- Posty: 2410
- Otrzymane podziękowania: 9
- /
- /
- /
- /
- Macierzyństwa pierwszy tom ;)
Macierzyństwa pierwszy tom ;)
- aleksiaa88
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Hania84
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Lenka nasze małe - wielkie szczęście :* ur.29.05
Bylismy we trójke spacerkiem na zakupach
...a Lenka w sklepie jak jechałam między ciasnymi regałami wystawiła mi ręke i jak jeden mąż wszystkie herbaty leciały na ziemie
haha cordis znów padłam i lezę...takie cuda tylko w PL
Lena je wszystko w krzesełku do karmienia ładnie
Lena właśnie kupę robi i zaraz idziemy się kąpać i spać bo marudzimy już
siedzieliśmy sobie jeszcze pod ratuszem..piękne kwiaty kolorowe posadzone...i robiłam tacie i Lence zdjęcia komórką...Lena wali miny jak nie wiem co
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Gochens
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jestem mamą ♥
- Posty: 1696
- Otrzymane podziękowania: 9
Nie wiem co jest ale znów mój syn ma taki wysyp krost czerwonych...
Ika biedna Zonia
Cordis to będzie ciekawe
Karolka dzięki za przepis zrobię mu w niedziele
Hania to Ci ptaszynka
Sophie oby znajomej się udało!!
Mój też bije po twarzy ale mu powtarzam ze nie wolno ale ma to gdzieś.. Wczoraj tak mi przywalił! ja mu dam jak podrosnie!!
Byłam dziś u gina wszystko ok, wyniki badań tez ok także mam iść za tydzień na usg a wizyta dopiero w maju
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusia83
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 17IX2011-4000g,58cm; 22VI2013-4010g,57cm:)Cuda:)
- Posty: 8113
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aleksiaa88
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2410
- Otrzymane podziękowania: 9
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- KaRoLkA
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Kiedy śmieje się dziecko, śmieje sie cały świat !!
- Posty: 1158
- Otrzymane podziękowania: 5
Haniu ta kupa to napewno na szczęście , moze wkoncu babsztyle dadza Wam spokój
Oby tym Naszym dzieciom to bicie przeszlo
Kupiłam dzisiaj jeszcze koszyczek do świecenia jojek dla Gabci
Ikunia prosze , Łobuziara we własnej osobie hihi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Gabi śpi już od 20 , usnela na rekach i jeszcze sie nie obudziła , jak ją nauczyc zasypiac w łóżeczku żeby sie nie budziła później ??? Bo wczoraj jak zasnela sama to ju po 30 minutach byl ryk :/
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aleksiaa88
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2410
- Otrzymane podziękowania: 9
Łydki to mnie tak bolą taka jestem zmęczona jakbym pole przekopała ręcznie, a ten mały szaleniec nie myśli o spaniu tylko co chwilę krzyczę nie nie nie bo się pcha gdzie nie wolno eh
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusia83
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 17IX2011-4000g,58cm; 22VI2013-4010g,57cm:)Cuda:)
- Posty: 8113
- Otrzymane podziękowania: 5
Nie było mnie, bo po pierwsze ; męża miałam na cały weekend i fajnie wspólnie w 4 czas spędziliśmy a po drugie przez kolejne 4 dni przychodził wcześnie z pracy, więc też staraliśmy się sobą nacieszyć
Najpierw napiszę, co u nas...
Emi raz jest grzeczna, raz się włosy mi na głowie jeżą...wczoraj była bardzo grzeczna, jak co ś komuś zabrała, to szybko oddawała i pytała czy może wziąść, przepraszała jeśli zdarzyło się użyć siły
Artek ostatnio jojcydło do potęgi n-tej...a wieczorami nie dość, że zasypia w naszym łóżku, to jeszcze mu źle i chciałby mieć mamę na wyłączność.
mam pytanie, czy Wasze dzieci jak jedzą to płaczą? Chodzi o to, że ja czasem nie nadążam z tymi łyżkami a on w płacz...nie mówiąc juz o tym, że jak zobaczy pustą miskę to jest okropny ryk...szybko muszę go czymś zająć
My co prawda mleka z kartonu jeszcze nie piliśmy..ale po roku już mu będę podawać...ale za to Artuś już jadł sporo nowości w tym pierogi z mięsem i kapustą mojej roboty, gołąbki ..
Haniu...co za pinda....masz rację, ona chce coś od A., chce osmażyć dwie pieczenie na jednym ogniu...rozumiem, że a.się boi, że ona zabroni mu spotykać się z dziećmi i znając życie pierze im mózgi...(wiem coś o tym...choć od jakiegoś czasu się uspokoiło)..
A siostra A.zachowuje się jak gówniara...
Wszystkie dzieciaczki są do wycałowanie i te w wózeczkach i te w kąpieli z piękną peruką na głowie
Aleksiaa, nigdy bym nie pomyślała, że Albercik to dziewczynka...te baby musza sobie kupić okulary.
Malutka, Wiki się bardzo ładnie rozwija i tamtą wagę na pewno masz popsutą...
Ciężaróweczki wyglądają bosko...oba brzuszki mi się bardzo podobają
Sophie, ja trzymam kciuki za 2 kreski...może kup jeszcze test i przed wizytą strzel sobie?
Rysa, super, że się odezwałaś
Ikunia...wow, mam trzymać kciuki za 1 czy 2 krechy?
Wszystkim chorowitkom życzę zdrówka...widzę, że wysyp 3-dniówek... Emi też ją miała, Artuś na szczęście, odpukać, jeszcze nie...
Karolka, gratuluję @
Vioolcia, to może jakieś zatrucie?
Artuś juz 2 razy się budził...kurcze, może to zęby, bo my nadal mamy tylko 2
Aleksia, macie świetne teksty z mężem
Gochens cieszę się że z maluszkiem wszystko dobrze...już się nie mogę doczekać kolejnych zdjęc
Karolka, masz cudną córcię...Gabi ma piękny usmiech
bedę pod wrażeniem jak ktoś przeczyta moje wypociny
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kasiasia
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 517
- Otrzymane podziękowania: 3
gabi superowa....
Hania ale mial cela ten ptak.
A mnie dzis słoik w sklepie spadł i to jak juz zapłaciłam. Jedna zupka mnuej dla tomka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kasiasia
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 517
- Otrzymane podziękowania: 3
moj tylko płacze jak sie skonczy zupka a jeszcze by chciał.... nie zbyt czesto sie to zdarza
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Ikunia1910
-
Autor - Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziś Jest pierwszy dzień reszty Mojego życia
- Posty: 1086
- Otrzymane podziękowania: 0
Super ze z meżusiem się tak układa fajnie i ze tak rodzinnie
A Emi to mądra dziewczynka teraz pewnie testuje co moze co nie i jakie beda tego efekty
Artuś żarłoczek jak i moja moze nie płacze ale jęczy i kopie nogami jak za szybko jej nie podam kolejnej łyżeczki
A kciuków w sumie nie trzeba trzymać co będzie to będzie. Kochamy się to razem damy rade
Kasia chwal męża bo się obrazi i nie bedzie obrabiał Tomusia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusia83
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 17IX2011-4000g,58cm; 22VI2013-4010g,57cm:)Cuda:)
- Posty: 8113
- Otrzymane podziękowania: 5
Karolka, Ty podawałaś przepis na nalesniki z parówkami? Wygladają mega pysznie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- KaRoLkA
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Kiedy śmieje się dziecko, śmieje sie cały świat !!
- Posty: 1158
- Otrzymane podziękowania: 5
Ciesze sie ze u Was tak dobrze sie uklada teraz
Dobrej nocy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Hania84
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Lenka nasze małe - wielkie szczęście :* ur.29.05
Karolka ale Gabi sliczna jest
Agusia fajnie że jesteś
Myśle tak jak Ikunia że Emi pewnie testuje ile może a ile nie i co z tego wyniknie
Lenka tak samo reaguje jak za wolno daję...zaraz zaczyna krzyczeć na mnie
Podzielam zdanie dziewczyn Kasiu
Gochens super że u gina wszystko oki
Ikunia fajne masz podejście i fajnie, że u Was tak super teraz
Agusia a ja podawałam przepis na pomidorową ze soczewica i kus kusem...równie pysznie wygląda i pysznie smakuje
to lece spać
jutro z rana do ginki
dobranoc
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Sophie25
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Nigdy nie trać nadziei !
- Posty: 1860
- Otrzymane podziękowania: 22
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











