BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 7 miesiąc temu #750090 przez bananamana
Madlen puzzle sie sprawdzały dopuki Dagula nie ruszyła z miejsca teraz fladra biega na czworaka po calym pokoju jeszcze tylko nie obczaila ze mozna wyjsc z pokoju a to i pewnie lada moment :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750092 przez Madlen
No właśnie Adaś też wychodzi poza puzzle i czyści panele.. Nie wiem czy kupić kojec, taki metr na metr.. Wrzuciłoby się mu zabawki i można coś podziałać w domu. A może taki drewniany, a la zagroda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750098 przez Pliszka
Banana, słyszałam, że te wkładki są niepolecane jeśli chce się mieć jeszcze w przyszłości dzieci. Trochę to kontrowersyjna i ryzykowna metoda, to chyba nie zawsze chroni przed zapłodnieniem, ale powoduje poronienie. Do tego dochodzi ryzyko ciąży pozamacicznej. Przyznam, że ja bym sie bała. Może to co wiem i słyszałam o tej metodzie to jakieś anachronizmy, nie wiem, ale poczytaj i się popytaj żeby nie żałować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750099 przez bananamana
Ja to pipce niech łazi po całym mieszkaniu zalozylismy tylko bramke do kuchni bo wiadomu jak to kuchnia ja i tak jej teraz nie moge z oczu spuscic bo jak juz pisalam wczesniej zaczela mi wstawac przy wszystkim na czym sie da podeprzec :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750103 przez Pliszka
Madlen, mi się super biega przy tych rytmach, spróbuj :) Bignę, a wyobrażam sobie, że tańczę :laugh: I nawet nie wiem kiedy robię 7-8 kilometrów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750104 przez bananamana
Pliszka czytałam i rozmawialam z ginem owszem jesli sie chce miec jeszcze dzieci sa inne wkladki niz polecane kobietom ktore dzieci miec juz nie chca te drugie zawieraja hormony i nie sa polecane dla mlodych kobiet planujacych potomstwo te drugie sa bezpieczne a w porownaniu w badaniach tak samo skuteczne jak tabletki hormonalne ktore u mnie akurat powoduja obnizenie libido do ponizej zera przemyslalam za i przeciw i w moim przypadku najlepsza jest wkladka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750105 przez Pliszka
Banana, no widzisz, nie wiedziałam, ze są różne rodzaje. W takim razie mam nadzieję, ze u Ciebie sie bezproblemowo sprawdzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750124 przez Madlen
Kumpela chce sobie założyć wkładkę hormonalną Mirena na 5 lat koszt 1500 zł. Zajebista sprawa. I @ mniejszy lub zanika.
Pewnie się kiedyś skuszę.. Dzieci więcej nie nie nie.. Jedno daje dość popalić. I ostatni rok ohyda.
Macierzyństwo nie jest takie cudowne, wręcz jest przereklamowane. Pomimo, że bardzo kocham mojego syna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #750149 przez dominia
Witam :)

Ząbek wyszedł więc nocki dużo spokojniejsze :)

Michasia jeszcze nic nie dostałam ale bardzo sobie chwalą to, do tego jest to jakiś projekt unii europejskiej.

Ja się zastanawiam nad antykoncepcją i nie mam pojęcia co wybrać .. tabletek się boję, że roztyję się na potęgę i M. zapomni co to seks :S bo po ciąży moje libido jest średnie a co dopiero po tabsach. więc nie mam pojęcia .. może coś polecicie ? bo w najbliższej przyszłości Igorek będzie jedynakiem :) za kilka lat myślę, że się to zmieni :)

Madlen to DHA chyba moja chrześnica zażywa .. to jest w takich kapsułkach jak wit. d. Magda bardzo sobie to chwali, muszę zobaczyć u niej na ulotkę i myślę, że kupie. jeszcze przed zapytam się pediatry :)
Co do kojca to ja bym chciała żeby Igor miał .. tylko to znowu kasa i to wcale nie tak mało bo nawet za używany musiałabym dać ponad 100 zł a chce mu kupić jeździk i jeszcze kupa innych wydatków się wysrała :dry: :(

Chomiczka co tam u Was ?? Jak Oluś ??

Monia a Igunia ? a Twoja choroba ? jak się czujesz ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #750191 przez ola85
Witajcie,
Lidzia właśnie zasnęła, trochę mnie wkurza to, że akurat teraz pralka wiruje, a jest za ścianą od naszego pokoju, ale przerywanie = piszczenie tego głupiego urządzenia :S Swoją droga to zauważyłyście że teraz wszystko piszczy (przy włączaniu, wyłączaniu): pralka, zmywarka, urządzenie do pieczenia chleba, roboty kuchenne itp. chyba to chłopy projektują, w każdym razie mnie to bardzo denerwuję :angry:
Marlena - dzięki :)
Isola - zdrowia dla Was
Bananamana - śliczna dama :kiss: , a jak pięknie raczkuje :laugh: Niezłego masz tego gina :silly: Pięknie się Dagusia z Tobą porozumiewa. Lidzia jak chce cyca to przytula mi się do piersi i ustami robi "rybkę" a jak nie ma takiej możliwości to tak mówi "ama, ama"
Marusha - bardzo współczuję Wam rozłąki, dobrze że Martynce podoba się w żłobku i tak pięknie się rozwija :)
Jadziu - cieszę się że wyzdrowieliście i gratulujemy ząbka :) :) :)
Wow, zdjęcie nie do uwierzenia :ohmy: taki duży chłopak :) Co u taty?
Drzyzgunia - dziękujemy i gratulujemy raczkowania. Super że z tą wątrobą ok :laugh:
Dominia - co do @ to nie pomogę, ja dalej karmię więc u mnie na razie nic
Pliszka - mi bardzo podobają się tradycyjne albumy z wklejanymi zdjęciami. Na razie zdecydowałam się na taki wkładany, bo zdjęć jest dużo, a Lidzia szybko się zmieniała, ja natomiast nigdy nie miałam zacięcia do takich rzeczy. Ale po roczku postaram się zmobilizować :) Też słyszałam o tym masażu kamieniami że podobno booski :laugh: Muszę kiedyś wypróbować :silly: My też bez ząbków :blink:
Aganobla - u nas też tak było na początku z mięsem, spróbuj Hippa: marchewka, łosoś ziemniaczki, u nas po tym Lidzia się przełamała.
Kasiu - śliczna córcia i śliczna mamusia :) Tosia wydaje się już taka duża i ma długie włoski :)
Princess - zdrówka :)
Michasia - gratuluję ząbka :) Cieszę się że wieczór panieński się udał :)
Madlen - Lidzia jeszcze tak daleko się nie przemieszcza więc nad nią panuję, o kojcu nie myślę, bo łóżeczko turystyczne się jej nie podoba, też jestem na etapie szukania... My niby mamy szczepienie w czwartek, Lidzia już kataru nie ma, ale i tak chyba o tydzień przesunę
Co do tego DHA to a aptece są takie preparaty dla dzieci, ale ja jeszcze nie dawałam to nie mogę polecić żadnego
Dominia -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Myślałam że Lidzia się już budzi, ale mam jeszcze chwilkę...
Teraz jak Lidzi przeszedł ten katar, to jak śpi tak cichutko to stoję nad nią jak głupia i patrze czy oddycha, bo tak się przyzwyczaiłam, że coś tak furkocze w nosku.
Wczoraj była u nas rodzina mojego M. Lidusia dostała śliczne ubranka :) Ale gośćmi nie była zachwycona :S w sumie to nie wiem czemu, ale ogólnie miała wczoraj kiepski dzień, za to dzisiaj rano była suuper. Bawiłyśmy się do południa, a jednocześnie w wszystkim w domu zdążyłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #750198 przez Pliszka
Dominia, ja po tabletkach się ani nie roztyłam, ani nie spadło mi libido, wspominam super, szczególnie mozliwość przesuwania @ gdy na przykład wypadał w dniu jakiejś ważnej fajnej imprezy :) tak więc jeśli nigdy nie brałaś, to może spróbuj.
My teraz tak jak Ola i też drugie dziecko nie byłoby problemem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750207 przez Madlen
Co do antykoncepcji używam Yasminelle, gdybym po tym tyła to odrzuciłabym raz dwa.
Uwielbiam to, że jak nie chcę mieć @ to nie mam- łączę opakowania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750246 przez kasia123m
Tosia dziekuje ciocia za komplementy :laugh:

Ja po tabletkach niee mialam wogole ochoty jak Banana ale moze zakrotko bralam bo az 2 miesiace.calee 10lat uzywmy gumek i ciaz nieplanowanych nie bylo.na 3 dzieecko nie moge sobi pozzwolic dlatego czytam Was z uwaga..mozze skorzystm zz jakij porady.

Tosia ma 2 biale krski na dzislch...czyzby zeby byly blisko?jsli chodzzi o komunikacje to stalym elementem dnia jest neeee jak juz nie chce zzupki tyle ze ona nie mowi nee tylko krzyczy na cale gardlo;)

Bananamana no pieknie raczkuje Twoja corunia.

Pliszka ja tez wole tradycyjne albumy.zrszta przy ilosci zdjrc jakie robie...teraz czekam az dobije do 500 zeby wyslac do wywolania.bo oczywiscie niwszystkie ktore zrobie wywoluje bo bym zbnkrutowala.

Domina grtuluje zabka

Chomiczzka,Monia,Alinka odezwijcie sie..

Satine co u Was?



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #750271 przez Martyna
Witajcie

Buziaki dla Tosi i Bartusia!! :kiss: :kiss: :kiss:

Dziękujemy wszystkim za życzenia :)

Dziękuję za odpowiedź odnośnie ubranek na zimę :)

Ola u lekarza było wszystko ok. Pani doktor powiedziała, że już jest lepiej, ale w weekend jak dla mnie było nie za dobrze. Mamy jeszcze katar - już nie taki mocny, no i jest kaszel mokry, który czasami nie daje Małe spać.

Nie zadałam zbyt wiele pytań bo: kartka z pytaniami mi wypadła z kieszeni :angry: , a w gabinecie Robert strasznie płakał bo boi się okularów!! Płacz był niesamowity!

Banana a gdzie wywoływałaś zdjęcia? Dagulka śliczna!! nie można się napatrzeć!! to teraz już nie będzie tak spokojnie. My jeszcze nie raczkujemy ale turlamy się zwinnie :)

Ale się uśmiałam z tego " na kelnera"

Ja jak brałam tabletki to po pierwsze przytyłam a po drugie nawet przytulić się nie dawałam

Marusha nie miej wyrzutów, ułoży się i będzie dobrze!! zdrówka dla Martynki, a Tobie wytrwałości!!

Jaki kupiliście fotelik?

Dziewczyny jakie macie foteliki? dla jakiego przedziału wagowego najlepiej kupić?

Jadzia gratuluję ząbka :) Hubcio to już taki chłopczyk. Gdzie Ty Go ukrywałaś?? ;)

Dzyzgunia super, że wszystko z Bartolinim w porządku, Gratuluję postępów!!!

Dominia już zaczęłaś?? co ile masz zjazdy?

Pliszka Masaż... ale Ci dobrze!!

Oby katarek szybko przeszedł, żeby te nasze Szczęścia się tak nie męczyły.

Niech te ząbki wyjdą Olusiowi bezboleśnie tak jak u nas!!!

Aga u nas tez odruch wymiotny przy żółtku. Co do zębów to ja nie widziałam aby dziąsełka były jakieś inne. Ząbki znalazłam przez przypadek tak na prawdę

Kasia pięknie wyglądacie!!! u nas jest nenene, mamama, mamo, tatata no i śpiewy przy usypianiu, nawet ostatnio zauważyła, że na moja melodię :)

Princess dobrze, że Cię nie rozłożyło. Dziękuję za troskę :)
Gratuluję kolejnego ząbka :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Michasia ja przełożyłam szczepienie bo my jeszcze chorzy :(
Z tym weselem to chyba najlepsze rozwiązanie :)

Madlen ja na wypisie miałam aby przy karmieniu piersią kobieta brała kwasy DHA 500mg, a teraz Pani doktor powiedziała, że dziecku po skończeniu 6 miesiąca powinno dawać się tran. My mamy taki :

www.aptekafortuna.pl/produkt.html.27698

Kojca nie mamy. Nie mamy miejsca już na naszych hektarach ;)

Ja wróciłam do pracy 21 sierpnia na pół etatu. Nie ma mnie w domu około 6 godzin. Wracam i od razu się bawimy. Wiem, że u Ciebie będzie ciężko bo masz zupełnie inny rytm pracy, ale pamiętaj, że Adaś będzie z najlepszymi opiekunami. Zobaczysz jak będziesz wracała i będzie się cieszył na Twój widok. Ja na początku byłam załamana, wyć mi się chciała. Teraz jest ok. Minął miesiąc i dałam radę i Synek też. Jakoś to ułożyliśmy. W pracy i w domu jestem lepiej zorganizowana. Wyszłam do ludzi co też dobrze na mnie wpłynęło.

Ola masz rację z tymi odgłosami i dźwiękami urządzeń. Wcześniej chyba byłam głucha :laugh:

Z tym nadsłuchiwaniem czy oddycha to ja mam cały czas. Świecę w nocy latarką i sprawdzam czy oddycha.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750277 przez Madlen
Martyna też o tym tranie myślałam. Zawiera wit D. to już się jej nie daje przy tym?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl