BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 5 miesiąc temu #791793 przez Pliszka
hej
Dziękujemy za trzymanie kciuków :kiss: Podziałało :) Olek szczepienie zniósł dzielnie, nie stracił humoru, dzień minął nam ok :)
Martynka, Oluś waży 8560g, więc ładnie przybrał przez ten miesiąc (miesiąc temu ważył 7870g) :lol: No i na pewno podrósł, widzę po ubrankach :)
A jak tam apetyt Robusia? Wszystko w porządku z nianią? Złapali kontakt? Tak sobie ostatnio myślałam, ze taka niania to też się na pewno do dziecka przywiązuje i pewnie bywa ciężko jak rodzice po kilku latach decydują się na przedszkole. Taka mnie refleksja naszła ;)

pati, koniecznie skonsultuj z lekarzem, tsh też mam takie niskie (chyba miałam 0,001), miałam sie po ciąży skonsultować z endokrynologiem, muszę się wreszcie wybrać, bo ciągle odkładam.

Satine, ale mały mięsożerca :laugh:

Alinka, dobrze, że nic Wam się nie stało :kiss: Uważaj na siebie :kiss:

Dominia, też bym się wkurzyła :blink: Na szczęście nie mamy stacjonarnego (może go wyłączaj jak tylko dzwonią do Was telemarketerzy?), komórkę nauczyłam się wyciszać po kilku niezaplanowanych pobudkach ;)

princess, co u Was? Apetyt Adasia trochę lepszy?

Ola, zdrówka dla Lidzi! :kiss:

Aganobla, do 8? Ładnie :) Oluś się w nocy nie budzi, ale rano pobudka o 6, nie ma wybacz ;) Dziecko czeka na śniadanie :)

Monia, współczuję atmosfery w pracy, dobrze, że spędzasz tam tak mało czasu. Olus raczej pionierem w dziedzinie chodzenia nie będzie ;) Taki mi się trafił wiecznie roześmiany lekkoduch, któremu się nigdzie nie spieszy :blink: Póki co pełzanie/raczkowanie go w pełni satysfakcjonuje, troszkę się zaczyna podciągać do góry, ale jakoś bez przekonania. Mnie też do biegania za nim niespieszno , wiec luzik :silly: Na razie z trybun obserwujemy pierwszych małych piechurów ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #791805 przez sylwia1986
Dobry wieczór,
Kurcze czy Wasze dzieciaki wieczorem też tak czasem zasypiają na pięć razy? :S

Alinka Natka jest super, to fakt całkiem tatusina. biedna Ty, że się tak potłukłaś,ale co małej sprawiłaś radości :silly: Twój M gra w futsal?

Aga my jemy żółtko na miękko, z tym że mamy swojskie jajka od naszej kurki :silly:

Ola kurcze to lekarz na Lidzi nie wywarł najlepszego wrażenia.. zdrówka jeszcze raz :kiss:

Dominia pracowałam w telemarketingu kiedyś jako studentka, niewdzięczna praca.. Jak Bartek śpi to wyciszam głos w komórce.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Satine Maryś obłędna z tym bockiem :woohoo: czyli jednak podejrzenia co do niedoczynności się sprawdziły.. Oj znam ten ból, mój M też po pracy jeździ remontować, jak chce się samemu to niestety to trwa i trwa..

Monia też mieliśmy fatalną noc, Bartek spał z nami.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
oglądam Lekarzy, ale zatrzymałam się na odcinku w którym Olga umiera, to byłoby niezłe zakończenie sezonu.

Martyna jesteś niesamowita, że tyle pamiętasz i że każdej strasz się odpisać mimo pracy. Super że remont dobiega końca. Adaptację w żłobku Bartek będzie miał cały grudzień, bo ja od stycznia wracam do pracy, dziś byliśmy na badaniach krwi i w czwartek idziemy je omówić i spytać o wszystkie za i przeciw tego szczepienia na pneumo czy jest sens przed samym żłobkiem.

Pati no wyniki nienajlepsze, a samo TSH robiłaś, bez innych hormonów tarczycy?

Michasia no to pięknie sobie tatusiowie poradzili :lol:

Spokojnych nocy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791809 przez xpatiiix3
Usunęłam go ze znajomych od razu po rozstaniu konto też mam tak, ze nic nie widzi a mi co raz ktoś w proc pisze co on wystawia a mówienie ze mnie to nie interesuje nie daje rady..

Monia mówisz że za wysoki, pewnie będę powtarzać znowu w przyszłym tyg albo krzywa zrobię.. Hehe i nie mojego Macka :P a właśnie on chyba uporczywie próbuje mnie zaczepić,co mu się nie udaje, bo ja wciąż to ignoruje, a nawet bym nie wiedziała ze pisał gdyby mi inni nie zawracali dupy...

Pliszka, Sylwia samo tsh i z mama rozmawiała i wzięła moje wyniki i do Endo zajdzie jutro w pracy żeby zetknął, mój brat ma Hashimoto czy jak to tam no i mama mówi ,ze też mogę mieć i stad spadek wagi, a ze nigdy nie miałam tarczycy ani hormonów badanych to bardzo możliwe..

Ahh... I w koncu dobre wieści chyba przyznają mi dofinansowanie i wyprowadze się w końcu z domu, a babci tylko małego w czasie szkoły ewentualnie gdy więcej h to żłobek będę załatwiać i się trochę usamodzielnie :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #791811 przez xpatiiix3

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791817 przez Satine0
9 miesięcy razem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791944 przez michasia
Satine współczucia, mam nadzieję, że leki okażą się skuteczne i uda Ci się dzięki nim wrócić do zdrowia, choć teraz już chyba do końca życia trzeba je brać, tak?

Pati oby szybko udało się powyjaśniać wyniki i dostać do dobrego lekarza. Myślisz, że sama sobie poradzisz?Ale chcesz coś wynająć, czy jak?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pliszka super Olcio przybrał. O której Olek chodzi spać?Zawsze tak rano wstaje? a po śniadanku śpi jeszcze?
Ania właśnie zasnęła. ale do 8 to ma tylko krótkie pobudki.

Sylwia no proszę. Zbieranie puszek to nie śmieciarstwo tylko dbanie o środowisko:) Grosz do gorsza...:)

Dominia przeszło?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791948 przez dominia
Michasia tak czuje sie juz dobrze, dzisiaj nawet zaczelam normalnie jesc :) dzieki :kiss:
A u Ciebie piersi juz nie bola ? moze pisalas a ja nie widzialam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791965 przez princess
Hej, dziękuję Wam za troskę, Adaś niestety lepiej nie je, dziś np. było tak:
8.00 - 230 ml kaszki
17.00 - 230 ml mleka
20.30 - 150 ml budyniu
W trakcie dnia nie chce nic jeść, nawet ciasteczka, chrupka, nic do rączki, nic z łyżeczki...

Jutro postaram się Was nadrobić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791971 przez bananamana
Hej a nic sie nie stalo napisalam post i wstawilam filmik jak Daga tanczy niestety filmik sie nie wlaczal wyskoczyl mi jakis blad wiec wykasowalam calosc jutro was nadrobie tetaz padam na pysk Daga dopoero zasnela od kilku dni chodzi spac 22-23 i nie da rady tego przestawic a ja padam jestem tak mega zmeczona spokojnej nocki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792001 przez xpatiiix3
Michasia jak będę dobrej myśli i będę pozytywnie myśleć to dam radę :) i chcę w końcu pokazać rodzinie, że sobie poradzę, wiadomo sama nie zostanę, zawsze mi pomogą, ale wiecznie słyszałam, że ja sobie w życiu nie dam rady i takie tam i po prostu chcę udowodnić im, że się mylą, a z resztą teraz taka atmosfera w domu, że jeszcze jakiejś nerwicy się nabawiłam, nie mam ochoty siedzieć w domu, wracać ze szkoły (oprócz tego, że strasznie za malutkim tęsknię :( ) tym bardziej i tylko kiedy okazja wychodzę z małym gdzieś czy na długi spacer, do Radka czy jakiejś koleżanki, uwierz, że tak się nie da żyć jak ktoś ciągle Ciebie tak przybija i tak się zbieram i zbieram i w końcu jestem bardzo blisko celu tym bardziej, że znalazłam mieszkanko 5 min od domu hehe więc albo babcia do mnie będzie przychodziła małego pilnować albo ja będę go prowadzać, no ewentualnie żłobek :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792080 przez Pliszka
Dzień dobry :)

Michasia, Oluś usypia między 19 a 20, więc bardzo wcześnie, mamy cały wieczór dla siebie i w nocy się nie budzi ani razu (ok. 22 dostaje butlę na śpiocha), więc mu wybaczam te wczesne pobudki, bo i tak mi się złote dziecko trafiło :) Miśka budzik i tak dzwoni po 6. Drzemki są trzy około godzinne, więc też nienajgorzej :) ok. 9, 12:30 i 15, czasem dwie jak się wydłuży przerwa między pierwszą a drugą, ale wtedy usypia przed 19.

Sylwia, na medal taka ekologiczna postawa :kiss: :)
Też nas czeka decyzja co z pneumo, więc daj znać co powiedział Wam lekarz.
A jak postępy remontowe?

pati, trzymam kciuki ! :) :kiss:

Misiek ma dziś urlop, więc zaraz idę pobiegać na dobry początek dnia :)

Miłej środy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792344 przez Satine0
Dobry ;-)

Za oknem szaro i mokro od rana. Pokój Małej powoli wygląda jak pokój hehe...dwie komody i regał skręcone ;-) Jeszcze dziś szafa i malować można. Wczoraj wygrałam zasłonki ;

http://img11.allegroimg.pl/photos/oryginal/36/97/91/51/3697915162


Biorę się dalej za ogarnianie wszystkich szpargałów no i prasowanie ;x

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792452 przez Alina2408
satine zaslonki genialne jak ja ci zazdroszcze ze mozesz urzadzic malej pokoj my mamy jeden wiec tylko urządzamy czesc z niego dla malej... co zrobic...

kurcze napisalam wczesniej post i mi wsiakl juz nie pamietam co mialam napisac

pati maciek to gowniarz a te teksty to prosza sie o jakis zimny prysznic dla niego... co do swojego kata to staraj sie pokaz niedowiarkom ze dasz rade zastanowilabym sie nad zlobkiem skoro dla babci to pretekst do problemow...

dominia spokojnie brak kasy to jeszcze nie tragedia... wiem ze latwo tak mowic ale ja powtarzam juz od jakiegos czasu te mantre i jakos idzie mam nadzieje ze ku lepszemu...


michasiu gratuluje becikowego w sam raz na swieta :):)

chyba pliszka pytala o to czy m gra fusbol ale nie wiem skad to pytanie??? bo jezeli chodzi o zdjecie z hali to nasze gimnazjum moj kolega prowadzi tam sks-y dla dzieci i corka kolezanki chodzi wiec czasem tam zagladamy dla rozgrywki :):)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792513 przez Monia_T
Hej w ten ponury dzień ;)

Satine śliczne zasłonki, pokaż nam gotowy pokój :) U nas urządzania pokoju Igi najbardziej nie może doczekać się Kinia, bo ona wtedy dostanie naszą sypialnię z wielkimi lustrami :silly: a ostatnio ma pierdolca z przymierzaniem i przeglądaniem się :) Niestety nie planujemy szybkiego jej opuszczenia :silly:

Alina z Kinią przez wiele lat mieszkaliśmy w jednym pokoju, później w kawalerkach i tylko kącik miała wydzielony. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ;) Jeszcze Cię czeka willa z basenem ;)

Pliszka a Olek siada czy jeszcze nie?
No ja rozwoju Iguli nie zatrzymam...ale do niczego jej nie zmuszam :) Tak ma i już :) Ze śmiechem zdobywa kolejne umiejętności :laugh: Poza chodzeniem rozgadała się ostatnio, że hej :woohoo:

A...oficjalnie chyba mogę napisać, tym razem to Hubciu dogonił Igusię ;) Zaczął wczoraj chodzić :laugh:

Michasia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Banana pokaż tańczącą Dagusię :) Iga też tancerka...kręci dupką, cała się buja, macha rączką...muzykalne te nasze dziewczynki :)

A dziś Igunia nauczyła się sama pić z kubka. To znaczy wcześniej też próbowała, ale jak było mało to nie jarzyła, że trzeba kubek przechylić i nagle dziś olśnienie :lol:

U Was też taka ohydna pogoda? Od 14-tej muszę mieć zapalone światła, bo szaro, buro i do tego pada...ehh wiosna, gdzie jesteś???

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792552 przez Pliszka
Alinka, nie ja pytałam ;)

Monia, siada :) Olek też sam pije, ale z butli, czasem dla zabawy psika sobie w oko i się cieszy ;) :laugh:
Ja wiem, że Ty Igi nie zmuszasz, ciężko do czegoś zmuszać takiego malucha ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl