- Posty: 1860
- Otrzymane podziękowania: 22
- /
- /
- /
- /
- Macierzyństwa pierwszy tom ;)
Macierzyństwa pierwszy tom ;)
- Sophie25
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Nigdy nie trać nadziei !
Zosia taka marudna ze 5 minut nie usiedzi sama ... Czeka nas przeprawa
A Milady chyba nie wroci bo mowi ze nie bedzie teraz kompletnie czasu a pozniej juz nie nadrobi i kaze zapomniec i podziekować ....
Pawełek,Fifi 100 lat chłopaki!
Ide bo Zoska
Milego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Hania84
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Lenka nasze małe - wielkie szczęście :* ur.29.05
U nas ładnie i ciepło choć słońce słabe.
No cieszę się też że Lenita się dostała do żłobka
aleksiaa to Ci wyszło...gdyby nie Marta to też bym się nabrała
Gochens gratulacje dla Twojego za złoto
Milady hmmm..może tez nas wkręca...
Ja też teraz mniej jestem na forum bo ładna pogoda to trzeba korzystać...ale staram się wszystko nadrabiać i jest okej jak na razie
rysa fajnie ze się odezwałaś...bo się zastanawiałyśmy co u Ciebie
szósteczka daj znać jak Wioli poszło
Cordis jak Bartek?
srenka jak Pawełek?
Ika jak Zosia?
a właśnie Ikunia ale Zosia to pannica przy Hance
Karolka nie stresuj się...ma prawo @ spóźnić w normie to chyba 3 dni nawet. Mi teraz spóźnił się 4 dni
W piątek idę do ginki oblukac wyniki .
Właśnie zrobiłam zupkę
przepisy.magazyn-kuchnia.pl/przepisy/spi...%85+i+papryk%C4%85/p
pachnie wyśmienicie...i mam nadzieję że też tak będzie smakować
miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- cordis
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Rodzina-mały świat stworzony z miłości.
- Posty: 501
- Otrzymane podziękowania: 9
Solenizanci
aleksiaa???? a Ciebie co napadło? przecież nie było pełni
no dobra załapałam 1 kwietnia
Hania super , że mała się dostała i jest dla niej miejsce
Malutka udanego dnia w pracy, stresujesz się?!?!
Srenka jaki brzunio fajny za niedługo już bombardowania będziesz czuć
Gochenes Ty też daj fotkę
Ika my na zbicie gorączki mamy paracetamol o smaku truskawkowym mniaaaam
Bartek w nocy miał prawie 40, obudził się rano bez gorączki, nie kumam, ale dla bezpieczeństwa ja jeszcze z nim dzisiaj posiedzę w domu. Co do ząbków to nie wiem bo nie pozwala buzi otworzyć.
w ogóle przez tą zmianę czasu jestem mega niezorganizowana i brakuje mi godziny i cały dzień mam taki rozwalony grrr
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aleksiaa88
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2410
- Otrzymane podziękowania: 9
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kasiasia
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 517
- Otrzymane podziękowania: 3
ja jestem od wczoraj rozwalona totalnie. Chcialabum sie do wszystkich odniesc ale moj mozg nie trybi. Moja energia gdzies pssss uleciala
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kasiasia
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 517
- Otrzymane podziękowania: 3
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- srenka_918
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Ciało jedno, serca dwa :-)
- Posty: 1358
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Gochens
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jestem mamą ♥
- Posty: 1696
- Otrzymane podziękowania: 9
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Marta1985
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1779
- Otrzymane podziękowania: 15
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Hania84
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Lenka nasze małe - wielkie szczęście :* ur.29.05
Byłam oddać papiery do żłobka
Kupiłam Lenicie wiosenne bluzeczki w ślicznych wiosennych kolorach, sukienkę i komplecik Niemiecki
U nas dziś 23 stopnie w cieniu...normalnie jak lato...padam na twarz.
...a zupa rewela dziewczyny !!!!!
aleksiaa wymieniałyśmy sie krótko przed porodami...wysyłałyśmy na priv chyba do Agusi i potem Agusia nam rozsyłała wszystkich i stąd mamy...więc w tym czasie Ty też byłaś
Lenita teraz ładnie śpi...dziś zasnęła dopiero o 14.30
a jak wstanie jedziemy po zapas wody
edit
NO I ZAWSZE ZAPOMINAM NAPISAĆ...A NOSZĘ SIĘ Z TYM OD NIEDZIELI !!!
Gochens Twój przepis na makaron ze szpinakiem i gorgonzola superrr
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- szósteczka
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Bóg mnie prowadzi.
- Posty: 789
- Otrzymane podziękowania: 2
Wiola wróciła zadowolona w miarę dobrze jej poszło napisala duże wypracowanie matematyka tez podobno byla w miarę prosta i ogólnie byli ok. Ja tylko na chwilke później spróbuje wpaść bo mi bąbel cos marudzi.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aleksiaa88
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2410
- Otrzymane podziękowania: 9
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- srenka_918
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Ciało jedno, serca dwa :-)
- Posty: 1358
- Otrzymane podziękowania: 0
Od razu mi lepiej na duszy i mogę popisać z Wami na spokojnie
Pawełku, Filipku buziaczki
Haniu gratulacje dla Lenki, że takim przebojem idzie do żłobka
Jak się czują inne chore dzieciaczki? Mam nadzieję, że lepiej :* Zdrówka :*
Kasiu jeszcze nie jedną lekcję wymowy będziesz miała z synusiem
Szósteczka bardzo się cieszę że Wiola zadowolona
Ciekawe jak Malutka w pracy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- KaRoLkA
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Kiedy śmieje się dziecko, śmieje sie cały świat !!
- Posty: 1158
- Otrzymane podziękowania: 5
Haniu to ja apeluje o pokazanie nowej garderoby Lenki i ten dresik mnie ciekawi
Aleksia ja moge sie z Toba numerem wymienic bo tak to mambtylko Violci
Szosteczka dobrze że Wiolcia zadowolona czyli dobrze poszło , mądra z Niej dziewczynka wiec napewno wszystkobdobrze bedzie
Moj pojechal odebrac auto z garażu , my z Gabi zaliczylysmy pocztę bo rachunki trzeba było po płacić i chwile spacerku bo pogoda ładna tylko wieje troszke
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Hania84
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Lenka nasze małe - wielkie szczęście :* ur.29.05
Właśnie ciekawe jak Malutka w pracy
a to ciuszki Lenki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











