- Posty: 1993
- Otrzymane podziękowania: 29
- /
- /
- /
- /
- /
- Mamy Kwietniowe 2013
Mamy Kwietniowe 2013
- Azja
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Suzi niezłe "mikstury" kaszkowe serwujesz Mikiemu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- creatura
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Miałam kiedyś marzenie-teraz śpi na moich rękach:]
- Posty: 1488
- Otrzymane podziękowania: 6
U nas w nocy tez wiercenie się było, a rano koopsko, wiec pewnie dlatego.
Pauluska, zazdroszczę śniegu, bo nasze sanki się kurzą, a za oknem deszcz nie odpuszcza. Sanki mamy bez szelek, ale z oparciem, i po zamontowaniu śpiwora, a nim Leosia, jest tak pozapinany, ze nie ma szans na wypadniecie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- creatura
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Miałam kiedyś marzenie-teraz śpi na moich rękach:]
- Posty: 1488
- Otrzymane podziękowania: 6
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Suzi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- do trzech razy sztuka... ;-)
- Posty: 2080
- Otrzymane podziękowania: 25
ADAMSONIE łap swoją nalezną 9 tkę
Boszszsz,,kiedy to minęlo ja sie pytam
Ja fotelika jeszcze nie mam - idzie...
U nas mróz
W nocy mieliśmy godzinna przerwę, okazało się ze pusty brzuszek Misia zbudził, początkowo nie brałam takiej ewentualnosci pod uwagę bo bylo DOPIERO 2
kaikai, u nas obsypany brzuszek i rączka
Poza tym wszystkie sprowadzane owoce sa konserwowane, niestety, nie da sie inaczej i trzeba sie z ta chemią liczyć
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Dave
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Carpe Diem
- Posty: 10230
- Otrzymane podziękowania: 43
Suzi - ano Mateo lubi się obudzić na jedzonko. Dziś miałam identycznie jak TY. Zignorowałam jego stęki, bo nie dawno jadł no i się wybudził na dobre. Oczywiście flachę opędzlował, pogadał, postękał i usnął. Ale chyba 1,5 h nie moja.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agat
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 3267
- Otrzymane podziękowania: 23
O fotelikowe newsy również się dopraszam
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Suzi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- do trzech razy sztuka... ;-)
- Posty: 2080
- Otrzymane podziękowania: 25
Czas niewyobrażalnie szybko zap......itala
Lutowki juz szykują odświetne ubranka i ukladają jubileuszowe menu na 1-year parties
Nie mrugniemy dobrze jak i my bedziemy na tym etapie
Mikunio ma juz wyrażne 2 zęby na gorze bo do tej pory byl to prześwit i dziura w dziąsełku, dziś to WYRAŹNE 2zębolce
co najmniej 5 udanych strzałow w łyżeczkę,,choc TAK juz pilnuję, ale syn jest spryyyyyyytny
Dobrze ze to byla kaszka a nie zupka, bo zupkę z marchewką trudniej by bylo namowić do nierobienia trwałej plamy na ścianie
Więc cwiczymy refleks i szybkość, przy karmieniu jestesmy "szybcy i wściekli "zapewne domyślacie się who is who
Aaa, no i z okazji święta Adamsona zważylam Mikulsona - 9590
No i po drzemce....
Cdn, I hope
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Azja
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1993
- Otrzymane podziękowania: 29
Jasiek od wczoraj nie chce jesc obiadków, nie wiem czy jest to spowodowane zebami, czy moze tym ze obiadek przygotowała mamusia, musze zakupic jakis słoiczek i wyprobowac, mleczko zjadł ze smakiem, wiec głodny był napewno, moze szanowne dwojki na dole które zrobiy juz dziurki, pokaża sie w koncu bardziej i Jaskowi apetyt wroci
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agat
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 3267
- Otrzymane podziękowania: 23
U nas z apetytem też średnio, zębole idą idą i wyjść nie chcą :/ Przy jedzeniu zupki ostatnio muszę Adasiowi czytać książeczkę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kaikai
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mój skarbek :)06.04.2013
Jutro mamy wizyte u lekarza to zobaczymy ile moj klusek wazy, chociaz mi sie wydaje ze schudl
Moj P sobie na narty jedzie, a ja smutna z tej okazji
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agat
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 3267
- Otrzymane podziękowania: 23
My wizytę u pediatry mamy w środę, zobaczymy ile niuniek waży i mierzy. U nas z butlą nie ma i nie było nigdy żadnych problemów, na mleko rzuca się tak, jakby tydzień nie jadł
A oto mój dziewięciomiesięczniak
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Suzi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- do trzech razy sztuka... ;-)
- Posty: 2080
- Otrzymane podziękowania: 25
Adamson- hollywoodzki usmiech
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- monia89
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1953
- Otrzymane podziękowania: 10
Agat 699 to normalna cena u mnie w sklepach. Tylko sprawdź kolorystykę bo u nas zostały beżowe fioletowe szare w różowe gwiazdki i zebra... Ja zamówiłam na necie za 600 i jest pełna kolorystyka.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- monia89
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1953
- Otrzymane podziękowania: 10
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agat
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 3267
- Otrzymane podziękowania: 23
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











