BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 4 tygodni temu #630844 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Sylka super, że mąż zajął się dziś Kubusiem :)
Mój też większość dnia spędził z młodą na dworze więc mogłam na spokojnie sobie posprzątać i jeszcze odpocząć :)

megi śliczny awatarek :)

Gosiu dziękuję za życzenia :)
Zdjęcia jak zawsze piękne, nie mogłam się napatrzeć.
Śliczne tam macie okolice, najbardziej podoba mi się zdjęcie Hani i Misia na pieńku :)
A powiedz mi jak tam macie, bo pisałaś że mieszkacie w bloku a macie też jakiś ogródek tam, tak?

Imieninki nawet miłe, odwiedziny teściów super, ale T mnie tak wnerwił, że cały ten dzień stracił urok. Ech ale nie chce mi się nawet o tym pisać.
A najgorsze, że jutro jedziemy na tą działkę a mnie całkowicie odeszła ochota.

Miłego wieczorku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #630956 przez megi23
Gosiu przepiekne zdjecia :)
Adi uu wpsolczuje ze cie T wkurzyl ito w twoje swieto nieladnie :angry:
moze sie pogodzicie i pojedziesz :)
maly spiocha wl ozeczk ua raczej chrapie S tez od 16 spi u siebie a ja jak zwykle spac nie moge :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #630965 przez Agusiak
megi pojechać pojadę ale będę cały dzień skwaszona chodzić albo będę udawać przed teściami że wszystko gra :dry:
Może nie możesz spać bo jeszcze za wcześnie dla Ciebie, w końcu młoda godzinka :P

Ja czekam na rodziców bo niestety musieli dziś jechać ale dzwonili że przyjdą do mnie na imieniny jak wrócą, to czekam, hahah :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #631015 przez megi23
czekaj czekaj :) no ja u S o 20 padalam z malym a tu mi sie pochrzanilo wszystko i znowu jak wrocimy bedziemy sie musieli z Tymciem przyzwyczaic do halasu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #631090 przez Gosia_Krupa
A ja jestem mega śpiąca,ale tak przeglądam czapy dla Hani i Michałka...

Agusiaczku,ach Ci faceci,nie łam się :) Jutro wyjdzie słonko i od razu lepiej się poczujesz :)

A co do mieszkania no to mieszkam w bloku w typowo poPGRowskiej wsi. Każdy ma swoje poletko,ogród,działkę,jak zwał tak zwał. Nie jest to maleńkie poletko,ale też nie jest wielkie. Teraz powychodziły jakieś cuda-wianki i te działeczki stoją pod znakiem zapytania. Okazało się,że kiedyś kiedy były podpisywane papiery własnościowe(czy jak to tam się nazywa)na papierze nie znalazł się podpis kogoś tam i teraz to wszystko jest nieważne. Część osób straciła już swoje działki i poszły pod młotek. Sprzedają jako budowlane łączone po 2,5 działki. Te,które znajdują się po naszej stronie niby są bezpieczne,ale bo ja wiem co to jeszcze wyjdzie :unsure: Póki co ten skrawek jest nasz i dzięki temu mamy swoje warzywa i owoce oraz przetwory przez większą część roku. Podobnie wiele rodzin z tego żyje,bo wielu nie ma pracy i pieniędzy,a jak sobie uprawią to przynajmniej coś mają i jakoś żyją. My bierzemy z tego pola ile się da. Mamy wiśnie,jabłka,brzoskwinie,śliwki. Od rodziny dostajemy inne odmiany śliwek,jabłek no i czereśnie :) A poza tym to mamy swoje warzywka:marchew,pietrucha,seler,por,ziemniaki,oczywiście,poza tym fasolkę,groszek(który wszyscy wcinają prosto z krzaczka),bób,kapustę,brukselkę,sałatę,rzodkiewkę,czasami pomidory,ogórki,cukinie i inne,których nie pamiętam,ale wiem,że jak już się zacznie wszystko rodzić to dłuuugo nie kupuje się nic. Oczywiście mnóóóstwo truskawek,maliny,poziomki i inne. Lato to istny raj :lol:

Wiadomo,teraz trzeba robić i to na prawdę trzeba się napracować,ale potem dostajemy z nawiązką :)

No to mykam do spania! Dobrej nocki i miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #631148 przez Agusiak
dzień dobry :)

Gosia to wspaniale, że macie taki ogródek, bo to nieoceniony skarb :) Mam nadzieję że go nigdy nie stracicie przez czyjeś tam niedopatrzenia.
My mamy jak ja to nazywam pole uprawne na działce, tyle że to 90 km od nas. Ale dziadkowie wyjeżdżają tam już w kwietniu i wracają dopiero ok listopada :) Przyjeżdżają oczywiście na kilka dni do lekarzy czy pozałatwiać sprawy ale tak to siedzą tam. Mamy w ogródku niemal wszystko. Łącznie z drzewami owocowymi i innymi owocowymi krzaczkami, no i cały przekrój warzyw :) Wszystko latem mamy swoje, pomidorki, truskaweczki itp. :lol: :lol: Najfajniej jest jak gotujesz tam obiad i zamiast do sklepu czy lodówki idziesz do ogródka po marchewkę, pietruszkę czy ziemniaki :lol: Raj na ziemi. Ale niestety dziadkowie są już coraz starsi i coraz ciężej jest im wokół tego robić, ale nikt inny tego nie będzie robił :( no chyba że mój T bo on uwielbia własne uprawy, no ale z racji pracy nie będziemy na pewno tam tyle siedzieć co dziadkowie, a jednak podlewać trzeba.

Nic lecę się zbierać do drogi, ładne słonko za oknem.
Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu - 11 lata 4 tygodni temu #631155 przez megi23
Gosia super takie wlasne miec ja tez jak kiedys bede miec wlasny kat to chce miec warzywa i owooce narazie na dzialce mam gruszke swoja :P
a u S tez mamy warzywa prababcia sadzi , bo tesciowa woli kwiatki :dry: a na jagody chodzimy do lasu sobie fajnei tak z krzaczka jesc , ale ciezko sie zbieram , wiem bo juz bylam :P
snil mi sie kolega dzis co wczoraj mama byla na pogrzebie :) tzn ze pewnie m utam dobrze z tymi psiakami wszystkimi , oby :)
Agus udanego wyjazdu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #631242 przez sylka
Witam niedzielnie :)

Gosiu super że macie ogódek. U mnie u rodziców jest przy domu ogródek z warzywami + malina, agrest, jabłonie, grusza i Wisnia (stare przedwojenne jeszcze odmiany- mój dziedek sadził :D) a dodatkowo z 15 min drogi spacerkiem pod lasem rodzice maja dziełkę z domkiem. A na niej ziemniaczki, wszelakie warzywka, truskawki, porzeczki, winogrona, wiśnie, jabłuszka moje ulubione malinówki, brzoskwinie. Domek stary bo dzidek go stawiał i trzebaby go wyremontować w środku położyć płyty, coś na podłoge i mozna zrobic z niego taki mały mieszkalny. Dziadkowi słuzył głownie jako altanka na narzedzia ogrodowe. A że jest piętrowy i teraz doprowadzono na działkę prąd mozna zrobić mały remoncik i nocowac po grilowaniu :D
Swoje owoce i warzywka są super sprawą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #631262 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

Dzieci już po krótkim spacerze. Mimo słońca jest zimniej niż wczoraj :( Wszystko przez ten okropny wiatr :angry: Może jak zwykle się wyciszy około obiadu to zrobimy jeszcze jedną rundkę :)

Od jutra kolejny ciężki tydzień,bo mąż dalej nadgodziny ciągnie. Ale potem już urlop i tydzień będzie z nami non stop :) Planujemy wypad do siostry,a potem... się zobaczy.

Tylko mi szkoda Michałka,bo ominie go "wycieczka" do weterynarza i tydzień "ze zwierzakami",a to jego tematy,szczególnie zwierzęta egzotyczne. Takie wycieczki w sumie rzadko się zdarzają,raczej nie jest to popularny kierunek. Policja,straż pożarna to tak,to mają dosyć często,ale weterynarz?! Fajnie jakby zobaczył coś innego i poznał taki zawód,ale niestety :( Zawsze te najlepsze wypady kolidują nam z planami :( albo chorobą :(

Miłego dnia dziewczynki! Mam nadzieję,że macie lepszą pogodę niż my!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #631295 przez megi23
moj spi zjadl platki i poszedl spac jak wstanie zje obiad - mam nadzieje to pojdziemy na spacer u nas lsonce od rana ale nie wiem ile stopni bo nie sprawdzalam...
kurcze z ta wycieczka lipa troche... :( ale moze jeszcze beda mieli okazje tam zagladnac :)
milego dnia laski :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #631379 przez sylka
My wróciliśmy ze spacerku Kilka fotek zrobiłam i Kubulek zasnął mi na rękach Szedł taki wpatrzony w ziemię patrze a on przysypia :)

Gosiu szkoda wycieczki, ale Wy na pewno tez miło zagospodarujecie mu czas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #631496 przez Gosia_Krupa
Nam też udało się wyjść na spacer po 16. Wiatr się nieco uspokoił i taki jakby cieplejszy się wydawał.

Chłopaki byli pograć w piłkę,Hania biegła po kretowiskach,a potem Michu "męczył" rower. Ciężko idzie,oj ciężko,ale może w końcu się uda. Mówię do męża,że może ten Hani duży luźniej chodzi,a ten się spojrzał na mnie i już wszystko wiedziałam :dry: No różowy jest...

Tak sobie teraz myślę,że jak będziemy u siorki to możemy się przejść do Muzeum Techniki i Komunikacji czy jakoś tak. Byliśmy tam już kilka razy,Michu najwięcej oczywiście,ale zawsze jest przeszczęśliwy. Mnóstwo aut,motorów,autobusy,tramwaje,wszystkiego można dotykać,wchodzić do środka... muzeumtechniki.eu/ Myślę,że to dobry pomysł :)

No i napaliłam się na czapy i chustki,więc koniecznie kurs po sklepach!!!

Zabieram się za Hani kąpiel. O 20.10 na HBO jest "Avengers",który bardzo nam się podobał,więc chyba obejrzymy go jeszcze raz.

No,a od jutra kolejny maraton :ohmy: Ale mąż mi dzisiaj powiedział,że piątek ma już wolny :lol: No już cieszę :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #631693 przez megi23
hej laski my tez bylismy na spacerze moje dziekco godzine biegalo ... am i nogi do tylka wlazily siadl na lawce by tylko zjesci naladowac sie heheh smutno mi bylo troche , bo dzieci albo rowerki , albo jezdziki i byl motor ala scigacz , a my wozek , wzielam teraz pilke to pogralismy troche , w sierpniu przywoze rowerek :P
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

a oto kilk fotek
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #631841 przez agi-p
Dzień dobry :)

Ale weekend szybko zleciał . A tu widzę produkcja pełną para . Ja nawet czasu na kompa nie miałam .


Natka zakupy udane ? Co tam nakupowałaś ciekawego ?


Sylka ja też lubie jak Mężuś zabiera Ami i wybywają na trochę :) Tylko moją ciszę i relaks zazwyczaj zakłóca wtedy pewna mała istotka :P Podejrzewam już , że Ona ma jakiś czujnik mojego ruchu .Ilekroć chcę się położyć i odpocząc , to zaraz się budzi i już do cyca :P


Gosiu szkoda , ze rowerka nie udało się kupić . Ale to kwestia czasu zapewne .

@ współczuję . Na samą myśl , ze niebawem też mnie to czeka , to mam dość :(

Zdjecia super :) A fotka przytulonych Hańci i Michałka rozczulająca :) Świetni są :)
Prawdziwe oblicze Hanuli to wypisz wymaluj oblicze Amelki :P

I fajnie ,ze szykuje się Wam wypad do siostry :)


Megi ale super , ze Mąż znalazł fachowca i półki Wam zrobi :) Deski an piaskownice też zamówione ... jak wrócisz to same zmiany będą :)

Zdjęcia świetne :) Tymuś pełny energii i sił do zabawy :) Dobrze ,ze czas na przekąskę znalazł :P


My w sobotę zaprosiliśmy przyjaciół i grilla robiliśmy . Było wesoło i powiem Wam , ze tego mi brakowało .Tych spotkań , zamieszania itp :)
Amelka wyjątkowo nie poszła spać szybko i siedziała dzielnie do 21-szej . Szybka kąpiel i zasnęła w trakcie picia mleka . Ale oczywiście nic jej to w dłuzszym spaniu nie pomogło i o 5:15 już wyspana była . Ona to niezależnie od godziny pójścia spać wstaje po 5 :(

Wczoraj od rana na zakupach byliśmy :P I stwierdziliśmy , ze nasze auto , mimo że combi , to jednak za małe :P ale póki co kasy na zmianę brak :(
Po obiadku Mężuś zabrał Ami na wycieczkę rowerową i wrócił z śpiącą Amelką :P Zasneła w foteliku rowerowym . I to tak twardo , ze nawet jak ja rozbierałam to ją nie ruszyło :P
Oczywiście obudziła się po godzinie wściekła jak osa :P Ryczała i darła się przez 20 min .
Popołudniu chrzestny Amelki z żoną i synami przyjechał . Posiedzieli trochę i w sumie juz się w duchu modliłam , zeby się zwinęli :P Nie lubię tej szwagierki ... taka matrona z niej i wielka pańcia .

Dziś pojadę tylko na małe zakupy z dziewczynkami , zrobię obiad i nic wiecej robić nie musze :) Wczoraj sobie poprasowałam i z pomocą Pauli posprzątałam w domku . Tylko spacerki na dziś zaplanowane :)
Za to jutro dzień pełen załatwien i wizyt lekarskich . Wizyta u kardiologa i w poradni patologii noworodka Nas czeka . Ale Ami zostawię u Mamci . I jeszcze do fryzjera planuję się udac :)


Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #631859 przez Agusiak
dzień dobry :)

Cieszę się że miałyście udany weekend i korzystałyście z pogody :)

Nam wypad udał się rewelacyjnie :)
Pogoda dopisała, słoneczko prażyło, chociaż tam zawsze dosyć mocno wieje.
Zrobiliśmy grilla, spacerowaliśmy po lesie, poszliśmy nad stawy gdzie oglądaliśmy bociany, Linka z babcią poszła do kurek i krówek a z dziadkiem puszczała latawca :) Była taka podekscytowana że nic nie spała w dzień, jedynie kilkuminutowa drzemka w wózku. No i zaliczyłyśmy też relaks w hamaku :lol: Jednym słowem bajka i żal było wracać :)
Myślałam że młoda padnie w aucie ale w obie strony nie spała, ładnie się bawiła, śpiewała i na prawdę byłam zaskoczona że tak bez marudzenia zniosła podróż :)
Mnie droga wykończyła, aż głowa zaczęła mnie boleć.

Czekam na mojego dziadka, bo ma nas dziś odwiedzić :)
Lecę się umyć i czekam aż Paulisia wstanie :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl