BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 8 miesiąc temu #917782 przez monia89
Mi chodziło o to że teraz inaczej się czuję i inaczej wygladam niż z Tosiem :-) z Tosikiem ani jednego pryszcza włosy gęstea teraz masakra....
Ja smaruje oliwką a zamierzam kupić perfect mame jak z Antosiem.
Bo mój syn oszczędził mnie i mam rozstępy tylko na udach i to kilka :-) a przytyłam 18 kg ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917790 przez Karlinka
jak narazie to smaruje okazjonalnie oliwką w żelu ,ale docelowo mam zamiar kupić babydreama z rossmanna ,bo podobno dobry. Ja niestety mam dużą skłonność do rozstępów a że po ślubie przytyłam z 8kg to uda niestety bardzo rozstępami naznaczone. Na szczęście kilogramy zgubiłam i teraz mam nawet kilo mniej ;p Muszę się zmobilizować do częstszego smarowania, chociaż brzuszek bardzo delikatnie tylko mi wyszedł .
Jak chodzi o wygląd w ciąży to ja bardzo narzekam na suchą skórę zwłaszcza twarzy ;/ pewnie hormony tarczycy też mają na to wpływ mam nadzieję, ze sie trochę poprawi bo już nie mam pojęcia co robić. Chyba czas krem zmienić ;/

Ada -szkoda , że sobie nie wyskoczycie świętować rocznicy ,ale nic na siłę :) Razem w domu też napewno miło spędzicie czas :)
Najlepszego z okazji waszego święta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917791 przez Kasia81
Anabelle bo to nasze drugie ciąże :) dlatego już widać. Ja już schowałam swoje dżinsy głęboko żeby się nie denerwować :) Moja gin powiedziała że to normalne bo mięśnie brzucha są rozciągnięte po pierwszej, no chyba że ktoś ćwiczy i w ogóle... Ja na razie przytyłam na wadze 1,5 kg ale wyglądam jakbym miała już z 5 na plusie. Ogólnie jak mnie ktoś zna to od razu widzi że coś jest na rzeczy. Ostatnio moja koleżanka wręcz zapytała czy na pewno to dopiero ten tydzień bo wygląda na dużo większą ciąże :unsure: Generalnie chciałabym żeby chociaż wyglądał na ciążowy bo na razie to jakbym spuchła w okolicach brzucha :laugh: :laugh: :laugh:

Co do kremów to też z perfecty używałam w pierwszej ciąży, miałam raz też musteli ale cena mnie przerażała... I też choć przytyłam ponad 20 kg zero rozstępów na brzuchu (tylko cycuszki ucierpiały :( ) Ale mam wrażenie że to raczej uwarunkowania genetyczne bo moja mama i sis też nie mają.
anabelle - masło????


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917792 przez Kalinka90
Kasia81 no to u mnie już 2,5 kg na plusie,a w poprzedniej ciązy przytyłam 20 kg i mustwo rozstępów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917794 przez Kasia81
Ada Wszystkiego Najlepszego z okazji Rocznicy Ślubu!!!


[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917799 przez Kasia81
Kalinka czemu nie masz suwaczka??? nie jestem na bieżąco z tygodniami :)


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917801 przez Ada2424
Karlinka, Kasia serdecznie dziękuję za życzonka :kiss: :cheer:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917872 przez Karlinka
Ja dzisiaj sie pierwsza witam na forum:-)
Troche nieprzyzwoita pora,ale Malz do pracy wstawał i sie przebudzilam . Glodna sie zrobilam to zaraz mdlosci dostalam i trzeba bylo wstac na jedzenie. Malza wyprawilam to teraz leżę popijając herbatke z soczkiem malinowym;-) Pewnie zaraz i takw kime pójdę ;-)
Jutro bede miala skonczony 12tydzien ... jeszcze tylkojeden i zacznie się 2trymestr... masakra,ale to minęło. A dookoła pelno sie ciężarówek zrobiło;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917881 przez Kalinka90
kasia81 nie umiem go ustawić żeby był za każdym razem, jedynie musiałabym przy każdym kom. wklejać ;/ Kończę 10 tydzień, jutro mija 2 miesiąc :) Za niespełna 2 miesiące ślub, muszę zmieścić się w suknię. Od dzisiaj już nie jem słodyczy i muszę wprowadzić jakąś gimnastyke, pewnie pilatesa, żeby nie przytyć bardzo. Mam ogromne skłonności do tycia. Początkiem Lipca instruktorka od zumby poszła na 2 tyg. urlopu i ja przytyłam 4 kg :woohoo: . A później musiałam zrezygnować, kocham zumbę, ale to duży wysiłek, bardzo dużo podskoków i niestety po zajęciach miałam wyrzuty sumienia, postanowiłam zrezygnować, chociaż lekarz mówił, że jesli ciąża jest silna to się nic nie stanie. Ale dla własnego sumienia podjęłam taką decyzję. Czyli od początku Lipca mam już 6,5 na plusie Maskara.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917882 przez bujanka
To ja druga :silly:
Karlinka 2 trymestr zaczyna się od 12 tyg., bo właśnie się tak zastanawiałam bo kiedyś gdzieś czytałam że od 12, a gdzieś indziej że od 13 tyg.
A muszę wiedzieć bo mam brać witaminy a na opakowaniu jest napisane że od II trymestru.
Miłego dnia laseczki, bo chyba ładny dzień się zapowiada :whistle: Ada spóźnione życzonka rocznicowe :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917887 przez Karlinka
Kalinka link do suwaczka wklejasz wchodząc w swój profil, tam masz zakładkę informacje o profilu, na samym dole masz pole na podpis i tam wklejasz link od suwaczka , po czym dajesz zapisz i gotowe :)
Chyba dobrze, że z zumby zrezygnowałaś bo faktycznie podskoków to dużo tam jest. Pilates pewnie będzie bezpieczniejszy. Może długie spacery....
Bujanka no właśnie wszędzie inaczej piszą z tymi trymestrami . Czasem się zastanawiam , czy ja tygodnie dobrze liczę ;) W każdym razie jutro powinnam mieć skończony 12 tydzień szkoda tylko , że mdłości i wymioty nie mijają. Dzisiaj po raz pierwszy w ciąży rano przytulałam się z porcelanką (niedługo po tym jak na forum napisałam) , bo jeszcze tych tabletek z imbirem nie kupiłam.
Chyba już wolałabym przytyć niż tyle wymiotować ;/ Pewnie na następnej wizycie tez dostane witaminy od II trymestru i dobrze ,bo trochę się martwię że przez te wymioty Orzeszek nie dostaje wszystkich niezbędnych składników.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917892 przez bujanka
No właśnie skończony 12 tydzień to chyba już 13 tydzień czyli II trymestr. W necie też piszą, że II trymestr zaczyna się od 13 tygodnia, czyli jeszcze mi sporo zostało. Ale reszta mamusiek się obudzi to może pomogą w tej kwestii B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #917902 przez lalka
Dzień dobry :) :) :) :) :) :) :) :)

co do przesądów związanych z wyglądem w ciąży to mi sprawdziło się wszystko w 100%...pierwsza ciąża gładka cera,żadnych przebarwień..nawet malować się nie musiałam :P :P :P :P i urodził się syn
druga ciąża wyglądałam jak troll :S :S :S bez odpowiedniej zaprawy na twarzy nie mogłam wyjść :dry: :dry: :dry: i córę urodziłam!!!!
w tej ciąży na początku twarz miałam idealną a teraz robi mi się to samo co w poprzedniej ...cera taka sucha mi się zrobiła,że smalcem musiałabym smarować..przebarwienia...koszmar!!!!!
mi wczoraj było tak zimno,że w skarpetkach musiałam spać!!!

też muszę coś kupić i zacząć smarować się...bo z tym u mnie kiepsko!!!
Kasia u mnie to 3 ciąża więc wyobraź sobie mój bebzon!!!

Anabella mi też włosy wypadają...i jakoś takie śianowate się zrobiły :dry: :dry:

Aniołeczek mamy w tym samym dniu wizytę!!!gdzie przyjmuje twój lekarz????na którą godzinę idziesz????
ja koniec pierwszego trymestru będę liczyć od dnia zapłodnienia!!!!dla mnie bezpieczniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917906 przez kristi*
bujanka I e necie i książce, którą mąż kupił piszą że I trymestr trwa 13 tyg.
Wczoraj czułam się paskudnie głowa mnie bolała, próbowałam przespać cały dzień, ale bez skutku zbyt duży ból. Im bliżej wieczoru tym silniejszy. W końcu mąż dał mi paracetamol, ale bez skutku na mnie takie leki nie działają za delikatne. Ok 20 poszłam w końcu spać i obudziłam się ok 1 w nocy z okropnym bólem głowy i bólem brzucha. Rano wstałam to znowu mdłości. Ehhh kto jak kto, ale faceci by tego niewytrzymali :P
I w końcu mąż zauważył rosnący brzuszek, jest bardzo dumny i zadowolony :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917939 przez anioleczek208
czesc laseczki ;)
u mnie dzis tez sloneczko ale za cieplo nie jest :/ale najwazniejsze nie pada ;)
noc minela spokojnie choc nie ominelo mnie wstawanie w nocy siusiu ;)

co do cery to mam wlasnie gladka no jeden taki mi wyszedl maly ale to tylko jeden ;) a ja jeszcze ciagle go dotykam drapie i sie nie goi ;)

lalunia ja mam wizyte 3 wrzesnia albo zle ja podalam albo zle wpisala ;) na 12 o ile sie nie myle i chodze do stanka a on przyjmuje tam kolo tropicany ;)

milego dzionka ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl