BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 8 miesiąc temu #919601 przez Karlinka
Kasia oj to straszny sen ;/ Nie dziwię się, że humor nie dopisuje....zrób może dzisiaj coś miłego dla siebie, żeby trochę zapomnieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919624 przez Amorfivell
Hej kochane dziekuje za miłe słowa :*

Kasia81 współczuje Tobie takiego okropnego snu ... sama takie miewam i wiem jak potem w dzien jest ciezko o nim zapomniec ... mamy takie straszne sny bo sie martwimy o nasze skarby i we snie wychodza nasze obawy ... ale nic nigdy takiego sie nie wydazy a nasze kruszynki beda pieknie zdrowo rosnac :* wiec kochana nie bierz do siebie tego snu wiem ze bedzie ciezko ale sie postaraj... a gdy zaczniesz sobie go przypominac pomysl o swoim malenstwie ze tam w srodku wywia fikołki i jest szczesliwe ... a gdy ty sie martwisz to i ono sie martwi :*

a co do nocki to u mnie jak zwykle od 3 do 5 bezsennosc... mam juz tak od kilku tygodni ... na poczatku mi to nie przeszkadzalo ale teraz im dłuzej to trwa tym jest ciezej ... i własnie w tych godzinach zawsze podbrzusze mnie boli... jak powiedzialam o tym wczoraj lekarzowi to powiedzial ze zapewne w tych godzinach dzidzius jest rozbudzony duzo sie rusza i wtedy odczuwam nie ruchy bo za wczesnie a lekki tepy ból .... wic troszke mnie uspokoił :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919637 przez Anabelle
Ale sny brrrrr!

U mnie usg genetyczne równo za tydzien. Im bliżej tym wolniej czas mija :) Dobrze, że teraz będzie weekend, przyjeżdża szwagierka, coś się będzie działo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919640 przez lalka
dzień dobry!!!!
faktycznie sny...brrrr

Kasia sny się sprawdzają odwrotnie więc głowa do góry..za dużo myślisz i się martwisz..będzie dobrze!!!

mi śniło się,że miałam romans z kierowcą tira!!!!żeby było śmieszniej tym kierowcą był mąż mojej znajomej...mały,łysy z brzuchem i alkoholik!!!czy ja jestem aż tak zdesperowana????zawsze myślałąm,że jak spaść to z wysokiego konia...np Sting!!!

moja nocka dzisiaj była koszmarna!!!zasęłąm gdzieś koło 1......a o 2;50 juz nie spałam i tak do prawie 6...słyszałam jak sąsiad do pracy wyjeżdżał!!!!a jak się obudziłąm o 8 to miałam takie mdłości jakbym ciążę dopiero zaczynała!!!!

miłego dnia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #919647 przez Ada2424
Hej Mamusie :)

U mnie nocka ok, całą przespałam i rano miałam problem żeby się obudzić, mogłabym spać cały dzień, ale w końcu wstałam na przymus.

Kasia ja tez często mam koszmary, ale próbuje o nich nie myśleć i zapomnieć jak najszybciej :)

Lalka wiem o czym mówisz, ja z mdłościami i odruchem wymiotnym męcze się już od 9 tygodnia tak konkretnie bo wcześniej takie słabe mdłości miewałam raz na jakiś czas. Wczoraj wieczorem strasznie mnie mdliło przed snem :unsure:

Karlinka imbir działa? Jak samopoczucie?

Amorfivell super fotki :) i jaka dzidzia już duża :) chyba podobna zobacze na następnej wizycie bo będę w skończonym 13 tygodniu :)

Aaaaa Dziewczyny polecam poradnik język niemowląt jest świetny :) teraz czytam w oczekiwaniu na dziecko ale troche mi zejdzie zanim skończe bo ma ponad 600 stron ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919649 przez Karlinka
Biedne dziewczyny jesteście tymi nieprzespanymi nockami ;/ oby Wasze maleństwa po urodzeniu lepiej spały niż wy teraz ;)
Powoli zaczynam się zastanawiać nad jakąś listą wyprawkową , za półtora tygodnia genetyczne i 2 trymestr :) Najchętniej bym ju ciuszki pokupowała,ale na płeć czekam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919661 przez nesQa
myślałam, ze tylko ja cierpię z powodu pobudek w nocy :P budzę się z 10 razy i zasnąć nie idzie, aż od wiercenia mojego faceta budzę :laugh:

co do snów, to mi za to się same erotyki śnią :whistle:

ja już kilka ubranek kupiłam, takich uniseks, bo się doczekać nie mogłam, chyba z 10-12 ich mam, jedną sukieneczkę, ale trzeba czekać na płec :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919669 przez Kalinka90
Ja niestety należę do ludzi którzy pamiętają swoje sny dokładnie i codziennie budzę się z nową historią, zeszłej nocy miałam 3 sny o dzieciątku, pierwszy to to, że urodziłam w 10 tyg i byłam pewna, że urodzi się martwe, a ono żyło i dobrze się miało, drygi, ze byłam u ginana usg i widziałam wyraźnie małego siuisaka :) miał być syn. Trzeci sen w miarę normalny, że byłam w ciąży. A te 3 sny oczywiście rozdzielają pobudki, bo ja lubię drzemać po obiedzie, a wiecie jaka noc kiepska później.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919674 przez Ada2424
Nesqa ja 2 dni temu taka noc mialam, ze nic prawie nie spalam, wiercilam sie i meza non stop budzilam a wszystko przez to ze w dzien spalam, teraz powstrzymuje sie od drzemek w dzien i w nocy spie normalnie :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919691 przez Karlinka
Ada imbir chyba działa bo od 2 dni nie wymiotowałam :) samopoczucie już dużo lepsze- wszystko sie powyjaśniało i jestem spokojniejsza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919694 przez Ada2424
Karlinka super :) ciesze się, że mogłam Ci pomóc :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919780 przez madlen_m
Kasia81 dziękuje za gratulacje. Współczuję takiego okropnego snu, podobno sny są odwrotnością, więc się nie martw i wymaż sen z pamięci.

Ja w sumie normalnie śpię, budzę się przeważnie koło 6-7 i nieważne o której wieczorem się położę, a w dzień koło 11-12 najbardziej spać mi się chce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919796 przez Anabelle
U mnie też bywają sny erotyczne, sikanie od 2-5 razy w nocy to normalka. Nadal wzdęcia, gazy, wyczulenie na zapachy, wstręt do mięsa... itd

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919847 przez Karlinka
Cos jakos mało nas ostatnio pisze, gdzie się podziwiają pozostałe Mamusie?
Ja już sie zbieram do spania, ostatnio jakoś wcześnie mnie spanie bierze.
Dobranoc i niech śnią się wam tylko miłe sny;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919929 przez Anabelle
Mleczna miała mieć wczoraj wizyte i coś nic nie pisze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl