- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Ja juz po badaniach
Kozłowska o Nas również dla Mateuszka najlepsze życzonka
Agusiaczku ten Twój Mężuś to skarb normalnie
Fajnie , że miło dzionek spędziłaś . Takie chwilę są bardzo potrzebne
Wcoraj u nas tez padało i brzydko było . Za to dziś od rana słonecznie
Kochane słonecznego dzionka dla wszystkich i do później
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi dobrze, że już po badaniach i że masz to z głowy
U nas dziś piękna pogoda była i dwa spacerki zaliczone
A poza tym to nic ciekawego się nie działo
kupiliśmy Paulince nowy niekapek z firmy MAM bo ten z Aventu mimo tej uszczelki to przeciekał i jak mała piła to była cała mokra potem. Ten z MAM jest po 8 miesiącu i ma twardy ustnik więc Paulinka musi go opanować bo na razie nie bardzo umie z niego pić
A i od dłuższego czasu Paulinka tak śmiga po schodach na czworaka, że musimy obowiązkowo kupić te barierki zabezpieczające. Na razie i tak ktoś musi za nią chodzić ale jak już będzie całkiem samodzielnie chodzić to barierka to podstawa.
Miłego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku ja mam niekapki już 3 różne kupione i Amelka z żadnego pić nie chce
Fajnie , ze aż 2 spacerki się udały
A u Nas bramkę zabezpieczająca Mężuś już zrobił i pomalował
My już w domku
Amelka zasnęła o 19:40 i właśnie biedulka się przebudziła i płakusia
Miłego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Jak zwykle nie wyspana jestem
Mężuś już do pracy pojechał , a ja próbuję uspać Amelcię , żeby też się położyć choć na 30 min
Potem wypad do sklepu i sprzątanie .... Kurcze jak to jest , że codziennie tyle trzeba sprzątać . Mężuś mówi , ze przesadzam i że jestem pedantką . Ale lubię miec porządek i tyle
Nic zaglądnę później
Miłego poranka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi Kochana rozumiem Cię z tym przesileniem. Ja co prawda mam o wiele więcej snu od Ciebie ale wieczorem i rano nie mogę patrzeć na oczy. W ogóle to wieczorem często mnie oczy bolą i swędzą no ale to może być związane z alergią. Za to mężuś w pracy też strasznie zmęczony i czasem jak się wyrobi z zamówieniem i ma chwilkę to staje gdzieś na poboczu i śpi
Ale nie dziwię mu się, codziennie na 6 do pracy wstawać to jest nieludzkie
Kurcze tego wczesnego wstawania najbardziej obawiam się jak/jeśli pójdę do pracy
Ale wszystko jest kwestią przyzwyczajenia.
A jeśli chodzi o sprzątanie to ja porządek także lubię mieć ale i tak już nieco wyluzowałam a może raczej się poddałam bo bym zwariowała teraz. Moja kochana dwójeczka czyli córcia i mąż tak bałaganią, że ręce opadają
Ja np umiałabym utrzymać porządek, bo zawsze staram się wszystko odkładać na swoje miejsce, chować żeby nie leżało na widoku i w ogóle jakoś tak uporządkowywać. Natomiast mój mężuś jak coś gdzieś położy tak tam leży
To agi udanych zakupów życzę może upolujesz coś na wiosnę dla siebie
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi jak tam wizyta gości? Na pewno udana
A u nas dziś było ładnie do południa i spacerek zaliczony a potem był już tylko deszcz.
Ale podczas spacerku obejrzałyśmy sobie z Paulinką paradę motocyklową w asyście policjantów na motorach
Zaraz zadzwoniłam do męża z pretensjami że czemu my nie jedziemy w tej paradzie na otwarcie sezonu no ale bidulek w pracy był to i tak nie mógłby jechać a poza tym nasz motorku jeszcze czeka aż mężuś skończy bak malować. Jak już go skończy to Wam wstawię fotki jak ten motor wyglądał po zakupie a jak teraz po całkowitej przemianie. T nie zostawi w spokoju żadnego motoru i jeszcze żadnego nie mieliśmy takiego jak po zakupie. Zawsze musi wszystko rozebrać do pierwszej śrubki i złożyć po swojemu
Kurcze jeszcze jutro musimy iść do tego kina żeby się bilety nie zmarnowały ale jak na złość nic ciekawego nie grają, a to są bilety tylko do Heliosa. No ale coś wybrać musimy
Spokojnej nocki Kochane
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku fajnie,że spacerek udany
Oj pewnie , ze szkoda , zeby bilety przepadły . U Nas takiej szansy by nie było . Paula to zawsze chętnie z nich korzysta
Kochana idźcie i miłego seansu
Wczoraj gości mielismy dopiero wieczorem jednak , po kąpieli Amci . Posiedzieli do 23:30 , było super
A i musze pochwalić Amelkę
A i butelkę ostatecznie zaakceptowała z Dr.Brown'sa .
Właśnie wypiła 70 ml Hipp'a i opróżniła pierś i zasnęła
Dzis od rana zimno,deszczowo i obrzydliwie . Ale wybieramy sie po obiadku do Znajomych , bo już nas od 3 m-cy zapraszają i już głupio odmawiac
Spokojnego dzionka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
My na 9.15 jedziemy do kina ale dosłownie nic ciekawego nie grają więc wybraliśmy Królewnę Śnieżkę byleby na coś jechać
agi miałam się Ciebie już milion razy pytać czy Dreft dopiera Ci np rajtki w których Amelka raczkuje po podłodze? Mnie niestety nie dopiera
Miłej niedzieli
U nas deszcz
EDIT:
agi to bardzo fajnie, że wizyta znajomych była udana
A Paulinka tak kino uwielbia to świetnie i przynajmniej nie będzie nigdy problemu z prezentem bo zawsze będzie można jej bilety kupić
Gratulacje dla Amelki za picie z butli
Lecę bo mi Paulinka robi porządek w szafkach z pościelą i obrusami
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Pocieszyłaś mnie , ze początkowo też z brown'sa Paulinka piła , a teraz z innych pije bez problemu . Mam spory zapas różnych butelek i mam nadzieję , ze zostanie wykorzystany jak Ama już na dobre zacznie pic z butli
Oj porządki Ama też robi niesamowite i w tempie ekspresowym
A wczoraj Mężus założył bramkę na schody , oj wkurzyła się Amula
Kochana udanego seansu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Oj o porzadkach nic nie mówcie Kubus jak się dorwie to biega później po mieszkaniu jak szalony z tymi rzeczami
Wczoraj wieczorem głośno sobie słuchaliśmy starych pioenek na youtube z lat 90 odpaliliśmy je na TV a Kuba tak tańczył że boki zrywaliśmy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Żartujemy z T że nie trzeba być vipem żeby mieć całą salę kinową dla siebie
Ale to pewnie ze względu na wczesną godzinę, mnie przyznam szczerze też nie chciało się jechać na tą godzinę, ale później nam nie pasowało. Film na prawdę niezły, podobał nam się i w ogóle było bardzo fajnie
agi czyli mówisz, że ten balsam do prania z Dzidziusia to jeszcze bardziej delikatny jest? Czyli może również nie dopierać. To chyba go nie kupię. A czy może używała któraś takich już zwykłych płynów typu lenor sensitive, itp? Może takie coś dało by radę...?
Mnie ten dreft też odpowiada, ma ładny zapach i fajną cenę więc jak coś innego nie będzie dopierać to przy tym zostanę
Sylka my też puszczamy Paulince różne hiciory z youtube i tańczy, macha rękami w górze i klaszcze do rytmu, świetnie to wygląda a my podobnie jak Wy pękamy ze śmiechu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Fajnie że wypad kinowy wam się udał. MY ostatnio byliśmy na John Carter 3d i polecam super film
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Sylka dzięki za odpowiedź ale ja jakoś wolę płyny do prania niż proszki
A my pojechaliśmy dziś w odwiedzinki do teściów i potem wpadła też szwagierka z rodzinką, nie przepadam za nimi specjalnie ale przynajmniej dzieciaczki się razem pobawiły i nawet było miło.
A dziewczynki czy któraś z Was podaje maluchom już wodę mineralną np Nałęczowiankę lub Żywiec Zdrój bądź inną, nie przegotowaną tylko taką prosto z butelki?
Zastanawia mnie czy już mogę małej podawać taką wodę?
Spokojnej nocki
U nas cały czas leje
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











