BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 2 tygodni temu #975334 przez zancik
Witam :)
Pogoda do d...py ale od jutra ma byc pięknie :) Ja się obżarłam w Swięta myślałam,że pękne :laugh: :laugh: :laugh: Woę Boże Narodzenie od Wielkanocy :) W dodatku moja babcia z Chrzestną patrząć na mnie stwierdziły,że będzie chłopczyk :angry: :angry: Już za tydzień wizyta i mam nadzieję,że nic tam Tosi nie urosło :laugh:

Aggi no ja się stęskniłam :) ;) No kurde ciężko upilnować brzdąca :( Masz rację czas leci jak szalony u mnie dziś już 24+1 tc a pamiętam jak dopiero był początek :) U mnie Wielka sobota zakończyła się płaczem :(

Brown przytulam :kiss:

Zoi no to trzymam kciuki za bobo :) śliczne zdjęcie

Nat jaka święconka duża ;) słodziak ten Twój synuś :)

Anabell no to GRATKI i buziaczki dla Leosia cudny jest :kiss: :kiss: :kiss: a jak Ty się czujesz?

Majka nie widzę żadnej fotki :(
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975363 przez Chudzinka
Leos przepiękny :-*
Milunia, no właśnie, przyłącze się do pytania Aggi, czy Ty masz wskazanie od lekarza, że już o invitro myślisz? Bo żeby się do rządowego programu dostać, to trzeba kryteria spełniać, na stronie oficjalnej o invitro wszystko jest. I jeśli nie ma zdiagnozowanej przyczyny, to np. trzeba mieć udokumentowane dwa lata nieudanego leczenia, w tym zazwyczaj udowodnione, że się wszystkiego próbowało, czyli Hsg, inseminacje (trzy podejścia), czasem nawet laparoskopia, kilka cykli stymulowanych itd. Kolejki nie ma, jeśli się spełni kryteria, czeka się, jeśli czegoś brakuje, bo wtedy po prostu trzeba uzupełnić dokumentację, badania, próby mniej inwazyjne itd.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975368 przez Asiaa
Witajcie Kobietki :)

Niestety Was nie nadrobię :unsure: Nie udało mi się tu zajrzeć przed Świętami by złożyć Wam życzenia, ale mam nadzieję, że były udane :)

Przejrzałam tylko ostatnie strony...

NatB ładnie się prezentujecie :)

Zoi fajnie, że zajrzałaś :) ładne uśmiechy obie macie :)

Chudzinka wywołałaś mnie :laugh: fajnie, że u Ciebie samopoczucie coraz lepsze :)

Anabelle gratuluję :) synek śliczny :)

Aggi oby było już lepiej :kiss:
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975373 przez Anabelle
czuć to sie czuje świetnie - w sensie nie czuje efektów porodu, co jest dużą różnicą, bo po Antku miałam szwy i wtedy zupełnie inaczej przeżywałam połóg. teraz bez obrażeń to organizm zupełnie inaczej zareagował :)

zoi powodzenia ;)
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975383 przez ann-sunshine
Hej kochane. Jestem, żyję ale pracuję na pół etatu więc rano biegiem, potem obiad, sprzątanie itd, a Marta w domu bo chora więc czasu mi w dobie brakuje.

Widzę że Zoi wraca do boju

Anabelle gratulacje bo nie miałam okazji


Chudzinka drugi trymestr, korzystaj i ciesz się.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zancik a ty jak się czujesz?

Aggi :kiss:
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #975394 przez Chudzinka
Asiaa, ciesze się, że Cię wywolalam, chętnie bym się jeszcze dowiedziała, co u Ciebie?
;-)
Ann, wiedza, bo znów jestem na zwolnieniu. Niestety schudłam po pierwszym trymestrze i trochę osłabiona byłam, ale z każdym dniem teraz dochodzę do siebie i czuje się lepiej.
No i jak w nowej pracy? W miarę godzisz wszystko? :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975399 przez martyna_z
Witam poświątecznie, najedzona do bólu, psychicznie odetchnięta i z teściową z lekka pokłócona, ale to było do przewidzenia, a teraz siadam i Was czytam :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

piękni Wy ;)

Brown przytulam... nie teraz to następnym razem, Zancik chyba tak miała, że najpierw test na którym drugą kreskę było widać później @ a teraz ma Tosię, jeżeli się nie mylę... ;)

Zoi super że jesteś, czyli wracasz do nas? świetnie wyglądasz :)

Anabelle piękny Leoś, zdrówka ;*

Pati to Ty jak ja owulka w święta i padaliśmy wieczorem nieprzytomni szczególnie mój M. no ale jakoś w tym miesiącu bez spiny, wole na przyszły rok z porodem startować ;)

Asiaa a co u Ciebie słychać?

Ann pokaż dziewczyny jak będziesz miała minutkę :) zawsze to coś dodatkowego wpadnie do portfela, oby udało się wszystko pogodzić ;*

Chudzinka a Ty nie pisz że brzuszek widać tylko pokaż ;)
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975409 przez betka81
Hej :)

Bella ogromne gratulacje bo nie miałam okazji. Leoś śliczniutki :kiss: :kiss: :kiss:
Ale to oznacza, że następna jestem ja!

zoi ślicznie wyglądasz i Anulka ślicznotka! Szybciutko wracasz do starań. Szczerze podziwiam i oczywiście powodzenia Kochana!

martyna u mnie nawet oki ale już mam troszkę dość noszenia tego słodkiego ciężaru. A moje dziewczyny jak zawsze cudują, wariują i w ciągłym biegu. Istne szaleństwo z nimi i jak przyjdzie dziecko to sobie tego nie wyobrażam na razie.
Mówisz, że celujesz już w nowym roku dzidzię?

żancik ja na siebie patrzeć nie mogę. Czuję się ogromna, gruba i nieatrakcyjna. A celulit na udach i pośladkach to o Boże jak ja się go pozbędę po porodzie. O zgrozo jeszcze nie mam pomysłu :(

chudzinka pokaż słodki brzuszek :kiss:

Asiaa a co u Ciebie? Jak sytuacja?
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975420 przez martyna_z
Betka no już jak miałabym wybierać to wolałabym w przyszłym. Nie nastawiam się specjalnie na nic bo już trochę zrezygnowana jestem. Czekam aż mąż skończy kuracje i zrobi kolejne badanie i zobaczymy co dalej. Będzie dobrze. Dziewczyny Ci pomogą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975422 przez betka81
martyna to mocno kciukuję za powodzenie u Ciebie! Może wpadniesz na moją miejscówkę. Zwalniam maj/czerwiec.
Z tą pomocą moich dziewczyn to może być ciężko. Nika to jeszcze ale Iga to taki cycek się zrobił od kąd jestem z nią w domu, że będzie ciężko. Sama się jeszcze zastanawiam jak rozwiązać problem małej i Igi w domu zaraz po porodzie. Bo raczej sama nie dam rady, z jedną przy piersi a druga woła mama chodź ze mną! I Iga raczej nie odpuszcza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975425 przez zoi
Dzięki za kciuki i komplementa! Rumieniec wyskoczył na całą zawstydzoną gębę :woohoo: Na pewno już nie wrócę z taką aktywnością jak przed ciążą, bo nie mam ani tyle czasu, ani aż takiej determinacji (hehe, na razie :P). Podziwiam każdą mamę dwójki dzieci, a posiadanie większej ilości... ha, powinni za to noble dawać :lol:

Powiedzcie mi jeszcze proszę co u Julki, Gwiazdki i Ferr? Bo ich tu przez ostatnie strony nie widziałam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975428 przez Asiaa
Dziękuję za zainteresowanie :kiss:
U mnie nic nowego, wszystko po staremu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975438 przez natkka
Wszytskim Wam po świętach życzę wszystkiego dobrego :)
Ja tak na szybko, moja @ się rozkręciła więc za chwilę uruchamiam testy ovu. Mam jedno pytanie, robiłam hormony i tsh wyszło mi 3,9, wiem że norma jest do 4,9 i się mieszczę, ale wyczytałam, że w moim wieku jeśli chcę mieć dziecko to nie powinnam mieć więcej niż 1,5. Czy któraś z was miała tak wysoki wynik i udało jej się zajść w ciąże?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975447 przez aggi
dzień dobry :)
Nie wyspałam sięęęę. Oby pogoda się polepszyła :)

testowałam wczoraj i bladzina była, a dziś 19dc więc dzisiaj albo jutro powinien być skok LH :)
zobaczymy ;)

słyszałyście że od nowego roku mają 1000zł miesięcznie dawać na nowonarodzone dziecko?


zancik no już powoli do 30 leci u Ciebie :D Szok :D

Asiaa ja też tutaj nie zaglądałam przez całe święta ale nawet dużo nadrabiania nie było :P

Bella to nic tylko każdej takiego porodu życzyć :D a ogólnie długo na porodówce byłaś? Bo nie wiem czy nie doczytałam gdzieś??

Ann jestem pod wrażeniem jak wszystko ogarniasz !

martyna to samo sobie pomyślałam że za miesiąc to już bankowo 2016 będzie :D

natka może do gina się z wynikami wybierz, on chyba najlepiej pomoże :) ale przypadkiem nie podają na wynikach norm do wieku ?

miłego dnia !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975452 przez Patikierc
Pakowania ciąg dalszy,do pracy na 13-21!
Po monitoringu spoko owlacja wystąpiła koło soboty,niedzieli endometrium 7mm więc nie wiem czy źle czy dobrze.
Duphaston znów jem,przytulanko było w piątek więc może się załapie w tym miesiącu ale raczej nie chyba więc czekam z wami na nowy rok!

Tyle u mnie.Pewnie mnie nie będzie przez pewien czas bo będę układać,przewozić,pakować :P

aggi - którego roku? :lol: tego czy następnego? :lol:
natkka- nie wiem nic w tym temacie więc nie pomoge a idziesz z wynikami do gina?




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl