- /
- /
- /
- /
- Macierzyństwa pierwszy tom ;)
Macierzyństwa pierwszy tom ;)
- Hania84
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Lenka nasze małe - wielkie szczęście :* ur.29.05
Wróciłyśmy dopiero o 12 od lekarza. Potem obiad, sprzątanie ...i jestem
A więc mam TSH wyższe niż powinno być
Lena grzeczna była
Wszystkie babki w poczekalni w szoku...
Jak dla mnie to ta dziewczynka piła żeby tylko sobie podudlać...
Kasiu
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Malutka no właśnie dawno Cię nie było...dobrze że sie odezwałaś
Sophie ale kanapki
Karolka ...a może faktycznie Gabi potrzebuje jedzonka w nocy
srenka fajnie że juz znów cos do przodu z remontem i ze masz płytki
u nas 23 stopnie
miłego popołudnia
Sophie prawidłowe podejście
A magnolia w rozkwicie cudna jest
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- KaRoLkA
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Kiedy śmieje się dziecko, śmieje sie cały świat !!
- Posty: 1158
- Otrzymane podziękowania: 5
Kasia nie pozwalam takich glupot wygadywac!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
brawo dla Tomcia za extra spanie
Haniu dobrze że już wiesz od czego to wszystko , teraz terapia i bedzie tylko lepiej zobaczysz i waga zacznie iść w dół
Jejku 3 latke karmic cycem??? Toz to już jest przesada trochę
Co do jedzenia Gabi to niewiem bo dostaje 210 ml mleka z kaszka na noc i powinno jej wystarczyc :/
Sophie zazdroszcze Magnolii bo są śliczne , tutaj w parku rosną i też nie mogę sie napatrzec
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
My byliśmy na spacerku bo 20 stopni bylo
Myslalyscie juz nad pierwszymi urodzinami ??? Bo ja przeszukiwalam neta zeby znalezc inspiracje na torta dla Gabi i chce takiego z minnie zrobic , tylko najpierw musze zrobic na próbę czy wyjdzie mi chociaż podobny
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- violcia00
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
no w koncu weekend....na koniec pracy jeszcze mnie szef wkurzyl...nie da mi urlopu w wakacje,ewentualnie jeden tydz.co mi z jednego tyg.umowy na pol etatu tez mi nie przeduzy,powiedzial ze i tak mi poszedl na reka z ta umowa z urlopem mi juz nie pojdzie,co za cham,co go to obchodzi ze mam male dziecko i rodzine w Polsce,co z akutas,tak ze od maja pracuje juz normalnie,ciezko bedzie,nie wiem jak sobie poradzimy,oskara tylko wieczorami bede widywac bo w wakacje zawsze duzo pracy mamy
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
no trudno jakos musze przezyc.
kasia-zwariowałas,nie strasz tak meza
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
ja to bym chciala zeby moj sobie kogos znalazl jakby mnie zabraklo,zreszta pewnie i tak by znalazl nawet bez mojej wiedzy
karolka pomyslowy ten torcik,sama zamierzasz zrobic?to gratuluje,mi by raczej nie wyszedl
u nas tez dzis goraco,mam nadzieje ze jutro tez :silly.
zamawiam sobie zakiecik i spodniczke,mama ma mi wyslac do FR,mam nadzieje ze przed swietami dojdzie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aleksiaa88
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2410
- Otrzymane podziękowania: 9
Robie jajca z cekinów w miedzy czasie moze do swiat skoncze na razie mam pół hehe
moze poczytam pózniej wiec nic nie pisze bo ja nie w temacie
lece bo mi mały reke wyrwie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Gochens
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jestem mamą ♥
- Posty: 1696
- Otrzymane podziękowania: 9
Karolka ja chciałabym zrobić roczek u teściów w ogrodzie, grill jakieś przekąski no i tort ale jego sama nie zrobię bo jestem anty talent wiec pewnie coś zamówię mam nadzieje ze do tego czasu Alan coś polubi żeby motyw przewodni był
Violcia ale Cie załatwił szefu..
Aleksia co za jajka z cekinow?
Byliśmy Dziś z mama i w końcu kupiła auto wiec jestem szczęśliwa bo wciąż marudzila ze nie będzie miała jak wnuka wozić na działkę
Dziś niby dzień faceta czy tam chłopaka czy tam innego podobnego samca wiec napije się z moim odrobinę wina. jutro mamy targi mieszkaniowe wiec rano jadę Ehh weekend chce!!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aleksiaa88
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2410
- Otrzymane podziękowania: 9
Agusia jak Ty to robisz, że Cię nie ma potem jestem czytasz i wszystkim odpisujesz jak to pamiętasz?
Sophie Ty się nie chwal kanapkami tylko rób nam
Pawełek
Bartuś
Tak jajca stropianowe i szpileczki z cekinami wciskam boziuuu ale to powoli idzie przez ponad 1,5 godz zrobiłam pół jaja takiego sredniego
Czytam dalej
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Sophie25
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Nigdy nie trać nadziei !
- Posty: 1860
- Otrzymane podziękowania: 22
Ja MYSLE NAD 2 do wyboru i chyba zrobie z pszczólka
a moze biedroneczka hmmm
albo smerf
Jak zacznie tak jak mamuska shreka ogladac to jej zrobie wtedy shreka:
ale najbardziej podoba mi sie taki kolorowy :
Dla facetów to taki :
Ej przeraził mnie ten artykuł jak zobaczyłam babe z brzuszkiem takim duzym i ze sztanga to oniemiałam dobrze ze dziecku nic sie nie stało! pudelekx.pl/cwiczyla-przed-porodem-cwiczy-tez-po-galeria-23948
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aleksiaa88
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2410
- Otrzymane podziękowania: 9
Takie formy mają nie regularne czy jak czarna magia.
Ja jutro robię swemu tort ale dostanie dopiero w niedziele bo jutro do roboty idzie więc tylko rano się widzimy w łóżku.
Mówię mu zrobię ci placek na urodziny on: a po co
ale nie wie, że to tort będzie i jeszcze taki wystrzałowy mu zrobię
póki co jeszcze nie mam pomysłu jaki zrobić a jakiś wymyślę kupiłam gotową masę czekoladową i tiramizu i coś wykąbinuje. Takie wymyslańce to najszybciej mi się robi na poczekaniu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Hania84
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Lenka nasze małe - wielkie szczęście :* ur.29.05
Karolka no ten tort super i podziwiam, ze chcesz spróbować...ale pewnie jak czujesz sie na siłach to czemu nie
Violcia , no trochę nie ładnie ze strony szefa...ale tak to jest...obcokrajowców sie wykorzystuje do pracy
Cordis ...zapomniałam napisać...no to fajną masz robotkę ogólnie
Gochens dziś dzień faceta? a nie 10 marca? a dzień chłopaka chyba 30 września?
miełgo wieczoru
kurde Sophie ale śliczne też te torty
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Sophie25
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Nigdy nie trać nadziei !
- Posty: 1860
- Otrzymane podziękowania: 22
Maz by pewnie powiedział ten w kitketki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- KaRoLkA
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Kiedy śmieje się dziecko, śmieje sie cały świat !!
- Posty: 1158
- Otrzymane podziękowania: 5
Tak chce sama ten tort zrobic , zawsze lubiłam piec wiec może jak raz wyjdzie co chce
Violcia kurcze to nie fajnie z tym szefem :/ dobrze że chociaż umowe chce przedłużyć , a T to pewbie na roczek Oskiego chce przyjechac
Sophie te torty bajera podoba mi sie biedronka no i ten z kitkatow tez extra
Podoba mi sie jeszcze ten
Aleksia ten co ja chce z minnie to 2 biszkopty i wycinasz krztalt a pozniej sklejasz masa
Gochens teraz to tym bardziej bedziesz sexy podwojna mamuska
Haniu Ty terorystko , ladnie tak córcie męczyć
ja odgapilam od Sophie i zrobiłam sobie wiosenne kanapki na kolację
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- violcia00
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Karolka ja tez lubie piec ale raczej nie bedzie na to czasu wiec pewnie zamowie
Co do mojej umowy to nie mogl mi nie przeduzyc bo mam na stele tyle ze teraz mi zmienil na pol etatu,jakby mnie chcial zwolnic musial by konkretny powod podac np.ze nie przychodze do pracy albo ukradlam cos
Hania na pelen etat czyli w sezonie(lipiec,sierpien)od 8 nawet do 18stej,czasem moze wczesniej,to zalezy ile bedzie pracy...a z Lenki taki leniuszek,nadal nie chce raczkowac,pewnie Cie chce zaszkoczyc i zaczac od razu chodzic
Oczywisci buziaki dla Bartoszka i Pawełka
Gochans z brzuszkiem to jeszcze bardziej sexi bedziesz
Aleksia to mezu bedzie mial niespodzianke
Ja nie swietuje dnia chlopaka,faceta,mezczyzny itp
Hania a na jak długo jedziecie do PL?
Gabi sliczna z tym jezorkirm
Pawełek w tej pianie tez ekstra wyglada
Nie wiem czy jeszcze jakas fota byla,bo nie chce zadnego szkraba ominac
hmmcze cos jeszcze mialam napisac ale skleroza
Agusia super ze z mezulkiem sie dobrze uklada i ze do nas zagladasz.
milego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Sophie25
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Nigdy nie trać nadziei !
- Posty: 1860
- Otrzymane podziękowania: 22
No i oczywiscie biszkopty przecinasz no i smarujesz masa zrobiłam z biszkoptu waniliowego, przełożyłam kreme
śmietankowym, bitą śmietaną i dżemem brzoskwiniowym, dekoracja
z lukru plastycznego, dobrze musisz boki wysmarować zeby sie kleiła no i pszczoła łatwe!
KArolka noo dobry pomysł biznes jak nic ja tez uwielbiam piec
Hehe ale bysmy torty wymyslały
I kanapeczka rzadza dzis na naszym forum hah
Violcia oby miło spedzało Ci sie czas z tesciowa moja ostatnio nawet nawet
KaRolka mi sie jeszcze mis marzył ale ten tort chyba nie realny patrz
Ale cudny jeeest trzeba mu to przyznac
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- cordis
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Rodzina-mały świat stworzony z miłości.
- Posty: 501
- Otrzymane podziękowania: 9
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Hania84
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Lenka nasze małe - wielkie szczęście :* ur.29.05
Sophie faktycznie ekstra prosta pszczółka
Tak wklejacie te torty i patrzyłam w mojej okolicy jakie mają na chrzest i roczek i na chrzest mi się podobają...a na roczek tak średnio...przeważnie zwykłe z malunkami Kubusia Puchatka, Hello Kitty itp...a ja bym chciała właśnie w jakims kształcie...może zrobią jak poproszę...zobaczymy
Violcia jedziemy na miesiąc
Cordis to czekamy na relację
Karolka w jakim języku mówi się w Swiss??? bo patrzę na Vois of Germany i przyjeżdżają ze Swiss a mówią po niemiecku.
kuźwa sąsiedzi robią wojnę...dwóch braci się drze i trzaska drzwiami
lecę spać dziś wcześniej
dobranoc
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











