BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 7 miesiąc temu #926752 przez Azja
buziaczki dla Adaśka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

ide spac bo tak głupio pisac samej ze soba :laugh: :laugh: :laugh: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926796 przez agat
Azja dziękujemy za buziaczki :) Szczerze powiedziawszy, sama zapomniałam, że wczoraj był 20ty :P

Byliśmy na weselu, ależ przepaść między tym, na którym byliśmy 3 tyg temu. Tamto takie eleganckie w super knajpie, to typowo wiejskie w sali na wsi. Szczerze? To "wiejskie" o wiele lepsze :) Szkoda, że byliśmy tylko z rodzicami, a nie z żadną paczką znajomych, bo by się działo. Zespół przygrywal non stop jakieś skoczne bity, ludzie bawili się, nóżka sama tupała :) Za namową męża wyskoczyliśmy do knajpy na mecz Polaków ;)

Pospaliśmy dziś do 11, niedługo jedziemy po niunia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926862 przez creatura
Buziaczki dla Adasia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

I dzisiejsze dla Tomusia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926883 przez Alex_87
Heeej :)

No my tez wróciliśmy dziś z wesela, byliśmy aż pod Łodzią, droga minęła całkiem w porządku :) tylko w nocy wracaliśmy w takiej mgle, że prawie sikałam po gaciach ze stresu, oczywiśie mąż prowadził, bo ja bym w życiu nie dojechała z brzuchem.
No i tak jak Agat mogę napisać, że wesele na którym byliśmy w sierpniu a teraz to wielka przepaść, na tym było po prostu super :) spotkałam się ze znajomymi ze studiów (bo to ślub koleżanki był), była taka swojska atmosfera, gdyby nie wieeelki brzuch to byśmy szaleli całą noc, niestety po jednym tańcu czułam całe nogi, brzuch i wielka zadyszka, więc było pół godziny odpoczynku przed następnym tańcem :)

Mecz się zaczął, więc spadam, ależ mamy super prezydenta Bronek zorganizował odkodowany mecz dla wszystkich :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926889 przez agat
Nom, wszystkie ręce na pokład - trzymamy kciuki za naszych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926913 przez kaikai
Ale stres

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926915 przez Azja
Kuwa zaraz jajo zniose :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926917 przez agat
No i jak można ich nie kochać :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

A w oczach Winiarskiego to się topię po prostu za każdym razem jak je widzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926941 przez agat
Witam w deszczowy poniedziałek. Kwadrans temu wypilam glukoze i mi niedobrze :/ Na szczęście wróciłam do domu i tu wypilam i poczekam te 2h.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926954 przez Alex_87
Witam się i ja :)

No pogoda do d*** ale po wczorajszym meczu przynajmniej humor dopisuje :D

Agat mogłaś sobie wrócić do domu wypić glukozę? Fajnie, ja musiałam za każdym razem siedzieć tam dwie godziny :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926956 przez Anabelle
Super z tym powrotem do domu :)
Ja bede musiała albo znalezc opieke dla antka albo razem pojedziemy na glukoze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926959 przez kaikai
Buziaczki dla Adasia i Tomka :) :)

Ja czytam że po glukozie nie można chodzić, bo się spala, trzeba siedzieć i czekać ;)

Dziewczyny jak ja wymiotuje, już siły nie mam :( nawet w nocy mnie muli
Tych leków boję się brać, nie wiem co mi jeszcze może pomóc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926965 przez agat
Anabelle to lepiej wez kogoś do opieki nad Antkiem, bo z nom raczej w spokoju nie posiedzisz. Ja wróciłam szybko do domu, tu wypilam glukozę, siedzę teraz bez ruchu, mąż w domu więc on za Adasiem lata. Za pół godz powolutku tylko do samochodu zejść i tyle mojego ruchu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926979 przez Alex_87
U nas też każą wypić, od razu usiąść i siedzieć, tragedii nie ma, w sumie 2 godz to nie aż tak długo, można poczytać gazetę, pogadać z jakąś inną mamuśką :)
Anabelle glukoza z Antkiem? Chyba słaby pomysł ;)

Kaikai współczuje tych wymiotów ;( w końcu przejdą, teraz najgorszy etap.

Ja dzisiaj czuje się jakoś średnio, chyba to niskie ciśnienie daje w kość, muszę się napić kawy :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927037 przez Azja
hej

u nas tez pada, a nawet leje, okropna pogoda, Jasiek dalej podziebiony, jzu było lepiej, a wczoraj zaczał znowu kasłac jak oszalały, ale robie mu inhalacje moze to pomoze, o dziwo jak kiedys nie dawal zrobic, tak teraz sam sobie maseczke trzyma, chyba mi Misio dorasta :P a syropy mogłby pic na okrągło, musze chowac przed nim, bo tylko mi palcem pokazuje, zeby mu dac ;)

Kaikai o rety, ale Cie wymęczą dolegliwości ciążowe, ale jak tak piszesz to identycznie miała moja kolezanka, oj tez biedna sie nameczyła, nic jej nie pomagało, ona nawet przed tel nie mogła rozmawiac bo juz ja mdliło :sick:

do mnie dzis przyszła @ kilka dni za wczesnie :ohmy: musze chyba oprócz tsh zrobic jakies dodatkowe badania, bo cos ostatnio moje @ fiksuja, co druga jest kilka dni za wczesnie, jak ja moge wiec zaplanowac rodzenstwo dla Jaska :evil: :S

znalazłąm fajny blog jak ktos lubi zdrowe jedzonko zdrovekarmelove.blogspot.com/ ostatnio robiłam kotlety z tej strony bardzo dobre tylko faktycznie wychodza suche trzeba podac z jakims sosem zdrovekarmelove.blogspot.com/2014/01/ban...ieciorexy-czyli.html

narazie tyle Misio usnał biore sie za obiad :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl