BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558001 przez jadziatopol
Dominia to nie zapusc sie za daleko z psem...bo faktycznie mozesz nie dojsc ;) Bartek zakochany...wczoraj bylismy na spacerze i zrobilismy sobie rodzinna fotke. Bartek caly czas chcial prowadzic wozek...i wogole jest wpatrzony w niego :lol:

a oto fotki :lol:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


na razie tlo jest ciagle to samo...bo chodzimy w tylko jedno miejsce najblizej domu....spacerki sa krotkie do 40 minut....

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558006 przez anoda89
Jadzia Hubert goni z wagą :) Rodzinka urocza i jacy wszyscy szczęśliwi :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558010 przez gabilee
pati a wozek masz juz kochana, lozeczko i wgl ?
a kino tez super opcja ale przeraza mnie , ze mnnostwo ludzi bedzie wiec jakies romansidlo wypozycze na dvd


olu twoj M dopiero w weekend wraca? biedna sama siedzisz, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia co? przynajmniej u mnie , bo juz nie mam wplywu na to , zze N nie ma w domku , bo ktos pracowac musi :) ale w weekend mozecie dzialac :D my tez bedziemy , juz teraz sie nie boje kochac , bo ostatnio mialam plamy a po ostatniej akcji juz nic nie bylo ^^

jadzia nawet nie widac , ze Radek nie jest tata Bartka taki podobny do niego szok :D
i do ciebie tez :) super , ze bratem zachwycony , aby jak najdluzedj pozniej sie zaczna braterskie wojny :P hehe wiem jak u mnie bylo a dodam , ze mam 3 braci :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558013 przez jadziatopol
Anoda...goni...juz tak przytyl,ze hej :) teraz patrze na to zdjecie i sie usmialam...bo Radek tak sie staral wyprostowac,zeby Bartek nie wyszedl wyzszy od niego... :lol: i nic to nie dalo :blink:
Gabilee :lol: az 3 braci? to mialas wesolo :lol: to dobrze bo przynajmniej bedzie sie cos dzialo :lol: jak sie ma jedynaka to tak cicho i smutno :( zaluje,ze wczesniej sie nie zdecydowalismy ...bylaby mniejsza roznica ;)
Dominia no taki duzy jest...przerosl nas juz.Ale buzie ma jeszcze dziecieca. Ale zebyc ty wiedziala jak go tutaj laski ze szkoly podrywaja :ohmy: wczoraj przyszla jedna do nas do domu....podobno chciala tylko zoabczyc gdzie Bartek mieszka :blink:
A ja jeszcze walcze z waga....nie wiem ile stracilam....przypuszczam ze okolo 10 kg bo tak zwykle ubywa po porodzie...nie moge sie juz doczekac kiedy bede mogla zabrac Hubka i pojsc na silownie :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558016 przez dominia
Jadzia to jest Twój Bartek ? :ohmy: o ja pierdziele :lol: :lol: :lol: :lol: jaki on wielki :lol: i przystojny :lol: chyba fajnie mieć prawie dorosłego syna i takiego maluszka w wózeczku :) wyglądacie pięknie wszyscy razem :) też już bym chciała robić sobie foteczki z Iguniem ale .. już niedługo :) a widoki mogą być takie same zawsze :lol: powzdychamy sobie z dziewczynami do oceanu na zdjęciu :lol:

Syncio znowu się wierci dosyć nieźle i kłuje mnie tam w podwoziu .. dzisiaj się dowiedziałam właśnie, że szyjka wcale nie boli ;) tym bardziej nie kłuje .. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558030 przez anoda89
Jadzia dobrze będziesz miała z Bartkiem jak Hubert podrośnie to będzie mógł zająć się młodszym bratem a wy będziecie mogli wyjść np na kolacje :) Heheh troszkę jest Bartek wyższy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558033 przez jadziatopol
Anoda dokladnie na to liczymy :blink:
Dominia juz niedlugo ty bedziesz wystawiac foteczki z Igorkiem :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558035 przez gabilee
jadzia no wlasnie 3 :P ale roznica jest taka :
jeden mlodszy o 6 lat
drugi starszy o 4
a trzeci starszy o 7
i powiem ci , ze ten sredni najbardziej mi dokuczal zawsze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558038 przez jadziatopol
Gabilee to niezle :) to pocieszajace....bo Bartek nie bedzie dokuczal Hubkowi bo s=za stary dziad z niego bedzie...ale moze bedzie jego przewodnikiem po zyciu (jak to okreslil kiedys) :blink: oby byl jego przyjacielem ...bratem do ktorego bedzie mogl pojsc z kazdnym problemem...z takim o ktorym nie bedzie chcial rozmawiac z nami...a przed bratem bedzie mu latwiej sie otworzyc :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558042 przez gabilee
a anoda na racje :D pozytywy starszego rodzenstwa zawsze sa :D

moj N jest jedynakiem i szkoda troszke , bo zawsze by mial kogos oprocz rodzicow , ale teraz ma moich braci , a barddzo dobrze sie dogaduja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558044 przez gabilee
jadzia to napewno :) a powiedz jak ci tam w USA ? odnalazlas sie juz calkowicie?
teraz z Hubim masz jakies wizyty u lekarzy takie wiesz podstawowe?
a powiedz szwy juz ci zdjeli , bo nie pamietam czy bylas nacinana ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558051 przez xpatiiix3
Jadzia hehe o jakie fajne rodzinne foto jedna rodzynka i 3 przystojniaków ;)

Gabilee no powiem Ci tak łóżeczko mam takie turystyczne tymczasowo praktycznie nie używane po siostrze i pasuje mi kolorystycznie do pokoju, ale dopiero rozłożą mi i ubiorą je jak ja będę wracać ze szpitala ;) wózeczek też jest po siostrze tylko go umyć będzie i wyprać ewentualnie obicie, hmm tylko pościelke babcia kupi i ręczniczek no i nowy kocyk chce na wyjście kupić dla małego, mama też ręcznik kupi mi i część kosmetyków i pieluchy chyba także ja tam minimalnie teraz kupię, ale już potem w miarę sama muszę sobie radzić finansowo :P ale i tak mi dużo pomogą, a dzisija dostałam śliczną wyprawkę misiową dla synka na wyjście :D no po prostu cudne jak będę miała w końcu czym naładować aparat to zrobię fotki ,bo jest cudna :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558053 przez anoda89
Anoda zawsze ma racje ;) :laugh:

Twój Bartek jest bardzo rozsądny i odpowiedzialny więc napewno będzie pomocny a Hubi będzie miał wzorowy przykład :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558058 przez gabilee
pati to super , ze masz wsparcie kochana :) a ten nawet pewnie nie mysli ,zeby dla syna sie dolozyc i biedna musisz wszystko sama ;/
mam nadzieje , ze sobie poradzisz z tego co piszesz to wygladasz na zaradna dziewczyne co w kasze sobie dmuchac nie da :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558060 przez jadziatopol
Gabilee oj...samam niestety wiem jak to jest byc jedynaczka...tez nie mam rodzenstwa a zawsze chcialam :( to dobrze,ze sie dogaduja...zyskal nowa rodzinke :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl