BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558165 przez Madlen
No herbata z liści malin napoczęta. Jak skurcze będą denne to wypiję jej całe wiadro :lol:
No i dołożę olejkiem z wiesiołka. Z rycynowym nie ryzykuję na razie. ;)

Choć te czary pewnie g... dają na przyspieszenie. Za to poród express :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558168 przez michasia
Jadzia ja też widzę tylko 1 zdjęcie...a jestem ciekawa reszty, widzę tylko Bartka z wózkiem:)

Dominia a mówiłaś swojemu M jak się czujesz i że brakuje Ci i chcesz więcej? On się może boi, że to wywoła poród bo może czeka aż się samo zacznie. Popytaj go, jesteście młodym małżeństwem, jak nie teraz to później znów 6 tyg postu, więc...niech korzysta póki może i niech Tobie pozwoli pokorzystać!!!

Ja się na swojego dziś trochę wkurzyłam. Kurcze...nic się facet nie potrafi domyśleć, wszystko trzeba dokładnie powiedzieć i jak ma coś zrobić to dać do rączki albo przypominać 10 razy...

Pati a czekasz aż pocztą przyślą decyzję, czy dzwonisz do ośrodka? bo najlepiej samemu ich zapytać jak się sprawy mają, bo chciałabyś się wcześniej nastawić czy coś dostaniesz i kiedy, bo termin tuż tuż...
Dobrze, że z Ciebie taka zaradna dziewczyna. Jestem pewna, że wspaniale sobie poradzisz i bardzo dobrze odnajdziesz się w roli mamy:)

Madlen a kupiłaś ten olej z migdałów?
Ja z wiesiołka też brałam przed zajściem w ciążę, ale teraz jakoś nie pomyślałam, jeszcze gdzieś trochę powinno być, może warto brać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558169 przez gabilee
madlen no walsnie dzwonila , ze jednak nie bedzie trudno :P sama poleze ..

dominia moze pogadaj z nim , moze czegos sie obawia , powiem ci , ze jak facet dlugo ma zabronione to moze wtedy tez tak juz sie przyzwyczaja do wstrzemiezliwosci i takiej ochoty nie ma ... ale rozmowa zawsze jest najskuteczniejsza i wszystko wyjasni :)

jutro ide z psem na strzyzenie a jeszce go nie wykapalam ; / jutro rano to ztrobie i odrazu wysusze gada !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558170 przez Satine0
Dominia Bez zmian ;-) Całe szczęście jutro do gina.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558172 przez michasia
Gabilee też miałam dziś naszego kąpać. Ja zawsze z psem pod prysznic wchodzę, bo inaczej się nie da...a mama jak go raz kąpała, to później cały dom pływał...
Twój się suszarki nawet nie boi? wow. Dużego masz psa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558173 przez princess
Dziekuje za pozytywne fluidy. Robili usg, Adas ma wazyc 3300-3500. Ktg ok, skurcze mialam glownie 80. Dostalam zastrzyk przeciwzakrzepowy w brzuch, i beda mi go kontynuowac przez tydIen.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558175 przez xpatiiix3
Dominia rozumiem Ciebie, u mnie pod koniec z M też tak ciężko było, bo co dziwne nagle mu się zaczęło odechciewać i ja się czułam brzydka gruba i wogóle, ale potem przestałam się tym przejmować, on potrafił mi nie raz powiedzieć, że jestem gruba, ubliżyć niby żartem, a mnie to na prawdę bolało, ale pomyśl też kochana może na serio Twój mężulek jest zmęczony, nie stresuj się tak, zobaczysz będzie dobrze, zrób mu jutro niespodziankę jakąś fajną taką co go zachęci do "zabaw" w łóżku, na pewno jak zobaczy jak się starasz doceni to :D

Madlen kujon to ze mnie nie jest hehe raczej dobry artysta-kombinator :P Kurde no a mnie dzisiaj nagle złapało tak i cały dzień w krzyżu boli, matko już się zaczynam sypać jak staruszka.. Oby jutro było lepiej, no i szkołę sobie odpuszczam jak tylko 2h praktyk są, to co ja będę się męczyć.. tylko środę i czwartek zajdę jeszcze i z głowy będzie :P

Michasia no mam nadzieję, że będę dobrą matką :P a co do decyzji to ja czekam na telefon z mopru ja mam pod domem także mi to wsio rybka bo 3minutki i ja tam jestem, ale jeszcze nie ma bo chodziłam nawet pytać, bo mam tam odebrać, to mówi do mnie, że nie ma i mam czekać, że zadzwoni jak będzie, ale ile można jak się śpieszy mi, tyle, że to nie od niej zależy to... teraz jak mały się urodzi to muszę w marcu znowu złożyć, tyle, że już na cały rok dostanę, a teraz tylko na 2 miesiące, bo jak mały będzie to na 2 osoby będę już dostawać ;)

Princess duży Adaś ;) trzymam mocno kciuki za Ciebie i małego :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: zobaczysz, że wszystko będzie dobrze, ale będę jutro czekać na wieści od Ciebie, bo będę się martwić, póki nie przeczytam, że Adaś na świecie już.. :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558178 przez gabilee
michasia ja tez do wanny wchodze z moim :P bo jak go tesciowa wykapala to mialam wrazenie , ze wogole nie jest wykapany ;/ a suszarki nie moze sie bac musi byc dzielny , troche probuje zwiwac , ale ja go miedzy nogi i koniec ucieczek :P
a mam shi-tsu maly

princess to kawal chlopa bedzie super :) trzymam kciuki :) a czemu zastrzyk przez tydz trzeba?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558179 przez Madlen
Michasia olejek z migdałów nie, bo mam ten rossmanowski i tym się oblewam.

Dominia pisałas, ze dużo zapierdziela- zmęczony jest i pada na twarz...
Jak zj...a jestem po pracy to też nie ma tematu sexu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558180 przez princess
pogadalam z przemila polozna i sie uspokoilam, rozwiala moje obawy, teraz jestem spokojniejsza. Polozna kazala mi naszykowac na rano rozek, ubranka, pieluszki. Pobudka o 6.30, kroplowki, leki, prysznic. Ja mam sie przebrac w piekne zielone wdzianko kosmity i oczekiwac na operacje. Operowac zaczynaja po obchodzie czyli po 8. Cielawe, czy pojde pierwsza. Prosze Was o kciuki. Napisze jutro jak Adas bedzie juz po drugiej stronie brzuszka :) pozdrowionla

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558182 przez gabilee
princess no racezj , ze bedziemy trzymac kciuki kochana :D
a M z toba jutri bedzie w szpitalu czekal? fajnie, ze jutro bedziesz juz po zazdroszcze cholernie , ale tak pozytywnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558183 przez Madlen
Princess taka położna to skarb.
Ale Ci zazdroszczę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558185 przez dominia
Madlen akurat dzisiaj nie mial duzo i jak bylismy na miescie to mu mowilam cos o przytulankach to mu sie oczy zaswiecily i nie mogl sie doczekac .. I tak juz ktorys raz :(

Patii a jak z tym podwojnym becikowym bo ja juz zglupialam .. Nalezy sie nam takie cos ? ;)

Princess Adaś bedzie mial piekna dzidziusiowa wage ! :*:*:* czekamy na Was jutro 1+1 calych i zdrowych :) ciesze sie, ze sie uspokoilas troszke :) bedzie dobrze, jestesmy z Wami, trzymamy kciuki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558187 przez xpatiiix3
Dominia te drugie to zależy od dochodów, dostają je osoby o niskich dochodach, a że ja mam zerowy to dostanę bez problemu tylko możliwe, że będę musiała latać do urzędu skarbowego i zaświadczenie o dochodach brać i pit składać zerowy... jakoś tak mi mama tłumaczyła :P Z tego co mówiłaś to m fortuny nie zarabia to u Was też pewnie przyznają ja nie pamiętam już kwoty max, ale trzeba będzie się podpytać w moprze, bo chodzi chyba o kwotę na członka rodziny także spokojnie pewnie się wbijecie w to ;)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558188 przez gabilee
dominia moze nic mu nie mow , ze chcesz i tak na spontana cos zacznij , bo wiesz jak to jest jak planowane to nigdy nie to samo ... moze o to chodzi , bo jak to ktorys raz to nie wiem , mysle , ze powinien ci powiedziec wprost jak sie spytasz , czy juz rozmawialas z nim ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl