- Posty: 1358
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- Macierzyństwa pierwszy tom ;)
Macierzyństwa pierwszy tom ;)
- srenka_918
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Ciało jedno, serca dwa :-)
Agusiu Twoje posty się fajnie czyta
Ja miałam wieczorek z mężem w sklepie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- malutkamilka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 3 + 1
- Posty: 1335
- Otrzymane podziękowania: 4
A ja znów nie mam czasu na odpisanie jak juz przeczytam.
Teraz powinnam się już szykować.
Więc napisze tylko tyle że cieszę się że u każdej z Was supcio się układa, Haniu jakby nie patrzeć Tobie tez się dobrze układa bo A. zaczyna mieć już swoje zdanie którego nie boi się głośno powiedzieć tej zołzie. Dziś do ginki po wyniki tarczycy?
Dzieciaczki śliczne. Karolka tak bardzo mi się podoba taczerwona bluza z myszka miki Gabi że u nas ja szukalam i nie znalazlam
Oby babcia salcesonika nie dala;)
w przyzlym tygodniu juz będę mieć więcej czasu bo juz nadrobilam zaleglosci w pracy i planuje tylko dwa razy w tygodniu chodzic a w czwartek do fryzjera.
To na razie, postaram się napisać cos wiecej wieczorem.
milego dnia dziewczyny i dzieciaczki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Marta1985
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1779
- Otrzymane podziękowania: 15
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- KaRoLkA
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Kiedy śmieje się dziecko, śmieje sie cały świat !!
- Posty: 1158
- Otrzymane podziękowania: 5
Pawełek
Bartuś
Nocka mozna powiedziec że ok , tyle że pobudkavo 1 i do 2.30 nie chciała usnac tylko żeby ją lulac ale dalam jej 90 ml mleka i Uwaga od 2.30 do 7.40 spała bez pobudki wiec niewiem budzi się bo głodna
Marta i Malutka milej pracy
Dziewczyny jakbyscie chciały jakaś bluzę czy coś to ja moge kupic i wysłać tylko niewiem ile by to kosztowało za taka przesyłkę
tutaj sa ubranka z Disneya jakby ktoras chciała( z Minnie też ) :
www.barline.eu/search.php?firm=2672&counter=1
Srenka fajnie że wypad z Mężem udany
Sophie co to Zosia się buntuje ???? Czy też ta zmiana czasu na Nia wpłynęła ???
kurcze to juz piatek
Ide kawkę zrobić , milego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Sophie25
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Nigdy nie trać nadziei !
- Posty: 1860
- Otrzymane podziękowania: 22
KArolka nie mam pojecia co jej sie pozmieniało i ze tak pozno poszła spac zasneła wpół do 8 i myslałam ze pojdzie juz spac ata za 20 minut pobudka i szalenstwa do 23 J poszedł spac do innego pokoju bo padł o 21 a ja zostałam na polu bitwy z Zoska
Ta stronka super fajne te ciuszki
Gabi jest taka sliczna z jak jezorek fajnie wywala
Zapomniałam pochwalić Pawełka jaki z Niego słodiak! W tej wanience do wyprzytulania
Solenizanci zdrówka, 100 lat!!
Agusia dobrze ze powrociłaś Zoska teskni za Artkiem!
Dzisiaj robie kopytka a pogoda jak wczoraj beznadzieja ... ;/
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Gochens
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jestem mamą ♥
- Posty: 1696
- Otrzymane podziękowania: 9
U nas nocka w sumie spoko usnął bez smoka a domagał się go koło 2 i spał już ładnie do 7;15. Można powiedzieć że się wyspałam
Pawełku, Bartusiu!! Sto lat
Gabusia mała niszczycielka, sama słodycz
Agusia super że tak fajnie Wam się układa, oby już zawsze tak było! Emisia już będzie napewno coraz grzeczniejsza najgorsze są początki
Srenka czyli zakupy udane i gitarraa, a Pawcio na bank prezent chciał dostać
Malutka oby to nie był salceson!!
Sophie ale kusisz tymi kanapkami dobrze że jestem po śniadaniu!!
Kasia pochwal męża nie bądź taka
karolka mnie też te dni uciekaja jak szalone ale ja akuracik weekendy bardzo lubie, człowiek jak traci to docenia
Miłego dnia mamy i dzieciaki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- cordis
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Rodzina-mały świat stworzony z miłości.
- Posty: 501
- Otrzymane podziękowania: 9
ja na moment bo roboty mam moc
noc pfff chyba już się przyzwyczaić muszę że pobudek milion sto
łobuz dziękuje za pamięć
Pawełek Tobie jak i mojemu życzę niech te przeklęte zęby już wyjdą
Sophie jaaaa rób mi takie kanapeczki też mniaaaam
Gochenes ale masz małża kochańskiego wow
jak napisałaś o tych kropkach u małego to też od razu pomyślałam sobie, że babcia coś nowego zapodała
Marta to pierwsza czynność urzędnika już za Tobą, ale dzisiaj piątunio to szybko minie dzień.
Hania można wiedzieć jestem sekretarzem sądowym. a wiele pracowników innych sądów składa pozwy p-ko pracodawcy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- szósteczka
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Bóg mnie prowadzi.
- Posty: 789
- Otrzymane podziękowania: 2
Agusia super ze sie odezwałaś fajnie ze wam sie układa. Wreszcie cos ruszyło tych facetow juz sie pewnie przyzwyczaili do nowego babka i większych zmian w domu.
Chorusy zdrowiejecie ? U nas pogoda piekna wiec nie ma co chorować trzeba korzystać puki pogoda sie nie zmieni.
Ja dzis moze zmienie pościel u dzieciaków, K dostal wczoraj od koleżanki taka fajna disneja z Hefalumpem i Puchatkiem Patrysia sie w niej zakochała jedna z tej mojej nastolatki to dzieciak jeszcze
Ale piękne kanapki ja czekam na chlebek piecze mi sie i moze tez jajeczka ugotuje i pastę z tuńczykiem zrobie, będzie mniam.
Sto lat dzisiejszym...
Miłego dnia.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- szósteczka
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Bóg mnie prowadzi.
- Posty: 789
- Otrzymane podziękowania: 2
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Sophie25
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Nigdy nie trać nadziei !
- Posty: 1860
- Otrzymane podziękowania: 22
Slodkie jak rodzenstwo sobie pomaga pewnie rozczula jak tak sobie Twoje dziwciaki pomagaja no nie?
Sliczny widok rozczulilam sie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- srenka_918
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Ciało jedno, serca dwa :-)
- Posty: 1358
- Otrzymane podziękowania: 0
Witam Was tak wgle
Bartusiu życzę Ci żebyś nie miał żadnych dolegliwości ani brzuszkowych, ani ząbkowych ani żadnych
Bliźniaczki fajne
Karolka do kuchni płytki wybrałam, tylko nie było ich tyle co potrzebujemy, więc złożylśmy zamówienie, a do łazienki nic mi się nie spodobało
Ta noc była okropna... Mały obudził się o 3 i do 5,30 nie spał, tylko ciągle płakał... Nie wiem co mu było... Przestawał płakać jak stałam z nim na rękach, jak siadałam albo się kładłam to znów krzyk... Jestem niewyspana... Ledwo żyję... A ten nockę sobie odsypia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Sophie25
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Nigdy nie trać nadziei !
- Posty: 1860
- Otrzymane podziękowania: 22
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kasiasia
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 517
- Otrzymane podziękowania: 3
Malutka i Marta i Gochens milej pracki!
Ja tez chce wiecej szczegółow co do domku Srenka. Ja k bedziesz m7aoa chwile to popisz co i jak
Karolka moj ma niebieskie body z Miki z tescoi - super jest bardzo je lubie.
A kupilam tam taki zestaw bodziakow z puchatkiem (u Agusi synka tez widziałam) i z jednego jux mis odłazi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
no i dzis tomus spal ciegiem od 20 do 7.
oczywiscie cos kwilil to mu smoka podawalam i obracalam. Ja nie wyspalam sie bo z nerwow budzilam sie co chwile.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Gochens
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jestem mamą ♥
- Posty: 1696
- Otrzymane podziękowania: 9
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Ja do mojego tez czasem mówie że jak umre to ma sobie żadnej nie brać bo będę ich nawiedzać
Sophie tak ładnie wyglądały te kanapeczki że ja tam bym wszystkie zjadła
Szósteczka słodkie te dzieciaczki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Sophie25
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Nigdy nie trać nadziei !
- Posty: 1860
- Otrzymane podziękowania: 22
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Ale u mnie na polu pieknie!
Zoska mi usneła wiec ja szybko wpadłam co tak jak tam a tu coś skromnie chyba was wywiało ja własnie czekam na psiapsióle ciekawe jak jej brzuszek urósł poplotkujemy
MOJA MAGNOLIA ZAKWITŁA!
Wpatruje sie na Nią i nagapić sie nie moge jakie to piekne
Gochens zaniosłabym Ci takie kanapeczki a baaa nawet lepsze kruszyno MA z slicznym domkiem ale za daleko
aaa i w pon ide dopiero do gina a rano tak mnie kłuło podbrzusze ze szok moze to dobry znak najgorsze ze boje sie ze moze byc nawrot choroby a ja sobie nadzieje robie aleeeee jestem dobrej mysli
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











