- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
No więc po rozmowie całkiem dobrze, tzn nic konkretnego nadal nie wiem
Nie chciałam wypaść jakoś specjalnie super, więc luźno do tego podeszłam. Rozmowa była bardzo miła, pan sympatyczny i konkretnie pogadaliśmy ale mają jeszcze innych kandydatów, do 3 będą dzwonić w przyszłym tygodniu i wtedy będzie rozmowa z dyrektorem i już dyrektor wybierze sobie jedną osobę do pracy. Także z mojej strony to na razie tyle
Nie spodziewam się od nich telefonu dlatego ,że podstawą jest program EXEL, którego ja szczerze nie znoszę i nie mam o nim zielonego pojęcia
Praca nie będzie łatwa, nie wiem za jaką kasę bo to mnie kazano się określić ile chcę zarabiać, pan sobie zapisał i tyle. Dlatego też nie będę płakać jak nie zadzwonią
Ale wyjdzie w praniu a ja tymczasem szukam dalej
A jeśli chodzi o święta to spędzamy je w domku i na odwiedzaniu rodzinki więc nie będziemy się nudzić.
agi a z tymi znajomymi to rzeczywiście jakaś porażka. Ja bym na policję zgłosiła lub w sądzie sprawę założyła o zwrot tej kasy
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku to ja trzymam kciuki za kolejną propozycję pracy . Jak już dostałaś jedną , to teraz się posypią
Mnie dzisiaj cały dzień głowa boli
Pogoda paskuda ... dołuje mnie to trochę , ale co tam . Fajnie , bo Mężulek dzisiaj w domku cały dzień był . Powygłupialiśmy się troszkę i wesoło było
A słyszałyscie , ze Katarzyna W próbowała samobójstwo popełnić ??? Szkoda , ze nie wyszło . Chociaż zapewne znowu chciała zwrócić na siebie uwagę , bo przecież jakby chciała naprawdę się zabić , to by to zrobiła !
Ami właśnie szaleje w kąpieli z tatusiem
Miłego wieczorku Kochane
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi Kochana mnie też dziś cały dzień głowa boli, to chyba przez tą pogodę i ciśnienie.
Fajnie, że mężuś był dziś w domku i mogliście spędzić cały dzień razem
My mieliśmy dziś sporo jeżdżenia. Byliśmy jeszcze na zakupach, miało być tylko na chwilkę ale w markecie co rusz to jakiegoś znajomego spotykaliśmy i trochę czasu na rozmowach nam zeszło
Pozawoziliśmy też dziadkom te wędzone wędlinki żeby mieli co jutro do koszyczka zapakować
A i kupiliśmy Paulince takie sandałki po domu bo z jej wysokim podbicie to inne były niedobre, kartkę na 2 urodziny córci kuzyna, kartkę na roczek dla Paulinki i zaproszenia na Roczek
Zaraz zabieram się za wypisywanie to w Święta uda nam się prawie wszystkie rozdać
Miłego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
My zrobilismy oststnie zakupy. Kupiliśmy bluzeczki dla bratanicy męża, bluzy dla KUbusia jako prezent dla Kubusia od dziadków i zaliczylismy fryzjera. Tzn KUba zaliczył
Zaliczyliśmy tez rowerkowy spacerek i graliśmy w piłkę na boisku. Kubula poznał tez 2 kolegów w wieku 15 mies.
Upiekłam dziś 2 ciasta. Babkę i biszkopt do W-Z(-ki) jutro tylko przełożę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Aguś ale Wam sie udało z tymi biletami
Super , ze zakupy udane
Sylka , ale kusisz tymi ciastami
I fajnie , że udało Wam się spacerek na rowerku zaliczyć . Wychodzi na to , ze u Was dużo lepsza pogoda .
Kochane dzisiaj pewnie każda już całkiem pochłonięta będzie ostatnimi przygotowaniami
Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,
radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,
smacznego jajka, mokrego dyngusa,
a także odpoczynku w rodzinnym gronie.
Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej
Miłego dzionka Kochane
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
A my biliśmy dziś ze święconką, a potem robiliśmy Paulince zdjęcia przed Kościołem i najpierw kopnęła koszyczek z buta a potem wyrzuciła z niego moje jajko i się zbiło
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Bardzo dziękuję w imieniu całej rodzinki za piękne życzenia
Agusiaczku super , ze zdjęcie udało Wam się zrobić
Normalnie brzuchol mnie boli z przejedzenia
Goście byli od wczoraj i niedawno pojechali . Jestem wymęczona jak cholerka . A dzis o 22-giej chę film "Bokser" oglądać . Nie wiem jak dotrwam .
Dzisiejsza pogoda paskudna ... tak śniegiem sypało , ze czułąm się jakby Boże Narodzenie było a nie Wielkanoc .
Od przyszłego tyg znowu temperatura ma poszybować w górę , zwariować można .
Nic Kochane uciekam , bo kąpiel Amisi dobiega końca .
Życzę miłego dalszego świętowanie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi ja na szczęście nie przejadłam się na Świętach a to dlatego, że uważnie przestrzegam mojej diety
Byliśmy wczoraj na 2 urodzinach córki kuzyna i dopiero o 21 dotarliśmy do domku więc Paulinka bez kąpieli spać poszła, dałam jej tylko mleko.
Urodzinki udane ale było tyle ludzi i tyle dzieci, że dla mnie to zbyt wiele
Ale było miło i mamy już z głowy
A dziś jedziemy do teściów na obiad a potem chcemy jeszcze na szybko rozwieźć resztę zaproszeń i załatwić ten temat. Wczoraj rozdaliśmy część ale jeszcze zostali moi dziadkowie i strona męża
A teraz Kochane specjalnie dla Was Śmigus Dyngus
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku normalnie podziwiam Cię , ze wytrwałaś w diecie przez święta . Tyle kuszących smakołyków ... ja nie dałam rady
Fajnie , ze urodzinki udane
Super , ze większość zaproszeń macie już rozdanych
A Kochana idziesz przekłuć Pauluni uszka w tym tyg tak jak pisałaś ?
Nam dzisiejszy dzionek minął bardzo fajnie
Ami już nynka , ja zaraz idę pod prysznic i chyba też padnę
Wczoraj siedzieliśmy do 24-tejprzed tv
A pozostałym Mamusiom jak święta minęły ???
Miłego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi super, że tak fajnie spędziliście dzionek i w ogóle, że całe Święta mieliście udane
Ja jestem taka zmęczona, że nawet nie mam siły pisać, dziś zaś sporo jeżdżenia i odwiedzin mieliśmy ale zostały nam tylko dwa zaproszenia do rozdania
Kochane Paulinka zaczęła dziś samodzielnie chodzić
Byliśmy u moich dziadków i babcia wspominała jak Amelka córka kuzyna postawiła u nich pierwsze samodzielne kroczki i Paulinka chyba to podsłuchała i nie chciała być gorsza bo dosłownie po kilku minutach wstała trzymając w rękach taką małą poduszeczkę i podeszła do krzesła żeby ją położyć. My wszyscy oszaleliśmy ze szczęścia, potem znowu zrobiła kilka kroczków ale dopiero 3 podejście udało nam się nagrać bo T musiał zrobić miejsce na karce sd
A to kilka fotek z dzisiaj
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
agi jutro jesteśmy umówieni u kosmetyczki i wspólnie z nią zadecydujemy czy przebić jej uszka czy czasem nie jest już za późno i trzeba będzie czekać.
Spokojnej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku , ale super wieści !!!! Gratuluję . Paulinka to zdolna dziewczynka
A foteczki cudne . Śliczna z niej dziewczynka i te wielkie brązowe oczka :)I uwielbiam ostatnie zdjęcie , bosko wyszła
To czekam na wieści od kosmetyczki , bo też zaczęła za mną chodzić myśl przekłucia uszek Amulki szybciej
Nocka minęła nam koszmarnie . Ami bardzo kiepsko spałą
U mnie pranie już się pierze , potem kolejne i prasowanie . Zapowiada się ładna pogoda,więc powieszę sobie pranko na polu
Miłego dzionka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Paulinka słodko wygląda na zdjeciach
Kuba wczoraj spał ok 30 min w kościele i to była jedyna drzemka na cały dzień. Myślałam że poścpi dziś co najmniej do 8 a on o 6 wstał przyszedł do mnie i koniec spania.
Też zaplanowałam dziś wstawić pranie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











