BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 8 miesiąc temu #174627 przez Suari
Dorciaition napisał:

Matko! Własnie zadzwoniłą bratowa z Anglii żebym się szybko z mamą skontaktowała żeby na miasto nie wychodziła, bo tam gdzie mieszkają, w centrum jakieś zamieszki, strzelają itp. :ohmy: :ohmy: tak jak w Londynie ostatnio! Kuźwa, ale sie martwię teraz.


No niezły cyrk tam w Londynie się dzieje !!!! właśnie mówią o tym w panoramie, że nie tylko w Londynie zamiszki!
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #174628 przez Dorciaition
Suari przepis wygląda pysznie, ale dla mnie chyba za skomplikowany ;)
Chociaż jak przeczytałam już 3 raz mysle, że dałabym radę ;)

Naprawdę co to się dzieje. A mama z dzieciakami nie dawno wróciła z centrum :ohmy:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #174649 przez aniaa_
Hejka :)

Suari ja to zwykłe spodnie jeansowe wyhaczyłam na allegro z panelem, nic specjalnego, ale za to cena była przyjemna i jak mowie rozmairem sie udało chociaż mnie przeraził na żywo :laugh:


Ja tez zawsze zawsze ziemniaki wrzucam do tego worka z przyprawami i kurczakiem, bo nie chce mi sie tyle garów brudzić :) a sa pyszne bo soczyste i przyprawione :)

Te przesądy niezłe są, już kiedyś czytałam to sie nieźle uśmiałam

Kurcze moja mama tez w Anglii, a tam teraz to starch nawet w domu siedzieć, co tym ludziom do głowy strzeliło, nie kumam

A mi dzisiaj obiadek zrobil mężulek, kasza gryczana (wcześniej nie lubiłam, ale od jakiegoś czasu to mi tak bardzo smakuje, że chyba będę częściej jadła i ziemniakom powiem nie) do tego pierś gotowana z pysznym sosikiem, i brokuły z bułeczką i masełkiem, mniam mówię Wam palce lizać :)

Byłam dzisiaj na zakupach i kupiłam tego snikersa, na którego któraś mi wczoraj narobiła ochotę i co nie pomyślałam jak kobieta w ciązy bo kupiłam tylko jednego!!!!! A jak zaczełam go jeśc to już dawno czegoś tak pysznego nie jadłam i mam chęć na jeszcze, ale lenia też mam i nie chce mi sie do sklepu lecieć ;)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #174655 przez Dorciaition
Aniaa fajne te jeansy. :)

O jaa! zazdroszczę takiego obiadku. Mój Krzysiek to nawet makaronu nie potrafi ugotować. Antytalent normalnie!

A Twoja mama gdzie dokładnie? Moi w Wellingborought.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #174659 przez aniaa_
Moja jakoś w okolicach Godalming
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #174677 przez Suari
no jakby ci tu vestusia powiedzieć ..... zobacz sama :laugh:

allegro.pl/gymboree-bluzka-spodenki-komp...034-i1740336378.html

:laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #174693 przez vestusia
O ja, Suari!!!!! Ja nie wytrzymam, jak mi jeszcze raz coś takiego słodkiego pokażecie. Ta bluzeczka z gatkami są rewelacyjne! Ja pierdziu! Nie mam na koncie ani grosza, wypłata za... hmmm... za jakieś 2 tygodnie :( Ja pierdziu, muszę zapisać ten link, może jeszcze przez dwa tygodnie jeden komplecik zostanie. Jest cudaśny, chyba zwariuję!

Aniaa_ spodnie fajne, ja właściwie śmigam na razie w takich getrach ciążowych, ale one są krótkie. Mam jedne ogrodniczki, kumpela mi dała, ciążowe no i jedne spodnie, takie... no bardziej sportowe, czarne, ale jak jest chłodniej to je zakładam.

Kurka, te zamachy to faktycznie coś okropnego. Ciągle gdzieś się coś dzieje. Już mi uszy usychają, jakby nie mogło być spokojnie...

Ja gotuję wodę na kalafior, ziemniaczki z mięskiem, papryką i cebulką w piekarniku, za jakąś godzinę powinno to być dobre. Mam nadzieję, że będzie to zjadliwe i że nic mi się tam nie spali w tym woreczku he, he :D

Kurka Suari, nie mogę przeżyć tych żyrafek. Już widzę w nich Zuzolka :D
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #174714 przez Suari
vestusia wysłałam, bo też mi się spodobał, a ten sprzedawca często ma ponownie te same rzeczy, więc nie martw się, na pewno komplecik będzie czekał na ciebie :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #174723 przez iva 20
Was nadgonic to nie dogonic hihi :) chyba Ania pokazywala spodnie juz nie pamietam ale fajne :lol: ja chodze caly czas w moich spodniach z przed ciazy :lol: :lol: ale pyszne obiadki robilyscie do kazdej bym mogla przyjechac zjesc po troszku :silly: :silly:
a ja ja wlasnie nic nie zrobilam na obiad bo nie mialam czasu :)
wy tu piszecie o jakis bulkach a mi sie pozniej tak bardzo chce a ja to nie w polsce i nie mam gdzie sobie takich kupic :P
moja mala dzisiaj tak szaleje w brzuchu i po zebrach tak czuje jak mi wbija ze nie moge wytrzymac niekiedy :)
juz tam nie pmietam co tam pisalyscie bo tego jest tak duzo nastepnym razem to bede zapisywac na karteczkach co ktora napisala bo w ciagu dnia jest nawet z 5 stron do przegladanie uffff .... niedobre wy :P
ja dzisiaj wzielam od szwagierki plaszczyk ciazowke i juz bedzie na jesien i zime :D
a tak sie martwilam ze nie bede miec i bede musiala specjalnie kupywac na ciaze a pozniej do kosza bo po co mi taka wielka :)
okej to chyba wszystko :P milego wieczorku i jak co to pozniej tu cos skrobne :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #174734 przez marthunia
Co to jest ciąża:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #174775 przez luska
hehe docia dobre :lol: Moje dziecko tez będzie alkoholikiem i transwestyta.Zresztą wiekszosc z tych rzeczy mi sie przydarzyła :lol:

Dziewczyny dzieciaczki sa cudne:)

No niestety w Brytani to sie teraz cyrki dzieją my mam rodzinę właśnie bliska i każdy siedzi jak na szpilkach i tylko dzwonimy czy u nich wszystko oki :(

hehe Vestusia ty wariatko :lol: Ale swoja droga ja chyba zamówię bo jest przesłodki ten komplecik .Tyle , ze po cichaczu trzeba by było , żeby chłop nie wiedział bo mam już zakaz zakupów już na allegro(w tym miechu czyli przez 9 dni wydałam ponad 800zł :P )

Ancia spodnie superowe ja mam bardzo podobne i tylko te jedne i teraz mam zonka bo o dziwo spadaja mi z tyłka B)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #174777 przez luska
marthunia ale się uśmiałam hehe.Zuzia miała dobre teksty :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #174783 przez Dorciaition
Wow Suari te żyrafki są cudowne! Na pewno je zakupię. To jest facet, który ma hurtowie obok Gdańska. W poprzedniej ciąży byłam u niego. Teraz też się wybiorę, bo ma masę rzeczy, no i jest ok.
Te gaciorki są superaśne!

Vestuśka jak kurczaczek? Dobry? Bylismy dziś na zakupach, widziałam to mleko w tubce, ale jakoś boję się tego ;) Kupiłam sobie ciepłe bułeczki i dżemik malinowy. Pychotka! Choć ogólnie dżemów nie lubiłam (do dziś) ;)

Iva jak długo nie ma mnie na forum to tak własnie robie. Biorę kartke, długopis i zapisuję ;)

Mathunia te dzieciaczki są rewelacyjne. :laugh: :laugh: Dużo filmików z nimi jest na youtube. Posikać się można :laugh:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #174787 przez kima
Hej Lasencje :)

Ania, to ja się wczoraj objadłam snikersami, a dzisiaj miałam wizyte na 14 i poszłam o dwóch kanapkach,żeby nie jeść obiadu i za dużo nie ważyć. B)

Ehh, dobrze, że ten dzień się już kończy, bo był paskudny, łapią mnie czasem takie doły i wtedy zostaje je tylko przeczekać... tak sobie płakała, leżałam, dobrze, że potem do tego lekarza szłam, to się chociaż ogarnęłam :huh:

Ja też czasem wrzucam do worka i udka i ziemniaki, bo mi się już ich nie chce gotować :silly:

Marunia, nieźle się uśmiałam, fajne jest też o studentach :P bo rzucają z balkonów pomidorami i jajkami :angry:

A na wizycie było ok, fajnie sobie pogadałam, pytałam go o to wstawania z łóżka z czym czasem mam problemy, albo z przekręcaniem się na bok w nocy, bo są takie dni, że normalnie dźwigu potrzebuje :silly: mówił, że to normalne, bo macica która jest wielkości połowy piąstki musi się rozciągnąć,a teraz jest mniej więcej na wysokości pępka. Więc dziewczyny,nie ma się co martwić, bo pamiętam,że któraś też miała z tym problemy.

Na skurcze kazał mi jeść magnez, HBS wyszło mi ujemne czyli wporządku. Tablety z żurawinki mam dalej jeść oczywiście,żeby uśpić mój pęchol, ciśnienie też wporządku :)

Szalone Wy, znowu Was tyle musiałam nadrabiać B)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #174789 przez TyszAnka
Hej mamuski,
Przepraszam ze tak długo się nie odzywałam, ale cały czas mam cos do roboty :)
zaczne od mojej wizyty czwartkowej, czyli 5 sierpnia.
Wszystko OK, dostałam skierowanie trzecie już na badania prenatalne z powodu tego iz ostatnio lekarz w 20 tyg nie mógł dostrzec zoladka (być moze był oprózniony) i sa torbiele na mózgu (wchłaniaja sie po 28 tygodniu ciąży).
Obdzwoniłam kliniki i trzeciego badania prenatalnego NFZ nie refunduje :)
Trudno...250 zł za bad prenatalne w III trymestrze ciąży .......grrrrrr (za ta kase to bym miala ksiazki do V klasy dla starszego syna....
Miesiac temu poprosilam mame by mnie i dzieci wymeldowala z pobytu stalego...
Dostalam wezwanie poszłam i powiedziałam ze nie mieszkam tam od 1998 roku,na miejscu dano mi zaswiadczenie ze jestem wymeldowana, jeszcze tylko w tym tygodniu ma przyjsc decyzja. Potrzebne mi to wszystko było do tego by móc w końcu złożyc wniosek na mieszkanie komunalne, bo jak bylam zameldowana u rodziców to sie nie kwalifikowalam ze wzgledu na metraz- bo to dom jednorodzinny.Tak wiec teraz moge zlozyc jak przysla mi decyje.Bede tam chodzic co dwa tygodnie, jako samotna matka z dwojka dzieci i w ciazy bezdomna :)

Musze miec meldunek czasowy tu gdzie wynajmuje, ale dzis rozmawialam z wlascicielka i nie bardzo jest chetna bo oplaty jej wzrosna.Umowe musze najmu przedstawic w mieszkaniowce, by potem wziac wniosek o dofinansowanie mieszkania ( plac urzad jak sa male dochody do wynajmu- odstepnego) czyli bysmy tylko czynsz placili....ale by bylo super :)
Ale tak do konca fajnie nie jest, bo od wynajmu nie placi wlasciciel podatku....
Tyle na glowie...nie wiem momentami jak to ogarnać....

My mamy spokoj w domu- chłopcy pojechali na kolonie do Rowów nad morze ( oplacil im moj byly tesciu, powiedizal ze na ojca nie kaja co liczyć....)
w czwartek 11 siepnia mam sprawe o podwyzszenie alimentow- trzymajcie kciukasy kochane, znajomy mecenas mi poprowadzi sprawe za free, i powiedzial ze jak moj ex bedzie fikal w sadzie to sie zwocimy do sadu o alimenty na mnie ...he he.....w koncu pogorszyla mis ie sytuacja materialna...:)

Dobra smigam do sklepu bo zachciało mi sie czegos ale nie wiem czego dokladnie he he :)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl