- Posty: 10230
- Otrzymane podziękowania: 43
- /
- /
- /
- /
- /
- Mamy Kwietniowe 2013
Mamy Kwietniowe 2013
- Dave
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Carpe Diem
Adamus śmieszek kochany
Póki co tylko wpadam z fotami Mateona w fotelu.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agat
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 3267
- Otrzymane podziękowania: 23
Fajowo wizualnie wygląda ten fotelik, musze o nim poczytać
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- monia89
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1953
- Otrzymane podziękowania: 10
Mati Jaki duży chłopak
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Azja
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1993
- Otrzymane podziękowania: 29
Mati tez sie super prezentuje, fryzurka pierwsza klasa :)musze poczytac o tym foteliku, kurde za duzo tego wszystkiego i ciezko sie zdecydowac
mam nadzieje ze nie zapesze ale Jasiek jakby troche ostatnio "grzeczniejszy" mozna go zabawkami zajac, w kojcu tez chwile posiedzi, dzis udało mi sie nawet choinke przy nim rozebrac, to normalnie cud
lece ogarnac kuchnie bo jakies dzis tornado tam przeszło
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kaikai
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mój skarbek :)06.04.2013
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Dave
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Carpe Diem
- Posty: 10230
- Otrzymane podziękowania: 43
Dzięki za komplemanta, właśnie jakoś zapomniałam go uczesać do zdjęć
Ha,ha dziś go Maja popcornem karmiła
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Suzi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- do trzech razy sztuka... ;-)
- Posty: 2080
- Otrzymane podziękowania: 25
Dave, Mati cuuudny, jakie śmieszne minki robi a jakie ma LOOOOOKI
Kto z Was taki lokowany? Mauż czy Ty?
U nas mimo ze małzon BYŁ loczkowy, to zadne z dzieci tego genu nie dostalo
No ale trzeba przyznać, ze bobas w loczkach to sam miod
Qrier napisał, ze fotello zajezdza jutro i mamy przygotować "srodki platnicze"
Więc jak dobrze pojdzie to ....Agat, szykuj mailboxa
Ja sie dzis napocilam na TBC, a zajecia pózno bo 21.10 a konczę o 22, wracam z myślą ze rzuce sie na fotel odpoczywać a tu........zabawa w najlepsze
kaikai, Miki za często nie jezdzi autem, al jeśli juz to raczej krotkie dystansy, ale raczej wielbicielem fotelika nie jest
Zobaczymy co nam Mikuś wymyśli.....a dystans nad morze nie zmniejszył sie niestety......
Dobranoc
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kaikai
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mój skarbek :)06.04.2013
Mateo sama slodycz z tymi loczkami
Suzi moje starsze pociechy tez cyrki wyprawialy w fotelikach, ale to sie juz zapomnialo.
My Dawida tez czesto nie bierzemy na przejazdzki, ale jak juz do rodzicow jedziemy, trwa to dluzej niz 5 minut i zawsze w korku stoimy to kur....cy mozna dostac. Juz nie mowiac o tym ze musiymy jechac parami czyli ja z tylu z malym bo inaczej sie nie da, nie wspominajac o tym ze dla innych jadacych obok w korku wygladam jakbym miala chorobe psychiczna, takie musze szopki odstawiac zeby ksieciuniu byl zadowolony, a i tak cala jazda konczy sie zatrzymaniem na poboczu bo jechac nie da rady slyszac ten pisk, biore go w koncu na prce i modle sie o bezpieczne dotarcie do celu. Po wyjsciu z tego piekla zawsze klocimy sie ze t ostatni raz.
Do rodzicow nie mamy daleko do jednych 15 min, a do mojej mamy 30 min przez ten korek, a wydaje sie to wiecznoscia. Dlatego mam nadzieje ze nowy fotelik spodoba sie Dawidowi.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agat
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 3267
- Otrzymane podziękowania: 23
Adaś nie marudzi w foteliku o ile nie jest to długa podróż. Do moich rodziców mamy 5 min samochodem, do teściów 3
Dziś pierwszy Dzień Babci Adasia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Azja
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1993
- Otrzymane podziękowania: 29
buziaczki dla Tomeczka
Jasiek zaZWYCZAJ siedzi grzecznie w foteliku, najgorzej go zapiac, bo robi wypinki, ale jak juz siedzi i nie jest zmeczony to moze posiedziec, z tym ze nasz fotelik juz jest za ciasny na niego siedzi jak "sardynka w puszce", wiec ostatnio unikamy jezdzenia samochodem, ale powiem Wam ze wczoraj znowu wertowałam foteliki i jeszcze bardziej nic nie wiem
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- monia89
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1953
- Otrzymane podziękowania: 10
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ilonah
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1072
- Otrzymane podziękowania: 5
Dave ale Mati już duży a jakie ma włoski! Śliczny jest
Adaś jak zwykle superowy
U nas nocka niby normalna ale ja dziś obudziłam się z poczuciem jakbym wogóle nie spała
Dzwoniłam przed chwilą zapytać co z naszym fotelikiem i dowiedziałam się, że czekają na dostawę
Tomeczku buziaki do Ciebie lecą
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Suzi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- do trzech razy sztuka... ;-)
- Posty: 2080
- Otrzymane podziękowania: 25
Ja narazie na szybciora - fotel dojechał
TOMASZKU, dziewięciomiesięczniaku, łapaj całuski
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kaikai
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mój skarbek :)06.04.2013
Ktos mi wierceniem dziecko obudzil
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agat
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 3267
- Otrzymane podziękowania: 23
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











