BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #558062 przez gabilee
dziewczyny , ale bym zjadla zrazy z ziemniakami i buraczkami :P
albo jakas salatke :) hmm rozplywam sie chyba do sklepu pojade , ale snieg jest ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558066 przez jadziatopol
Anoda :lol: dzieki :kiss: mam taka nadzieje :)
Patii wiem ,ze sobie poradzisz! :) Na pewno bo jestes madra, zaradna dziewczyna :)
Gabilee a ja mam ochote na placki zemniaczane z gulaszem :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558067 przez gabilee
jadzia placki z gulaszem mialam wczoraj :P i to nie bylo to niestety

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558068 przez xpatiiix3
Gabilee no muszę sobie jakoś radzić w końcu muszę dorosnąć tak konkretnie, bo będę miała już za parę dni synka na utrzymaniu i wiem, że mogę liczyć na rodzinę, ale chcę też im i przede wszystkim sobie udowodnić, że potrafię zadbać o siebie i synka sama ;) A o M to szkoda gadać ojciec jego miał kupić i nosidełko i wózek i wyprawki i różne rzeczy śmiać mi się chce z nich, tylko na wiatr potrafią słowa rzucać... ale za to dobrze, że pokazał się wcześniej jaki jest i jego rodzinka, bo jakby mi dalej tak oczy mydlili to ja bym do porodu czekała i niczego nie miała i bym nie miała nawet ubranek ani nic dla synka... a tak praktycznie wszystko mam tylko takie rzeczy które można dokupić już jak ja w szpitalu będę to i mama może się tym zająć już ;)

Jadzia liczę na to, że mi się uda, przede wszystkim mam łatwiejszy start, bo mam rodzinke przy sobie ;) za mną właśnie ostatnio placki ziemniaczane p węgiersku czy jakoś tak chodzą :P hehe ale tak się z mamą zabieramy za to, że szybko pewnie tego nie zjem :P

Kurde ja nie wiem już co robić tak mnie te pachwiny bolą i brzuch do ziemi mi normalnie ciągnie , ledwo na nogę staję taki ból... już nie wyrabiam, przeforsowałam się, ale dużo nie chodziłam tyle co z przystanku i z powrotem no i na chwilę do galerii zaszłam z mamą ;/

A i wychowawczyni dzisiaj mi zaproponowała, że mogę czasem z małym wpaść do szkoły coś zaliczyć, że nikt nie będzie miał nic przeciwko, że nauczyciele zrozumieją :P
I dzisiaj mi śmieszne pytania zadawała, bo ona dzieci nie ma, no i pytała się też czy mam rozstępy na brzuchu i czy piersi mi urosły i o ile :P heheh dobra babka no a do mojej mamy ostatnio na cześć w galerii jak spotkała :P udana babka :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558072 przez gabilee
pati masz racje dobrze , ze teraz :D
a moze wez prysznic powinien pomoc , ale taki cieplejszy na brzuszek i kregoslup :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558076 przez gabilee
gabilee napisał:

jadzia to napewno :) a powiedz jak ci tam w USA ? odnalazlas sie juz calkowicie?
teraz z Hubim masz jakies wizyty u lekarzy takie wiesz podstawowe?
a powiedz szwy juz ci zdjeli , bo nie pamietam czy bylas nacinana ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558078 przez xpatiiix3
Gabilee no chyba wezmę właśnie taki cieplutki, bo zazwyczaj taki letni biorę, tylko jeszcze ja sobie muszę poczekać troszkę, bo w piecu niedawno napalone i musi się woda nagrzać, niestety takie warunki okropne w zime u mnie, dobrze, że w kuchni woda ciepła zawsze, a w łazience niestety tylko wieczorem i rano, a w dzień lodownia :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558080 przez jadziatopol
Patii dokladnie...masz rodzine ,na ktora mozna liczyc... nie jestes sama :) a twoja sytuacja do zludzenia przypomina mi sytuacje tej mojej przyjaciolki...wiem,ze sie powtarzam...ale to ten sam typ :angry: skad sie tacy faceci biora? :angry: rozumiem ze mlodzi i niedojrzali...ale rodzicom sie najbardziej dziwie! U tego gnojka (niedoszlego cale szczescie meza mojej przyjaciolki) matka wrecz namawiala go,zeby sie nie wplatal w zwiazek tak wczesnie...ze ma jeszcze czas i zeby zostawil ja sma z dzieckiem. Nie moglam w to uwierzyc,ze matka moze tak mowic do syna. Zero odpowiedzialnosci!

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558088 przez xpatiiix3
Jadzia moja mama mówi, że jego matka pewnie tak samo mieszała dla M w głowie, jak i w wypadku Twojej przyjaciółki.. a Ci powiem, że tak matki wychowują, ale jeszcze potem to do nich wraca, bo same wpajają taki szacunek do kobiet, a potem taki chłopak nawet do własnej matki nie ma szacunku... No ja tam będę miała swojego mężczyznę życia na świecie, więc się nie przejmuję :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558125 przez Milka
Ola - napisałam stycznie :D? 7 lutego :)
Martyna to Ty juz 3 dni po terminie z Om a i tak cie odesłali do domu ... 19 to juz bedziesz 11 dni dosc duzo kurcze :/ ... Ja miałam jutro jechac na IP ale dzis doszłam do wniosku ze dam małej jeszcze jeden dzionek szansy i pojade dopiero 13 czyli w środe . Ciekawa jestem czy mimo skierowania odeśla mnie do domu czy zostawia ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558133 przez dominia
Stwierdzilam, ze moj M traktuje mnie jak inkubator ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558138 przez gabilee
dominia czemu tak myslisz ? wiesz ja tez czasem sie tak czuje , ze jestem inkubatorem , ale jeszcze chwilke i bedzie sie czuc kobieco i seksi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558155 przez dominia
Gabilee mial chwile przerwy w przytulankach .. Jakies 1,5 miesiaca .. Teraz jak moze dzien w dzien to jest strasznie zmeczony i idzie spac ;) a w ciagu dnia mu mowie co i jak .. I gin tez mu mowil :/ przychodzi wieczor a tu nie ma tematu odwraca dupe i nara :/ :( zle mi z tym .. Jakby to bylo raz to spoko ale to juz ktorys z kolei :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558159 przez Madlen
Kobietki, które są już w szpitalu trzymajcie się dzielnie :kiss:

Pati gratuluje kujonko :silly:

Gabilee to też się kulasz bidulko.
Ja pojadę taxi. Pewnie z ręcznikiem w majtach.

Ja mam kłucio-skurcze i niech są :)Brzuch boli jak na okres.. Siły maleją z dnia na dzień. Apetytu brak. Jutro ktg.

Dominia to miałaś niezłe skurcze ja tydzień temu na ktg większość 10-kilkanaście procent, czyli żadne..

Anuśka gratulacje :)

Marlena a to uparciucha :)

Natalka czujemy się podobnie..

Aganobla nie ma jak w domku, teraz czekanko..

A walentynki spędzam z psem, albo w szpitalu.

Pati ja już też nie chodzę, bo zaraz wszystko boli..

Jadzia i to lubię u Ciebie- megadawka optymizmu :) :kiss:
Ale przystojniacha z Bartka. Ja widzę tylko 1 fotę ..:(

Gabilee podziwiam, że masz wenę na gości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558161 przez dominia
Madlen moze u Ciebie sie cos zbliza :) te skurcze po 100 bola lekko na okres i ciezko sie oddycha .. takie silne mam mysle, ze od 3 dni :) ale tak zepnie .. Ze hoho .. Masakra ;)

Satine jak dzisiaj ? Zmienilo sie cos od rana ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl