- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
Ale powiem że niby ciepło na dworku a rączki mi zmarzły więc trza było przybrać rękawiczki
Co do fotelika my już mamy upatrzony, ale zamówimy jak mężu kasiorkę dostanie
allegro.pl/fotelik-coletto-sportivo-9-36-kg-i1952915093.html albo tej samej firmy tylko inny przedział wagowy allegro.pl/fotelik-coletto-santino-9-25-...011-i1952915078.html . Doszliśmy z mężem do wniosku że jest fajny poza tym znajoma ma i bardzo chwali młodego jak wsadziliśmy też super wyglądał i cena w miarę przystępna.
Co do faktu że mam męża w domciu to się ciesze, ale czasami doprowadza mnie do białej gorączki
A teraz jeszcze urlop mu się zbliża, a później święta więc będzie z nami non stop przez 2może nawet 3tygodnie
Dobra zmykam zrobię sobie herbatki i uciekam się pobawić z młodym bo już zaczyna się dopominać o moją całkowitą uwagę
Super że Amelcia dała taki popis humorku w przychodni, szkoda że po szczepieniu bidulka tak płakała
Mam nadzieję że u Was dzionek udany
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
A będzie ci jeszcze ta wkładka potrzebna???W tym tygodniu chce już zamówić fotelik samochodowy . I cały czas mam mętlik w głowie . Mężuś obstawia ten co masz Ty Agusiaczku . Ja chciałam jakiś droższy z atestami (chyba tylko dla zaspokojenia sumienia). I zastanawiam się czy lepiej kupić nowy fotelik tańszy , czy używany firmowy ?Mam upatrzony np taki allegro.pl/stacjonarny-fotelik-maxi-cosi...bcm-i1950353980.html , allegro.pl/fotelik-maxi-cosi-priori-9-18kg-i1942922116.html . Tylko one nie mają wkładki dla niemowląt i juz sama nie wiem .
A to są używane foteliki?? Nie boisz się takiego??
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Ale Kozłowska tez fajne foteliki pokazała
Mężuś z Paulinką do kina pojechali , ale jak wrócą to zaraz mi tu doradzą
Moja Diablica dzisiaj wcześniej poszła się kąpać , bo juz mega marudna była . Teraz spi słodko , ale czuję , ze niedługo się obudzi .
Uciekam ... na kolacyjke
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
A nas dziś odwiedziła moja koleżanka, która też rodziła w maju tego roku a znamy się chyba od 3 roku życia i tak się fajnie złożyło, że nasze dzieciaczki też w jednym wieku są tak jak my
agi buzi dla Amelki
A jeśli chodzi o fotelik to ja podobnie jak dziewczyny nie kupiłabym używanego od obcej osoby.
Ten fotel co ja mam rozkłada się do pozycji pół leżącej także przodem do kierunku jazdy.
Ja muszę przyznać że Paulina na dwóch ostatnich szczepieniach w ogóle nie płakała a na pobieraniu krwi patrzyła z zaciekawieniem co Pani jej robi
Kozłowska fajną Ci mężuś rano niespodziankę zrobił i naprawdę super, że będzie teraz ok 2 tygodni z Wami w domku
Sylka jak po wizycie u lekarza?
A ja jutro do ginki jadę
Bombel a jak Tobie minął dzień?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Aaa nawet fajnieBombel a jak Tobie minął dzień?
Aaaa i przymierzam się (znowu) do wizyty u fryzjera
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Ale mi się chce spać !!!! Amelia tą noc miala masakryczną . Nie dość , że wybudzała się non stop , to od 1 do 4:10 wcale nie spała . Podłączała się do piersi co chwilę lub marudziła . A o 6 wyspana wstala !
Normalnie od kilku dnie ma tak kiepskie nocki i tak często je , że mleka to naprodukowalo mi się tyle , że bliźniaki mogłabym wykarmić
Agusiaczku , ale Paulinka dzielna
A Paulisia dalej taka zmęczona ? ciekawe jak jej wyniki .
I wspołczuje Twojej koleżance
Bombel mówisz , że fryzjer się szykuje ? Znowu nowa fryzurka będzie ?
I ja też często mam tak , że nie zrobię w ciągu dnia tego co planowałam
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Ja też wstałam dziś wcześniej niż przeważnie i jestem z tego powodu bardzo zła od rana
agi tak bardzo mi Cię szkoda, że nadal macie takie nocki
Moja Paulinka nadal taka jakby zmęczona i maruda taaaaaaka, że szok.
Też jestem ciekawa wyników ale mam nadzieję, że będą dobre.
Bombel ojjj jak jak Ci współczuję tej nauki, wypracowań a już najbardziej pisania pracy dyplomowej
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
To znaczy teraz to raczej podcięcieBombel mówisz , że fryzjer się szykuje ? Znowu nowa fryzurka będzie ?
A poza tym z tyłu chciałabym mieć krótsze włoski bo mnie wkurza że przy takiej długości jaką mam tak jakby mi haczą o kołnierzyk bluzki
Agusiaku - dzięki!! Kciukasy na pewno się przydadzą!
Moje dziecko uwielbia nowe reklamy netii
Agi a może małej idą ząbki że tak źle sypia??? Jasiek do 5miesiąca przesypiał ślicznie nocki,a potem jak mu zaczęły pierwsze zęby wyłazić to się zaczęły cyrki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
To w takim razie nie rozumiem skąd u niej ta senność
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Bombel ja już nie wiem co z tą moja córą ... ona od poczatku kiepsko sypia w nocy . Ale ostatnie tygodnie to już całkowita porażka . Wiecznie czymś sobie ten stan tłumacze ... a to kolkami , wrażeniami,nowym jedzonkiem , a teraz właśnie ząbkowaniem . Ale żąbków ani widu , ani słychu
To fajnie ...kolejna zmiana w fryzurce
A reklamę z neti to ja też lubię , właśnie przez tą piosenkę łatwo wpadająca w ucho
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiak super że wyniki bardzo dobre
agi ojj współczujemy ci tych nocek
A my dziś mamy nie fajnie........
Ojj co moja bidulka tylko się przekręci to ja już przy łóżeczku stoję
A co do reklam to mój syn uwielbia prawie wszystkie szczególnie: rozum i serce "to nie żadne fifirifi tylko wifi", reklamę na Polsacie ze świętym mikołajem i wszystkie bielizny damskiej
Buziaczki mam nadzieję że u Was dzionek lepszy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Kurcze to niepoważna ta teściowa . Biedny Mateuszek
Szkoda , ze rozmowa o pracę kiepsko wyszła . A to u tej znajomej już nieaktualne ? Czy tak sama rozglądasz się za czymś innym ?
Ale padam już na pyszczek...a jeszcze prysznic mnie czeka . Do jutra Kochane
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
No niestety młody ma temperaturke teraz 38,2:( Oj i jak się przebudza to wisi mi na rączkach bo tak to płacze strasznie. Zrobiłam mu dziś dzień dziecka przed 22 dam mleczko i czopka mam nadzieje że rano będzie lepiej i to rzeczywiście ząbki bo jak nie to teściowa mnie długo nie zobaczy .....
Buziaczki agi oby ta nocka była spokojna i przespana:)
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











