BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 5 miesiąc temu #791335 przez dominia
Hej,
jestem taka wkur...iona !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! normalnie aż mnie nosi w środku :( uspałam Igora o 10:30 spał CAŁE 5 minut póki nie zadzwonił telefon stacjonarny ............. Dzwonią babska :angry: i zapraszają na jakieś pokazy .. ja rozumiem, że to jest ich praca ALE bez przesady żeby dzwonić po 3 razy dziennie 5 dni w tygodniu zaczynając od 8 rano ! a kończąc o 20 ! jeszcze jakbyśmy chodzili na to .. a NIGDY nikt nie był i zawsze dziękujemy .. Boziu mój mam nerwicę .. jak jeszcze raz dzisiaj ktoś zadzwoni a mi nie przejdzie to niestety nie ręcze za siebie bo dziecko usypiałam 1,5 godziny !!!!! usnął mi dopiero o 12 ............ co normalnie powinien już się budzić .. cały dzień się rozwalił :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791387 przez Alina2408
ola mam nadzieje ze najwiekszy kryzys juz za wami...

aga az mi sie cisnie pytanie a wczesniej byla nie sliczna??? :P:P

dominia u nas nie ma mowy o tak dlugim spaniu natka spi pol godziny z zegarkiem w reku hihi a te telefony to cie rozumiem ja nie mam stacjonarnego i mi z tym dobrze komorke wyciszam a dzieci na korki nauczylam wchodzic w razie gdyby mala spala bez pukania wiedza ze jak otwarte to moga wejsc...

a ja dzis zlecialam ze schodow i to z natka dzieki bogu mam odruch podnoszenia jej do gory i mam skrecona kostke i obity lokiec dziecko cale i szczesliwe bo jakos ja to rozbawilo ... za to jak poszlysmy na zakupy to nakrzyczala na pana w kolejce bo sie wepchnal hihih i pan sie opamietal :P:)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #791393 przez Satine0
Hej wam.

Ostatnio czasu brak na forum :( W weekend byliśmy u teściów. W sobotę kupiliśmy małej mele do pokoju ;-) Jednak nie te z allegro tylko z Ikei. Zwykłe, białe. Farba do pokoju też kupiona i czeka. Niestety Szymek kończy pracę o 17 i wszystko się przez to ciągnie i ciągnie.... Dziś do endokrynologa. Zobaczymy co powie.

Marysia nauczyła się robić papa. Umie robić halo ;p jak z kimś gadam to zabiera mi telefon i sobie do ucha przykłada i słucha. Do tego wie co to lala i miś :P Jak każe jej misia poszukać to w stercie zabawek znajdzie zawsze :) Staje przy wszystkim i się puszcza. Jak się trzyma to bokiem pochodzi.

Wczoraj przy kolacji zobaczyliśmy, że brakuje kanapki na talerzu. I kto kradnie tacie boczek z chleba?? :P





Niesamowite jaką radość może sprawić dziecku plasterek boczku :silly:

Dominia U nas jest to samo i w rezultacie nikt nie odbiera telefonu. Tel. jest dla internetu i tyle. Mało tego to dzwoniła do nas jehowa...moja babcia z sercem wielkim, która nie umie nikomu odmówić to swego czasu z nią gadała. Teraz nie dzwoni...nie wiem czy babci się w końcu dyskutowanie znudziło i ją pogodniła czy co ;p

Alina Nataszka słodka :) Nie powinnam się śmiać, ale wyobraziłam sobie jak biedna lecisz z tych schodów a mała się chichra :P Matko...Wybacz :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791425 przez Alina2408
satine nie obrazam sie wiem ze bylo co ogladac bo kawal baby ze mnie nie ma co ukrywac a ten maly szkrabek hihral sie w nieboglosy no swinka z niej mala... dobrze ze nikt z sasiadow nie szedl bo dopiero by mieli polewke... a boczek genialny ale radosc jeszcze lepsza...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791518 przez Monia_T
Cześć

Ja już po biurze, ale dziś walniętą klientkę trafiłam...ehhh ludzie :silly:
A atmosfera w biurze zimna, zero rozmów. Dziwnie, ale mimo, że towarzyska jestem nie zamierzam ocieplać zepsutych stosunków.

Pliszka nie wiem, może i Hubcio chodzi...a ja przegapiłam :) W końcu starszy od Igulki :) Jeszcze Fifi starszy też pewnie ruszy, no i Twój Oluś i Natka z tego samego dnia co Igunia :) Kto wie, który Maluszek teraz pobiegnie na dwóch nóżkach :)

Satine jaka radość z boczku :lol: Hahaha po kim to uwielbienie? :silly:

Alina Ty udana jesteś...z tego co kojarzę to już kiedys taki piruet zaliczyłaś...A zapomniałam napisać, Natka cały Marek :)

Ola to nieźle przeszłyście u lekarza, biedna malutka...oby szybko wyzdrowiała :laugh:

Dominia ja stacjonarnego nie posiadam, a domofon wyłączam i wszystkich mam gdzieś :silly:

Banana co nam napisałaś, że nic nie widac?

Igunia śpi już półtorej godziny. W nocy od 1.30 spała z nami, bolał ją brzuszek, wyginała się, popiskiwała...u nas masowałam ją i pięknie zasnęła, cycusia przez sen podawałam...jaka to wygoda :)
Oglądałam właśnie ostatni odcinek "Lekarzy" na tvn palyer, jak mnie wkurwiają takie zakończenia sezonu :angry:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #791531 przez Martyna
Witajcie!!!!

melduję się po remoncie :) jeszcze trochę do sprzątania ale jest już lepiej niż było ;)

Buziaki dla Adasia, Igunia, Marcelka, Ami i Marysi :kiss: :kiss: :kiss:

Ola , Katarinka jutro nasze dzieciaczki kończą 9 miesięcy!!! szok!!

Ola ZDROWIA dla Lidzi!!!! oby szybko wyzdrowiała!!
ale bym chciała zobaczyć jak leżysz z Lidzią w Jej łóżeczku ;)

ja jeszcze sama z Robertem nie jechałam. Może za tydzień wyruszymy bo mamy usg przezciemiączkowe po południu więc w komunikacji będzie tłok.

Chomiczka pięknie wyglądaliście!! Oluś cudowny :kiss: :kiss: niesamowite są te Jego oczka.
Co z niechcianym gościem?

Dominia jak się czujesz?
My nie mamy stacjonarnego ale u moich rodziców takie telefony są codziennie.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Monia filmik extra!!piękna pamiątka! Gratulacje :kiss: :kiss: :kiss: dla Iguni
Bardzo się cieszę, że już dobrze w pracy i przestałaś się przejmować tymi, którzy na to nie zasługują.

Co z MADLEN? odezwij się!!!

Alina dobrze, że Dziewczyny Cie pogoniły!!! Nataszka śliczna :kiss: :kiss: dobrze, że Natce nic się nie stało, oby Tobie ból szybko minął :kiss:

Zdrowia i wytrwałości dla Mamy!

Sylwia kiedy zaczynacie wizyty adaptacyjne w żłobku? zdecydowałaś się na szczepienie na pneumokoki?

Pliszka ile Oluś waży? na pewno będzie dobrze po szczepieniu :kiss:

Princess jak sobie radzisz bez M? kiedy wraca?

Michasia bólu współczuję. Jak mężczyźni sobie poradzili z dziećmi?

Jadzia bardzo się cieszę, że Wam się układa :kiss: Możesz być dumna, że masz takiego wspaniałego Syna!! a nawet dwóch ;)

Satine Maryś z boczkiem najlepsza :kiss: Powodzenia u endokrynologa!!

Buziaczek Zuzia śliczna :kiss: :kiss: w jakim wieku masz dzieci?

Pati bardzo się cieszę, że Ci się układa :kiss: figura bomba!! wyglądasz rewelacyjnie!!!

Aga ja daję żółtko na twardo do obiadku, pół co drugi dzień, ale zaczynam chyba dawać już codziennie

Banana ja też nie widzę Twojego posta. Stało się coś? celowo usunęłaś?

Kasia Tosia urocza :kiss: :kiss: jakie ma fajne włoski!
Zdrowia dla Teściowej.


Przepraszam jeśli coś przeoczyłam

edit:

Dominia wybacz!! Minka Igunia boska!!! strach się bać ;) a Ty pieknie wyglądasz!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #791626 przez xpatiiix3
Domminia no co Ty wcale się nie odzywa... Od 2 miesiecy nie mam kontaktu z Nim tylko co raz na fb posty jebac kurwe itd... Ale ignoruje :)

Alinka Natka cudowna ;*** buziaczki :)

Satine Marysia z tym boczkiem to trafiła w 10 hehe :)

Martyna super ,ze juz po remoncie pochwal się :)

TSH 0.03 i glukoza 111.2 mam się czym martwic bo nie wiem ciągle mi słabo bylo i poszłam w koncu i wyniki dzisiaj zrobiłam... Może od tego schudłam tak ...?

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791670 przez dominia
Satine jak tam u endo ? :kiss:

Pliszka jak Oluń po szczepieniu ? :kiss:

Alinka Ojej ! Dobrze, że się nic nie stało i skończyło się na śmiechu :kiss:

Martynka a co tam u Was ?
Dziękuję :kiss:
Pokaż Robercika :kiss:

Patii o co chodzi z tym cukrem ? to było na czczo ?
Co za

frajer

:dry:

Monia czemu Igunie bolał brzuch ? teraz już lepiej ? :kiss:

Madlen jak w pracy ? :kiss: dajesz rade ? jak Adaś ?

Princess co tam u Was ? jak z jedzeniem Adasia ? :kiss:

Ola z Lidunią już lepiej ? :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791677 przez xpatiiix3
Dominia no szkoda słów a mi lepiej, że nie mamy nawet kontaktu... :) a te wyniki dzisiaj na czczo robiłam rano... Była u lekarza, bo ostatnio ciągle sie źle czułam, omdlenia w sensie bez utraty przytomności zimne poty jakieś i takie tam i myśle pójde w końcu i wyniki dzisiaj zrobiłam muszę jutro z tym do lekarki lecieć po szkole...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791680 przez dominia
Patii na czczo 111.2 ?? może Monia coś wie albo Kasia ?
a jesz coś wogole ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791689 przez xpatiiix3
no tak na czczo, a ja jem codziennie śniadania przed szkołą w szkole też jem potem obiad i kolacje z 4 posiłki dziennie, także tak normalnie mi się wydaje :) tylko ten wynik powyżej normy jest także nie wiem...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #791690 przez xpatiiix3
i w dodatku słodyczy prawie nie jem, tak od święta herbate kawe prezestałam słodzić już sporo czasu, samo z siebie jakoś i nie wiem czemu taki ten cukier..

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #791709 przez Satine0
Ja po wizycie. Tak jak myślałam niedoczynność tarczycy. Guzek na jednym płacie wyszedł. Tarczyca mi się zrobiła najprawdopodobniej po ciąży. Jakoś to się fachowo nazywa ;-) Tabletki przepisane i następna wizyta w marcu.

Monia Z tego co wiem to "bocek" był przysmakiem Szymka z dzieciństwa :D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #791768 przez michasia
Wszystkiego najlepszego dla kolejnych 9-miesięczniaków.


Pati a usunęłaś go ze znajomych i ustawiłaś sobie, że tylko znajomi mogą pisać/komentować?
Szkoda, że Maciek kolejny raz tak się zachowuje, raz może się zdarzyć, ale kolejny raz odejść i zachowywać się jak totalny smarkacz?Oby już Wam więcej głowy nie zawracał. Na wynikach się nie znam.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
.

Aga ja żółtko chyba tylko 2 razy dałam...

Satine ale radocha u Marysi:) nie ma to jak samemu upolować jedzonko:)Wstaw fotki jak już urządzicie pokoik.

Alina jak kostka? boli mocno? tak konkretnie skręcona, czy tylko zwichnięta? Rzeczywiście musiało to komicznie wyglądać. Nataszka super, już zapomniałam jak wygląda. ten kombinezon krowa-miodzio. rzeczywiście do tatusia podobna.

Monia, Alina, Dominia dzięki. dziś już piersi ok. przeszło samo.

Buziaczek a bierzecie udział w szlachetnej paczce? jeśli tak, to mam nadzieję, że uda Wam się otrzymać pomoc. Bardzo współczuję sytuacji i problemów ze zdrowiem.

Ola ja też czasami sobie myślę "jadę z dzieckiem"...Dobrze, że z Lidzią już lepiej. Biedna z tą wizytą u lekarza.

Martyna a czemu to USG?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A chłopacy poradzili sobie super. Był 5-letni Marek, prawie 3-letnie Sara, roczna Ula, 10-miesięczna Iga i Ania. Z Ulą da się już co nieco dogadać, więc chłopacy stwierdzili, że skoro już potrafi trochę z dorosłego języka i trochę z niemowlęcego, to będzie tłumaczyć:)Ogólnie starszaki oglądały bajki, a maluchy goniły kotka i bawiły się na podłodze. A później były wyścigi, które częściej będzie budziło się w nocy i wołało tatę płaczem:) Ogólnie P stwierdził, że niewie czy my wykazałyśmy się większa odwagą zostawiając ich z dziećmi (i piwem), czy oni puszczając nas:) Jeden kolega stwierdził, że my po prostu byłyśmy nieświadome:) ale fakt faktem chłopacy poradzili sobie świetnie:)

Ania dziś pierwszy raz sama uklęknęła w łóżeczku, a później usiadła. I mam wrażenie, że lada moment wstanie, bo tak już próbuje nóżkę do przodu dawać. Wasze dzieci już to dawno potrafią, dla mnie jest to niesamowite:)

Dostaliśmy w końcu decyzje z becikowego:) jak miło:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791777 przez Monia_T
Pati cukier masz wysoki, warto powtórzyć badanie. Bo może to być incydent ale może być coś gorszego...oby nie :)
A tego Twojego Maćka po prostu olej...po co czytasz co pisze na fb? Powinnaś usunąć go ze znajomych i zakończyć temat.

Dominia mnie też bolał wieczorem i w nocy brzuch...aż mnie skręcało, podejrzewam, że mi coś zaszkodziło i drażniące składniki przeszły z mlekiem na Igulkę. Dziś już śpi, mam nadzieję, że nocka będzie spokojna..a jak nocki Igiego?
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Michasia dobrze, że przeszło :) Anusia ładnie się rozwija, przecież ona jest z tych "młodszych" z naszej grupy :)

Igunia śpi, zmywarka myje (reszty kuchni nie ruszam ) i gdyby nie ten bałagan dookoła to prawie czysty relax :woohoo: Ale generalnie dziś mam dzień lenia i nie tykam nic więcej :silly: Herbatka, ciasteczko telewizja... :laugh: :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl