- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
Sylka fajnie , ze też piszesz , ze Kubuś po butelkach Brown'sa normalnie pije z innej
A Kubulek wymiatający przy hitach lat 90-tych to musi czacdersko wyglądac . Przeboje z tamtych lat sa the best !!!
Agusiaczku co do wody , to Amelka często pije normalną wodę . Ja pijam Aquarel z Nestle i jak Ama tylko widzi szklankę to otwiera buźkę .Ale nie są to duże ilości , bo wiecie jak Ona podchodzi do wszystkiego co cycem nie jest
Oj to z Was Vip'y pełną gębą
Jak dla mnie Dzidziuś zdecydowanie bardziej delikatny od Drefta . Powiem Ci , ze mi zdarzyło sie kilka razy wrzucić Amelki rajstopki czy body , które nie chciały sie doprać z Naszym praniem . Początkowo później prałam to dodatkowo w Drefcie , ale ostatnio 2 razy odpuściłam i po prasowaniu założyłam Amci i nic jej nie było
Nam również wypad do znajomych się udał i miło spędziliśmy czas
Ponadto zdecydowaliśmy się na kupno psiaka
Ciesze się , bo Amelka przepada za pieskami i będzie od początku razem z nim dorastała , wiec będą super przyjaciółmi
Nic zmykam i spokojnej nocki życzę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Pogoda paskudna , aż Mężuś do pracy nie pojechał . Ale za to pojedzie ze mną na zakupy spożywcze
Jeszcze umówiłam się dziś z koleżanką na ploteczki , wiec do niej skoczymy
I dzionek zleci jak z bicza strzelił
Najgorsze dzisiaj to kupa prania do wyprasowanie , która na mnie patrzy
Nic Ami zasneła , to zmykam się ogarnąć troszkę
Miłego dzionka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Z kranu gotowaną to ja też podaję, ale chodzi mi o mineralną czy podajecie taką prosto z butelki bez gotowania. Ja od dzisiaj mam zamiar zacząć i zobaczymyAgusiak ja podaję zwykłą z kranu gotowaną czy to do leka czy do herbatki od samego początku. Mamy w mieście dobrą wodę więc nie kupuję mineralnej.
agi ale super, że będzie mieć pieska
Początkowo także chcieliśmy labradora ale gdzieś wyczytałam, że te psy muszą mieć dużo ruchu bo inaczej kluchy się z nich robią i zrezygnowaliśmy z tej rasy. Nasz psiak sam dba o swoją formę, nie leży przed domem i nie śpi tylko ciągle biega i czasami odpoczywa
Ale labradorki faktycznie są przyjazne dla dzieci i bardzo rodzinne
U nas cały czas leje, w nocy lało i teraz deszcz mocno pada, więc dziś siedzimy w domku
agi mnie także czeka prasowanie
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Dziewczynki w pt. skończyli nam dach!!!!!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Dzisiaj zakupiliśmy smycz,obroże i zabawki . Jutro jedziemy do Krakowa po psiaka
Bombel , ale super że dach już skończony . To powód do świętowania macie
U Nas też pogoda do bani
Amelka nawet sie zbuntowała i spać popołudniu nie poszła
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi ale super, że już jutro po pieska jedziecie
Pamiętam to podekscytowanie jak my jechaliśmy po naszego
A bierzecie go z jakieś hodowli, pieska czy suczkę a imię już macie? Ale fajnie, Paulinka jest pewnie przeszczęśliwa
My też dziś w domku siedzimy, wyskoczyliśmy na chwilkę z Paulinką i T załatwić jedną sprawę i do domku.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Ja dziś miałam prasować ale w końcu mi się odechciało i mam na jutro
Kozłowska Kochana co z Tobą? Coś długo do nas nie zaglądasz
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku ja poprasowała wczoraj całą stertę prania , ale powiesiła 2 prania i 2 suszarki az się uginają
Nasz Labradorek będzie samcem i będzie się wabił Fado
Amelka dzisiaj chyba bez kąpania pójdzie spać . Ok 18 mamy byc w Krakowie po Psiaczka , wrócimy zapewne po 20-tej,wiec raczej pójdzie szybko spać . Chyba , ze odeśpi po drodze i power w nią wstąpi
I mam zmartwienie , bo Amelka wczoraj odmawiała picia z butelki
Zaraz ubieramy sie i jedziemy do Bielska . Na 8 musze być u dentysty , a na 11 u diabetologa i zobaczymy co mi tam powychodziło na badaniach .
Miłego dzionka i lepszej niż u Nas pogody ...u Nas deszcz
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Ja dopiero teraz a to dlatego, że Paulinka miała ciężki poranek i cały czas wisiała mi na rekach, nie mogłam jej odłożyć nawet żeby się ubrać bo od razu płacz. A to wszystko przez jedyneczki, które już w jednym miejscu się przebiły, wyszły obie naraz.
agi mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze na wizytach u lekarzy
Imię dla psiaczka piękne wybraliście a jeśli chodzi o płeć to mam nadzieję, że nie będziecie mieli problemów z młodym amantem
Ja cały czas mówiłam, że jak pies to tylko płci męskiej ale potem wszyscy zaczęli nam odradzać. T miał w dzieciństwie kilka psów, wszystkie suczki tylko jeden był facecikiem i mieli z nim masę kłopotów. Ale to dużo też pewnie od rasy zależy a labradorki są cudne i dobre
Kochana jak tylko go przywieziecie to koniecznie wstaw zdjątka, już się nie mogę doczekać
U nas dziś bez deszczu ale słonka też mało jednak spacerek zaliczony
Miłego popołudnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku buziaki dla Paulineczki
Byłam u dentysty i nawet nieźle było , tylko dziąsła trochę obolałe
Fado już z Nami
Pierwszy miesiąc będzie ciężki . Jutro dowiem się o szkoleniu .
A i wyniki mam superowe . Lekarka była bardzo zszokowana . Spodziewała się złych wyników . Skierowała mnie na kolejne , bo mówi , ze jej to spokoju nie daje i szukamy dalej .
Nic zmykam ...jutro popiszemy
Spokojnej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi ale super, że piesek już z Wami
No na początku bidulki są takie oszołomione nowym miejscem i trzeba im okazać dużo spokoju i miłości
Początki będę trudne ale to kwestia organizacji no i przyzwyczajenia. Nam trafił się wyjątkowy egzemplarz psa, który ponad wszystko ceni sobie wolność, hehe tzn nigdy nie uciekła ale wszelkie próby jej tymczasowego zamknięcia kończyły się przeważnie demolką miejsca w którym była zamknięta.
Pamiętam jej drugi dzień u nas jak oboje musieliśmy iść do pracy. Nie wiedzieliśmy jak się zachowa w mieszkaniu a pewne było, że przez tak długi czas na pewno się załatwi. Zamknęliśmy ją więc w łazience a po powrocie zastaliśmy psa biegającego po domu, kupę na środku pokoju i wyrwaną kratkę z drzwi łazienkowych
Ale prawda jest taka, że jak się sprowadza do domu psiaka to najlepiej wziąć ok 3 tygodni wolnego, więc Wy macie ten komfort, że jesteś w domku
Oj Kochana nie zazdroszczę operacyjnego usuwania zębów. Moja siostra miała usuwane ósemki i przy jednym zębie była chyba 5 dni na L4
I super, że wyniki masz takie dobre, czyli macie zielone światło na dzidziusia?
Spokojnej nocki dla całej powiększonej rodzinki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
Przepraszam że tak długo się nie odzywałam
Paulinko słoneczko Wszystkiego Naj Naj Najlepszego dla Ciebie
Dziękujemy bardzo życzonka dla Mateuszka
Ojj nie wiem czy zdałam nadrobić zaległości
Agi masz pieska
Co do poczynań mojego szkraba to możemy się pochwalić że już nie chodzimy.....hehe my tzn. Mateo biega
Teraz się troszkę pochorował i już myślałam że może zęby ale katarek przechodzi a zęboli nie widać. Wstawię zaraz kilka foteczek
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Kozłowska no wreszcie jesteś
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Foteczki swietne
Agusiaczku oj wyobrażam sobie ile kosztownych przygód mieliście z Roxy i aż się boję co będzie przy Fado
Póki co nie jest źle . W nocy Mężus spał na dole , bo Fado piszczał . Zrobił w nocy jedną kupę na kafelkach w kuchni
Dziś pierwszy dzień spędzimy wspólnie . Teraz jest dobrze , Ami sie bawi , a Fado śpi
Kochana światełka zielonego na dzidzi nie mamy . Morfologia i mocz dobre , ale lekarkę niepokoi moje samopoczucie i ponoć niezwykła bladość i kieruje mnie na kolejne badania , min ACTH i spr wapnia,sodu i potasu w organizmie . Wszystko w kierunku ewentualnych chorób nadnerczy . Chyba w przyszłym tyg pojade na badania .
A co do zębów , to też się boje tego usuwania
Idę 26 kwietnia i co ma być , to będzie
Nic wyszedl mi elaborat
Miłego dzionka Kochane
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Agi czekam na zdj. Fado
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Kozłowska jak ogromnie się cieszę, że napisałaś
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Mateuszek jest cudowny i już biega, ale super
I podobnie jak agi jestem oczarowana tą zabawką do kąpieli, ona jest jakoś zamocowana na ściance brodzika? Proszę o info skąd i za ile takie cudo?
Buziaki dla Matiego
I Kochana pisz jak tylko będziesz chciała się wygadać, także w tych trudnych sprawach. Każda z nas ma tu także jakieś swoje problemy i zrozumiemy a może czasem uda się coś zaradzić lub wspólnie wymyślić
agi świetnie, że pierwsza nocka pieska była spokojna, jedna kupka i to jeszcze na kafelkach to pikuś
Oj to faktycznie z tymi badaniami nie fajnie ale dobrze, że lekarka je zleca skoro martwią ją pewne objawy. Mam nadzieję, że wszystko będzie super i Pani dr przepisze Ci jedynie odpoczynek na recepcie
I pisz jak najwięcej bo ja się ogromnie cieszę jak wchodzę tu rano i mam co poczytać
Udanego i słonecznego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











