BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu #557252 przez Madlen
Haha jak ja wchodze do wanny to woda się wylewa, pomimo, że jest jej mało :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #557253 przez dominia
Madlen mi ostatnio gin mówił, że jeżeli będą mnie bardzo męczyć skurcze to żebym wzięła dwie nospy i jak przejdzie to znaczy, ze to jeszcze nie to .. bo jakby to miały być początki porodu to nospa nic nie da a wręcz nasili :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #557255 przez Dzolka
Hej
u mnie dalej nic :(

coraz gorsze to czekanie :dry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #557277 przez Milka
cześc lutóweczki
martyna Ty dzis do szpitala dobrze pamietam ?
Dzolka - wiem cos na ten temat .... u mnie juz 12 dni po terminie z usg a 5 po terminie z OM narazie czekam w domu ale od jutro tez w szpitalu ... :/ a Ciebie odrazu w dzien terminu zostawili w szpitalu czy jak ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #557290 przez Satine0
Za to ja jak wejdę do wanny to później mam problemy żeby z niej wyjść haha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #557306 przez DOMI
Cześć.
Ja od wczoraj leżę w szpitalu. Dzidziuś strasznie się wiercił wczoraj od południa i pojechaliśmy na IP. Okazało się, że wód już mam trochę za mało i poczekam w szpitalu do środy do cc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #557348 przez Paulaaa
Hej Wam

Noc koszmarna. Od 22 jak mnie złapały mdłości to koniec. W końcu jakoś koło 00 zwróciłam WSZYSTKO co zjadłam przez cały dzień! :angry: :angry: Ulga niesamowita ale jaka zgaga potem! :(

Idziemy zaraz do mamy. Muszę wziąć od niej torbę, bo stwierdziłam, że torba Amelki jest za brzydka do szpitala. :silly:

Kasia cieszę się, że jesteś już w domku. Nie zamartwiaj się tak tą wagą małej. Wiadomo, że usg oszukuje... Jak mi brzuche zepnie to też mega duszno i brak powietrza mam.

Martyna daj znać jak tam po ktg. :)

Pati na Twoim miejscu obsrałabym tego całego M. Dzieciak i tyle...

Domina daj znać po wizycie. :)

Alina, Nataszka miała 57cm jak się urodziła? Czy ciuszki na 56cm weszły na Nią bez problemu? Spakowałam do szpitala tylko jeden komplet ciuszków na 62 cm a trzy na 56 i myślę czy dobrze zrobiłam. :blush:

Princess ale masz myśli :cheer: Na pewno wszystko będzie dobrze. Znieczulenia nie będziesz czuła, jak cie kroją też słyszeć nie będziesz. :blink: A co do cewnikowania - przy pierwszym cc zacewnikowali mnie dopiero po podaniu znieczulenia, wiec nawet nie wiem kiedy to zrobili. Teraz też się nie dam tak na żywca i dopiero jak stracę czucie to niech robią co muszą.

Domi dobrze, że pojechaliście i jesteś pod kontrolą. Do środy już blisko. Dawaj nam znać co i jak. :)

Myśmy wczoraj całą niedziele leniuchowali. Z łóżka podnieśliśmy się o 14. :woohoo: Potem obiad, małe ogarniecie i tyle. Tak sobie gadaliśmy z A. o tym, że jeszcze tylko tydzień. I kurcze popłakałam się, bo jak ja mam zostawić moją małą Oliwkę samą?! Wiem, że będzie z tatą, babcie będą pomagać itd. ale mnie nie będzie. Jeszcze nigdy nie zostawała na tyle dni bez mamy. Wczoraj wychodząc z babcią do kościoła łezka jej poleciała i zapytała czy jak wróci to ja będę. Nie wiem jak mamy jej tłumaczyć że za 7 dni pojadę i nie będzie mnie trzy nocki (oby tylko tyle). Teraz niby się cieszy itd. bo Amelkę jej przywiozę. Ale to jest tak że w chwili obecnej się cieszy a jak zaczynamy temat znowu to już ''ja nie chcę, a długo Cie nie bedzie?''. I generalnie samą cesarką się nie denerwuję. Cholernie martwię się o tego małego pisklaka. Oliwia bardzo jest za swoim tatą więc jedynie to mnie pociesza. Miała spać u babci przez te dni kiedy ja będę w szpitalu, ale nie chce, bo Ona taty nie zostawi...

No to się wygadałam i trochę mi ulżyło. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #557385 przez Dzolka
Milka Ja byłam u swojego gina i robił miktg bardzo mu sie nie podobało i wysłał mnie do szpitala tu wychodzi wszystko dobrze no ale trzymaja do końca, siedze tu 5 dzień a termin na wczoraj niby :dry:
I mój bobas ma ponad 3800 podobno :ohmy: :lol: Mam nadzieje ze szybko pójdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #557392 przez Milka
Dzolka moja 7 stycznie wazyła tyle wiec dzis juz myłse ze oko 3900 , tez mam nadzieje ze szybko pójdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #557450 przez princess
Hej mamusie, jestesmy w szpitalu, robili mi badania, usg, ktg, krew, jestem na oddziale polozniczym ale nie dostalam jeszcze sali i lozka bo nie ma wolnego. Jak wypisza kogos to wskocze na jej miejsce. Nie mogli mi pobrac krwi, krew mi nie leci, cala jestem pokluta, dwa razy mialam zakladany wenflon, teraz mam w dloni i nie wiadomo, czy jest drozny, moze trzeci raz beda mi wbijac w inne miejsce, fuj.

Pati tez bym sie wkurzyla, co za "inteligenci".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #557467 przez chiczi
Princess, kciuki, żeby już było szczęśliwie po :)
Tulaski dla Ciebie i Adasia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #557539 przez dominia
Już jestem w domu .. ja już nie wierzę, że w tym tygodniu coś się ruszy :) 2 skurcze doszły do 100 .. między czasie dochodziły sobie do 50 jakieś, małemu skakało tętno od 110 do 150 ale gin nic na to nie mówił, szyjka krótka [czyli to samo] .. i rozwarcie .. palec się zrobił trochę 'luźniejszy' .. lekarz mówił, że potrzebny mi jakiś kop i wszystko się zacznie, kazał iść na spacerek i poużywać męża jeszcze :silly:
Mocz idealny, żadnego białka nic a nic :)
Boli mnie krocze .. bardziej niż wczoraj ale wczoraj było właśnie z nim super .. tylko co mi to daje jak wtedy skurczy nie ma .. :( tak już bym chciała żeby się coś ruszyło a tu chyba nic na to nie wskazuje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #557567 przez Marlena1888
hej mamuśki!
Jak tam się czujecie? Jeszcze chwilka i będziecie tulić swoje pociechy :laugh: mój Filipek sobie ładnie śpi, tylko czasem jak wypluje smoka i sobie o nim przypomni to miauczy jak kotek żeby mamusia podała :lol: dziś przyjechała moja mama i oczywiście przywiozła jedzonko i gotujemy dla mnie krupniczek:)
Alinka też tak myślę, do mnie jeszcze nie dochodzi, że mam synka! :) ale jak na niego patrzę to życie nabiera różowych kolorków :silly: :silly: :lol: i można normalnie funkcjonować z dzidzią, jak śpi to mam czas na prysznicek, gotowanie i serwowanie po internecie, czasem też dopada mnie nuda hehe:)
3majcie się ciepło!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #557570 przez ola85
Satine - to Marysia to twarda babka :) A Ty w środę też masz szpital? Pamiętam że pisałaś że jak nic się nie ruszy to chyba w środę... Ale jak coś pokręciłam to wybacz :blink:
Dzolka - właśnie najgorsze jest to czekanie. Ja właśnie tak myślałam że fajnie by było urodzić choć pare dni przed terminem, żeby oszczędzić sobie tych nerwów.
3.8kg to ładne dziecko :laugh:
Paula - fajną masz córeczkę :) Widać że jest bardzo przywiązana do Ciebie.
Milka - Twoja córeczka ważyła 3,8kg 7 stycznia czy lutego?
Princess, domi - trzymamy kciuki :)
Dominia - najważniejsze że z Igorkiem nie dzieje się nic złego :)


Ja właśnie też mam pytanko do mamuś które już urodziły? Jakie ciuszki lepiej pasują 56 czy 62?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #557572 przez sylwia1986
DOMI Dzolka Princess trzymajcie się kochane w szpitalnych "pieleszach", już niedługo :)

Dominia no tak to jest, ze jednego dnia wydaje się że już poród tuż tuż, a na drugi dzień cisza. Maluszki wyjdą w swoim czasie i niestety większego wpływu na to nie mamy.

Marlena mówisz ze czas na nudę też się znajdzie ? :blink: to dobrze :)

Ja dziś umyłam okno, podłogę w pokoju na kolanach, teraz jeszcze zostaje mi poodkurzać pokój i balkon i biorę się za obiadek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl