- Posty: 1696
- Otrzymane podziękowania: 9
- /
- /
- /
- /
- Macierzyństwa pierwszy tom ;)
Macierzyństwa pierwszy tom ;)
- Gochens
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jestem mamą ♥
Ika a Ty byłaś w Medeorze??
Kasia co się stało?
Aleksia ja zupełnie odwrotnie wolę leżaczek piwko zimne w rączke i cały dzień leże na słońcu w ogrodzie, nie cierpię robić no może skoszę trawkę
Sophie szybko zleci
Karolka Pani Walewska
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Sophie25
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Nigdy nie trać nadziei !
- Posty: 1860
- Otrzymane podziękowania: 22
A ja oczywiscie po drodze kupiłam sobie big maca
Mezusiowi zrobie pizze dzis bo mam kawalki drozdzy zamrozone
Kasia co tam ze humor zły ? :/
Dobra lece jeszcze pranie zrobie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kasiasia
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 517
- Otrzymane podziękowania: 3
A moze Alus za duzo czasu spędza w wannie? My mamy to AZS i w wodzie wskazane mamy 5-7 minut. A ma czasem synus sucha skore gdzies na nozkach np albo na zgieciach?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Sophie25
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Nigdy nie trać nadziei !
- Posty: 1860
- Otrzymane podziękowania: 22
Bo moja kuzynka miała podobna sytuacje i dermatolog kazała jej smarować malą "LIPOBAZE" i naprawde przeszło po paru dniach
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- cordis
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Rodzina-mały świat stworzony z miłości.
- Posty: 501
- Otrzymane podziękowania: 9
solenizanci zdrówka
u mnie od wczoraj pada i szaro a ja tak przyzwyczaiłam się do spacerów codziennych że mnie aż nosi w domu.
Ja chodziłam prywatnie do gina i za każdym razem miałam usg, pierwsze w 7 tygodniu natomiast jak dawał badania to prawie za każde płaciłam chyba że szłam do lekarza pierwszego kontaktu żeby mi zlecił te badania to wtedy za darmo.
Ikunia dobrze, że B. zadwolony niech już myśli nad tym łóżeczkiem podwójnym
Gochenes tylko się nie śmiej, myłaś małego w mące? Bartek po porodzie był cały wysypany i myłam go w mące super wszystko zeszło dość szybko
Malutka ale Twoja Wiki ma pozycje do spania, i wow aż tyle wszamała oczywiście gratulacje za kroczki kolejna samodzielna rośnie. Mój ma tak łóżko zabudowane że, prawie jak zamek w Malborku
Karolka ale fajowe ciuchy upolowałaś, a jak masz problem z ciastem to tak
Kasia co tam? wąż mąż Cię spina??
Wy takie piękne ogródki robicie a ja myślę nad czymś na balkon co odstraszy mi komary, więcej nie robię bo chyba remont w sierpniu się szykuje i burzyć będą.
Na święta nas nie ma całe więc też tylko jakąś sałatkę do domu, ale pewnie moi rodzice zaś dadzą tony jedzenia więc nawet nie mam po co robić
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Ikunia1910
-
Autor - Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziś Jest pierwszy dzień reszty Mojego życia
- Posty: 1086
- Otrzymane podziękowania: 0
Juz mam czysciutko piekanik i szafki wymyte, ubikacja, odkurzone i zmyte podłogi, Zośka po obiedzie, teraz ja coś szamne moze odmroze sobie paszteciki i zjem z barszczykiem czerwonym ... w planach jeszcze zrobienie kopytek na jutro, buraków zasmazanych i jakiegos szybkiego placka moze zebre albo jakies proszkowe z wisniami cos dobrego do kawusi zeby było...własnie musze zlikwidowac kawe...
Kasiu nie smutaj:* co tam znów sie dzieje niedobrego?
Gochens tak w Medeorze u tego Bauma z owłosionymi łapami;p
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aleksiaa88
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2410
- Otrzymane podziękowania: 9
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Gochens
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jestem mamą ♥
- Posty: 1696
- Otrzymane podziękowania: 9
Dziewczyny niestety nie pamiętam nazwy ale spojrzę jak wróce na chatex... My wczesniej mielimsy krem Diprobase ale to bym cos na zasadzie oilatum.. W mące czyli krochmalu tak? Nie kąpałam ... A Aluś nie za długo właśnie siedzi w wannie... Może z 10 minut razem z napuszczeniem wody? No i skórę ma suchą i raczej kremy nie pomagaja
Sophie no widzisz nie było najgorzej a Big Maca raz na jakiś czas można zjeść
Aleksia super te jajca!!!!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aleksiaa88
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2410
- Otrzymane podziękowania: 9
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- cordis
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Rodzina-mały świat stworzony z miłości.
- Posty: 501
- Otrzymane podziękowania: 9
Gochenes tak w krochmalu
aleksia a te dwa co zostały to też idziesz święcić ???
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Ikunia1910
-
Autor - Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziś Jest pierwszy dzień reszty Mojego życia
- Posty: 1086
- Otrzymane podziękowania: 0
Aleksia niezłe jajca:) a i Alberto niezłe miny strzela
Oj sophie ja bym tez zjadła fuj fuda jakiegos...
Gochens nie wiem co ci poradzic ale jesli to po kapieli sie ewidentnie nasila to moze ma uczulenie na wode... spróbuj moze przegotowac wode do kąpieli w jakims duzym garze? Bo moze to sie wydawac smieszne ale słyszałam juz o takich przypadkach. a moze kosmetyki trzeba zmienic, sama nie wiem. powinno mu coś schodzic po tych masciach
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Hania84
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Lenka nasze małe - wielkie szczęście :* ur.29.05
Karolka skąd wiedziałaś że wróce z łupami ?
a więc:
Karolka śliczne te sukienki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O Boże zakochała sie w każdej !!!!!!!!!!!!!!!!!! masz gust dziewczyno
Sophie Twoje kiecki i sweterek Zosi tez ekstra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Srenka ja zażywałam tutaj rennie
Gochens buziak dla Alego
Ikunia fajnie, że B. sie tak cieszy...a miłości na pewno mu starczy niech sie nie boi...i na pewno zostanie jeszcze jej dla 3 bobasa
aleksia jojca ekstra !!!!!!!!!!!!!!!! masz zdolności też
szósteczka i co zamówiłaś tę suszarkę ?
a Milady pisała do Sophie że rezygnuje z forum...z tego co pamiętam
Malutka...wiki to bombowa jest z tym krętoleniem
a Albercik fajne minki robi
UWAGA! UWAGA ! mamy 7 ząb !!!!! przebita jest prawa górna dwójka
my dziś zalatany dzien mamy...mój w domu bo ma dzień urlopu i kupiliśmy w obi kosiarkę żyłkową, kupiłam jeszcze krzak bukszpanu, stroik na wielkanoc, kupilismy do moich rodziców winka, i ajerkoniaki na prezenty bo mam w rodzinie 2 Iwony
Lence kupiłam 2 bluzeczki na teraz jeszcze i 4 body bez rękawków na lato
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Hania84
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Lenka nasze małe - wielkie szczęście :* ur.29.05
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aleksiaa88
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2410
- Otrzymane podziękowania: 9
Bodziaki świetne kolorki.
A Lena co zamierza robić, że tak siedzi ?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Sophie25
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Nigdy nie trać nadziei !
- Posty: 1860
- Otrzymane podziękowania: 22
Albercik boskie minki
Ika Oszczedzaj sie oszczedzaj kochana My Cie tu pilnowac bedziemy !
Nooo i pyszne było co prawda niby nie zdrowe i kaloryczne ale od czasu do czasu trzeba pogrzeszyc
Zastanawia mnie placek Pinacolada robiła ktoras ?
Gratulacje dla Lenki idzie jak burza z zabkami!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











