BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 tygodni temu #975243 przez Chudzinka
Milunia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu - 9 lata 3 tygodni temu #975247 przez Miluniaa
Dzieki rozjasnilas mi troche w glowie :) Kiedys myslalam, ze in vitro to taka prosta sprawa, a teraz im czesciej o tym mysle to tym wiecej pojawia sie watpliwosci ...
U Ciebie super wyszlo, bo nawet jak ta 2 bedzie ok to z 3 dzieciakow jest super mozna po nie wrocic:) Gorzej jak 6 bedzie ok i tego sie obawiam ;p;p;p
No ale jedno wiem, ze nawet zeby to miala byc 10 nie oddam zadnego ! Wiem, że niektore moga miec inne zdanie ale ja po prostu nie dam rady ...

A ile sie czeka w kolejce zeby skorzystać z programu rzadowego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975253 przez magmus88
HEj dziewczynki :)

Wszystkiego co najlepsze w te święta Wam życzę.... prawie po Świętach :) Mam nadzieję, że spędzacie je w rodzinnym gronie.
My byliśmy wczoraj u teściów, dziś do moich rodziców jedziemy.

Ogłaszam w tym cyklu brak owulacji.... załączam fotkę. Na 4 cykle, które badam testami - już drugi bez owulacji.

16 kwietnia idę na USG więc umówię się na monitoring.
Poza tym u mnie dość sporo się dzieje.... prawdopodobnie zmieniam znowu pracę.... na swoją poprzednią :D którą strasznie lubiłam, lecz skończył się projekt, nie było kasy więc nie było zajęć.... teraz się okazało, że dostaliśmy nowy projekt i będzie praca na prawie 3 lata :) Tylko problemem jest moja operacja... nie wiem co mam robić.... Muszę zapytać księgowego co będzie lepsze.... :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975257 przez natB
Witam w Święta :D ach lubię tak odpoczywać :)

Zoi Witam i ja :) pięknie wyglądacie, a drugiego dzidziusia nie ma, co odkładać, a powiedz mi ciężko przechodziłaś ciąże, że nie lubisz tego stanu? powodzenia w takim razie życzę :)

magmuś no faktycznie brak owu, oby monitoring pomógł :)... a co do pracy powodzenia w takim razie :D zmiany na lepsze są zawsze dobre :D...

brown zbadaj w ogóle sobie wszystkie hormony, ale jeśli są plamienia to ja obstawiam progesteron, że coś nie halo... u mnie na razie nie wiem, jak z progesteronem... faszerowałam się długi czas dupkiem także myślę, że może jest ok... badania tarczycy i tych antygenów TPO są coraz lepsze :) jestem bardzo szczęśliwa, bo wszyscy lekarze wróżyli mi niedoczynność, a na razie jestem dalej niż bliżej tej choroby :D

A u nas Święta dość leniwie... i oto chodzi :D mały śpi, ja leżę w wyrku i zajadam się słodyczami :D ach ach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975263 przez Anabelle
Już pokazuję Leosia ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nasz Antek natomiast je raczej normalnie. Ja w ciąży jadłam delikatnie przyprawiane rzeczy bo sie odzwyczaiłam przez 2 lata od ostrego które lubiłam, za to Antek zaraz skończy 2 lata i je to co my. Nie gotuję mu osobno prawie w ogóle. On też już zna smaki, nie boi się czosnku czy cebuli. Jakiś dziwnych przypraw nie używamy, standardowe raczej. Plus zioła. Czasem mąz przesadzi z ilością czosnku przez co potrawa robi się pikantna ale generalnie zazwyczaj jemy ani nie za ostro ani nie bez przypraw.
Antek je zarówno zupy, dania jak i rzeczy smażone typu kotlet czy racuchy - tyle, że jemu robie na pierwszym tłuszczu. Jak byliśmy na wakacjach jak miał 1,5 roku to pizze z nami jadł :P
Tyle że ja jestem raczej wyluzowana w tej kwestii. Nie lubie jak teściowie dają mu słodycze, ale też nie rwe włosów z głowy jak zje króliczka z czekolady - jeśli ktoś dał mu w prezencie na święta.
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975264 przez natB
Anabell jaki Leeeo <3 :) a jak w ogóle Antek zareagował na Leona?... u nas jedna z mam listopadowych urodziła drugie bobo i starsze boi się trochę małego :)... na razie tak okazuje swoją ciekawość heh :)...

No to muszę też trochę zluzować, jeśli chodzi o wyżywienie Włada... u nas jest problem tego typu tylko, że na razie jestem zmuszona mu gotować, bo do niania chodzi... a nie chcę mu dawać obiadu ,,z wczoraj" także dupnie musiałabym gotować wieczorami, a po pracy nie mam siły... no nic jak może uda mi się zaciążyć kiedyś to w końcu nie będę miała "spiny" żeby Wład jadł to co my...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975267 przez Anabelle
nat dzisiaj na obiad antek ma wczorajszy zurek z jajkiem i kielbasa :P

a antos bardzo dobrze zareagował na brata. patrzy jak sie go kapie, przewija, poda pieluszke, pogłaska po głowie, choć trzeba pilnować. jak leo śpi to antek na niego nie reaguje, jedynie musze mieć przy sobie książeczki lub laptopa z jakąś bajką na wypadek gdyby podczas karmienia Antek chciał gdzieś ze mną iść i patrzył z wyrzutem że karmie małego zamiast z nim iść.

na razie wiec jest dobrze. no ale 2 latki są nieprzewidywalne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu - 9 lata 3 tygodni temu #975276 przez zoi
NatB miałam bardzo uciążliwe nudności i to długo, jeszcze 7 miesiącu rzygalam. A przez 2 miechy mialam straszne migreny na deszcz. Akurat była wiosna i dużo burz. W sumie nic złego mi się nie działo, do końca byłam aktywna, ale nie wspominam tego jakoś wspaniale, dużo bardziej mi się podoba to co jest teraz- półroczne dziecko to jest to :)

btw dziś zrobiłam pierwszy test, tak z głupa, ale ujemna franca wyszła :P

Anebelle ucałuj śluczniucha! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975278 przez natB
zoi nie wiem, czy Ciebie pocieszę, ale ja do samej porodówki wymiotowałam :D... bóle brzucha, nerwobóle, okropne bóle żeber, bo tak mnie syn obijał to mi towarzyszyło all ciążę :), ale teraz jak sobie to przypomnę to chcę to jeszcze raz przeżyć heh :)

U mnie dziś
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975279 przez natB
Anabell no u nas niestety ostatnio coś w ogóle brak apetytu u małego... może zęby? może jakiś skok?
Fajnie, że mały tak zareagował na Leo :) idealny brat :)...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #975280 przez zoi
hehe, cudze nieszczęście mnie nie pociesza :P Widać, jeszcze do tego nie dorosłam i Ania za młoda, bo nie tęsknię, ale już nic nie mówię, bo chcę drugie dziecko, więc nie można zapeszać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #975296 przez majka1987gnoWlkp
Bry... Ja na szybko...
Anabell Leoś boski.. gratuluję ;-)
Zoi no to się zbieraj zbieraj i nam tu testy wklejaj oczywiście z malinami ;-)
Chwalę się moimi pannami

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975297 przez majka1987gnoWlkp
Bry... Ja na szybko...
Anabell Leoś boski.. gratuluję ;-)
Zoi no to się zbieraj zbieraj i nam tu testy wklejaj oczywiście z malinami ;-)
Chwalę się moimi pannami

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975305 przez Patikierc

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jestem zła,przegapiłam owulke :lol: przez te święta, zawsze miałam 19-23dc,i jak na złość albo padaliśmy i zasypialiśmy tak zmęczeni albo mieliśmy gości nie zapowiedzianych na noc :lol: Jestem strasznie strasznie zła :angry: :angry: :angry: :angry: Dziś idę na ostatni monitoring,zobaczymy co mi powie pani doktor.

Dziś zaczynam również pakowanie,czyli pudła,bałagan,i wogóle masakra!

natB-zawsze wolno leći do tych dni gdzie ma przyjść @

Jak po świętach u was?




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975323 przez aggi
dzień dobry (w końcu) poświątecznie :)
stęskniła się któraś za mną? :P :evil:
u mnie 18dc a ja jeszcze nie testowałam ! :P Mało co i bym przegapiła :)
Maksio wczoraj skończył 8 miesięcy! SZOOOOK. Za szybko ten czas leci.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dobrze że już po świętach. Liczę dzisiaj na lepszą pogodę bo śnieg i deszcz na przemian mnie wykończy. ;)

Muszę Was nadrobić :)


zancik
no z tym zabawieniem to średnio bo on zaraz się denerwuje że sam siedzi, a jak w leżaczku pozapinany to też źle... a samego go nie mogę zostawić na podłodze bo on siedzi a za 10min głową w panele :P

Bella na staraczkach już gratulowałam to jeszcze tutaj składam gratulacje i buziaki dla Leona :) ! mały jest przesłodki :silly:

brown Nefri dobrze pisze plamienie implantacyjne to po zapłodnieniu się 'robi'. Jak u Ciebie, testowałaś jeszcze??? Trzymam kciuki :blush: przeczytałam że masz @. No nic nie ten cykl to następny :)

Milunia obgadaliście z lekarzem wszystkie opcje już skoro o in vitro myślicie??

nat ja co do diety dziecka to jestem strasznie surowa, jak teściowa po kryjomu dała małemu biszkopta i to takiego sklepowego to myślałam że się zagotuję, zaraz kazałam go zabrać ! A ona mi tylko dogaduje że Paulinka to czekoladę i rodzynki i ciastka uwielbia (kuzynka od Maksa, ma 11mscy) no masakra jakaś. Tak samo z obiadkami ja co drugi dzień gotuję ale osobno mu wszystko robię. A teściowa zaraz z radami i pretensjami że Paulinka to placki smażone je i wszystko to co oni tam. MASAKRA, co mnie to obchodzi Maks to moje dziecko i ja decyduję o nim. Mega mnie wkurzają. Czekolady to do 2 urodzin nie zobaczy lub póki sam nie będzie chciał, ale po co takiemu małemu dziecku zdrowe nawyki żywieniowe niszczyć? Skoro zaczyna się od warzyw i owoców to jest w tym jakiś cel. A śmieci to się w późniejszym życiu jeszcze naje. Takie moje zdanie. Śliczny Władek i mamusia ! :)

zoi jesteś ale super :) ! śliczna Ania i mamusia, super że chcecie drugie :D my się na 2016 czaimy to może się na wątku spotkamy hahaha :) A tak poważnie to szybko decyzję podjęłaś, mi się ciąża i noworodek marzył jak Maks miał 3msce ale to chyba tęsknota za takim maluchem była, teraz jak ma 8 i nieźle broi to nie wiem mam wątpliwości czy bym sobie poradziła :P

Chudzinka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

magmus
faktycznie na fotce nie widzę pozytywu na testach. A zawsze tak samo testujesz? godzina ta sama i bez picia? Hmm umów się na monitoring, szkoda czekać, faktycznie może coś być na rzeczy

Pati ja o mało też przegapiłam choć wczoraj miałam mega płodny śluz więc dzisiaj zaczynam testować :P napisz jak po monitoringu :)

Udanego dnia!
Podziękowania: zoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl