zastanawiam się teraz co będzie potrzebne do szpitala... Jakie ciuszki dla małego itd...
A propo samopoczucia to też się czuje większa z dnia na dzień, mało tego pojawiły się małe rozstępy na piersiach, smarowanie środkami zapobiegającymi nie uchroniły mnie od tego, i tak ta która ma mieć to będzie je miała:( Pozdrawiam mamusie i dzidziusie:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #243068 przez ann-sunshine
Ineza, co do wyprawki do szpitala to musisz się dowiedzieć u siebie w szpitalu w którym będziesz rodzić, każdy szpital ma swoje własne wymagania i daje listę rzeczy potrzebnych.

No niestety rozstępy to taka wredna sprawa na którą tak naprawdę nie mamy dużego wpływu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #243700 przez delfinek83
hej, no u nas z tego co wiem to ciuszki trzeba mieć tylko na wyjście, bo tak to zawiązują dzidzie jak mumie w tych becikach :silly:
ale jeszcze i tak się dowiem jutro szczegółów na szkole rodzenia bo tak jak pisze Ann każdy szpital ma swoją listę potrzebnych rzeczy :)

no u mnie też właśnie na biuście pojawiły się takie dwie czerwone pręgi :(
a też smaruję się tymi specyfikami i widać nic z tego, całe szczęście na brzuszku jeszcze nic nie widziałam i oby nic się nie pojawiło :blink:
a jak będzie zobaczymy po, co ma być to będzie, trudno się mówi i żyje się dalej :P :lol:

a oto apartament mojej niuni :kiss: 34tc

to teraz czekam na Wasze, pozdrawiam :kiss:


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #243776 przez ineza4
Delfinek 83- śliczny masz brzuszek:)

Byłam dziś na szkole rodzenia i dostałam listę potrzebnych rzeczy do szpitala:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #244068 przez delfinek83
Dzięki Ineza, Twój też pewnie śliczny, wszystkie śliczne i wyjątkowe bo ciążowe :kiss:

no to podaj proszę tą swoją listę, bo ciekawa jestem co tam chcą :silly:
jutro postaram się też poprosić na zajęciach żeby nam taką dały :)


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl