BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 5 miesiąc temu #793758 przez kasia123m
Przpraszam ze egoistycznie.Sylwus ile sie czzeka na wynik markera nowotworowego c125?jak zrobie jutro to kiedy bedzie wynik?
Dzieki



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793825 przez sylwia1986
U nas w labie robi się na miejscu więc w tym samym dniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793828 przez xpatiiix3
satine dzięki za informacje o tym to nie wiedziałam :P sprobuje jutro w obrębie pol kilometra mam 5 czy 6 aptek obok siebie :)

Kasia czy mi coś umknęło.? Coś się dzieje.?

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793855 przez kasia123m
dzięki:)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #793873 przez Suzi
DziewcYny, odnośnie fotelikow polecam stronę www.fotelik.info
Bardzo duzo ciekawych i ważnych informacji

kasia, cos sie dzieje niedobrego?? Oby nie :kiss:

Ja wychodzę z zalozenia ze Miki nie ma porownania co do stylu i sposobu podrozowania w foteliku, zawsze jeździł tylem i zawsze ktos z nim tam z tylu jest, więc nie bedzie protestował i w kolejnym foteliku montowanym tylem. A jezeli jednak będzie i to bardzo to.........będzie możliwosć przemontowania przodem :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794005 przez Alina2408
suzi niestety sytuacja finansowa moja jest taka ze zdecydowalismy na zakup fotelika 9-36 chociaz wiem ze najlepiej byloby do 18 zobaczymy moze sie polepszy za to poczytalam te strone wczesniej i wybralismy z 3 punktami wiec mysle ze to dosc dobry wybor...

kasia co sie dzieje i pamietaj ze markery nie zawsze pokazuja u mojej mamy nie wychodzi nigdy nic w markerach....

my dzis upieklysmy ciasto spakowalysmy sie bo jedziemy dzis odebrac marka i pozniej prosto do mojej mamy...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #794437 przez katarinka1
Witam w ten ponury pochmurny dzień.
Próbuję już pisać 3 dzień. Albo mi mój starawy komp go wcina (jak długo nie dotykam kompa to się hibernuje skubaniec) albo Ania wzywa itd. Teraz śpi (ciekawe jak długo) to może mi się uda.
Czytam w miarę regularnie. Nie ukrywam, że to moja jedna z nielicznych rozrywek i przyjemności . Także choćbym przed snem była masakrycznie padnięta, co jest ostatnio normą - to poczytam i mogę wtedy spokojnie odpływać w objęcia Morfeusza.
Na nadrobienie wszystkiego nie ma szans, choć i tak forum coś ostatnio niemrawe...
Zacznę od nas. Ania ma już drugiego ząbka, który przyniósł nam masę bólu, płaczu, nieprzespane noce itp (same wiecie jak to jest :blink: ).
Poza tym zdrowa - tfu tfu - wstaje przy czym się da, chodzi przy meblach, zasuwa nietypowo na czworaka (jedną nogę ma skubana wyprostowaną jakby chciała zaraz wstać, a drugą klasycznie na kolanku), gada dużo, głównie mama i tata, je chętnie obiadki. mniej chętnie deserki a kaszek nie toleruje i już. Chce próbować wszystkiego co u nas na talerzach, bawi się, jest radosna, tańczy po swojemu. Także wszystko dobrze i chyba w normie :laugh: Ważymy już 9 kg :ohmy: także kawałek klocuszka z Ani :blink: Teraz jest na etapie tulenia się głównie do mnie, całowania, głaskania. Pluszaki też już obdarza swoją miłością.
U mnie w miarę, poza tym, ze ciągle niedospana. Zaczynam już coraz intensywniej myśleć o powrocie do pracy. Co prawda jeszcze trochę czasu, bo korzystam z rodzicielskiego, ale już mi i tęskno a z drugiej strony się martwię, jak to będzie. Ale cóż, taka kolej. No i kasa będzie większa bo teraz to krucho.
My fotelik już zakupiliśmy i Ania od ok. 3 tygodni jeździ przodem do kierunku jazdy. Zdecydowaliśmy się na Besafe 9-18 kg i jestem zadowolona, bo widzę zadowolone dziecko. On w tej punktacji z Crash testów ma 4 pkt także chyba ok. No i widać, że wygodny i stabilny. A dodatkowo funkcja kołyski do spania.
Chomiczka dobrze, że Oluś już je ładnie i jak widać goni z wagą. A co z tym usg w końcu wyszło? Fotki z chrzcin piękne, a Ty wyglądasz kwitnąco. Oluś wiadomo – powala tym błękitem :)
Pati Ale z Ciebie laska, miłość/zauroczenie Ci służy :) A te wyniki to może jakieś chwilowe osłabienie? W końcu nie masz łatwo i dostajesz w kość. Zdrówka życzę :kiss:
Alina Fajnie, że "się odnalazłaś" :blink: Nataszka piękna i jakie ma długie nogi :laugh: Zdrowia i sił dla mamy.
Dominia Coś ostatnio często chorujesz. Może za bardzo jesteś obciążona? Nadal nie bardzo możesz liczyć na mamę? Igorek z tymi minami jest zabójczy :kiss: Jak jego wyniki???
Satine Niedoczynność jest wredna, zresztą sama już wiesz. Przykro mi. Dostałaś jakieś leki? Euthyrox może? A co z tym guzkiem? Do wycięcia, czy spróbują opanować farmakologicznie? Nawet jak wyniki się unormują to pewnie i tak kiedyś będziesz zmuszona się go pozbyć :huh: A jak prace nad pokoikiem małej królewny? :)
Michasia Na tych fotkach wyglądasz pięknie i przeniosłaś mnie w czasie :blink: Zdolny Twój Paweł, w końcu takie kiecki to trudno uszyć (tak myślę). A Ania super bobas i waży podobnie do mojej Ani :laugh:
Banana Rośnie Ci piękna tancerka. A psotka tak jak moja :blink:
Ola Jak zdrówko Lidzi? Jak nocki? Nadal sypiasz w łóżeczku? Przepraszam, ale jak sobie to wyobrażę, to uśmiech na usta wchodzi. Sprytna mamuśka z Ciebie :silly:
Buziaczek Zuzia śliczna i wygląda na wesołą dziewczynkę. Wiem, że Ci trudno, ale jakie masz piękne dzieci. I to jest dopiero majątek, często nie do zdobycia choćby nie wiem ile kasy mieć. Ponawiam zadane już pytanie - w jakim wieku masz dzieciaczki? Pokaż fotkę całej gromadki :)
Pliszka Oluś już nie taki chudziaszek :blink: Gonią Olusie inne dzieciaczki. Naprawdę masz złote dziecko jak tak przesypia całe nocki. A ząbki już są? Bo jeśli ząbkowanie mu też nie przeszkadza, to anioł :)
Princess Co u lekarza? Poprawił się apetyt Adasiowi? Bo faktycznie malutko zjada. A jak inne sprawy ? Poprawiło się już między Wami?
Martyna Jak badanie Robercika? I po co to badanie? Może coś przeoczyłam... A jak rozwija się Milenka? Jak jej rodzice sobie radzą?

Jeśli kogoś pominęłam to przepraszam.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Miłego weekendu :)

I jeszcze 9 miesięczna Ania


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #794482 przez Satine0
Katarinka Tak biorę Euthyrox N75. Nic nie mówił, że do wycięcia więc chyba jest dość mały. A pokoik jutro malujemy :) Tak więc w końcu będzie porządek bo na razie rozpiździel jest, że ho ho. Ania śliczna :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794488 przez ola85
Witajcie,
My już bez antybiotyku, ale z lekkim katarkiem :S
Ostatnie dwie nocki u nas rewelacyjne!!! Wczoraj np. Lidia zasnęła po 20, i cycała o 23 i o 4.30, co oznacza 5h spania bez przerwy :ohmy: Popiła, a potem spała prawie do 7, no i jak ją wzięłam do siebie do łóżka to leżała do 8!!! :ohmy: Normalnie powiem Wam że aż się boję że się przyzwyczaję :silly: Przedwczoraj bez pobudki przespała 6h, to normalnie obudziłam się odruchowo w nocy i patrzyłam czy wszystko z nią ok ;)

Katarinka - zazdroszczę tego przytulania, Lidzia tuli się do mnie jak jest śpiąca lub chora... tak to cały czas by broiła. Haha, nie od czasu tej gorączki nie gościłam już u Lidusi w łóżeczku, bo nie było potrzeby :lol: :silly: Ania na pierwszym zdjęciu nawet wyszła trochę do Lidusi podobna :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kasiu - wszytko ok?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794523 przez xpatiiix3
Katarinka dziękuje :) a na te wyniki patrzyli w szpitalu to mówią, że to nadczynność jest, bo mama brała ze sobą i tak dla pewności będą mi jeszcze cukier sprawdzać. Anulka śliczna takie słodkie minki robi :*

Satine te glukometry to za free jak się kupuje paski (wypisane przez lekarza), bo się pytałam dzisiaj :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794532 przez Satine0
Patii Mi powiedziała, że są jak będziemy kupować tu paski...ja powiedziałam , że okej ;p i mi dała. A pasków nie kupuje ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794575 przez xpatiiix3
o widzisz hehe czyli jednak a u mnie w aptece tak wydaja przy recepcie na paski tylko

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794728 przez anoda89
Dzień dobry :)
Byłam dzisiaj na wizycie u gina więc przyszłam zdać relacje ;) Maluszek ma 2,7 cm i wygląda jak Bulinek :lol: są już rączki, nóżki i kręgosłup. Tylko odebrałam dzisiaj badania z lobolatorium i wyszła mi toksoplazmoza :( Gin mówi że jak coś ten wynik za wysoki i może się okazać że jest ok. Dostałam skierowanie na dalsze badania i z nimi mam udać się do zakaźnego. W poniedziałek polecę zrobię badania i zobaczę czy się potwierdzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #794750 przez kasia123m
Anoda nie zapomnij o tsh bo u mnie lek zapomnial i wyszla mi nidoczynnosc w 27 tyg dopiero a po co soe potm denerowac.a tsh kostuje 14zl...sliczny napewno ten bulinek.caluski od wsystkich cioc:)
Diewczyny ja tak na szybko...robilam marker bo mam cyste na jajniku ktora rosne.oprocz tego mam misniaki i wogole ciut za grube ndomtrium.mam ucucie takiego parcia w dole brzucha.juz nie wiem czzu dobrze gina zrozumialam ale mowil cos o misniaku 4,5cm???ta cysta to nie wiem jak duza.mam fote z usg i niby tez wymiar w mm ale tez pond 4 ale kurde a taka duza to chyba ni jest.ale marker robilam..wynik 8,6 a norma poniej 35 wiec uff ok.
Zzdrowka wsystkim chorowitkom

Ania slicna diewczynka:)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #794833 przez katarinka1
Ania dziękuje e-ciociom za komplementy :)

Kasia Ale Cię dopadło :( Dobrze, że porobiłaś sobie badania. Wynik ok, więc nie powinnaś się martwić. Buziaki dla Tosi :kiss: - dziś kończy 9 m-cy, tak?

Anoda Twój Bulinek z pewnością piękny :kiss: Wszystko będzie dobrze :)

Pati, Satine No to niestety kolejne tarczycówki ;) Z tym da się żyć, ale bywa trudno. Sama nie wiem, czy z dwojga złego wolałabym nadczynność czy niedoczynność. Pytanie głupie bo mam niedoczynność która sprawia, że wciąż muszę walczyć z kg, suchością skóry, zmęczeniem. Z kolei nadczynność też jest wstrętna (na początku u mnie ją stwierdzono, po czym jodem promieniotwórczym "załatwiono" tarczycę na amen i jestem skazana na niedoczynność :( )Ciągle mnie telepało, serce waliło 120-150 na min non stop, dygotki, nerwy. Kurcze, te choroby są wstrętne. Zdrówka dziewczyny :kiss:
Satine - też każdy dzień zaczynam od Euthyroxu (100 i 125 na przemian).

Ania zaczęła dziś śmiesznie powtarzać. Mówie do niej "nie ma" a ona "nema" i zaśmiewa się. Myślałam, że przypadek, ale spryciulka kilka razy powtórzyła :lol:

Dobrej nocki.


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl