BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 11 miesiąc temu #879053 przez agat
Dziewczyny to nie tak, że ja się nie cieszę i płaczę ;) Cieszę się, ale się boję :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #879071 przez ilonah
A jak mąż zareagował Agat?
U nas dziś była koleżanka ze Stasiem i chwilę dzieciaki pobawiły się w domu i wybraliśmy się na spacer ale dotarliśmy tylko do furtki bo Stasiowi spodobało się niezmiernie otwieranie i zamykanie bramki i nie chciał iść dalej :silly: Emilka dreptała przy nim i zrywała dmuchawce, uśmiałyśmy się z naszych maluchów nieźle :laugh: -

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879088 przez Dave
Agatt normalne ze sie stresujesz. Zobaczysz fajnie bedzie. Choc nie powiem Ci ze jest super lekko. Sa tez I gorsze momenty ale razem dacie rade.

Ja juz w lozku. Zimno strasznie a za oknem leje:-(



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879096 przez creatura
WOW, news za newsem.

Spóźnione buziaczki dla Emisi rozpoczynającej serię trzynastek :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
I buziaczki dla Daiwdka :kiss: :kiss: :kiss: :woohoo:

Monia, bardzo mi przykro. Trzymajcie się dzielnie. Przytulam.

Kaikai, wysoka ta gorączka, nie wiem czy nie za wysoka na ząbki. :unsure:

Agat, GARTULACJE!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Za chwilę będziesz szaleć z radości, a za 10 lat, będziesz wdzięczna za taki rozwój wydarzeń. :blink: :blink: :blink: I co laski, ta co najmniej gadała, pierwsza zaszła :blink: :blink: :blink: :blink: :laugh: :laugh: Co na to mąż? Ale czad :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Linda, gratulacje dla Tosi, muszę ten patent sprzedać Leosiowi :blink: :blink:

Suzi, też się kiedyś fochnęłam za ogranie w Scrabble - teraz wiem, jak to z drugiej strony wyglądało :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879097 przez creatura
No i wątek nam się wzbogaci o relacje ciążowe Agat. :blink: Wiesz jaka będziesz tu pieszczona, z racji tego, że na razie jedyna :blink: :blink: :blink: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879098 przez Azja
u nas też pod wieczór zaczeło padac i tak nie przyjemnie sie zrobilo brr ;)

chciałabym Mlodemu urzadzic jakis mały kącik zabaw na balkonie, bo ostatnio troche tam przesiadujemy miedzy jednym spacerkeim a drugim, ale sama nie weim co by mu tam zorganizowac, może cos podpowiecie, piaskownica raczej odpada, bo juz widze ten piach w całym domu :P :S

oj lece do łóżeczka, bo juz w sumie pozno

to pstryk gasze :P zaraz pewnie Suzi mnie opierdzieli :P :P :P B) B) B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #879101 przez Suzi
AZJAAAAA €&@@##%$£¥}£#%%*?;€&@&@@@ !!!!!!! :angry: :angry: :P , czuj sie op.....ona :silly: :silly: :silly: :silly: :lol: :lol:
Basenik z kulkami mu wstaw, Mikuś nawet lubi swoj. A latem bedzie mial tam wodę :)
Namiocik jakiś, dzieci lubia domki, budki, schrony....

Agat, no wlasnie, jak tam pan małż i jego foch? :silly: chyba został znokautowany!? :woohoo:
Będzie dobrze no i zobowiązuję Cie uroczyście do szczegolowego informowania nas tu o Twoich ciążowych doznaniach i ogolnie .....o wszystkim! ;) :lol:
Jakoś mi sie wydaje, ze dlugo nie bedziesz sama w TYM klubie :silly: TEN wirus lubi się szybko rozprzestrzeniać :lol:

creMoniu, TY sie fochnelaś za ogranie w scrabble :cheer: :cheer: :cheer: , no wiesz co.... :P

Dzis zauważylam ze sie Mikusiowy suwaczek zatrzymał.... :cheer: :S musze go wywalić :P

Edit: jak powiedział tak zrobił, suwaczek poszedł won :P

GASZĘ!!!
Do łożeczek, marsz :silly:
Dobranoc :kiss:
Pstryk B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879104 przez agat
Hehe nie ma gaszenia, ja jestem ;)
Wróciliśmy przed chwilą z meczowego afterparty :) Adaś u babci śpi, także luz.

Z małżem na szczęście pogodziłam się już rano, ale i tak chyba w obecnej sytuacji szybko by mu foch przeszedł ;) Był zaskoczony i zszokowany, ale szczęsliwy :) Oczywiście mimo drugiej ciązy nadal nie wie co oznaczają dwie kreski na teście :P :P :P

Azja my na balkonie mamy rozłożoną matę z piankowych puzzli i do tego basenik-pingwina :) O taki:

Oczywiście Adaś co chwilę znosi na balkon nowe skarby, np miskę, mopa... :P

Gaszę! Pstryk!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879116 przez Azja
Podobno ma już działać, no zobaczymy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879151 przez agat
Oby... Zeżarło dzisiejsze posty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879222 przez creatura
W końcu się zalogowalam, ale widzę, że zżarło wcześniejsze posty! :ohmy: :angry:

Była u mnie koleżanka z pracy - fajnie się rozmawiało i w sumie nie mogę się doczekać aż wrócę od nowego roku szkolnego na parę godzin. Myślę, że wszystkim to wyjdzie na dobre, takie małe urozmaicenie :blink: :blink: :blink:

Dziś zrobiłam mleko jaglane Leosiowi, posłodzone daktylami (znalazłam w Almie, bez cukru, siarki i olejów), syn wypił z 300ml przez cały dzień - czyli kolejna fajna rzecz zaakceptowana, jedyny minus, że trzeba chwilę przygotowywać. Kupiłam mu bidon z rurką, ten, o którym Agat kiedyś pisała i nawet sprawnie mu idzie picie. Myślę, że to najwyższy czas, żeby rozpocząć ostateczne pożegnanie z butelką ze smoczkiem. Leoś z kubka niekapka pije, ale go nie przechyla i ja muszę trzymać, butelki też nie przechyla, więc rezultat ten sam, ze szklanki ładnie pije, ale jak tylko ją sam złapie, to zaczyna machać na wszystkie strony - mam nadzieję, że ten bidon zwolni mnie z etatowego wodopojowego :blink:

Agat, fajny ten basen z daszkiem. Każda ciąża jest inna, cycki mogą jeszcze zacząć boleć :blink: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879227 przez agat
Adaś mi gorączkuje :( Po południu marudny był, ale też nie za specjalnie, a po kąpieli trząsł się mocno, mierzę temp a tam 38,3 :/ Nie wiem skąd, ząbki, które miały wyjść już wyszły, zresztą on nigdy temperatury podwyższonej nawet na zęby nie miał. No ci, lek podałam, będę obserwować.

Adaś z niekapka takiego prawdziwego, twardego nauczył się pić parę dni temu, gdy podkradł kubek Anielce ;) Kupiłam mu więc, pije bardzo ładnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #879238 przez Azja
Agat a przechodził Adaś trzydniówke ??

Jasiek też od jakiegos czasu pije z bidonu, super mu to idzie, chodzi z nim po całym domu, cały jest poobijany, bo zdarza mu sie nim rzucac, po skonczonym piciu, ale musze wrocic do niekapka, bo wczesniej nie chciał pic z niego :blink:

Agat basenik pingwin super, musze i ja pomyslec i cos Mlodemu zagospodarowac, zaczełam od pogonienia M ze słoikami do piwnicy, bo zalegało ich troche na balkonie, a Mlody sie juz do nich dopierał :silly:
u nas dzis padało prawie cały dzien wiec juz szajby Jasiek dostawał, wiec troche posiedzielismy na balkonie zeby sie dotlenił :)

powiem Wam ze Jasiek mnie tak ostatnio zaskakuje, codziennie jakies nowe umiejetności ma, a ja ciesze sie jak "głupia" jak cos zrobi, :lol:

Creo miały byc zdjecia Leosia z roczku :silly:

Dave tez chyba nie wrzucała rocznego Matiego ??

jak jezdzcie z dzieciakami na rowerech, zakładacie im kaski?? bo Mlody nasz nie bardzo toleruje kask, :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879241 przez agat
No nie przechodził trzydniowki, zobaczymy co będzie jutro. Na razie śpi spokojnie, ale temp bez zmian :/ Swoją drogą w takich chwilach brakuje mi termometra bezdotykowego... Macie może jakiś sprawdzony model? Bo wydawać kasy na coś co w ciągu minuty pokazuje trzy diametralnie różne wyniki to nie chcę.

Kask na głowę musi być. Adaś też nie lubi i marudzi, ale gdy tylko zaczniemy jechać to kask przestaje przeszkadzać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879259 przez Alex_87
Agat ogromne gratulacje !!!! Witamy ponownie wśród ciężarówek :)
A na radość jeszcze przyjdzie czas :D teraz hormony biorą górę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl