- Posty: 1002
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- kasiunia89
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Nie mamy chyba tu żadnej Basi, a szkoda bo to piękne imię
Nas dziś czeka objazdówka po rodzince, ale cieszę się bo lubię takie odwiedzinki a szczególnie jak jedziemy do moich dziadków. Tam mi się wszystko kojarzy z dzieciństwem, świętami, feriami
Kasiunia Oliś jest cudnym pomocnikiem Świętego Mikołaja
Miłej Niedzieli Kochane
Bombel najlepszego dla męża
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Dziękuję w jego imieniuBombel najlepszego dla męża
My właśnie ogarnęliśmy chałupkę po wczorajszych odwiedzinach znajomych
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Ależ dziś mieliśmy zalatany dzionek. Wszystkie wizyty zaliczone i bardzo udane chociaż Paulinka miała dziś ciężki dzień, marudziła i ogólnie coś jej nie pasowało
A to Paulinka z dzisiaj na rowerku swojego kuzyna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
Tak na początek Sto Lat dla cudownej Amelci
Agusiak ojj pewnie ci się gorąco zrobiło z tą rączką w wózeczku najważniejsze że wszystko skończyło się dobrze
Kasiunia Oliwierek cudny chłopak, w stroju mikołaja po prostu "wymiata" na pewno zrobi furorę na święta
Bombelku nie wiem czemu ale zdjęcie twojej fryzurki mi umknęło, ale skoro wszystkie stwierdziły że super i ty czujesz się dobrze to ja też piszę że "super"
Dokładam się oczywiście do życzeń dla Męża
Matek ma się dobrze to było jedno dniowe załamanie zdrowotne widocznie przymarzł u "teściowej"ehhh....
A u nas weekendzik bardzo przyjemny
Później odwiedził nas znajomy
Dobrze że u Was również odwiedzinki się udały
Buziaczki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Ja już na nogach bo moja nynka obudziła się o 6 i dokazuje
Kozłowska bardzo się cieszę że z Mateuszkiem już dobrze, widać rzeczywiście chyba przemarzł, ale najważniejsze że już OK
Ha no i widzisz tak się martwiłaś o weekend a tu widać nie miałaś ani chwili wolnej
Super że mieliście takich miłych gości i wesoło spędziliście czas.
Jeśli chodzi o Twojego znajomego to faktycznie przykra sprawa jak po tylu latach przestaje się układać
A i dziękujemy za komplementy
U nas dziś od rana leje
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Oj i weekend zleciał bardzo szybko , ale i przyjemnie
Przeziębienie a raczej angina dalej trzyma , ale daję radę
Agusiaczku
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
agi zazdroszczę że czujesz już święta ja jakoś nigdy nie lubiłam wigilii, ale teraz jak jest młody to będzie zupełnie inaczej mam nadzieje że mnie nie długo też dopadnie aura świąteczna. Wczoraj jak byliśmy na zakupach to mężu się ze mnie śmiał i pytał gdzie mnie podmienili bo narobiłam zakupów i stwierdziłam że te i wszystkie inne święta będą takie jak powinny być
agi powodzenia w banku i milutkiej wizyty u mamy jak zdecydujesz się na wyjście miejmy nadzieję że pogoda się troszkę zmieni żeby chodziarz nie padało tak
Buziaczki i miełgo dzionka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Oby tylko jeszcze ta Twoja angina sobie poszła
Zakupy też udane to dobrze, że mąż namówił Cię na coś dla siebie i zazdroszczę zakupu płaszcza bo na mnie to nic nie ma
Kozłowska teraz to już masz swoją własną rodzinkę i od tej pory będziecie mieli najwspanialsze święta
A u nas jest tak ciemno i pada ciągle a ja dziś do chirurga jadę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
Muszę się pochwalić i pożalić jednocześnie
Młody mi usnął więc wpadłam się pochwalić.
U nas też ciągle leje i w ogóle jest tak bleeee...
Buziaki i miłego dzionka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
I naprawdę masz fają koleżankę że tak Ci na rękę ze wszystkim idzie
A ja byłam dziś na takiej wizycie, żeby obejrzał tego pieprza a wytną mi to dziadostwo 4 stycznia. Mam się zgłosić na zabieg na 9.20. Bardzo się cieszę, że się go pozbędę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Kozłowska to super , że koleżanka tak idzie Ci na rękę . Będzie dobrze,zobaczysz . Początkowo ciężko będzie Ci się przyzwyczaić do nowej sytuacji , ale jak wpadniesz w rutynę to jeszcze będziesz sobie chwaliła taki uklad . I jak dla mnie 3/4 etatu to super sprawa
A co do świąt to poczujesz atmosferkę . I każde kolejne święta będą tylko przyjemniejsze , zwłaszcza jak Matek będzie już wiedział co się dzieje . Dzieci najlepiej wprowadzają w odpowiedni klimacik .
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
. A w jakim znieczuleniu będą Ci go wycinać ? Zostaje blizna jakaś ?
ha też bym chciała to wiedzieć. Pan doktor należał raczej do niemiluchów i nic szczególnego mi nie powiedział. Wyznaczył termin i sajonara
Wszystkiego dowiem się pewnie dopiero już podczas samego zabiegu a przynajmniej mam taką nadzieję. Nie będzie to trwało długo, podobno ok 20 minut.
A jak się miewa Twoja Paulinka? Już wszystkie siniaki po rowerowej przygodzie zniknęły?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Otóż zaczęłam ją dokładniej obserwować, co, jak, kiedy, po czym i wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że to może być uczulenie na żółtko
Zauważyłam że nie tylko trze oczy ale także intensywnie nosek jakby ją swędziało co wskazuję na alergię, a w dzień kiedy podaję jej połówkę żółtka wychodzą jej mocne rumieńce na policzkach i są one trochę szorstkie. Tak więc my na razie żółtku podziękujemy i powrócimy do niego za jakiś czas. W środę też mam zamiar iść do lekarza z wynikami morfologii oraz moimi podejrzeniami. Zobaczymy co nam lekarka poradzi.
A ja dziś odebrałam prezent dla małża bo ma jutro urodzinki i myślę, że będzie z niego zadowolony
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Ale numer , ze Paulisia może żółtka nie tolerować . Biedusia tyle się męczyła,musiało jej to dokuczać . Dobrze , ze się zorientowałaś . Ciekawe czy te objawy teraz ustąpią . A dzisiaj dostała żółtko ?
O znieczulenie pytałam , bo pamiętam , ze po porodzie Paulinki ostrzegali mnie , że w najbliższym czasie nie mogę być poddana znieczuleniu . Tyle,że wtedy miałam narkozę całkowitą. Teraz nawet nie wiem czy po tym porodzie i znieczuleniu są jakieś przeciwwskazania do znieczuleń . Qurcze też dziwny lekarz , ze tak nie poinformował Cię co i jak
A moja Paulinka już dobrze
I jutro juz Mikołajki
Uciekam pomalu , bo szykuje się kolejna kiepska noc . Amelka co prawda zasnęła szybciutko , ale już pierwsze wybudzenie zaliczyła
Spokojnej nocki i do juterka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











