BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 3 tygodni temu #631892 przez megi23
wiyam i ja sie my juz na nogach i po mleczku i pol nocniku nasikaniu :P
laski doradzcie mi cos czy kupic otulacze czy juz jak wroce majteczki i heja po ogrodziei tak go uczyc ja mialam 2 ale normalnei zaginely moze s wyniosl na strych musze jeszcze raz poszukac ma dziewczyna nowki 2 tanio do sprzedania ale nie maja wyjmowanego wkladu i maja kapsle a mlody z tego co sobie przypominam odpinal je ta on pampka juz sciagnei calego wiec nie wiem czy wydawac kaske na to cyz cos innego :silly: jeszcze maja byc 3 paczki mam nadzieje ze dzis przyjda :P
Agi super ze grill oj S tylko slonce siep ojawilo i robil z pracy sie urwal wariat :blink: a wczoraj byl u kolegi naszego na grillu tu jest fajnie ale brakuje mi calego siedzenia na ogrodzie i bujaniu sie na hustawce :) tam go wpuszcze i bede drzwi otwierac na "mniam mniam" i spanie :lol:
Agusiak nno widzisz humorek ci sie polepszyl od razu jak pojechalas a nie chcialas :)
cieplego dnia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #631959 przez Agusiak
megi no ja nakupowałam majtek, nawet nie jestem pewna czy wiem dokładnie co to te otulacze :silly:
no jak już będzie ciepło bardzo to będę jej zakładać majty ale powiem Wam, że jakoś nie uśmiecha mi się latać za młodą i przebierać ją milion razy dziennie. Ona wie do czego służy nocnik, czuje jak robi siku czy kupę więc może po prostu kiedyś przyjdzie, zrobi co ma zrobić i tyle. Jak Kubuś Sylkowy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #632022 przez megi23
Tymek wyciaga nocnik jak chce siku a nieraz ja sie pytam i go ciagnie kupee yy chowa sie gdzie moze i przychodzi by go przebrac juz a wczesniej tak nie mial .... :dry: majciory tez mam i 2 otulacze swoje tez gdzies pewnie leza..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #632131 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

Agusia,jejciu,ale miałaś weekend przemiły :) Hamak mówisz? Stawy? Ach... zazdroszczę :blush:

Agi,widzę,że u Ciebie też przyjemnie :)

Megi,dzieci niestety tak mają,że my przy nich to prawdziwe dziadki :blink: My już nie możemy,a one w dalszym ciągu na najwyższych obrotach :)
Tymek się wybiegał,wybawił to super :)

Ja też chcę grilla :dry:

No ja muszę kupić majciory Hani i nie ma zmiłuj,będzie latać bez pieluchy,może załapie. A mi Panie Boże daj MNÓSTWO cierpliwości :blush:

Zaliczyłyśmy już dzisiaj spacer :) Nawet udało mi się zrobić Hani lekko uśmiechnięte zdjęcie :) A to na prawdę rzadkość!

Dzisiaj wiatr trochę słabszy,ale wieje nadal :(

Hanuśka usnęła w dwie minuty. Ciekawa jestem do której pośpi,ale chyba muszę jej trochę ukrócić drzemki,bo ostatnio potrafi spać niemal 4 godziny,za to wieczorem ma kłopoty z zasypianiem i zasypia ok. 20.30,a nawet bywa później :(

Idę wstawić pranie,potem biorę się za prasowanie,a potem po Micha.

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #632171 przez megi23
Gosiu lol 4 godz :ohmy: moj max 3 ale idzie spac o 20 pozniej no czasem o 21 :) ja tez kupuje paczke majcior i niech lata po ogrodzie babci kwiatki podlewa przy chlopakach jak beda sikac szybko zalapie :) ja juz posprzatalam , pajeczyny usunelam , S przyjedzie o 8 rano ehh a myslalam ze na obiad i spadowa a tu sniadanie jeszcze robic im :S i musze osprzatac jak na swieta :angry: no ale nic narazie ogarniam najwieksze sprzatanie .. w sobote mycie podlog i jeszcze raz wszystko ... ja chce max o 13 wyjechac juz i nie interesuje mnei ze ona chce sobie pozwiedzac :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #632222 przez Agusiak
ja właśnie uspałam Linkę, wyjątkowo późno no ale dopiero niedawno poszedł dziadek więc była zajęta :)

Gosiu fajnie, że spacerek już zaliczony macie :)
My wybierzemy się dopiero po obiedzie :dry:
O rany aż 4 godziny potrafi Ci Hania spać :ohmy: U nas 1,5 to tak góra.

megi widzę że sprzątanie idzie pełną parą, pewnie już się nie możesz doczekać przyjazdu męża i odliczasz dni :)

Kurcze a ja myślałam że pojeździmy dziś za okularami dla młodej po optykach ale T tym razem pojechał na Czechy i pewnie późno wróci :angry: :angry:
A pisałam do żony kuzyna (tej od ospy,haha) ona jest optykiem i chciałam wiedzieć na co ma zwracać uwagę przy kupnie okularów dla młodej, więc dzielę się wiedzą :) Otóż koniecznie u optyka, ale to wiadomo i najważniejsze żeby filtr był UV 400 i najlepiej klasa 3 (jest to stopień przyciemnienia).


megi widziałam na fb zdjęcie, to ten kolega co Twoja mama była na pogrzebie?
Przystojny facet i młody się wydaje, na co umarł?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #632277 przez sylka
Witajcie :)

Gosiu super że spacerki zaliczone. Ja dziś dopiero wyjde po obiedzie bo wczesniej zajełam się porzadkami i praniem firan.

Kuba wczoraj zasnał mi na spacerze. Szedł z głową w dole i przysypiał juz pod blokiem, wizełam go na rece i odlot. Nie obudziłsie nawet w czasei rozbierania.

Megi co do otulaczy to ja mam od tych pieluch wielorazowych. Sprawdzają sie na spacerze bo jak Kuba podsiknie to trzymaja cały mocz w srodku a ubania sa suche. Tylko spiełóam je na wys jak majteczki i oczywiscie wkładu nie daję.

Kubusiek zasnał mi dzis w trakcie moich porządków. wszedł na wersalke okrył kocykiem i odlot.

Agusiak kupjecie okularki p-słoneczne, Pulinka chętnie je nosi? Ja KUbie jeszcze nie kupowałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #632284 przez Agusiak
Sylka tak, przeciw słoneczne. W sumie chętnie nosi, jak jesteśmy na spacerze szczególnie wózkiem to muszę brać dwie pary bo zawsze zabierze mi moje, więc muszę mieć zapas ;)
Ni i tak chodzi w tych wielkich. Ma takie malusie ale to jakaś lipa za 15 zł ze smyka wiec pewnie nawet filtra nie ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #632290 przez sylka
U mnie ani ja ani P nie nosimy :P Ja b. rzadko je nakładam bo mi jakoś nie wygodnie w nich :P

Zaraz musze foranę wywiesic na balkon :) Wstawie 2 i wolne na dzis z porzadkami. Baba to zawwsze cos sobie wynajdzie :P. Obiad wczoraj zrobiłam by miec labe to znalazłam inne zajecie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #632297 przez Agusiak
Sylka ja też nigdy nie nosiłam tak jak rękawiczek zimą :P
Ale raz kupiłam porządne, dobrze dobrane i odpowiedni kolor szkieł i nie umiem już bez nich wyjść na słońce. Nawet zimą je noszę jak bardzo świeci. Chciałam z tej samej firmy kupić Paulinie ale kosztują 150zł a wolałabym dobre ale nieco tańsze bo nie wiadomo jak skończą :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #632397 przez megi23
hej laski my po 1 spacerku maly ladnie szedl po babcie i od razu do niej daj mi haha miala biszkopty no co za darmo po nia chodzi ?? :silly:
przyszly wszystkie zakupy sukienka na komunie rewelacja nie widac mi brzucha :lol:
laski weszlam w sponei ktore przed przyjazdem w wogole nie wcisnelam na siebie :P ;) ponziej wam napisze reszte bo musze schodzic
ok jestem
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #632507 przez Gosia_Krupa
Hej dziewczynki!

Jest 17,a ja już bym chciała się położyć :( Normalnie taka się czuję zmęczona... A co to będzie latem jak cały dzień na dworze będziemy?!

Michałek dzisiaj na przystanku znowu znalazł sobie słuchaczki i "zabawiał" je rozmową na temat ekologii :lol: Normalnie,on czasami jest tak przekochany,przesłodki i cudowny,że bym go zakochała na amen. A czasem mam go dość :( taki niedobry i nieusłuchany :(

Przyjechaliśmy to Hanula na spacerze akurat była :) Zobaczyła mnie to przybiegła,wyściskała i pobiegła zerwać mi fiołki :woohoo: Kochana Kluseczka :kiss:

R mi wczoraj mówi,że chyba w niedzielę wrócimy od siostry. Jedziemy już w piątek rano także dla mnie ok. Wolałabym co prawda zostać dłużej,ale dobra. Michu pójdzie do tego weterynarza :) Tyle,że w weekend już nigdzie w sumie nie pójdziemy z Michałem,chyba że do kina.

Ale też dzięki temu,że jedziemy w piątek rano,będę mogła się wybrać z siostrą na zumbę :lol: Ma iść jutro oblukać co i jak :)

Moja Hania raczej okularów nie będzie nosić :( Więc jeżeli mam jej kupić coś to takie w H&M czy 5.10.15 Kiedyś jak przywyknie to mogę już kupić coś konkretnego,a teraz to szkoda. Ja też nie noszę okularów. Ale chciałabym żeby moje dzieci nosiły,bo to dobre dla oczu.

Już raczej wieczorem nie wejdę,bo będę śpiochać szybko,więc miłego wieczorka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #632755 przez Agusiak
dobry wieczór :)

megi
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Gosia odpocznij sobie dziewczyno jak tylko masz możliwość bo widać wykończona jesteś.
Fajnie że siostrę odwidzicie :)


Kochane a ja jestem mega zadowolona bo udało się młodej kupić okulary i to z tej firmy co moje :lol: Ogólnie u optyka była promocja na okulary słoneczne więc już były przecenione na 99zł, a potem okazało się że jest maleńki odprysk na oprawce, ja bym go nie zauważyła ale optyk sam zwrócił uwagę i obniżył jeszcze na 50zł :lol: :lol: Myślę sobie taki odprysk to pikś, bo przecież za chwilę będą wyglądać pewnie jeszcze gorzej a dobre okulary mamy w dobrej cenie ;) Ja również wybrałam sobie nowe bo te moje już niemodne :P :P Ale oczywiście zachowam je, wrzucę do auta i będą w razie czego.
Jeszcze tylko musimy z T tam pojechać i jemu jakieś wybrać.

No a potem jeszcze pobawiliśmy się na podwórku a mnie oczy chcą wyskoczyć, tak mnie swędzą przez alergię.

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #632761 przez sylka
Agusiak pokaz nowym zakup :D
fajne promocje lubie takie :D

Gosiu superr ze pogodzicie wyjazd z wycieczceka Michasia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #632770 przez Agusiak
Sylka jutro pstryknę fotki i wstawię :)

Widzę że marcówki szaleją jak za starych dobrych czasów ;) bardzo się cieszę, ale mam nadzieję że nas dziewczyny nie zostawicie? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl