- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
Jednak u Mamci byłam bez neta
Agusiaczku super , że szampon j&j sie u Was sprawdza
A co do psa , to na tej samej parceli jest dom teściów , mieszka tam tez brat męża z rodziną i Oni mają wilczura Ardo . Psiak typowo ogrodowy .
Kochana mi otwiera główną str tej firmy Mayoral , nie widze ubranka Paulinki
Ja u Mamy odpoczęłam i objadłam sie jak zawsze
Spacerków kilka zaliczonych i wszyscy zadowoleni
Z Amcią i Fadulcem wróciliśmy do domku , a Paulinka jeszcze do jutra została . Dzisiaj jest na swojej pierwszej dyskotece
Badania tez zrobiłam i pozostaje tylko umówić się jutro na wizytę u doktorki .
Nic ide się rozpakowac i zaglądnę później
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi fajnie, że u mamy miło spędziłaś czas no i ciekawa jestem jak wrażenia Paulinki z pierwszej dyskoteki
agi ta strona jest jakaś dziwna, nie mogę zapisać zdjęcia na pulpicie a nawet jak jestem na zdjęciu tej sukienki, zapiszę stronę w zakładkach to potem i tak wskakuje główna
U nas dziś piękna pogada była ale dosyć mocno wiało a po południu padał deszcz.
agi a jak badania, jesteś w stanie zorientować się po wynikach czy czekamy do wizyty u lekarza?
Miłego wieczorku
EDIT:
Jednak dziś wstawię fotki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiak sukieneczka śliczna
Agi córa ci rośnie pierwsza dyskoteka wow.......
A my mieliśmy ostatnio zwariowane dni. Mężu siedzi w domu na tacierzyńskim więc częściej jesteśmy razem. No i zaczęliśmy normalniej rozmawiać...może dlatego że teściowa nie dzwoni
Wczoraj cały dzień byliśmy po za domem. Najpierw zakupy później byliśmy u lekarza bo w planach mieliśmy dziś wybrać się na basen, ale młody miał katarek straszny i chrybke pare dni wcześniej, wolałam żeby go osłuchała i bez żadnych zastrzeżeń pojechać
No a dziś od rana polecieliśmy na basen. Z początku zapowiadało się super młody najedzony, zdrzemnął się w aucie więc powinien tryskać humorem,ale niestety
Co do medalika to krzyża nie kupie, też słyszałam że krzyża się nie kupuje. Stanęło na Papieżu i w sumie coraz bardziej się przekonuje bo będzie miał coś innego. Łańcuszka nosić na razie nie będzie to i tak na pamiątkę ale kupimy taki grubszy żeby mógł nosić jak dorośnie
Któraś się pytała o zabawkę co Matek ma do kąpieli to ta z biedronki co na gwiazdkę kupiliśmy
Dobra zmykam bo koniec laby jutro do roboty trza iść
A zapomniałam kupiłam sobie sukieneczka na chrzciny i to jeszcze trafiłam na wyprzedaż i zapłaciłam 48,50
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku śliczna ta sukieneczka
Kochana wyniki będą dopiero jutro
Kozłowska Ty to masz figurę jak nastolatka normalnie . Super sobie wyglądasz !
Super , ze z Mężusiem stosunki już lepsze
Moja Paulisia z dyskoteki zadowolona . Nawet razem z przyjaciółką wygrała coś za najlepszy taniec
Amelka nockę miała koszmarną
Mam nadzieję , ze zaraz zaśnie i będe mogła na chwilę się położyć
Uciekam , bo Amelka serwuje mi tu arię , której już słuchac nie mogę
Miłego poranka , zaglądnę później
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Kozłowska cieszę się że u Was już lepiej
Mój T od jutra ma tacierzyński więc też się cieszę na ten wspólny czas
Fajnie, że wybraliście medalik z Papieżem, będzie miał Mati piękną pamiątkę.
A zdjęcia z basenu super, następny wypad z pewnością będzie dla Mateuszka już bardziej udany
agi cieszę się, że Paulinka z dyskoteki zadowolona i jak pięknie musi tańczyć skoro z koleżanką nawet coś wygrały
U nas też dwójki w natarciu, lewą to już nawet widać
Mówisz, że Amelka ciężką noc miała, u nas Kochana są ostatnią ciężkie dni
Dziewczynki cieszę się, że sukienka Wam się podoba. agi sukienka z bolerkiem kosztowała 210 zł a jeszcze muszę dokupić buciki
Następna okazja to będzie może na czyjeś weselicho dopiero
Jutro musimy jeszcze jechać zamówić tort i ciasta na roczek no i to co najważniejsze będzie już pozałatwiane.
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Ja wczoraj kupiłam sobie sukienkę na chrzciny Majeczki (kolor Nude) allegro.pl/estyl-wloska-rozkloszowana-na...99524.html?source=oo
Agi współczuję nocki, mam nadzieję, że dzisejsza bedzie lepsza. Oj te zęby Amelka ciężko znosi ząbkowanie
Kozłowska zdjęcia super a Mati jaki już duży. super masz figurę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Będziesz w niej pięknie wyglądać
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Moja Diablica już słodko śpi
Agusiaczku sukienka Paulineczki bardzo mi się podoba , a jej cena wcale
A torcik jaki zamawiasz ? Ja nie mogę sie zdecydować na cukiernie . Chodzę , oglądam , dopytuje i mętlik w głowie nadal . Chyba wybiorę jakiś śmietanowy , bo te z masami i marcepanem to takie ciężkostrawne się wydają .
Sylka sukienka świetna . W sam raz na Twoją figurę
Superowa dziś pogoda była
Agusiaczku jedziecie na działkę ?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi biedna Amelcia
agi Ty i dziewczyny we wszystkim będziecie pięknie wyglądać bo jesteście super laski
Ja na roczek będę w spodniach i tylko jakąś bluzkę może dokupię, no chyba że trafi się jakaś sukienka ale to byłby cud
Na działkę jedziemy na 1 maja ale T z moim tatą jadą tam już w sobotę bo domek już prosi się o konserwację i muszą najpierw go wyczyścić a potem pomalować. No ale taki już jest urok drewnianych domów
Dziewczynki cieszę się że Wam ta sukienka się podoba bo już zaczynałam mieć wyrzuty sumienia, że może za droga zwłaszcza że T na początku się trochę wkurzył że dałam tyle kasy ale szybko mu przeszło
A od jutra już ma tacierzyński i siedzi z nami domku
agi ja jeszcze nie wiem jaki tort zamówimy ale jeśli chodzi o skład to na pewno śmietanowy.
Mamy jedną cukiernię do której jutro jedziemy i jeszcze dwie inne w razie czego w tym jedna z której mieliśmy tort na wesele.
A jutro jedziemy do Ikea kupić krzesełka i stoliczek dla Pauliśki z Mammuta
Spokojnej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Oj wyrzutów mieć nie musisz , sukienka przepiękna
Oj wiem doskonale jaki urok drewnianych domków ... ładne , ale często trzeba konserwować i malować .
Aguś Ty spokojnie tez sukieneczkę mogłabyś sibie zafundować
Nic uciekam do Mężulka
Spokojnej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku no tak zaćmienie miałam
Rany dziewczyny ja chyba oszaleję jak Ami prześpi noc !!! Pewnie z nadmiaru snu nie będę mogła spać przez kolejny tydzień
Pogoda zapowiada się cudowna
Nic idę kawkę robić i śniadanko .
Milego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi u nas piękna pogoda, straszą że na dniach ma być ok 30 stopni ale to chyba bardziej na północy kraju, chociaż u nas pewnie nie będzie dużo chłodniej. Bardzo mnie to cieszy tylko nie mam żadnych aż tak letnich ubrań i chyba trzeba będzie się wybrać na jakieś zakupy
agi ja też właśnie chcę zrobić już Paulince pokój ale T protestuje żeby mała spała sama w pokoju. Nie mogę go przekonać, chyba muszę zrobić awanturę
agi trzymam kciuki za wizytę u chirurga, daj znać wieczorkiem co i jak
Lecę wykorzystywać urlop mężulka
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Pogoda i u nas zapowiada się wspaniała, słoneczko świeci ze aż miło. Dziś idziemy do poradni preluksacyjnej by ortopeda ocenił czy KUba dobrze stawia nózki i skontrolował chód.
edit.
Byliśmy już u ortopedy skontrolować chód. Wszystko w porządku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











