BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 5 miesiąc temu #793048 przez sylwia1986
Dzień dobry
JA tylko na szybko, później postaram się Was nadrobić. Co do fotelików, wczoraj znalazłam, takie cuś :)
osiemgwiazdek.blogspot.com/
My zmykamy do lekarza z eleganckimi wynikami Bartka :lol: i doradzić się co z tym pneumo.
Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793206 przez dominia
Hej,
My już po krewce, kobiety pobrały z główki bo tam wcale [najmniej] nie boli :unsure: :S :S Iń się rozbeczał bo musiał mieć głowę nieruchomo .. przyszły aż z noworodków bo kobieta, która jest od dzieci dzisiaj przyniosła zwolnienie :dry: ale jakoś daliśmy radę, jak wstanie jeszcze będziemy łapać sisie i wyniki krwi powinny być po południu :) oby dobre !!!

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793365 przez xpatiiix3
Do szpitala z tarczyca i przy okazji cukier. Ale udało się bez szpitala na wizytę idę we wtorek do Endo.

Chomiczka to prawda ale jeżeli była możliwość to czemu nie spróbować, ale póki co jeszcze w domu zostanę trudno moze jakoś wytrzymam...

Masakra jakiś dzisiaj atak znowu miałam zimne poty, serducho walilo cala się telepalam do tej pory trzęsie ale juz mniej zjadłam batona i parę kostek czekolady to mi się poprawiło ,ale ze z małym bardzo się wystraszylam bo jeździłam brata odwiedzić...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793373 przez dominia
Patii może to zapaść związana z cukrzycą ?? masz możliwość pożyczenia sobie od kogoś glukometru żeby zbadać ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793405 przez Alina2408
olu dziekuje z dnia na dzien lepiej z noga a jak wasze chorobsko???

katarinka wpadaj czesciej

pati a nie ma tam w okolicy domu dla samotnej matki??? moze tam ci ktos pomoze... a radek nie ma jakis mozliwosci???

suzi nie mam nikogo do pomocy wiec zajmuje sie nia sama doslownie uczy sie z nami zabiera dlugopisy ale dostaje swoj zeszyt i gryzmoli :) my zdecydowalismy sie na fotelik nania ma 3 punkty w sali bezpieczenstwa cenowo jest przystepny nania i-max na poczatku grudnia kupujemy... cw-p.pl/fotelik-samochodowy-936-kg-pochy...nie-adac-p-5677.html taki wlasnie :)

dzisiaj natka pojela ze mieska sie nie memla a jak straci smak to wypluwa teraz polyka ze smakiem...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793414 przez xpatiiix3
Jak mnie cały czas telepie jąkać aż się zaczęłam mama mówiła żebym na pogotowie jechała, a glukometru nie mam skąd wziąć :| położyłam się może przejdzie...

Alinka jest coś takiego u mnie w mieście ale moze coś się uspokoi babcia dzisiaj troszkę skacze nade mną bo z tymi wynikami się wystraszyła...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793435 przez ola85
Witajcie,
Suzi - Mikuś wyleczony o fridzie szybciutko zapomni...
Sylwia - cieszę się że wyniki eleganckie :)
Dominia - biedny Iguś, ale daliście radę :)
Pati - jakoś gdzieś mi te Twoje wyniki umknęły, teraz do tego wróciłam..., 111 glukozy to trochę podwyższone, ale do cukrzycy to jeszcze daleko.... (chodzi mi o jednostki mg/dl) Dobrze że udało się wizytę załatwić bez szpitala... Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze :)I koniecznie zrób dokładniejsze badania
Alina - u nas lepiej, tylko po antybiotyku, to jak już wyciągam łyżeczkę to Lidzia się boi i buźki nie otwiera

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793480 przez chomiczka
Suzi bardzo fajne te foteliki. Ja będę musiał poszukać coś w granicach 800zł. Też bardzo mi zależy żeby była możliwość jazdy tyłem. To Mikuś będzie siedział jak na tronie ;) A co to znaczy centralny odkurzacz?? :unsure: :unsure: ;)

Pati wiadomo że trzeba korzystać jak jest taka możliwość. Ja na Twoim miejscu poszukałabym pracy, bo wtedy i kasa by była i jakieś perspektywy na przyszłość lepsze.

Wczoraj jak pediatra badał Olka to powiedział ze z jednej strony ma lekko powiększone węzły chłonne. Nic więcej nie mówił więc pomyślałam ze to normalne przy tym katarku. Dziś całuje go w szyjkę, i z lewej strony z boku wyczułam takiego małego guzka, jak go dotykam o on się tak lekko rusza, jest taki ruchomy. To są te węzły chłonne? Kurcze wystraszyłam się tego, czy to zniknie? Czy to jest normalne?

Katar nadal jest, już 10 dzień się utrzymuje, wczoraj myślałam ze jest lepiej ale dziś od rana leje mu sie z nosa jak z kranu. Już nie wiem co mam dawać, nasivinu już nie podaję bo dostawał kilka dni. Teraz tylko oczyszczam i psikam wodą morską. Jak mogę jeszcze zadziałać żeby się go jak najszybciej pozbyć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793526 przez dominia
Patii dobrze niech skacze .. napierdzielała to teraz trochę ją postraszyło.
Koniecznie do lekarza !
:kiss:

Chomiczka niech Pati skończy najpierw szkołę ;) ja chętnie poszłabym do pracy ale niestety na dzień dzisiejszy muszę ogarnąć szkołę :dry:
A Ty nie masz takiej gulki ?? bo ja z jednej strony na szyi mam :)
A katar może lada dzień zejdzie ? taki beznadziejny czas gdzie niestety choroba za rogiem się czai :dry:
Ja np. wczoraj nabawiłam się zapalenia pęcherza :( boli jak nie wiem ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793544 przez ola85
Suzi - teraz dopiero miałam chwilkę i pooglądałam foteliki o których pisałaś. To rzeczywiście duży plus jeśli większy fotelik może być montowany tyłem do kierunku jazdy, aczkolwiek obawiam się że pomimo lepszego bezpieczeństwa takiego położenia fotelika, to załoga może Ci się zbuntować :silly:
Ja znowu wyszłam z przekonania że im fotelik ma mniejszy rozstaw wagi, tym lepiej dopasowany i bezpieczniejszy, dlatego poszukiwałam fotelika 9-18 montowanego tyłem, ale takiego nie znalazłam, a kiedy Lidzia zaczęła jeździć przodem zrozumiałam dlaczego :P

Dominia - biedactwo :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793555 przez Satine0
Patii Glukometry są generalnie darmowe w aptekach. Powiedz, że chcesz dla dziadka i tyle. Ja tak robiłam ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793571 przez chomiczka
Dominia jasne niech skończy szkołę, i robi jak lepiej dla niej. Natomiast dla mnie szkoła nie jest żadną przeszkodą w pracy. Oczywiście jeśli jest możliwość nie pracowania i uczenia się to super. Ja studiowałam 5 lat i te 5 lat przepracowałam, pracując często po 12h/dobę i niejednokrotnie więcej. Nie miałam wyjścia, bo rodziców nie było stać na studia. Więc jeżeli chciałam się uczyć musiałam na to sama też zarobić. Mnóstwo moich znajomych tak robiło. W studiach nie przeszkadzało mi to do tego stopnia że nawet kilka razy udało mi sie dostać stypendium za wyniki w nauce. Dla chcącego nic trudnego. Oczywiście każdy robi jak dla niego najlepiej i tyle. Ja tylko wyrażam swój pogląd na ten temat ;)

Ja nie mam takiego guzka ;) Ty Dominia to masz przerabane, co chwilę coś Cię łapie. Zapalenie pęcherza znam i współczuje :huh:

Ola ja też szukam takiego z mniejszym przedziałem wagowym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #793623 przez dominia
Asia jasne ja pewnie tez bym pracowala teraz jakbym nie miala Igorka i studiowala zaocznie jak teraz :)
A jakbym nie uczyla sie to Iń by poszedl do zlobka a ja do pracy :) trzech rzeczy nie pogodze, nie wyobrazam sobie pracowac w tygodniu, w weekendy szkola a dziecko ? Dlatego poswiecam sie Malemu :)

Pisałam z komórki i to jakoś tak dziwnie wyszło ale wiesz o co mi chodzi ? :)

Satine serio tak bez problemu dadzą ? jakoś w to wątpię :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793647 przez Monia_T
Ja mam fotelik do 18kg z możliwością montowania tyłem, ale nie korzystam z tego...Iga nienawidziła jeździć w nosidełku, a odkąd jeździ przodem na środkowym fotelu i wszystko widzi to podróże są przyjemnością :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793650 przez Satine0
Dominia Pewnie zależy od apteki ;-) Ja poszłam i dostałam bez problemu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl