BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #556822 przez xpatiiix3
Dominia nie gadaj hehe na pewno Ciebie ten lekarz już nie zostawi tak z rozwarciem, skoro mówił, że jutro badanie to pewnie coś zdziała na fotelu i szybciej urodzisz ;)

Princess Ajj tam, nie przesadzaj, staram się, ale czasami jak dobrze wiesz, że miewam takie chwile zwątpienia i załamania, ale to chyba jak każda... Na prawdę miło mi, że tak myślisz, mam nadzieję, że mój synek kiedyś będzie dumny ze mnie, kurde no już się nie mogę doczekać, ale jak pomyślę, że jeszcze tydzień to już normalnie żyje tylko myślą o tym, wszystkie zmartwienia odchodzą i tylko dni odliczać do spotkania z synkiem :D A no i mam nadzieję, że będziesz pisać na bieżąco, trzymam za słowo :) hehe zobaczysz będzie dobrze :kiss:
Ja w 2010 miałam operację na wyrostek to na żywca mnie wieźli na salę operacyjną to pamiętam jaka ja wystraszona byłam okropnie jak stało nade mną parę osób i zaczęli mnie rozbierać i podłączać jakieś kabelki, normalnie taki szok, jeszcze te oślepiające światło no i podali mi coś i za moment już odpłynęłam, ale szczerze powiem, że nie wyobrażam sobie tak na żywca leżeć i wiedzieć, że mnie kroją, bo ja straszna panikara jeżeli chodzi o takie sprawy szybciej bym chyba z tam tąd uciekła :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #556838 przez Madlen
Michasia ja mam kołderkę o wymiarze 120x90cm do standardowego łóżeczka 120x60

Pricess ja niedawno na chomikuj.pl słuchałam potęgi. Można pobrać tam, jak masz konto.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #556846 przez ola85
Sylwia - ja Cię w ogóle za te dojazdy do Ustronia to podziwiam. Myślę że jak Bartuś pójdzie do przedszkola to na pewno byłoby Ci wygodniej mieć coś w Bielsku, ale wiem też że o dobrą pracę trudno.
Princess - ja miałam takie myśli przed pierwszą narkozą w moim życiu. Ja myślę że przy cc to cewnikują bez względu na rodzaj znieczulenia.
Michasia - ja mam kołderkę 100/135 cm. Ostatnio kupiłam też pościel do wózka i zastanawiałam się czy dla takiego małego noworodka ta kołderka "do wózka" nie będzie wygodniejsza. Nie mierzyłam jej, ale jest wielkości rozłożonego rożka.
Pati - a jak u Ciebie z tym swędzeniem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #556853 przez Satine0
No wróciłam :) Dalej 2w1 hehe...nawet nic mnie nie boli ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #556859 przez michasia
Satine widać to nie dziś.

Madlen, Ola dzieki. Tak czytam i czytam na różnych forach i niewiem czy skoro mam 2 śpiworki, rożek, to czy nie lepiej na początek kocyk oblec w poszewkę. A jak będzie ok roku to wtedy kołderkę kupić. Zgłupiałam całkiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #556863 przez dominia
Michasia ja kupuję 120x90 mam już pościelkę tylko wkład pojedziemy jutro ogarnąć :) myślę, że w zupełności wystarczy, jest na całe łóżeczko a wiadomo, że jak dziecko już duże i kupuje się kolejne łóżko to wkład też większy :)

Princess właśnie nie mierzyłam .. musiałabym iść do babci bo w domu nie mam ciśnieniomierza .. ale teraz mam już dobrze, obrączka schodzi bez problemu, jak mi jest troszkę cieplej to mi delikatnie puchną ;)
Wczoraj byliśmy z M u mojej chrześnicy i ciotka z nią miała cesarkę .. wujek wszystko widział i stwierdził, że lepiej rodzić ale wszystko dobrze się skończyło, u Ciebie będzie tak samo zobaczysz !! cały czas trzymam kciuki za Ciebie i Adasia :kiss:

kuje mnie ta szyjka już 3 dni .. w piątek wieczorem strasznie mnie bolało, wczoraj czułam jak chodziłam, dzisiaj też mnie boli, mniej niż w piątek ale mocniej niż w sobotę ;) ciekawe czy to szyjka się skraca czy co .. mam nadzieję, że jutro będzie badanko i mi powie co i jak .. z resztą od razu wyjadę, że mnie kuje :silly:

Patii ja Ciebie też podziwiam :) w szkole dasz sobie radę, u Ciebie myślę, że patrzą inaczej niż u mnie .. bo u mnie to tragedia, wcale nie patrzą na to, że kobieta urodziła dziecko czy, że jest w ciąży .. ta koleżanka z roku co miała cc 11 stycznia dzwoniła ostatnio do dziekanatu dowiedzieć się jak z nieobecnościami, to baba jej powiedziała, że ma sobie to wyjaśniać z każdym wykładowcą indywidualnie :huh: do cholery jasnej oni są chyba nienormalni .. przynajmniej na okres połogu [6 tygodni] powinna mieć usprawiedliwione bez żadnej dyskusji :angry: tak się wkurzyłam .. ja przynajmniej mam zaliczone ćwiczenia a ona nie.. i będzie musiała odpowiadać ustnie chyba ze wszystkiego :dry: i ciekawe czy jej zaliczą jak ma tyle nieobecności .. dupki i tyle .. ja będę patrzyć czy nie ma w statucie szkoły czegoś bo to niemożliwe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #556870 przez xpatiiix3
Ola a powiem Ci, że non stop to samo najgorzej wieczorami jest ale już niedługo, więc jakoś wytrzymuje ;) ale non stop chodzę i się drapię jak wyjdę to się patrzą na mnie jakbym jakiegoś świerzba miała czy co :P

Satine no to najwidoczniej Marysi najlepiej w brzuchu u mamusi i nie zamierza się tak prędko z tamtąd ruszyć :P

Dominia no mi się wydaje, że jakoś się uda ja mam dobrą wychowawczynię przepchną jakoś mnie pewnie ;) hehe ale wierzę w to, że i Ty dasz radę, a co do tych nieobecności na uczelni z tego co wiem to jest takie coś, że możesz mieć 2 miesiące czy ile tam przesunięte egzaminy i zaliczenia i szkoła musi na to pójść, bo gdzieś kiedyś znalazłam to no i muszą pójść na rękę, bo i dla nas jako taki macierzyński od szkoły króciutki się należy ;)
A co do tej Twojej jutrzejszej wizyty to jestem pewna, że coś Ci tam pomajstruje przy koleżance Twój ginek i szybciej się sprawy potoczą niż myślisz :D :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #556879 przez Madlen
Michasia kołderkę kupiłam w komplecie, ale na początek śpiworek będziemy używać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #556881 przez dominia
Patii chciałabym żeby jednak coś tam pogmerał no ale się okaże :) te hiksy mnie męczą teraz .. ani mi się nie chce mierzyć co ile minut .. jutro ktg na 12 to będę wcześniej w domu :) a i tak muszę liczyć min. 2 godziny w poradni :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #556896 przez xpatiiix3
Dominia no zobaczymy, fajnie by było żeby coś przyśpieszył, szybciej byś się z Igusiem przywitała ;) u mnie coś cisza dzisiaj hehe może przed "burzą" :P tylko parę razy brzuszek się spiął, a tak to nic tylko biodra bolą i ledwo chodzę, normalnie mi siedzi młody praktycznie między nogami... To koniecznie dawaj znać jak będziesz już "po", bo ja będę czekała na wieści ;))

A ja to jutro wybieram się do szkoły hehe sprawdzian z matmy jest to trzeba korzystać póki można i oceny jakieś złapać :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #556900 przez katarinka1
Dobry wieczór.
Ale naskrobałyście postów przez weekend. Nie dam rady od razu wszystkiego przeczytać. Jutro nadrobię. Rano do szpitala to będę miała czas na lekturę. Trochę się boję, czy czegoś nie wynajdą. A trochę też liczę, że mała nie będzie czekać do 26 i w tym tygodniu zechce wyjść. No cóż zobaczymy...

Princess jak ja Ciebie rozumiem kochana, mam takie same myśli. Nie zamartwiaj się jednak i bądź dzielna. Pomyśl, że za 2 dni utulisz syneczka. Czekam z niecerpliwością na Twoją relację - choćby kilka słów. Mam nadzieję, że natchną mnie optymizmem. Pozdrowienia, trzymam kciuki :kiss:

Będę śledziła forum w szpitalu i co jakiś czas się odezwę. Trzymam kciuki za wszystkie mamusie i dzieciaczki, a Wy trzymajcie za mnie, proszę :)


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #556907 przez xpatiiix3
Katarinka pewnie, że będziemy za Ciebie trzymać mocno kciuki, dawaj znać co u Ciebie, koniecznie, bo będziemy się martwić.. ;)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #556909 przez dominia
Princess cisnienie 112/72 dobre ? Puls 55 :) kompletnie sie na tym nie znam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #556913 przez anoda89
Princess kochana będzie dobrze, nie może tak myśleć że się życie kończy a wręcz odwrotnie. Głowa do góry :kiss:
Nie informował Cię lekarz że nie możesz nic jeść przed CC?
Zawsze cewnikują przy CC ale nie bój nic to nic nie boli, raczej jest to nie przyjemne i masz wrażenie że Ci się siusiu chcę :) Najpierw dostaniesz kroplówkę w oksytocyną bo ma "sucho" się podobno nie tnie. Samo znieczulenie też nie boli i pamiętaj żeby za nic się przy tym nie ruszać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #556920 przez katarinka1
Pati, dziękuję i Ty też się trzymaj, bądź dzielna dla Marcelka :kiss:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl