BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 7 miesiąc temu #749322 przez dominia
Asia chodzi mi o @ :)
Dobrze, ze jestes :kiss:
Jak Tata ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749326 przez Pliszka
Jadzia, są różnice, ale nie takie duże jak na przykład między portugalskim, a brazylijskim, myślę, że spokojnie się można dogadać bez problemów :) Akcent jest inny, niektóre słowa, na przykład w Hiszpanii Concha to popularne imię damskie, a w Ameryce łacińskiej concha to "cipka" :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749353 przez jadziatopol
Dominia aaaaa! :lol: to ja taka niekumata jestem ! :cheer: :blink: :lol: a ja dzisiaj wlasnie mam @ ;) dzieki, tata jest nadal w Klinice...maja go wypuscic jutro lub w poniedzialek. Biale krwinki juz wzrosly....ale ma chodzic w maseczce ;)
Pliszka ale jaja! :lol: to jest spoooora roznica :lol: chyba nie chcialabym na imie miec cipka :P :cheer: :blink: :silly:
Aganobla to i tak jest bardzo cierpliwy....10 minut dla takiego maluszka to duzo. Nie wiem czy Hubert by wysiedzial. Ucaluj tego dzielnego faceta ode mnie :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749463 przez dominia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #749526 przez Suzi
Cześć kochane :)

Ja tylko na szybko z usprawiedliwieniem, ze mnie nie ma ale zaistniał problem z netem, po prostu zanikł. Podejrzewalam rooter o to, ze się zepsuł ale kolega ktory najczęściej pomaga nam w technicznych problemach komputerowych jak ba zlosc na urlopie, małż tez wcrozjazdach a ja bez okna na swiat :cheer: :( dramat! A rooter głuchoniemy...wrocił małz i deliberujemy nad tym strupieszałym rooterem, naraz małzon drapie się w potylicę i mówi zagadkowe "hmmmm, muszę COS sprawdzic...."
No i kurna sprawdził.... Ze "zgon" rootera nastąpił z najbardziej prozaicznej przyczyny pod słońcem :P co się nazywa : niezapłacony rachunek :P :angry: :P
Wczoraj poszedl przelew ale kiedy włączą się okaże :dry:

Poki co piszę z jakiegos hot spota czy hot doga, cokolwiek to znaczy, ale musze sie streszczać bo to podobno kosztuje trochę, winowajca udostepnil :silly:

Jak juz wroci moja neostrada to napisze więcej, teraz tylko jedno, do Agi
aganobla, zamiast manny, ktora jest srednio zdrowa i wartosciowa polecalabym Ci dla Gabrysia kaszkę jaglaną , firmy Holle. Kasza jaglana to bomba witaminowa i doskonałe zródlo żelaza :)

banana, jaka sliczna Dagunia :kiss:

jadzia, avgdzie na tym zdjeciu Harley Hubka? Bo jakos się nie dopatrzyłam :side: :blink: :lol: chico fantastico! :lol: :kiss:

Jeszcze jedno do Moni, Monia, mam dwie suki, jedna lat 12 druga 7, obie sterylizowane, nigdy szczeniakow nie mialy. Obie są w doskonalej kondycji psychofizycznej . Z tym "maniem" szczeniakow choć raz w życiu to totalny mit i nieporozumienie, weterynarz moj, stary indoswiadczony milosnik wszelkiej zwierzyny tak twierdzi a [img/] ja potwierdzam :) na podstawie obserwacji moich futrzaków :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #749539 przez kasia123m
gratulacje dla Daguni i Bartusia...czytałam na fejsie ze raczkujecie..

wszystkiego naj dla 7 miesieczniakow.

Dagunia sliczna,Hubi przystojniak.

u nas chwiliowo mlyn wiec Was tylko czytam
zdrowka dla chorowitkow

a to moja 7 miesieczna cora



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #749544 przez [email protected]
Dzień dobry :) Gabryś się wścieka bo nie daję mu za każdym razem cyca i wyję,przestawiam go na butelkę z herbatką,coraz więcej piję :)
Jak dzieciaczkom wychodziły ząbki to miały opuchnięte dziąsęłka? Wydaję mi się że coraz bardziej są spuchnięte i tak jakby szło kilka na raz,w miejscu 3-4 też jakieś twarde,mogłyby już wyjść,dokuczają mu bardzo :(

Dzyzgunia cieszę się że ok :) fajnie że raczkuję :) ciekawe kiedy mój klocek coś spróbuję :blink: buziaki dla Bartusia :kiss: :kiss: :kiss:

Kasia Tosia cudna i jakie ma ładne włoski :) ucałuj królewnę :kiss: :kiss: :kiss:

Suzi wielkie dzięki :) chyba kiedyś to jadłam,znalazłam w Piotr i Paweł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749718 przez kasia123m
dziewczyny w cerfie sa kombinezoney na nasze dzieci po 29zl...na chlopcow niebieskie a na dziewczynki roz,malina i fiolet
www.promobaby.pl/promocja-15728.html
cieplutkie z butkami..od srodka polarek..wzielam Tosi



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749731 przez Marusha
Dzięki Pliszka, fakt Martynka szybciej sie przystosowuje niz ja ;)

Zazdroszczę tego masażu, ja dwa tyg pracy i się odezwały wszystkie dolegliwości kręgosłupa

Drzyzgunia super że badania ok.

Jadzia Martynka starsza a zębów brak ;)

Walczymy z katarem miesiąc i ostatnio jak kładę małą spać to zaczyna bardzo kaszleć, dzisiaj też zrobiliśmy inhalację zobaczymy jak nocka, dziwne bo w dzień nie kaszle.

Dobrej nocki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749785 przez princess
Jadziu fajnie, że wróciłaś, mam nadzieję, że już na stałe :)

Jutro Was nadrobię. Wróciliśmy dziś od teściów, ja cały pobyt u nich przechorowałam, wczoraj miałam gorączkę, na szczęście Gripex postawił mnie na nogi i dziś czuję się o wiele lepiej :) Adaś jak na razie dobrze, tylko czasem mu troszkę wody z noska kapnie. Adaś ma już wszystkie jedynki :D nawet nie zauważyłam, kiedy wyszła mu ostatnia - prawa :) Teraz widać górne dwójki, szykują się do przebicia na drugą stronę. Ząbkowanie idzie u nas pełną parą, dobrze, że Adaś to bardzo dobrze znosi, bo jest spokojny i nie ma żadnych objawów ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749902 przez princess
Katarinka syropek może spróbuj podać z łyżeczki przy karmieniu kaszką lub owocami. Dużo zdrówka Wam życzę :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pliszka, Martyna, Isola jak tam Wasze chorutki?

Na zimę zamierzam kupić Adaśkowi kombinezon. Dorwailśmy niedawno w Kappahlu czapkę smerfetkę dwustronną i szalik komin, który będzie dobry na Adaska wiele lat :)

Jadziu fajnie, ze jesteście zdrowi, a Hubek już chodzi? :) Ząbki na noc myję zwilżoną szczoteczką, taką sylikonową, nakładaną na palec. Adam też wazy najwyzej 8 kg :)

Drzyzgunia to super, ze USG ok :) Gratki dla Bartusia :)

Banana piękna mała dama :)

Aga to Gabryś jest podobny do mnie ;) jak byłam malutka to tez jadłam tylko parę łyżek a mięsem plułam :) Nie martw się.

Ale tu pustki...

Adaś wstał po 8, poćwiczyliśmy i idziemy zaraz jeść kaszkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750041 przez michasia
Dominia dostałaś już coś z tego do testowania?

Kasia śliczna Tosieńka. Jakie ma długie włoski. Ładnie razem wyglądacie.

Pliszka fajny taki masażyk pewnie. A jak z tym keratynowym prostowaniem włosów? Moja koleżanka robiła i super efekt, sama się zaczęłam zastanawiać. Włosy nabrały ładnego koloru, tak ładnie błyszczą i bardzo zdrowo wyglądają, no i nie ma szopy, tylko wszystko jak po prostownicy. Wiesz na ile taki zabieg starcza?

Aganobla ja u Ani jakichś mocno opuchniętych dziąseł nie zauważyłam, a wczoraj patrze, a tam ząbek i to nie jakiś kawałek, kiełek, tylko cała górę już widać i tak na 1mm wystaje.

Byłam na wieczorze panieńskim bez Ani. Choć właściwie na miejscu nie byłoby jej źle. Pierwszy raz Paweł został z nią na ponad 8 godz, trochę mu płakała, przez cały czas zjadła tylko trochę zupki (ziemniaczek, marchewka, kabaczek) i ciut mleka, które ściągnęłam rano. Wieczorem mama uśpiła ją w wózku, a jak wróciłam, to akurat się obudziła na cyca.
Niepotrzebnie odmroziłam 2 porcje zamrożonego mleka, bo tylko się zmarnowały...
za 2 tyg na wesele bierzemy Anię na ślub i na obiad, a później koło.20 odwieziemy ja do chrzestnych, którzy będą u nas spać:)Tylko prosili o instrukcje obsługi:)

Dziś Ania ładnie przespała całą noc, bo ostatnio się budziła. Tylko raz się przebudziła, ale smoczek wystarczył:)Katarek też się skończył, więc jutro idziemy na szczepienie (rano już dzwoniła babka z przychodni).

Miłego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750080 przez bananamana
Cześć dziewczyny :)

Kasiu Tosia sliczna dziewczynka :)

Princesss dobrze ze to nic takiego, ja bylam ostatnio u gina i zdecydowałam sie na anty w postaci wkladki domacicznej no ciekawa jestem przy nastepnej miesiaczce zakladamy, zakladajac ze ta miesiaczka nast bedzie :lol: hahah mimo ze uwazamy to teraz przed kazda @ mam schizy :P
A co sie uśmialam u gina ostatnio bo pyta jak sie teraz zabezpieczamy i jaka metode bym chciala No to ja mu mowie ze napewno nie hormony bo moje libido spada po nich ponizej 0 on tak patrzy i mowi no chyba ponizej 0 nie moze a ja mu na to moze moze i to jest wtedy jak sie woli ksiazke od swojego chłopa :P
A pyta jak sie teraz zabezpieczamy to mówie mu że na kelnera patrzy zdziwiony a ja na to noooo dobry kelner nie rozleje :lol:

Z nowosci to musze teraz oczy miec w dupie od 2 dni Dagula raczkuje jeszcze wczoraj powoli a dzis zapiernicza jak blyskawica do tego od dzisiejszego ranka zaczela mi wstawac przy lozeczku i pufach rozlozonych na ziemi ojjj ciezko teraz bedzie :lol:
Ale najlepsze jest jak pieknie zaczyna sie komunikowac przyklady z dzis:
Dzwoni do mnie moja babcia i gadam przez telefon Dagula wyciaga reke pokazuje na tel i mowi tata a ja do nie nie tata baba dzwoni patrzy zdziwiona i mowi baba
Albo rano zaczela mlaskac glosno mowie Dagusiu jestes glodna? A ona do mnie taaaaa mysle se a udalo jej sie przez przypadek ale zrobilam jej jesc zjadla napila sie i do zabawy po 3h znow mlaska pytam chcesz ammm patrzy na mnie i mowi taaaaa znow jej zrobilam tylko owoce wciumkala i dalej do zabawy
I teraz czlowiek glupi adekwatnie czy poprostu jej sie udalo cufalem? :lol:

Tu zdjecie z raczkowania a jak dam rade uchwycic wstawanie tez wam wrzuce :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750088 przez Pliszka
Hej :)

Princess, katarek wciąż jest :dry: Na szczęście poza nim nic się nie dzieje, Olkowi dopisuje humor i apetyt. Na wszelki wypadek kolejny dzień w domku, tym bardziej, że wiatr dziś szalony :ohmy:
Mój Oluś wciąż szczerbaty, ale z opowieści mojej mamy wynika, ze jak właśnie tak łagodnie zniosłam ząbkowanie. Pewnego dnia gdy mnie karmiła poczuła, że uderzyła o coś łyżeczką, okazało się, ze to ząbek. Mam nadzieję, że Olusia ząbkowanie też nie wymęczy.

Michasia, o tak, masaż był super :lol: To keratynowe prostowanie nie przestaje mnie kusić :) Ponoć starcza na 4-6 miesięcy. Na razie mam dość długie włosy i nieprzerwalnie noszę koczek, tak mi było latem najwygodniej. Niestety włosy bardzo mi wypadają, muszę je skrócić i wtedy takie prostowanie bardzo by mi się przydało. Minus jest taki, że trzeba iść do fryzjera na jakieś 3-4 godziny, a fryzjerzy rzadko się chcą na taką zabawę umawiać w sobotę, bo wtedy mają i tak pełne ręce roboty. Muszę pomyśleć jak to zorganizować ;)

Suzi, mi się często zdarza blokada połączeń wychodzących :silly: Strasznie często trzeba te rachunki płacić :silly: :kiss: Wracaj do nas szybko! :)

Kasia, fajny ten kombinezonik :) Ja trochę Olka póki co obkupiłam w welurowe bluzy, dresiki i pajacyki :) Żegnaj lato na rok :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #750089 przez Madlen
Hej dziewczyny.

Parę dni mnie tu nie było, a widzę, że też nie szalejecie z postami..

To ma z Was któraś kojec czy nie? Czy dzieciaki wam "chodzą" wolno po podłodze?

Princess, Drzyzgunia tak jeszcze będą rozprawy....
Princess super, że dali becikowe. :)

Satine współczuję, na szczęście chyba tak często się nie widzicie. Chyba wiedźma nie będzie opiekowała się Mary, nie pamiętam czy pracujesz czy nie..

Ach ten katar.. minął ponad tydzień i jest ale wtedy gdy Adi raczkuje gile mu lecą.
Przez przeziębienie jadł normalnie
Mucofluid hmm. Nie znamy.
Zastanawiam się czy zaszczepimy Adasia w środę.. Czy lekki katarek jest przeciwskazaniem?


Marlena ale fajnie, że polubiłaś ćwiczenia z Ewą. Mi się przejadły :( wolę hula-hop i oglądać tv jednocześnie albo wyjść z domu pobiegać. Siłownia z moim stylem pracy i pracy M. u mnie odpada. Ale można też ćwiczyć w domu.
A co to za herbatniczki? Ja chciałabym jeszcze trochę schudnąć. W sumie kg mnie nie interesują ale cm w talii i brzuch... choć rozmiar mam przedciążowy.

Adaś też siada z pozycji raczkowania.

Aganobla prześliczny cudowny Twój Gabryś

Pati ale radosny słodziak

Jadzia Hubuś przystojniak ma chyba naprawdę rok..

My też pierzemy w dorosłym, ale w płynie do prania Perwoll.

Za to emolient do mycia sprawił, ze pryszcze przestały wychodzić, a już chciałam do dermatologa z nim iść

Pliszka ciekawe u nas też były zielone wody i cc po 12h prób.. A usg główki nie mieliśmy
Z tym pokasływaniem tak jak piszesz, zdarza się.

W wypisie mamy napisane by od 6miesiąca do 3 r.ż. suplementować 150 mg DHA. W jaki sposób? :unsure:

O właśnie Martyna może o tran chodzi.. :unsure:

Banana Dagunia śliczna, wcale nie chłopczyca :) Puzzle się sprawdzają?

Ach Pliszka ranisz moje serce ;) Tymi wstawkami salsa, regetoon... Jak mi brakuje czasów tanecznych.... W tych rytmach wszystkie problemy przestawały mieć znaczenie

Marusha ja się piszę na spotkanie. Jaki macie fotelik?

Drzyzgunia fantastyczna wiadomość :)

Kasia Tosia wymiata, ależ ona cudna :)


Która z Was już wróciła do pracy? A która za chwilę wraca?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl