BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #752301 przez bananamana
Czesc dziewczyny ja na szybciocha poki mala ma drzemke ostatnio nie mam w ogole czasu nasz maly szkrab wlasnie sie zafascynowal wstawaniem czworakowanie? phi przeciez mozna wstawac pierona podchodzi do czego sie da i wstaje a ze sily zbyt malo to sie podniesie i bum upada i tak w kolko jest tak zawzieta ze matko kochana wczoraj zaliczyla dwa upadki. Jeden nie wiem jak bo wyszlam doslownie na sek kilka z pokoju a ona bawila sie na ziemi nagle huk i ryk w sekundzie bylam u niej lezala na plecach nie wiem w co sie uderzyla ale bamslo niezle caly czas ja obserwowalam oczywiscie zasnela od razu jak glupia chodzilam sprawdzac czy jej cos nie ma. No i po poludniu zostawilam ja z tatusiem i poszlam robic zupke mowie mu zeby kolo niej przyszedl na ziemie bo sobie czworakowala robie zupke nagle slysze dup i ryk znow w sek bylam w pokoju zaczela wspinac sie na poduszke przeciazylo ja i razem z poduszka poleciala do tylu i uderzyla glowka M oczywiscie nie zdazyl jej zlapac byłam tak wsciekla na niego bo nie zszedl na ziemie do niej tylko siedzial przy kompie i patrzal na nia nosz kurw.... myslalam ze go zabije na szczescie nic jej nie ma poplakala troche a pozniej juz normalnie sie bawila.
Dzis od rana znow uprawia wspinaczki a musze jej zmienic lozeczko na turystyczne bo kurna w lozeczku tez sie wspina i co chwile sie uderza o szczebelki a boje sie ze kiedys wstanie nie utrzyma sie poleci w tyl i uderzy glowka w szczebelki a w turystycznym krzywdy sobie nie zrobi...

Princess masakre masz z tymi tesciami dla mnie z twojego opisu to strasznie prostacko sie zachowuja, wiadomo chyba kazdemu zdazy sie przy dziecku przeklnac ale zeby chwalic sie tym jak dziecko klnie hmmm to daje do myslenia...

Jadzia jaki Hubek zdolniacha jest to jest niemozliwe kogo on tak goni heheh zdolniacha mały :)
Ahhh zapomnialam bylysmy wczoraj u pediatry młoda wazy 8200g po badaniu neurologicznym stwierdzila ze rozwojowo jest na 9 miesiac :lol: to Hubek na 12 conajmniej :D
Wychodzi nam kolejna jedyneczka i dwójeczka młoda od rana wyje cisnie palce do buzi i zgrzyta zebami ktore jej juz wyszly dzwiek cripy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752348 przez bananamana
Ola zapomnialam ci napisac sprobuj Lidzi zrobić ulubiony obiadek Daguli powiem szczerze ze bylam w szoku jak przyszla do mnie znajoma z mala swoja ktora nieznosi zadnych obiadkow dalam jej zupke Daguli zjadla cala porcje i plakala o jeszcze a Daga pucuje to na potege :)
To tak

Kawałek cielecinki lub gołębia i gotujesz to ok godziny po uplywie tego czasu dodajesz 1 marchewke 1 biala pietruszke 3-4 różdżki kalafiora i gotujesz razem z tym mieskiem druga godzine. Póxniej wyciagasz wszystko z wywaru, a do wywaru dodajesz 3 łyzki kaszy manny i jedno żółtko i gotujesz 3 -4 min (przy kaszy mannie błyskawicznej) pozniej wszystko blendujesz na papke dodajesz ten przygotowany wywar tak na oko zeby ci sie konsystencja ładna zrobila - całości nie trzeba juz doprawiać :) Spróbuj może akurat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752375 przez ola85
Witajcie,
Nie wiem ile mam czasu to wybaczcie, ale zacznę od siebie. U mnie Lidzia wczoraj wieczorem nagle dostała znowu kataru, byłam podłamana, no bo znowu to czyszczenie noska, którego nie lubi, ale o dziwo w nocy katar nic jej nie dokuczał i obudziła się radosna i zdrowa. Dzisiaj, po 2 h znowu coś jej zaczęło z noska lecieć... Alergia czy nawrót przeziębienia? Okaże się :S
Szczepienie przełożyliśmy, ale nie wiem czy jutro do doktora i tak nie trzeba będzie zajechać.
Do tego wczoraj jak byłam w pracy to teściowa dała jej się pobawić bułeczką, no i dzisiaj jeszcze trochę ją czyści. No a sumując obie rzeczy to trudno w tej sytuacji podejrzewać dziecko o dobry humor :dry: A jak na złość ja mam mnóstwo pracy... eh wyżaliłam się, to biorę się za to co naskrobałyście:
Dominia - też czytałam o tym chłopcu pociętym, ja potem jestem cała chora jak sobie takie rzeczy poczytam...
Co do słodyczy to też uważam że dziecko powinno dostać coś słodkiego, kiedy samo będzie chciało, a takie podstawianie dziecku pod nos tego rodzaju "śmieci" jak piszesz, tez uważam za bezsensowne
Satine - śliczny, wesoły uśmiech :)
Pliszka - ja kupiłam chrupki z Hippa, bo niby mają dobry skład, ale Lidzia kompletnie je olała...
Princess - oj ja ja Ci tych teściów współczuję... Co do "baby" to ja mam pewien sposób. Jeśli ktoś tak przymnie mówi, to ja zamiennie używam "dziad" no i działa :silly:
A co do ich słownictwa, to aż mnie palce swędzą żeby to skomentować, ale czasu brak :dry: a byłoby dłuuugo ;)
Marlena - powodzenia na tropie dobrej pracy :)
Katarinka - jej współczuję tak długiej infekcji, oby było już tylko lepiej
Jadziu - zaległe buziaki dla Hubcia :kiss:
Bananamana - ja myślę że łóżeczko turystyczne się może nie sprawdzić. Lidzia go nie lubi, właśnie dla tego że nie ma szczebelków i nie ma czego się chwycić :blink:
Za przepis dziękuję :) , choć nie wiem jak to z tą kaszą manną u nas będzie... :S

Z takich zabawniejszych rzeczy to Lidzia ma hopla na punkcie aparatu fot. jak tylko go widzi to każdy sposób jest dobry, by go dorwać :silly: Jest to jednak małe utrudnienie przy robieniu zdjęć... No i jeszcze jedno, strasznie się denerwuje jak coś jej nie wychodzi. np jest na czworakach i jej się fiknie na bok ;)

Monia gdzie jesteś ???????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752441 przez kasia123m
Banana a ta kasza manna blyskwiczna to taka zwykla czy jakas dla dzieci specjalna?
I z tym jajkiem mam pytnie.ugotowalam,dodalam pol zoltka i nie chciala jesc tej zupy.jak dodajecie to jajko?
Sorki ze tech tylko pytam ale zaraz wybywam do szkoly po mlodego..



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752548 przez bananamana
Kasiu zwykła kasza manna błyskawiczna a żółtko daje surowe do tego wywaru i gotuje je razem z kasza manna 3-4min :) tak tez nie bardzo jej smakuje jak juz ugotowane dodawalam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752576 przez dominia
Hej :)

co za noc !!!!!!!!!! od kiedy Igor się urodził czegoś takiego nie było .. od 12 się wiercił ale jakoś do 1:30 dotrzymaliśmy .. i od 1:30 jazda bez trzymanki .. płacz, mleka nie chce ściągnęłam mu katar i On wyspany siedzi u Nas w łóżku, klepie Tatusia po buzi, ciągnie Go za ucho i gada .. zabawa w najlepsze trwała do 4 ... utuliłam Go jakoś, spał do po 8 ale między czasie po 6 jadł mleczko :)

Rano śpik po tyłek .. pokasłuje .. dzwonie do przychodni a tu nie ma miejsc .. pojebało ich, że będę czekać do 18nastej na dyżurną przychodnię :angry: dowiedziałam się, że akurat znajoma mojej mamy jest, zadzwoniła do doktorki i mieliśmy zaraz przyjechać.
Iguń jest przeziębiony, dostał syropki. Mam nadzieję, że mu przejdzie i nie przejdzie to katarzysko gdzieś w stronę ucha czy gardła ..

Princess ja mam podobną teściową :dry: klnie jak nienormalna czasami .. i gadki typu 'Igorek będzie wpi.erdal.ał zupkę' .. albo jak ktoś czegoś od Niej nie chce to karze się wysrać :dry: .. ogólnie kobiecina jest dobra i dla dzieci a za wnukami by się zabiła :)

/kurcze reszte postaram sie pozniej bo sie obudzil

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752646 przez princess
Katarinka biedna Anulka i Ty przy okazji. Dużo zdrówka Wam życzymy. Dajesz Ani osłonowo probiotyk?

Pati gratulacje dla Marcelka, zdolny chłopczyk :)

Madlen :kiss: też się często z Tobą utożsamiam. Cieszę się, że Adaś dobrze zniósł szczepienie. Co się dzieje?

Martyna podobno Recaro są najlepsze. My chcieliśmy kupić, tym bardziej, że ta firma wyprodukowała fotele w naszym modelu samochodu... Ale niestety cena nas powaliła.

Dzięki za info o promocji w Tesco :) W Realu też jest teraz rabat na ubranka niemowlęce i moja mama już zaszalała, przywiozła Adasiowi całą siatkę pajaców i body na długi rękaw :)

Jadzia to też za wesoło nie masz z rodzinką R... Ale masz to szczęście, że często chyba do nich nie jeździsz co ;)
To Hubuś, jako najstarszy z Luciątek pierwszy zakończył skok i teraz tylko czekać, kiedy nasze dzieci pójdą w jego ślady :) Gratuluję, niedługo do szkoły pójdzie mały zdolniacha :) Adaś też ma niespokojne nocki, od 22 do 2 ładnie śpi ale poźniej ciągle się wierci, postękuje a ja na każde jego jęknięcie się budzę. Dopiero po mleczku o 6 śpi spokojniej, dziś znów do 9 :)

Banana to nieźle Daga szaleje a tatuś widzę podobnie jej pilnuje, jak mój M Adaśka...

Ola ja też kontratakuję "dziadami" :P Teść się wtedy obrusza i mówi, że się mówi baba i chłop... Ja na to, że baba to babcia a partnerem babci jest dziadek czyli dziad. Ale dla niego to zawiłe ;) Zdrówka dla Liduni

Dominia zdrówka dla Igorka, daj znać po wizycie.

Wiecie co? Dopiero jak to wszystko opisałam i przeczytałam dotarło do mnie, że to patologia i prymitywy jak cholera. Tzn. już od dawna wiele rzeczy mnie bulwersowało ale teraz, gdy mam dziecko muszę je przed tym uchronić. Najgorzej, że M często chce do nich jeździć i jest mamusi-synusiem... Boję się, że ta sytuacja popsuje i tak już nadszarpnięte relacje z M. Mam nadzieję, że dla niego najważniejsze będzie dziecko i ja a nie chore klimaty z rodzicami.
Mieszkanie z nimi na razie wybiłam sobie z głowy. Na razie jest nam dobrze tutaj a moze kiedyś, jak ich dom opustoszeje (i nie będzie w nim straszyć) to się tam wyprowadzimy albo go sprzedamy i kupimy sobie coś w Olsztynie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752773 przez Marlena1888
ola współczuje choroby :angry: coś nie może się Lidzia wykrzesać od tych wirusów/bakteri/ alergi:huh: :ohmy: duuuuuużo zdrówka! :kiss:

banana to Dagusia już wstaje! sprytna dziewczynka jak na swój wiek:) tylko że bolesne pewnie te upadki... u mnie fifi wstał dwa razy ale tak bucnał że narazie nie wstaje...

jadzia- Hubus już chodzi za rączkę!!! :lol: :ohmy: szybki bil z niego!!!!:) :woohoo: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: z okazji ósemki!

Martyna - gadałaś z szefem? zwolnij trochę, relax! :silly:

patii gratuluje raczkowania:)

katarinka duuuuuuużo zdróweczka!!! :kiss: :kiss:

a ja mam chwilkę bo Fifi drzemie. wczoraj w południe umiesciłam ogłoszenie jak narazie miałam jeden telefon z ofertą z osrodka dla dzieci z zaburzeniami.. ale niestety mój brak doswiadczenia ewidentnie przekreślił jakąkolwiek współpracę choć wczoraj facetka wykazywała inicjatywę żeby sie spotkać i pogadać. ehhh. czekam na dalszy rozwój wydarzeń :lol: :lol: B) B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #752829 przez [email protected]
Cześć :) Gabryś śpi już trzeci raz,poległ w leżaczku przed tv,płakał,włączyłam mtv i jak ręką odjął,nawet zjadł pół słoiczka jarzynowej :) ostatnio kombinuję z jedzeniem.W nocy masakra,budzi się co godz :( wczoraj usnął przed 20,obudził się po 30 min,płakał,usnął przed 23,jeśli to ząbki to niech już wyjdą.
Niestety pierwsza @ boli kręgosłup,zużyłam 3 op.podpasek a końca nie widać :(

Wszystkim chorowitkom dużo zdrowia :)

Princes
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #752861 przez kasia123m
Radio bajka wpiszcie w wujka google...same piosenki dla dzieci..

Chdc wytrzymalam godz i mnie wnerwia ta muzyka



.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752979 przez aga27
Czesc dziewczyny :)

ja drugi tydzien w pracy, z czasem kiepsko...wpadam do domu to te resztki dnia spedzam z mala, wieczorami ogarniam dom i co sie da w kolo.EWA zostaje troche z tata zanim nie pojdzie do pracy a potem z moja mama.Nawet sobie radzimy. Ewunia robi mi papa i ide,mysle o niej, tesknie, jej reakcja jak wracam jest na poczatku bardzo dziwna...najpierw sie cieszy a potem krzyczy na mnie...wierzga itd, za jakis czas sie uspokaja i jest normalnie

musze powiedziec ze zgrzeczniala bardzo, jest slodka :)
bardzo duzo mowi, gaduli, jest bystra, sprytna
nie turla mi sie dalej... :( jak siedzi to rączki uklada do raczek, jak sprubuje to sie rozplaszcza i ryk, bo dalej na brzuchu nie lubi lezec, chyba ze ma cos pod ramionami to wtedy nogi do raczek uklada
lapie sie do wstawania ale tylko oparcia krzesla jak siedzi u mnie na kolanach i hop do gory
czekam wiec dalej na jej rozwoj i postepy

tez ma teraz katar, i jak sie w nocy przebudzi to pol lub cala godzina placzu :(

mysle o was i waszych maluchach czesto,3majcie sie buziaki wszystkim
odezwe sie znowu za jakis czas

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58922 [/url]http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58921 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #753238 przez Monia_T
Cześć dziewczynki :)

Dziękuję za wywoływanie, kochane jesteście :kiss: :kiss: :kiss:

Ostatnio mam jakieś gorsze dni....nie dość, że nadal trzyma mnie przeziębienie, to jeszcze kilka dni temu naciągnęłam jakiś mięsień na karku i ledwo mogę sie ruszać. Jeszcze nigdy taki ból nie trzymał mnie tak długo. Spać nie mogę, ręka drętwieje, nie mogę kręcić głową, która zresztą boli strasznie...parodia jakaś. Najgorzej jak prowadzę auto, nie mam jak spojrzeć w lewo...przeciągam aż do bólu...masakra. Zaczęłam już brać przeciwbólowe, żeby jakoś funkcjonować. A jeszcze kilka razy jechałam z klientami pokazać mieszkania, więc łatwo nie było.

Igunia na szczęście przeziębienia nie złapała...wysysa ze mnie co najlepsze i ja choruję za nią. Ale zdecydowanie wolę takie wyjście :silly:

W zeszłym tygodniu wyszła jej czwarta jedynka, teraz dwójki w akcji. Gryzie wszystko co popadnie, poza moimi cyckami o dziwo :laugh:
Nocki były ciężkie przy tej ostatniej jedynce, budziła się wieeeeele razy. Od 2 dni już super, jedna-dwie pobudki na cyca i sen do 6.30 :woohoo:

Podcięłam jej grzyweczkę bo bardzo wchodziła do oczu, słodko teraz wygląda :)

Igulka coraz sprawniej chodzi, z nami idzie ładnie trzymając się tylko lekko za paluszki, przy zabawkach czy kanapie trzyma się jedną rączką. No i turbo na czworaka, całe mieszkanie jej :laugh: Pomaga przy rozbieraniu, jak mówię zdejmij bluzeczkę to ściąga ją przez główkę :)
Gada jak najęta, poza standardowymi "mama,tata,baba,dada,ja ja ja, nie i moje ukochane ojej"to jeszcze cała gama niewytłumaczalnych zwrotów :lol: Nagrywam gadułę na pamiątkę, a ona jak siebie słucha i ogląda to jeszcze sobie odpowiada :laugh:
Świadomie mówi amm na jedzenie, protestuje mówiąc nieee itd...podobnie jak inne dzieciaczki z tego co czytam :)

Do postów odniosę się tylko w ułamku, sorki :)
Po pierwsze zdrówka dla naszych chorusków, bidulki...oby Wam Słoneczka szybko przeszło :kiss: :kiss: :kiss:

Buziaki dla 7-miesięczniaków i 8-miesięcznego Hubcia :)

Dzieciaczki cudne, Robercik piękny, taki mały facecik...oj będzie przystojniak :) Hubcio mój kochany, kawaler jak sie patrzy...ja bym mu dobrze ponad roczek dała :laugh: Marysia lalunia :laugh:

Z opowieści o teściach uśmiałam się chociaż niektóre historię to raczej dramat. Ale wyobraziłam sobie tych teściów jak takich "Kiepskich" :lol: Współczuję...w takich momentach cieszę się, że jednak teściów nie mam bo byłaby wojna. Moi rodzice nie dadzą Iguni nic na co ja nie pozwalam, chociaż moja mama często powtarza, że w jej czasach inaczej się dzieci chowało, ale absolutnie nic nie narzuca :)
Ja upominam, żeby nie przeklinać przy dziecku, bo małe główki chłoną jak gąbka. Mój mąż czasami się zapomina...ale pilnuję go ;) Pewnie, że nie da się zupełnie tego wyeliminować, ale mnie nie śmieszą 2-3 latki mówiące kur.wa...

Pliszka czym się różni taki czytnik e-booków od czytania na tablecie? Ja mam tablet i lubię na nim czytać.
A propos książek...mam fajną "Mądrzy rodzice" w pdf. Dopiero zaczęłam ale podoba mi się. Może ktoś chce, prześlę na maila. Po audiobookach większość Waszych adresów mam :blink:

Madlen Ty pytałaś o kojec. Ja nie kupuję i mi nie brakuje. Iga opanowała podłogę i byłby to krok wstecz. jak muszę coś zrobić w kuchni to ona idzie za mna, a w sytuacjach trudniejszych, np zmywanie podłogi wkładam ją do łóżeczka. Ty masz chyba turystyczne? Kojec jest podobny, odrobinę krótszy ale szerszy, nie wiem czy jest sens kolejnego zakupu.
Puzzle i inne zabawki oznaczane są jako od 3 r.ż bo atest dla najmłodszych jest bardzo drogi...taki wybieg producentów. Ja miałam dla Kini takie puzzle i służyły długo, bo później kostki z nich składałyśmy itp. Teraz też planuję kupić :)

Nie pamiętam kto pytał o stoliczki edukacyjne...Iga dostała ostatnio w prezencie i świetnie się przy nim bawi :) Wstaje, podtrzymuje się, uwielbia takie kolorowe klocki na nim, także polecam :)
Ja mam cycki jak przed ciążą, stare biustonosze noszę...tylko, że moje nigdy małe nie były :silly:

Pati ja myślę, że lepiej będzie jak odciążysz trochę babcię przez jakąś koleżankę. Dla nas czasami opieka nad maluchami jest ciężka a co dopiero dla starszej osoby. A zmęczenie powoduje frustrację i będzie wyładowywała się na Marcelku nawet jak nie ma takiego zamiaru.

Ola ja mam fotelik do 18kg. One są głębsze, mają bardziej zabezpieczone boki, wiadomo, bo dla mniejszego dziecka. Jestem z naszego zadowolona, Iga siedzi wygodnie, pasy mają świetną i wygodną regulację, jest 5 pozycji leżenia. Jestem zadowolona :)

Chomiczka podziękuj mamie za przepis :kiss: :woohoo: Wyszło pyyyysznie :woohoo: Co prawda całą lodówkę zalałam kremem czekoladowym :silly: ale już opanowałam sztuczkę z folią spożywczą na następny raz ;)
Dzięki :)

Banana biedna Dagunia...wiem jak to jest mieć oczy dookoła głowy, bo Iga od dawna w ruchu :) I guziołki się zdarzają niestety. Wbrew pozorom nie tak łatwo uszkodzić małego człowieczka a te guzy czegoś ich uczą.
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :kiss: :woohoo:


Mamusie, które pracują...współczuje i podziwiam. Ja na szczęście mogę sobie wybierać godziny, spotkania i zaczynam po mału wracać do zawodu. Nie ukrywam, że spotkania z klientami sprawiają mi dużo przyjemności :)

Miałam mieć teraz szczepienie Iguli w szpitalu, ale ordynator odłożyła o miesiąc. Oddziały są połączone i Igunia musiałaby leżeć z rotawirusami, biegunkami itp...więc ordynator powiedziała, że poczekamy aż będzie osobny oddział po remoncie gotowy dla dzieci niezakaźnych.

Więcej nie pamiętam :) Zresztą ból w szyi zaraz uniemożliwi mi pisanie, bo nawet klikanie na klawiaturze jest bardzo bolesne...dopadły mnie SKS-y :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #753273 przez ola85
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #753519 przez ola85
Nie mogę uwierzyć że tu tak pusto
Monia - oj znam ten ból... Ja tak mam jak mnie przewieje i rzeczywiście jak się cofa autem i trzeba obrócić głowę to ból straszny. Oby leki szybko pomogły. Zdrowiej prędko i zaglądaj do nas, bo bez Ciebie smutno :blink: Igunia rozwija się jak torpeda :)
Aganobla - no to dopadło Cię :(
Princess - trzymam kciuki by w razie czego Twój mąż był wystarczająco dojrzały by stanąć po stronie Twojej i Adasia
Dominia - to widzę że więcej dzieciaczków ostatnio gorzej sypia

No to u nas tak: katarek jest, choć zdecydowanie lżejszy niż poprzednio, mam więc nadzieje że też szybciutko minie. Kupki lepsze, ale nie idealne.
Moje dziecko ostatnio zaczęło robić kupkę w nocy i to tak regularnie budzi się koło 2, cyca robi kupkę, znowu cyca i zasypia i śpi do 7. Trochę to bez sensu bo przy przewijaniu mi się wybudza i znowu usypianie. Niech się wyleczy, a potem pokombinuję coś z karmieniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #753600 przez anoda89
Dobry dzień moje drogie co tu taka cisza nastała :unsure:

Czytałam wierszyk i dziękuję za pamięć Ola :kiss: Wcześniej czytałam urywkami i nie widziałam fragmentu o mnie :lol:

Buziakuje dzieciaczki, wracajcie szybko do zdrowia :kiss: :kiss: :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl