BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 4 miesiąc temu #822119 przez creatura
Yellow :woohoo:

Madzia, Tomuś słodziaczek, jaka zalotna minka :kiss: :kiss: :kiss:

Suzi, no to Mikulec opracował sobie sposób poruszania, nie ma co :blink: Nigdy nie próbowałam zumby, ale dużo ludzi na początku narzeka na problemy z koordynacją, także cheer up, nieelastyczna kobieto :blink: :P

Dave, fajne te akcesoria. Kiedyś rzuciła mi się w oczy fajna suszarka-trawa, w sam raz da Agat, gdyż, jak się nie mylę, she's into green, isn't she???? :silly:

No i całkiem niezłe te promocje na mleko :blink:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #822167 przez agat
Bajerancka suszara :D I'm into green, but my kitchen's into red :P No a poza tym ja akurat miejsce na butelki i smoczki mam, bo okupują suszarkę w szafce, która jest rzadko używana ze względu na zmywarkę.

Co do spacerówek to również nie pomogę, bom zadowolona z mojej 3w1. Wczoraj przestawiłam ją na jazdę dzieckiem do przodu i teraz Adaśko może zwiedzać świat, a nie tylko zakapturzone oblicze matki.

Pokażę wam co Adaś da dziadkom w dniu ich święta :) Zamówiłam takie małe kalendarzo-terminarze "rok z Adasiem" :) Dla nas też wzięłam, bo mam dość lodówki obwieszonej karteczkami z terminami wizyt różnorakich.
O takie ło:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #822186 przez creatura
Agat, bajeranckie te kalendarze. Leosiowi dziadkowie zażyczyli sobie kubki z wnukiem. Pokaże Wam dziadkowy design mojej twórczości :blink: babci jest jeszcze lepszy, ale nie wiem czy moja mama życzyłaby sobie być online, bo chciała foto z wnukiem :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #822213 przez Suzi
Hej :)

Dla madzi
www.osesek.pl/zdrowie-i-pielegnacja-dzie...-jest-niezbedny.html

www.godmother.pl/blog/dlaczego-chodzik-jest-zly-dla-mozgu/

www.misiowamama.pl/2013/04/zywa-antyreklama.html

madziu, wystarczy, czy wklejać dalej?
Oczywiście decyzja należy do Ciebie, ale teraz będzie to bardziej swiadoma decyzja :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #822235 przez Suzi
creMoniu, tez myslalam o kubkach dla dzaidkow, to fajna sprawa, koszulka raczej dla taty, a i kalendarze dla dziadkow to niebanalny patent, jeszcze jest parę dni, moze zdązymy :silly:
Agat, gdzie to sie zamawia?
Co do zumby, hmmmm, to ja raczej do wielbicieli dyskoteki sie nie zaliczam, więc moze dlatego ...? No nie będe przesądzać po jednych zajęciach, ale nie zachłysnęlam się, nie odnalazlam tego "czegoś" poki co w tej aktywności, moze ja za mało wyluzowana i spontaniczna jestem, sztywniak taki :P , no zobaczymy, bede updatować na bieżąco, jeśli Was to interesuje. Poki co bardziej się odnajduję w TBC,dobre i to, moze nawet przeproszę się z rowerkiem stacjonarnym co mi zalega w basemencie :silly: ? Ale do tego fajną sprawą byłby podklad wizualny jaki miala Jej Mość czy jak tam , z "Seksmisji", czyli widok parku, wiaterek we włosach i ptaszki swiergoczące :lol: :silly: :lol:

Fajna ta "trawa", dizjnersko bardziej do mnie trafia, no i ta kolorystyka :lol: gdzie toto mozna kupić? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822246 przez creatura
Suzi, ta firma z allegro robiąca kubki, chyba jest w Twoich okolicach?? Można osobiście odebrać.
allegro.pl/foto-kubek-ze-zdjeciem-koloro...owe-i3822185884.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822253 przez Suzi
Wow , creMoniu, toz to dokladnie za rogiem!!! :lol: :cheer: :lol: niemal w kapciach przejdę :lol: , no moze nie dzis bo bialego świństwa napadało :P :P :P

Dziekuję :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822266 przez creatura
Do usług :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822418 przez Suzi
creMoniu, zeby było jeszcze zabawniej to tę firmę prowadzi znajomy mego małża :lol: :lol: :lol:
Ale dowiedzieć sie o tym musialam via Opole :lol: :cheer: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #822481 przez Dave
Wpadam do Was.

Przyszedł fotelik i.... jest mega fajowy!!! POd każdym względem. Cieszę się, bo jakoś tak na czuja przez neta takie rzeczy kupować, ale opłacało się;)

Najchętniej to sprzedałabym ten co mam i kupiła jeszcze jeden taki co teraz.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822488 przez Suzi
Czyli jaki Dave??? Poka poka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822494 przez Dave



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822545 przez ilonah
Hej

Spóźnione buziaki dla Antosia :kiss:

Fajny pomysł z tym kubkiem, podoba mi się :) Dziadkowie dostali od nas na Święta kalendarz ze zdjęciami wnucząt więc to odpada :blink: Ale Agat super są Twoje kalendarze.
Nasz fotelik też już zamówiony został ale jeszcze nie dotarł. Dzwoniłam dziś do nich to czekają na dostwe :(
Dziś Emilka pierwszy raz kąpała się w dużej wannie i nie podobało jej się, troszkę popłakiwała i wyciągała rączki żeby ją stamtąd wyciągnąć. No cóż to jeszcze nie jest jej pora na przeniesienie do dorosłej wanny.
Czy Wasze maluszki też są takie pieszczoszki? Moja Emilka co chwilke podchodzi i się przytula, słodkie i miłe to :) Teraz Emi już od godzinki ładnie śpiocha a ja musze szybciorem domek ogarnąć i zmykam spać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822570 przez monia89
Dziękujemy Wszystkim za życzonka :)
Suszarka boska!
Suzi jaka Ty laska jesteś! Mikuś Śliczny. :)
Tomuś Piękniocha :)
Agat dlaczego ja nie widzę kalendarzy???

My idziemy w pon na mini sesje dla dziadków i podziękowań dla darczyńców. Takie 2 w 1. I nie wiem co zamówić dziadkom czy obraz na płótnie czy Kubki czy Kalendarz....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822573 przez paulainka
Pytanie do Mam, ktore byly "lozeczkami" dla swoich Maluchow: czy wasze Pociechy mialy taki okres, ze przez sen przewracaly glowe z jednej strony na druga? Bo moj tak potrafi z 10 razy glowe przerzucac... I nie wiem czym to jest spowodowane;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl